cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

17.01.2007, 12:49

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ajd, zdaj pa dol s te teme. Ti ne sodiš sem. Amen.



Ne pa ne grem...in kaj mi moreš...nič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




O, pa lahko, lahko. Lahko se odpovem btc-ju, orsayu....user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

17.01.2007, 12:51

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Lahko se, pa se ne bošuser posted image .....user posted image

clock-img

17.01.2007, 12:56

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Lahko se, pa se ne bošuser posted image .....user posted image





Ne bodi tak prepričan. Zdaj pa res...spucaj se dol s hujšanja. Pacaš temo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

17.01.2007, 13:01

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Ne bodi tak prepričan. Zdaj pa res...spucaj se dol s hujšanja. Pacaš temo.



V svoj šarm sem bil vedno prepričanuser posted image user posted image user posted image

A pol moram tud jest hujšat, če hočem bit tle gor?user posted image

clock-img

17.01.2007, 13:05

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

A pol moram tud jest hujšat, če hočem bit tle gor?





Ja, če bi hotel biti gor, bi moral hujšati. Ker pa ti ni treba, se boš zdaj lepo poslovil od nas trpečih žena. Ok?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

17.01.2007, 13:14

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Ja, če bi hotel biti gor, bi moral hujšati. Ker pa ti ni treba, se boš zdaj lepo poslovil od nas trpečih žena. Ok?



Zdej pa resno: Če men ni treba hujšat z očitnim trebuhom, tebi potem s skoraj manekensko postavo sploh nebi blo treba. Evo, zdaj pa res grem, ker mi tale tema preveč dviguje pulzuser posted image

clock-img

17.01.2007, 13:46

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Pulz???

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

17.01.2007, 14:05

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Pulz???


Tud jeza dvigne pulzuser posted image

clock-img

17.01.2007, 14:21

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pulz???


Tud jeza dvigne pulzuser posted image




Življenje vas moških pa mora biti res težko. Nič ne razumete, če vam človek dovolj na dolgo in široko ne razloži. IQuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

17.01.2007, 14:44

clock-img

2mama

pencil-img

425

Pozdravljene.
Se jaz resno med vami. Zdaj sem potrebovala tri dni, da sem prebrala vse poste. Dulči, krasno si zastavila in mi je prav zal, da se na trenutke tako razvodeni. Te občudujem, da si ze skoraj 10 mesecev gor - mislim zlasti na vztrajnost.
Zdaj sem skoraj 8 mesecev po porodu dvojčkov. Takoj po porodu sem fino shujšala ze prvi mesec in imela samo se 4 kg prevec. Potem pa sem - ob dojenju obeh - zacela nenormalno zret, ob vecerih pa s svojim dragim še čokolado v neomejenih količinah. Prišla sem do 30,7 ITM (drugega januarja letos). Danes sem na 29,7. Ves cas se drzim montija.
Kar se nisem zasledila in me zanima, sta dve zadevi. Ena je pitje tekocine. Jaz spijem po 3 litre vode na dan plus kava zjutraj. Je to too much ali v mejah? In drugo uporaba umetnih sladil a la natren. Bom vesela odgovora. Dulči, kako napreduješ?

clock-img

17.01.2007, 15:52

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

Pozdravljene.
Se jaz resno med vami. Zdaj sem potrebovala tri dni, da sem prebrala vse poste. Dulči, krasno si zastavila in mi je prav zal, da se na trenutke tako razvodeni. Te občudujem, da si ze skoraj 10 mesecev gor - mislim zlasti na vztrajnost.


Dulči, kako napreduješ?



Vztrajnost? Jaz sem že začela z marcem lani, ja. In tudi shujšala kar nekaj kilogramov. Potem sem se pa na morju začela kar redit, čeprav sem migala še več, ap tudi pri prehrani sem pazila. In ko sem prišla z morja, je blo par kilc več. No in potem se nisem več pazila. Po prenehanju jemanja KT pa so kile švignile gor.
 
Napredujem? Ta teden bolj slabo. Danes sem se tehtala in imam natanko toliko kilogramov kot prejšnji teden. Nišlo nič dol. Nada. njente. user posted image  Je pa res, da sem včeraj jedla krvavice. Pa fižolovo juhico s pašto. Ni čudno. Bom pa do drugega tedna dala dol spet ene pol kile. Ni panike. Še zmerja je volja. Sploh po današnji pripetiji. Delam namreč v šoli in ena učenka me je vprašala, če sem noseča in da se že po okolici govori, da je ena učiteljica noseča... Mislim. Pa sem rekla mojemu user posted image , da bo "ata". In veste kaj je reku. Da res izgledam kot v 4. mesecu. Hudo.

Kako ostale? Danes je dan za tehtanje.

LP, D

PS: Kalbo, ne seri po našem forumu, če nisi resen. user posted image  Pa pusti Taniko pri miru. Ko bo ona zadovoljna s svojo guzico user posted image , bo pa nehala hujšat, OK? (čeprav bi bla jst na njenem mestu zelo zadovoljna) user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

17.01.2007, 16:13

clock-img

2mama

pencil-img

425

no, saj temu ti cestitam. za vztrajnost, optimizem in voljo.
a ti ves kaj glede tekocine?

clock-img

17.01.2007, 16:30

clock-img

Anonimen


Ej, Tanikaa, ...... Hitr, da mi skenslaš tvojo rit z avatarja dol! Ker je zdaj še moj user posted image čist trapast na tvojo rit! user posted image user posted image






clock-img

17.01.2007, 16:39

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

no, saj temu ti cestitam. za vztrajnost, optimizem in voljo.
a ti ves kaj glede tekocine?



Težko se je držat nekih "normativov" glede pitja tekočine. Eni spijejo veliko, drugi manj. Nekje naj bi zdrav odrasel človek popil dnevno od 1,5-3 l tekočine. Jz sodim med tiste, ki dnevno popijejo slab liter, pozimi še manj. Moja kolegica spije brez problema 4-5litrov na dan.
Pij kolikor lahko in kolikokrat imaš potrebo. Ni pa se dobro preveč nacejat ali premalo piti. Izbiraj pa predvsem vodo user posted image
Glede sladil - če imaš rada sladko, je vsekakor boljša izbira sladilo kot pa navaden bel sladkor, se pa postopoma poskušaj odvajati. Boš videla kako je dobra nesladkana kava!user posted image

Dobrodošla med nami!! user posted image user posted image


clock-img

17.01.2007, 18:28

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Na, evo, kaj sem rekla, glede Tanikine riti!! So vsi moški čist pop.... user posted image !!
No zdej pa resno, Kalbo je itak mrknu - zadnji čas, ker sem se komaj zadržala... da mu kaj ne povem! user posted image
No jaz sem danes jedla zjutraj polnozrnat kruh pa marmelado, in kavico,  za kosilo pa zrezke v zelenjavni omaki zagosteni z jajčko. No zdejle sem se pa malo pregrešila z enim sendvičem s polnozrnatim kruhom in lahko šunko, pa deci vinčka mi je zapasalo!user posted image Kaj pa vem, mogoče me pa že pms daje?
Se pišemo jutri, ker zdejle imam tamle sireno in morem it....


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

18.01.2007, 07:18

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea



PS: Kalbo, ne seri po našem forumu, če nisi resen. user posted image  Pa pusti Taniko pri miru. Ko bo ona zadovoljna s svojo guzico user posted image , bo pa nehala hujšat, OK? 




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

18.01.2007, 07:33

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: caffee


Ej, Tanikaa, ...... Hitr, da mi skenslaš tvojo rit z avatarja dol! Ker je zdaj še moj user posted image čist trapast na tvojo rit! user posted image user posted image










Ne pa ne bom. user posted image  Bo še kak mesec ali dva gor. user posted image  No, potem pa jo bom menjala. Ampak za novo, manjšo, lepšo user posted image user posted image . Samo še 6,70 kg user posted image

No, da dam še jaz raport za včeraj.

Z: tri rezine Grosupeljskega polnozrnatega kruha (aja, sem že omenila da je sanjski???? Drag ampak božanski)

K: Mleto meso z naribano bučko in dvema rezinama topljenega sira (super omakca vam pravim). To omakico sem potem lepo polila po cvetači. Mljask.

V: En grižljaj, no naj vam bo, dva bajseka pohane prsovine user posted image  in dve žlici krompirja na bučnem olju user posted image  (hja, kaj moremo, življenje pač ni potica)

Popoldanska malica sta bili dve majhni mandarini in dve rezini melone.

Tehtanje danes zjutraj: 69,70 kg user posted image . Torej sem zgubila 3,30 kg user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

18.01.2007, 10:29

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Ker je zdaj še moj čist trapast na tvojo rit!



Logično, da je trapast, ker je ritka res čista desetkauser posted image

clock-img

18.01.2007, 10:33

clock-img

Anonimen

Kalbo a si že kaj shujšal??????''user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.01.2007, 10:40

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ker je zdaj še moj čist trapast na tvojo rit!



Logično, da je trapast, ker je ritka res čista desetkauser posted image





Kaaaaaaaaaaaaaaaaalboooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!Že spet pacaš temo??????user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

18.01.2007, 10:41

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Kalbo a si že kaj shujšal??????''user posted image user posted image user posted image




Ja seveda je. Približno kilogram v mezinec na levi nogi user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

18.01.2007, 10:43

clock-img

Anonimen

Če se ne motim je včeraj rekel,da ima malo trebuščka.Jaz pa pravim;Dober gospodar ima orodje pod streho,a ne?user posted image user posted image

clock-img

18.01.2007, 11:02

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Dalija, jaz pa pravim:


Gospodar, ki ne uporablja orodja, ga ma pod streho.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

18.01.2007, 14:31

clock-img

2mama

pencil-img

425

Vprašanje za vse, ki imate več pojma o M kot jaz:

koliko GI ima sir (npr ementalec), in koliko različne vrste mesa (npr perutnina)? Bom hvalezna za info.

clock-img

18.01.2007, 14:37

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Ah punce. Samo še to. Tudi jutranji voditelj Sašo Papp na Radiju Center hujša po tej metodi. In hudič dedji je od ponedeljka pa do danes skenslal 3 kg. user posted image  Ne vem kak mu je to ratalo. No, saj vem. Hudič nima zajtrka, drugače pa je veliko rib in sira. Blagor njemu.

Ampak punce, od enga deda pa se ne bomo dale porazit. Tak da veselo na nejelo in dajmo ga prehitet user posted image  Je pa prav stavil, da mu bo do konca januarja uspelo skenslat 5 kg. Pri takem tempu mu bo ziher. Se pravi v 3 tednih 5 kg.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem