cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bombe...2.dan(Š)

clock-img

02.03.2006, 16:10

clock-img

pi

pencil-img

918




A bo delala katera kake sezname? Naj se kera Bombica  javi, blo bi super..!!! user posted image

Ok..se čujemo..
[/quote]


Pa saj že imamo seznam.

clock-img

02.03.2006, 18:35

clock-img

katis

pencil-img

975

pridne, pridne user posted image

jaz pa, user posted image  greh! Tik preden sem sla domov iz službe, mi kolegica prinese pod nos kavico, kot sem jo pila pred začetkom diete (neskafe kapučino iz avtomata s čokolado in malo sladkorja)...
in seveda sem jo morala spit.
če je pa tako opjno dišala...

No ja po kosilu (samo malo kompota) pa sem končno res šla na fitnes. Wow. ZAradi kave sem imela slabo vest, pa se bojim, da sem mal pretiravala user posted image upam, da me ne bo jutri kaj bolelo user posted image

Sedaj pa še malo ananasa in evo, preživela bom sadni dan.

Aja, pa Ašičev postni čaj pijem po malo čez cel dan. Toplega. Pa si bolj sit, kot po vodi - vsaj jaz.

Res bi bilo fino, če bi kateri uspelo voditi naše sezname, cilje in uspehe.
Kajti uspehi BODO. In ti nas bodo podžigali dalje.
Aja, pa cukrček seveda

clock-img

02.03.2006, 18:46

clock-img

petri85

pencil-img

544

Jaz sem pa prav ponosna nase, da sem se spravila na aerobiko 2x tedensko, že 2 meseca!

Dan šiba, jaz ba nisem lačna :) Kosilo je bilo krompir z začimbami + solata. Večerja malve riža od moževe južne, pa solata.

Čau!

clock-img

02.03.2006, 19:32

clock-img

janjja

pencil-img

1078

No pa je še večerja mimo - krompirjeva solata. user posted image
Sem se kar najedla in se super počutim.
KAj boste jedle jutri? Jaz še nimam pojma. user posted image
Ima katera kako idejo?user posted image

clock-img

02.03.2006, 19:33

clock-img

postavca

pencil-img

11

V daljni Portugalski user posted image  Maja Z...sem prisla sem pred enim mesecem za pol leta studirat. In ker tu tok jejo sploh pa vecerje. ki je glavni obrok, sem full srecna da sem vas nasla se pravi cas! Sem glih kar bila pridna in zavrnila eno povabilo na vecerjo...obicajno jo jejo med deseto in enajsto uro...in potem se ga pici ven zurat al pa tudi ne....cist kontra od nas! In kile se famozno hitro nabirajo...sploh pa ce jih imas ze od prej......user posted image

Ampak....soncek pa pomaga....user posted image in neskoncne pescene plaze tudi! Dobra motivacija ni kaj!
Grem zdaj se malo potelovadit...da bo vec energije za vecer....

Jocas....

clock-img

02.03.2006, 19:36

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

 
ju3:
zajtrk: sadje
kosilo: špagete in paradižnikovo solato
večerja: palačinke (2 kom)

za ostale v družini pa še carbonara polivko na špagete in kajjazvemsčim palačinke user posted image  

clock-img

02.03.2006, 20:09

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Večerja je mimo in še en dan.Moram rečt, da je bil današnji dosti lažji user posted image ,če bo vsak naslednji takšen bo super.

No še js za jutri!

Z:2x pomaranča
K:testenine z paradižnik.omako,zelena saljat
V: sladoljet user posted image user posted image

Danes smo dobili povabilo za rd v soboto 6 letniku, pri nas pa sadno-zelenjavni dan user posted image , težko bo tole, ampak sem se odločila, da ne popustim, upam.

Prijetno noč vsem!

NOČKOuser posted image



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

02.03.2006, 20:21

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Joj, jaz sem bila pa od 16. ure naprej tako lačna, da se mi je že bliskalo pred očmi. Sem imela kosilo že ob 12.30, ker se ni dalo pozneje, potem je bila pa lakota prezgodej tle. Pol smo pa ob 18.30 šli še v trgovino, kjer je kruh omamno dišal in sem mislila, da bom kar skup padla...sem bila kar švoh....ampak se nisem dala. Ko smo prišli nazaj domov sem mogla še hčerko spravt v pižamo, pa njo najprej nahraniti, sama pa sem jedla šele ob 19.15. Sem skor krožnik pojedla, tako sem bila lačna! Zdaj sem pa zadovoljna! user posted image

danes sem jedla:
Z: 1 jabolko + belo kavo
M: nič
K: zelenjavno rižoto + solata
M: ogrooooooomno vode z limono (natural, ne kupljeno)
V: pol porcije rižote

Jutri bom jedla:
Z: še ne vem ali bo jabolko ali pa kivi
K: pica s papriko, paradižnikom, gobicami, olivami in kislimi kumaricami
V: tiramisu + čokolada - je treba posebej povdariti, da se večerje še najbolj veselim???user posted image
 

clock-img

02.03.2006, 21:01

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ahojca, bombe!
Da se še jaz danes javim.
Dan sem lepo prestala, jedla sem zelenjavno rižoto. Sem bla pa popoldne kar mal lačna, sem imela kosilo že ob enih.

No, sem si pa zdaj zvečer privoščila še kavico z mal mleka. Temu se bom res težko uprla.user posted image


Jutri bom jedla testenine, zvečer pa neki sladkega.user posted image



Sam imam en problem: ne vem, kako se naj pripravim do gibanja?
Ima katera kak recept? Sem lena ko hudič!user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

02.03.2006, 22:26

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jest sm pa lačnaaaa user posted image ! Tolk bi eno čokoladco pokonzumirala, pa je user posted image  ne smem user posted image user posted image user posted image ! Grem na čaj user posted image .

clock-img

02.03.2006, 23:07

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Jessy, saj jaz bi si tud še kaj dala v usta in sem si - kozarec vode.user posted image

Pojdi spat, pa bo hitro dan in spet papcanje - seveda tisto, kar je dovoljeno.

Lahko nočko.

_____________________________

Letos pa bo!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem