cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

07.04.2006, 12:52

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Živjo Montijevke.

Jst sm bla včeraj pa dns zjutraj spet malo boljše volje k sm stopila na tehtnico. Malo je šlo spet dol (tisto kar je šlo prejšnji teden gor).

Jupiter in ostale. men 90 dnevna tud ni šla več po enem mescu. Ni mi bilo všeč, ker si mogel stradat do kosila. Pa še to. Zdaj če mami speče meso, lahko jem tisto, če pa ne pa si sama skuham kaj drugega. Prej si imel pa samo enkrat na 4 dni lahko meso pa ga glih takrat ni bilo.

Jst pa ne vem a bi dns grešila al ne.... Najboljša prijateljica ima fešto za RD pa še diplomirala je v sredo. Verjetno bo treba mal nazdravit. Sam jst sm se v postu odpovedala alkoholu. Kaj naj naredim? a naj se držim posta? No saj dieta tudi ne dovoli alkohola. Samo če sem se že s pico pregrešila, pol.... Verjetno ne bom...

Glede orbitreka. Jst grem ponavad zvečer gor pa ne gledam nč zravn, ker ni nč pametnega glih takrat in pol odneham po 20-30 minutah. Pa še desna noga mi začne ratavat mravljinčeva v prstih. Ne vem zakaj...  Jst ponavad dela s palicami proti koncu pa jih kar spustim pa brez njih gonim. Gre hitreje...

Ne, ne vsak dan. Ta teden sem recimo samo v torek pa sredo. V pondelk sem bla ku cunja. Nisem mogla nič... Včeraj sem pa zavijala eno darilo pa mi je časa zmanjkalo.
Za vikend verjetno spet ne bom, ker je lubi pri meni. Saj pol pa več user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Ej zlatolaska. Kaj ga pa sračkaš. Daj no, bomo skupaj shujšale pol se pa enkrat dobimo pa se mal pogovorimo. A prov?

Jst še zmeraj držim besedo: za veliki petek - vodni dan s sadnim zajtrkom..

Kile pa... do sedaj 3 kile od prvega marca....



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.04.2006, 21:51

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Hojla!!!

Že neki časa vas berem in rečmo da od srede marca prakticiram tegale montinjaka (vmes je imela hči rd in sem malo grešila.... torta!!!). Ampak moje kile kar stojijo... ok na začetku so šle 2kg dol, sedaj pa stoji in sem kar mal žalostna, sploh ker je moj v tem času shujšal že 5kg pa skoz neki greši, jaz se pa držim pa nič....... samo se mi zdi, da me vseen malo pobira??? Kaj vem, se bom šla še mal premert.

Drgač pa sedaj zadnjih par dni ponoči rišem do ene 2 in ja.... pojem čokolado, sicer tisto z 70% kakava, a najbrž to ne bi smela, a kaj ko je težko tu sedeti brez česarkoli.

Imam pa par vprašanj, mi nekako nekaj ne gre v glavo.

Zajtrki so mi kristalno jasni, čeprav je fora v tem, da mene tile zajtrki ne nasitijo popolnoma nič, pa še maram jih ne, a se trudim. Torej ali lahko v muslije zmešam nekaj suhih marelc???

Se sme mešati sir in meso??? Torej da si naredim rečmo zrezek na rukoli in zraven naribam malo parmezana???? Kaj pa rečmo še zraven solato z jajcem????

Mal me je zmotilo to, da lahko jem kislislo smetano???? V kakšnem primeru??? Rečmo če imam meso z gobami??? Kaj pa rečmo segedin (zelje+rebrca)???

Aja pri večerji če jem solato z beljakovinami (meso, jajce, tuna) lahko dam olje, kaj pa če jem solato s fižolom (tu najbrž ne)??? Kaj pa če je s sirom???

Ajej tele kombinacije so mi mal španska vas pol se mi pa zdi da vedno eno in isto jem, ker se mi nekako ne uspe spravt narest ene fajn tabelce in si jo na hladilnik nalepit.... lenoba jaz.

Torej upam, da bodo kile kmalu šle dol, ker bi bila poleti rada lepa v kopalkah, ha ha. Drgač pa moj indeks je 26,4.... zgubit bo pa treba enih 10kg.... upam da vsaj 5 do poletja.

No se še kaj oglasim, zdaj grem dat tamalo spat.....

LP

clock-img

07.04.2006, 23:40

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Zlatolaska, ko boš res prpravlena, boš že začela hujšat in zdržala do konca. Najprej je treba rešit v glavi in se odločit. Men je pomagalo, da sem skoraj pol leta po porodu nosila skoraj sto kil, pa sem začela z ločevalno vsaj petkrat in petkrat počasi obupala, potem mi je pa enkrat res tolk presedlo, da sem se kr eno jutro zreslna in začela z montijem. Sam sem morala prej zgleda porušit vse svoje rekorde, kar se tiče teže in debelosti, da sem se zadost zagravžala sama seb. Mogoče si ti tud taka. Pa lepo prosm, ne me hvalt, tistih šest kil na 90 kil user posted image ne pomeni prav dosti!user posted image

Dulči, kaj pa vem, ta vodni dan.user posted image Mogoče res s poštenim zajtrkom. Bom še razmislna, za tist, da se pa pol k shujšamo nekje dobimo pa mal poklepetamo sem pa definitivno ZA.user posted image

Pajaca, dobrodošla.user posted image Kaj pa rišeš, če ni skrivnost?

Pomoje brez problema zmešaš v muslije marelce, ne vem zakaj nebi smela, če tudi drugače piše, da naj bi jedl kruh z marmelado.
Za sir pa meso nisem zihr, sm sigurn ni tko strogo kot v ločevalni. Jaz sem zadnič tud pojedla regrat v solati s kuhanim jajcem in pečenimi koščki hrenovke. Fižola pa mislim da ne bi smela dajat v solato, ker ima velik škroba, in tud v tabeli glikemičnih indeksov piše za fižol kar velik indeks. Lahko pa ješ stročji fižol v solati.
Kislo smetano pa tud jaz dodajam v razne kombinacije, me prav zanima če je to v redu??

No, moram pohvalt user posted image user posted image user posted image vse kle gor, še posebej Dulči in Aisho, men ful nuca za motivacijo, če vsak dan mal pogledam na RR in kako malenkost napišem. Zlate ste.user posted image

clock-img

08.04.2006, 09:17

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Ja ko se odločiš za dieto moraš se res ODLOČIT, ker kar neki je boljš da se sploh ne odločiš. Mislim hujšaš in hujšaš 10 dni, pol pa v enem nadoknadiš ko kao pride ena kriza in je konec vsega, pa še fajn gor kile dobiš..... Jaz sem dala dvakrat čez ločevalno, pa sem pol obakrat zanosila, zdaj je pa vidit ne morem....

Fižol pa tako.... ubistvu sem v njegovi knjigi prebrala, da naj bi se za večerjo jedlo stročnice (fižol, čičerika, leča...) pa kot gledam ima suh fižol indeks 30..... oz tud čičerika in leča.

Ma nisem še naštudirala cele diete, sem si pa včeri končno prpravla plonkce!

Rišem pa eno armaturo za bloke.... ha ha na porodniški mi je mal dolgčas, pa moram še kaj pametnega počet, sam tole nočno risanje je bilo vedno povezano s čokolado..... zdaj pa berem da ima indeks 22, sam ima pa veliko beljakovin... pa ja itak da je on na prvi stopnji ne priporoča..... bo pa tako vsake tolko za pregreho, ko res ne bo šlo drugače.

Evo zdaj papam jogurt, muslije in kruh..... marmelade mi še ni uspelo nabavt.

clock-img

08.04.2006, 09:24

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Aja Dulči, vodni dan.... jaz se ga ne bi šla. Če pač prebereš montija on nekaj govori o tem, da ni dobro spuščati obrokov, ker potem telo za vsak slučaj začne delati zalogo, torej bo po tvojem vodnem dnevu telo začelo delat zalogo in bo ves trud zamanj???

Po moje je boljš da grejo kile dol počasi a zavedno, kot pa da mi vse dol pade v enem mescu, pol pa spet takoj gor pa še kaj zraven...... kot jaz vem je to bolj dolgoročno hujšanje in ne tko na hit kot ločevalna. Tam mi je šlo v 14 dneh 4kg dol, zdaj pa slabi 2......

No ja bomo videli. Do prvega maja naj gresta še 2 dol, pa vsak mesec pol ene 3... pa no ja tja do morja bom že kakor toliko ok zgledala.... ha ha.... kok je fajn ko je zima, ko se stlačiš v kavbojke in si super!

clock-img

08.04.2006, 13:30

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Veš kaj, pajaca. Jst že dolgo delam vsake tolko vodne dneve. Vem, da Motntignac prepoveduje tako hujšanje, sam jst hujšam ŽE od 1.marca pa so mi šle dol samo tri kile. Torej moje hujšanje ni ne vem kaj hitro. Saj bom jedla tudi kaj od sadja no. Sam jst iamm dneve, ko sploh nisem lačna in se lahko najem že ene pesti arašidov pa kakega jogurta.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

08.04.2006, 13:36

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jupiter, jst se kar strinjam s tabo. Jst grem vsak dan večkrat pogledat, če je kera kaj napisala. Pa čeprav samo pozdravčke. Tako mi gre nekako bolj, kot če bi bila čisto sama pri tem...

Držim pesti za vse montijevke.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

08.04.2006, 14:05

clock-img

Anonimen

Zajtrki so mi kristalno jasni, čeprav je fora v tem, da mene tile zajtrki ne nasitijo popolnoma nič, pa še maram jih ne, a se trudim. Torej ali lahko v muslije zmešam nekaj suhih marelc???

Se sme mešati sir in meso??? Torej da si naredim rečmo zrezek na rukoli in zraven naribam malo parmezana???? Kaj pa rečmo še zraven solato z jajcem????

Mal me je zmotilo to, da lahko jem kislislo smetano???? V kakšnem primeru??? Rečmo če imam meso z gobami??? Kaj pa rečmo segedin (zelje+rebrca)???

Aja pri večerji če jem solato z beljakovinami (meso, jajce, tuna) lahko dam olje, kaj pa če jem solato s fižolom (tu najbrž ne)??? Kaj pa če je s sirom???



Pajaca, vse, kar sprašuješ, lahko. Edino fižol in maščoba ne gredo skupaj, ampak ene na solato kljub temu, da jejo zraven hidrate, dajo malo olja. Jaz ga na začetku nisem, ampak sedaj ga pa bom, ker mi je brez res zanič. Sicer pa ponavadi jem beljakovinska kosila, tako da tu večinoma ni problema. Jem pa za zajtrk večkrat tudi jogurt brez maščobe s müsliji (ja, tudi jaz komaj), v katerih so tudi lešniki in rozine. Če zaradi tistih treh lešnikov in štirih rozin na vsake dva dni ne shujšam, pa tudi prav.
Ker drugače tudi jaz nič ne shujšam, pa se večinoma res držim. Jem po Montignacu kakšna dva meseca. Škoda, drugače pa sem vseeno vesela, samo da ne gre gor.
Premišljujem pa tudi, da gredo mogoče vse te beljakovine v mišice, ker se tudi meni zdi, da po hlačah pa se malo pozna. Čeprav športam res čisto nič, tako da ne vem.

clock-img

08.04.2006, 23:17

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Dulči dej k boš mela vodni dan mi povej, pa bom jaz zraven mela sadni dan. Čeprav je men najlepši del dneva zajtrk, v tistem res uživam.
 A da ma suh fižol gi sam 30? Verjetn sem jaz neki pobrkala v glavi, zdej mi je že tud bolj jasno, da so ogljikovi hidrati in maščobe skupaj nepriporočljivi.
No, vseeno, sem kar vesela, ker je šla še ena kilca dol. Upam, da mi vaga prou dela.

clock-img

09.04.2006, 11:37

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jupiter: TA petek... torej 14.4.06

Jst sm pa včeraj pojedla en košček torte. SIcer je bla jogurtova strjenka z boronvicami, ampak sladkorček je bil vseeno notr...

Čaw, napišem več jutr...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

09.04.2006, 21:28

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Hojla punce moje!!!!

Ja vem vem vem... To mi je jasno, da moram najprej poslihtat v glavi, pol pa bo slo... sam kaj k glava noce z mano sodelovat user posted image hehe...
Pa se zmer si govorim, da kaj cm zdaj hujsat, pol se bom pa spet zredila k bom noseca... pa bo treba spet jovo na novo...

Sem se pa dans vidla z eno kolegico, k hujsa tk ene 2 mesca pa je sla 5 kil dol in se ji ful pozna... pa je rekla, da sam sladkarij ne je, pa zvecer je zmanjsala obroke...
Zdi se mi, da mate vse postimane v glavi sam js ne... user posted image

Sem pa vsaj ponosna nase, da se drzim zjutraj in popijem vsak dan sok 2 ali 3 limon... user posted image Vsaj neki ne?

Se bom potrudla... Zdej je moj sicer neki zacel bluzit... mu skoz morim z dojenckom, on pa se ni prpravlen, pa prej bi se mogla se porocit in to ne bi blo se vsaj leto dni... ampak dons smo ze naredil en napredek.. user posted image Tk da upam, da bom kmal kaka nosecka... user posted image Bi dala vse na svetu za to... Ampak mislim, da ne bom mela se take srece... In bom probala se tja do poletja vseen se mal potrudit s temle montijem...

Drgac pa.. VELA! Za petek namrec... Sam se mal me spomnte... user posted image

clock-img

10.04.2006, 06:51

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Živjo punce.
Spet se vam mal oglašam.....
Jaz na to dieto skoraj obupujem....sej nehala ne bom, samo sem razočarana....
Ta teden poteka že skoraj mesec dni, kar se držim diete.....
Pregrešim se ne...delam tako kot je treba, pa vendar mi tehtnica kaže samo 2kg manj..malo se pozna na obliki, ampak to je malo....
Sem bila na kavi s prijateljicama, ena hujša po 90 dnevni dieti, pa je v enem mesecu izgubila 6 kg, postavaja se ji lepo oblikuje....prvi teden ji je bilo najtežje do 12.00 ure jesti samo sadje, vendar pravi, da se je navadila...
Druga pa hujša po svojem receptu, večkrat po malo je, izogiba se sladkorju, maščobi in je shujšala v 2 mesecih 11 kg....

To se mi zdi zelo smešno vse skupaj....Teden se z jedmi ponavlja...nakupila sem si vse potrebno, da res pazim, a učinka kar ni....potem bi morala hujšati vsaj 1 leto, da bi prišla do željene oblike.... Meni teže ni problema obdržat, ampak težo izgubit...user posted image

Vem, da ste pisale, da se lahko maščoba pretopi v mišiče, ampak pri meni vidnega učinka ni, pa teče ze 4 teden....
Vem pa, da sem pred leti shujšala zelo veliko, ker sem imela dieto zaradi želodca in sem jedla večinoma kuhana hrano, pa sem takrat izgubila veliko več kg..kot pa sedaj....

Desciplina pri meni ni problem, vendar če se ne poznajo nobeni efekti truda, vsakomur zmanjka motivacije za naprej....user posted image

LP vsem od Aishe

clock-img

10.04.2006, 13:00

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Aisha! Jst hujšam že 7 teden pa imam 2-3 kile manj. Samo obupala pa ne bom. Mi je kar všeč ta način prehranjevanja.  Bom kar še malo zdržala, čeprav me vsake tolko prime, da bi kaj sladkega pojedla. Včeraj me je recimo držalo,d a bi šla na sladoled, pa sm se pol prepričala, da bom rajši včasih grešila šele potem, ko bom dosegla željeno težo. Upam, da do morja dam dol še kako kilco...user posted image

Mislim pa, da se meni tudi pozna na postavi. Prej sm bla od joško do riti čist ravna, zdaj pa se mi dela ena lukna nekj vmes. Taka lepa ženska postava. Tudi hlače me ne tiščijo več. Pa to ni samo zaradi dveh kilc. Pomoje mi gre mal več v mišice, ker vsake tolko gonim orbitrek.


AISHA! NE OBUPAT, MI SMO S TABO! user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

10.04.2006, 13:10

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

user posted image user posted image user posted image ZALTOLASKA bo pa nosečka user posted image user posted image user posted image

JSt tud mojga hecam pa ni še za to...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

10.04.2006, 20:31

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Jaaaaaa no.... Sej najbrz ne bom.. Po moje sploh nisva ujela pravega cajta hehe...
Se nama je sam zdel, da nej bi blo tam nekje okol... Ne recem, da ne bi blo super... Sam... ah... ne bom prevec upala hehe.. pa se bedno je k sm se spomnla, da se nism mela noric, pa neki razsajajo po nasem vrtcu... se niso kej dost razsirjene, saj ena jih ma, pa ne iz nase skupine, ampak vseen... kriza bi bla...

Tk da dulci.. NE GA SRAT!user posted image

clock-img

10.04.2006, 21:16

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Zlatolaska! A v vrtcu delaš al kaj? Jst delam v OŠ pa mi mami zagotavlja da tud še nisem imela noric. Sem vprašal zdravnico, kako je s tem, pa mi je rekla da če jih nisem prebolela (lahko da sem imela samo kak majhen izpuščajček, ap mami ni opazila), jih tudi ne bom. Leto je bila namreč an naši šoli epidemija noric in jst sm prov pričakovala, ampak ni blo nič...

Držim pesti zate...

LP, D

PS: Kje ste vse Montijevke?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

10.04.2006, 23:06

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Zlatolaska user posted image user posted image user posted image !  Enkrat bo že ratalo, sicer pa večkrat ponovite vajo, bolj boš shujšala, hehe. In to brez diete!

Kaj pa vem punce, men gre kar dobr, edin da zvečer jem res malo manj, kakšen jogurt s sadjem al pa stročji fižol al pa regrat v solati. Sicer bi lahko shujšala tud več, sam nebi tega zamenala za ločevalno ali pa kako strogo beljakovinsko dieto, ker sem obsedena z zajtrkom. V bistvu če ga nimam, sem potem nesposobna cel dan.

Mogoče bi se pa lahko zmenile in uvedle sadni dan kot pri ločevalni ali pa recimo enkrat na teden???
Jest bi se  zjutraj napokala banan, pa bi mogoče potem še zdržala do večera samo na jabolkih in pomarančah.

clock-img

11.04.2006, 07:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jupiter jst se kar strinjam s tabo, samo tiste banane zjutraj... A niso prepovedane?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

11.04.2006, 18:57

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Cau cau... Se vam oglasam s svojega novega prenosca... *cist ponosna*
Bi mogla sicer delat kako diplomsko zdej ampak... khm...

Ti Dulci... Kdaj pa si ti kej hodla na nas faks?? Js bom namrec tut ucitelca...user posted image  Sam se dipomirat morm pa dobit kako sluzbouser posted image

Jah Monti... uuuu... js najbrz sploh ne smem prit vec sem v tole mapco... user posted image  se mi nekak sploh ne da trudit vec.. ne vem kaj mi je...

Jah, da bi pa shujsala kej z uno telovadbo.. mmm...po moje bi mogla to prakticirat ene 20x na dan heheuser posted image

clock-img

11.04.2006, 21:59

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Zlatolaska, saj jst morm tud še diplomirat. Se mi vleče že 4 leta. To je pa to, k sm prej službo dobila. No pa mal je ud lenoba kriva. PA to k sm se zaljubila...  Študirala sem pa v kopru.

Pa da ne bi slučajno odnehala, ker te najdem in lastnoročno odvlečem na par kilometrov teka. Ti kar zdrži. Men so končno začele kile dol padat. Poročam jutri k je 6 teden.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

11.04.2006, 23:12

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Hoj, neverjetno, ampak men se je še kar ena kilca stopila. Mogoče pa od tistga olja orehovga al ma pa orbi tolk dobre učinke......No, sm da se ne vrne nikol več!
user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jupiter -- 11.4.2006 23:13:27 >

clock-img

12.04.2006, 06:51

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Živjo punce.

Jaz še kr ustrajam...sam učinka še kar ni...
Zadnji teden tud jem bolj tekočo hrano, ker mam problem z zobom....samo kilogrami kar stojijo in stojijo....
Res pa je, da ta teden nisem nič telovadila, ker imam vse tko natrpano, in da bo treba za vikend nadoknadit....

Zlatolaska.......je mene tud že vse minilo...samo potem pomislim, kako bo mogoče julija moj trud poplačan...pa kr ne morem nehati...

Kaj pa ostale? Nobena več ne piše, kako ji gre...če gredo kg kaj doli....

clock-img

12.04.2006, 07:44

clock-img

Anonimen

Meni nič.

clock-img

12.04.2006, 07:49

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ojla pupe.

Jst sm zadn tedn kar zadovoljna. Moji dekagramčki vsako jutro na tehtnici veselo padajo. Tako, da mi polepšajo dan. Danes zjutraj sm imela najmanj do sedaj. ITM je sedaj 25,9.user posted image Glede na začetnega (27.3) je kar OK. V kilah pa bolj malo, ker sem bolj majhne vrste človeček.


Sicer pa, res ne vem, zakaj se ne jaljajo ženske več. Jst sm vsak dan tle gor. Pol pa vsake kvatre še kera kaj pride pogledat. Mi je prov dolgčas....

LP, oglaste se še kaj, Dulči

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

12.04.2006, 15:32

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Jah, no js kljub mojemu obupavanju sem se vedno tle gor..user posted image  
In zdajle se na stedilniku ravno cmarijo sampinjoni po grsko iz montija... user posted image  Tk, da nekaj vsaj se jem po montijevo hehe...

Dulci, prou pasu bi mi tistile tek ves... Sej sem ze letos zacela tect, pa sm v trenutku zacela kasljat, tk da sem mal odnehala... pa bom drugi teden spet zacela, k bom iz sluzbe hodila... Ta teden prevec zgodej delam, da bi hodla pes...

Ah v Kopru si studirala... sment.. Js pa sm tut hotla dol, pa mi starsi niso pustili... user posted image  Bi mi blo tok bl carsko.. morje in vse.. k ga obozujem....

No, le se ti se tudi potrudi, da enkrat diplomiras!!! A sluzbo se kar furas brez diplome? Moja kolegica je mela probleme s podaljsanjem, ker se ni diplomirala... so jo pol dali na podaljsano namesto v razred...

Khm.. Bi midve lahko tok cvekale o drugih zadevah tule??? Se opravicujem montijevkam!!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem