cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

13.09.2006, 17:12

clock-img

Mimika1

pencil-img

40

Dulči, jaz bi narejeno pico kar zamrznit dala. Ko prideš domov jo daš iz zamrzovalnika, v 10-ih minutah dokler se pečica ne segreje, se pa tudi že malo odtali. Kaj pa boš dala na pico? Meni je tudi zadišala in ni hudič, da jo ne bi jutri jedla user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.09.2006, 18:37

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Evo... sem že zamesila. Mater se težko mesi sama polnozrnata moka. Sem čist zašvicala.

Mimika1 jst ponavad na pico dam en debel paradižnik (olupljen) zmiksan, not pa mal soli. S tem polijem po razvaljanem testu. Pol pa naložim gor naribane bučke, kako papriko, malo melancančkov, gobice, pa mogoče še kak cel paradižnik, lahko naribaš gor tud česen (na kolobarčke) al pa mal čebule. v glavnem vso zelenjavo, ki jo imaš pri roki. Meni zdaj ne pade več na pamet. Bom šla kar na vrt pa nabrala. Sam škoda, ker ne smemo koruze. Ta bi ful pasala gor.

Sem se pa odločila, da bom kar danes spekla pa jutr sam v mikrovalovko z njo. Kdo bo pa jutri čakal...

LP, D

PS: Prej sm delala na Pilatesu. Uf... težko vse naredit

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

14.09.2006, 09:02

clock-img

Mimika1

pencil-img

40

Katere vaje od Pilatesa pa imaš? Jaz imam kar original Windsor pilates že kak mesec ampak sem delala le en teden, potem sem zbolela, pa imela dopust in dolgo spala in otroci so bili doma... v glavnem sami izgovori user posted image . Včeraj zvečer sem si zatrdno obljubla, da se danes zjutraj spravim delat 20 minut vaj. Pa se je user posted image  ponoči 2x zbudila in sem bila ob 6h zjutraj koma. Se pa spravljam zjutraj tečt, pa danes ugotovim, da bi morala vstat ob 5:40 in da je takrat še trdna tema user posted image . Ampak sem se res psihično pripravljala cel teden, celo pulse meter sem našla in mp3 player sem si nastavila v predsobo, da ga ne pozabim... Malo pozno sem se spravila tečt, ne?

Dajte ostale napisat kako se rekreirate. Mene fitnes ne vleče, sem hodila en mesec, pa to ni to, pa še preveč časa mi gre (da pridem tja, pa nazaj...), bi morala 3x na teden hodit, če bi hotela rezultate. Ok, zdaj pa že malo travmiram user posted image .

Jedilnik za včeraj (še vedno grešim in bom kmalu bolj pridna):
Z: kivi + musli z jogurtom
M: neskafe + nektarina
K: gobe z jajčki (in 1/4 polnozrnate štručke - je tkoooo pasala)
M: neskafe + nektarina (bila v službi do večera)
V: TOPFEN DANONE!!!! user posted image  (ja, veeeeem!)

Za danes pa velja:
Z: kivi + polnozrnat kruh z marmelado
M: jabolko
K: polnozrnata pica (doma imam pelate, papriko, malancan, bučko, šampinjone)
V: ALI LAHKO FIŽOLOVO (v strokih) SOLATO in kak jajček noter?

clock-img

14.09.2006, 09:08

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Mimika1



Jedilnik za včeraj (še vedno grešim in bom kmalu bolj pridna):
Z: kivi + musli z jogurtom
M: neskafe + nektarina
K: gobe z jajčki (in 1/4 polnozrnate štručke - je tkoooo pasala)
M: neskafe + nektarina (bila v službi do večera)
V: TOPFEN DANONE!!!! user posted image  (ja, veeeeem!)





In to je vse???????  Jaz bi crknila od lakote. Blagor tebi. Jaz sem za zajtrk imela sok ene iztisnjene grenivke, potem 2 kosa kruha z marmelado + 2 dcl mleka. Za kosilo špagetke z zelenjavo + tatarsko omako user posted image , potem še malo belih špagetk z mesnim prelivom (se nisem mogla upret) za večerjo pa en puranji šniclin s smetano in sirom ter brokoli. Jao, kak te vi pridne.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

14.09.2006, 09:20

clock-img

Anonimen

tanika teb grejo pa fajn kile dol.. sej js sm tud mela v ponedeljek, k sm začela 64 kg, v torek 63,6, sreda 63,3, danes pa 64..- M je naredila svoje..user posted image

danes :

Z: sok, bela kava, kos kruha z marmelado
K: najbrž špageti s bučkami in smetano
V:/

clock-img

14.09.2006, 09:34

clock-img

April

pencil-img

5459

Tanikaa user posted image , sam vseen mal pazi, da ti kile prehitro ne skopnijo.

Pa kakšne vage imate? Jaz imam eno, ki je na 500 g natančna. Pa še eno, kao mal boljšo, ki je pa na 100 g natančna. In ta tadruga mi vedno kaže okol 2 kg več kot prva. Pa še to, če trikrat gor stopim, spet vsakič drugač. Eh, nekrat se bom šla rajš v lekarno stehtat, da bom vidla katera je bolj pravilna.

Rekreacijauser posted image  Sedaj razmišljam, da bi si rolerje kupila. Sam naučit se bo tud treba. Včasih sem veliko kolesarila, gorsko kolesarjenje. Super za postavo. Ampak, odkar imam sina, se na kolesu sam še prah nabira.

clock-img

14.09.2006, 09:36

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Biba12, saj v začetku gre kilogram ali dva hitro dol. Potem pa se hudič ustavi. Samo zdaj bom pa res probala vztrajati. user posted image  Mi je res lažje zdaj, ko se vsak dan vzpodbujamo na rr. Nisem tako osamljena v vsem. Moj me itak ne razume, ker imam kao najlepšo rit user posted image . Vi, ki ste pa v istem sranju kot jaz, pa ste tak zlate pri vzpodbujanju, da že zaradi vas moram vztrajati. In seveda isto pričakujem od vas. Si lahko mislite kak bomo vesele čez mesec dni? Vse se bomo hvalile da smo zgubile 3 ali 4 kg. user posted image user posted image user posted image  Zato MORAMO VZTRAJATI user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

14.09.2006, 09:38

clock-img

April

pencil-img

5459

Pa še moj jedilnik za danes:

Z: limona, kosmiči z jogurtom, par polnozrnatih piškotov
K: pečene paprike, špageti spestom
V: kakšen jajček najrž

Včeraj sem pa namesto testenin za večerjo raje jedla pečene paprike. Napolnila sem jih pa s skuto (skuta, 1 žkica kisle smetane, sol, poper, mleta paprika, začimbe). Je blo za prste oblizat.

clock-img

14.09.2006, 10:05

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: April



Včeraj sem pa namesto testenin za večerjo raje jedla pečene paprike. Napolnila sem jih pa s skuto (skuta, 1 žkica kisle smetane, sol, poper, mleta paprika, začimbe). Je blo za prste oblizat.



Sliši se dobro. Bom verjetno jaz to danes sprobala. Samo upam da si ne bom prste pojedal.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

14.09.2006, 10:34

clock-img

Mimika1

pencil-img

40

Tanikaa! Ali se ti res zdi tako malo za jest? No, res je, da sem imela včeraj bolj malo časa. Drugače sem pravi požeruhec ampak ko nimam časa, pač nimam časa. Tisti Danone zvečer je prava kalorijska bomba za cel dan user posted image user posted image .

Kaj pa rekreacija?

clock-img

14.09.2006, 10:43

clock-img

April

pencil-img

5459

Tanikaa pri paprikah in skuti tud s prsti ne boš nič mim udarla. Važno, da so beljakovina.user posted image

clock-img

14.09.2006, 10:45

clock-img

Anonimen

Kaj pa rekreacija?



kaj pa je to?? user posted image

clock-img

14.09.2006, 11:45

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Kaj pa rekreacija?



kaj pa je to?? user posted image




Se mi zdi da je to nov izdelek pri Pomurskih mlekarnah. Sam baje ma dosti OH user posted image . Zato se ga jaz zeeelooo izogibam - hujšam namreč. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

14.09.2006, 11:49

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Mimika1

Tanikaa! Ali se ti res zdi tako malo za jest? No, res je, da sem imela včeraj bolj malo časa. Drugače sem pravi požeruhec ampak ko nimam časa, pač nimam časa. Tisti Danone zvečer je prava kalorijska bomba za cel dan user posted image user posted image .





Ja pa dej poglej moj jedilnikuser posted image  Jaz bi verjetno crknila od gladu. Sicer pa sem danes pogruntala nekaj zelo pametnega. Pa res mislim. Samo ne se smejat z mene, ker sem pač blond, pa se mi še tako skromne ideje zdijo ful VELIKE IN PAMETNE.

Zdaj ko sem začela s to M. dieto, sem zjutraj ob 7.30 mela zajtrk, čeprav nisem bila lačna. Danes pa sem zaspala v službo, tak da si nisem mogla privoščiti zajtrka. Pa sem ob 7.30 pojedla samo jabolko. Pa potem nisem bila lačan vse do 10-ih. In sem takrat pojedla 2 kruha z marmelado in 2 dcl mleka spila zraven. Pa sem še zdaj sita ko pes. Tak da bo kosilo prišlo verjetno na vrsto tam okrog 2-eh. In tako bom avtomatsko izpustila tisti močan obrok ob 15.30 ko pridem domov. user posted image  Pametna ko šus.  Kaj morem, tudi slepa kura zrno najde. Pa ne se smejat z mene. prosimmmm.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

14.09.2006, 13:34

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

user posted image user posted image user posted image user posted image  za sodelovanje vsem!

Ko sem pa jaz hujšala avgusta, pa sem imela monologe, občasno se je katera prikazalauser posted image ;
no, v glavnem, super, da vam in nam uspeva kilce zbijat.

jedilnik danes pri nama:
zajtrk tak kot vedno, kruh z marmelado, kava z mlekom
kosilo: goveja juha, jajčna omleta s šampinjoni
večerja: se še ne ve, se odločim tik pred zdajci, morda kosmiči

grem te naredit še kaj

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

14.09.2006, 13:41

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz imam pa danes neke čudne napade lakote.
Za zajtrk sem breskve, kasneje še kos kruha in jogurt
kosilo: pečen piščanec + solata
malo prej sem zmazala še eno breskvo in en topfencreme.

Za večerjo sem pa naredila narastek iz kosmičev in pirine moke - vem da ni čisto po regelcih ampak res se mi lušta nekaj sladkega.

Rainbow - eno vpašanje zate: kako se po angleško reče proseni kaši ali pa če katera slučajno ve, kakšen GI ima proso.


_____________________________

lp

clock-img

14.09.2006, 14:29

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Prosena kaša - millet gruel; samo proso - millet

Na Montignacovi strani našla gi, za proso je 70.

papa

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

14.09.2006, 15:03

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Katere vaje od Pilatesa pa imaš? Jaz imam kar original Windsor pilates že kak mesec ampak sem delala le en teden, potem sem zbolela, pa imela dopust in dolgo spala in otroci so bili doma... v glavnem sami izgovori



Jst sm z mule snela dele od 1 do 7. A je  še kaj, kar nimam? Sem pa včeraj resno delala in me vse boli.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

14.09.2006, 20:05

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Tanikaa zakaj ti pa za jutr ne kaže dobro?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

14.09.2006, 21:41

clock-img

Mimika1

pencil-img

40

Je Windsor ali kak drug pilates? Jaz imam 3 dvd-je, eden je predstavitev vaj, drugi je 20 minutni, tretji pa tudi 20 minut ampak bolj intenzivni.

Kako dolgo pa to že izvajaš? Jaz pa jutri res začnem. Se še nisem sprijaznila, da tekla letos ne bom, bom pa vsaj doma na tleh kaj naredila user posted image .

Drugače pa:
- kosilo sem imela že ob 12h, to je bila mešana solata in malo feta sira gor (ali lahko feto?)
- ob 14h sem spila neskafe
- potem pa do 18h nisem imela nič časa in sem šele takrat jedla polnozrnato zelenjavno pico. Še moj mož, zaprisežen picamen, ki prisega na salamo in sir, je rekel, da je tale pica danes sekala user posted image user posted image . Najbrž, ker je bil sir gor. Ja, vem, sira ne bi smelo bit ampak se mi je takoooo zaluštal user posted image .

clock-img

15.09.2006, 08:04

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Tanikaa zakaj ti pa za jutr ne kaže dobro?




2 POHANI BEDRCI + 2 PIRA user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

15.09.2006, 12:43

clock-img

Mimika1

pencil-img

40

Ma kje ste vsi???? Jaz imam danes krizo! Sem mal zabluzila, gor me drži le to, da sem zjutraj res delala 20 minut pilatesa, potem pa mi je zmanjkalo časa za zajtrk in tako pojedla le kivi. V službi je sledil obvezen neskaffe, ob 8h mini rolada (tista od Mercatorja), ob 9h nektarina, ob 10h spet mini rolada, ob 11:30h pest arašidov, ob 12:30 neskaffe... imam malo preveč časa in sem čisto zmešana od te hrane user posted image user posted image . Da ne omenim, da mi tehtnica zjutraj pokazala 1 kg več! Sem si že pred 2. dnevi obljubila, da se bom tehtala vsake 3 dni, pa ne gre user posted image

clock-img

15.09.2006, 14:59

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Tanikaa, a zato ker si pojedla dve bedrci naj bi bla pa težja? AJa šele zdaj vidm d si pirčka pila. Jah to pa res ni dobro. No saj na kilah se ti pa ne pozna. user posted image

Jst imam od Pilatesa (ja Winsor) 7 cd-jev. Ravnokar si pa dol vlečem še 3 DVDje. Jst sm delala predvčerajšnjim za zgornji del telesa, včeraj pa za noge. No prvo mi ni kaj dobro šlo, za noge sem ap skor vse nardila. Pol so ble pa noge v pojsli čist mravljinčeve. Dns me pa čist mal boli vseskupaj. Morm rečt, kar tako naprej Dulči user posted image .

Jst sm dns jedla ostanke od zelenjavne pice, ker pri nas pa noben ne bi probal kaj takega. Pol sem pa še eno polnozrnato štručko zmlatila. Aja zajtr pa k ponavad. Eno sadje pa kos kruha z marmelado BS.

Grem pospravljat, se javim kaj kasneje d vidm kaj še ostale napišejo.

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

15.09.2006, 15:07

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Samo, da vam na hitrco povem, kakšno dobroto sem "spackala" kar nevede user posted image .
Lačna kot volk, sem hotela nekaj zdravega in seveda dobrega. V hladilniku pa večinoma zelenjava in nič konkretnega! No, potem sem brokoli skuhala na pari, dodala sveže šampinjone. Ko je bilo oboje po 10 minutah kuhano, sem naribala gor ementalerja, posipala s sezamom, poprala in dodala posušen drobnjak.
Da si prste poližeš user posted image  !
Drugače pa sem imela od sobote naprej lep "montinjakov tempo", le zadnja 2 dni napade (beri napadi na OH), tako da sem z kg na istem, kot v soboto.
No, ampak danes pa spet po Montiju- tako vidiš, Mimika, da nisi edina glede grehov! Samo brez slabe vesti, tupatam, pa bo! Tisti pilates zjutraj pa je tako naložba za jutri, ne user posted image  !


_____________________________

ROŽICA

clock-img

15.09.2006, 15:10

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Le tako naprej s pilatesom, Dulcinea, boš kmalu opazila rezultate user posted image  ! Jaz ga tudi šibam, ampak malo neredno, zato pa čez vikend več!

_____________________________

ROŽICA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem