cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

30.07.2009, 15:41

clock-img

Anonimen

dulci, evo, sem se uspela prijavit.user posted image Zadnjič pa sploh ni šlo.user posted image

Ja, v PZ testu sem opazila, da je bela moka, vendar ga bom vseeno spekla, glede na to, da sem to ugotovila šele doma. Pa tudi dvomim, da bi mi ratal, če bi ga šla sama delat. user posted image

Drugače pa kar se tiče skute, ne razumem ravno, zakaj jo ne bi smela dat.user posted image  Sej npr. jemo tudi zjutraj PZ kruh + skuto, potem pa še kakšno jabolko čez.

Skratka, danes zvečer ga bom spekla, ampak brez fruktoze, ker je nimam doma, v trgovino se mi pa ne da it. Saj najbrž bo vseeno dobro, ne?

clock-img

30.07.2009, 22:54

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
Drugače pa kar se tiče skute, ne razumem ravno, zakaj jo ne bi smela dat.user posted image  Sej npr. jemo tudi zjutraj PZ kruh + skuto, potem pa še kakšno jabolko čez.



A to boš jedla za zajtrk. Kombinacija skuta + kruh je dovoljena sam za zajtrk.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

31.07.2009, 10:18

clock-img

Anonimen

Ja, ja, to sem jedla danes za zajtrk - super stvar!! user posted image

clock-img

01.08.2009, 07:56

clock-img

*zabica*

pencil-img

380

Se vam se jest pridruzim...od danes naprej sem tud jest uradno na Montiju...pred leti sm ze poiskusila, vendar prekmalu obupala...upam da tokrat vztrajam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me pa caka borba s cca. 10 kg viska...dans jim uradno napovedujem vojno..lol


< Sporočilo je popravil *zabica* -- 1.8.2009 7:57:40 >

clock-img

02.08.2009, 21:00

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hej hoj.

Eno vprašanje- sojin napitek Spar vital je ok al ne? Včeraj sem ga vzela za probat pa nisem zasledila kaj takega med sestavinami, kar ne bi bilo ok, ampak lahko da tudi ne vem vsega oz. je moje prepričanje kaj je ok in kaj ne zmotno. Ker mi je zelo dober po okusu pa tudi odžeja.

clock-img

03.08.2009, 12:28

clock-img

Anonimen

špelca, na žalost ti ne znam pomagat. user posted image

dulči, jaz se spet ne morem prijavit na forum. user posted image user posted image user posted image user posted image Enostavno mi napiše da je neaktivno geslo ali ime. user posted image Pa namesto šumnikov imam kar neke znakce narisane..

clock-img

03.08.2009, 13:21

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Aha, Suzi, zdaj pa vem v katerem grmu zajec tiči. Ta podlaga za ozadje, ki je zdaj, ne prepoznava šumnikov v mozilli, v IE pa jih. Ti imaš pa v imenu š. Lahko se probaš prijavit v IE pa si spremeniš ozadje (v profilu), lahko tud jaz to neredim. Druga možnost pa je, da ti jaz v administraciiji spremenim š v s, pa se potem prijavljaš s tvojim imenom s črko s vmes namesto š.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.08.2009, 13:42

clock-img

Anonimen

Dulči, a tako je s tem. Na to pa sploh nisem pomislila (prej sem uporabljala IE in je blo vse ok, sedaj imam pa v službi mozzilo, doma pa še vedno IE). In mi je blo zadnjič čudno ko sem se lahko doma prijavila, v službi pa ne. Bom pač uporabljala IE pa bo.user posted image

clock-img

04.08.2009, 13:32

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Kako kaj, ženske?? Upam, da vam uspeva prehranjevanje.

Jaz se navajam na prvo stopnjo, oziroma na manj jedenja nasplošnouser posted image Itak imam neko virozo, kar pomaga, ker mi ni za jest.

Kako ste vse? Mogoče moram še Dulcin forum obiskat, da dobim še malo motivacijeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

04.08.2009, 17:51

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

user posted image  A res nobena ne ve kako je s temi Spar Vital Soja drink za 1. stopnjo? Ker grem danes v nabavo pa da vem al vzet al ne. pls

clock-img

04.08.2009, 17:53

clock-img

Anonimen

špelca, napiši sestavine, da skupaj pogledamo, če je ok user posted image  aleunam bo najbolje vedela glede ustreznosti user posted image

clock-img

04.08.2009, 21:56

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Bom kupla pa bom prepisala sestavine. user posted image

clock-img

05.08.2009, 08:04

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Špelca po moje ni najboljše, ker so notri ziher vsaj konzervansi - te pa Monti odsvetuje. Pijača je najboljša voda, čaj brez sladkorja pa kak deci vinčka!

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

05.08.2009, 09:06

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

špelca, napiši sestavine, da skupaj pogledamo, če je ok user posted image  aleunam bo najbolje vedela glede ustreznosti user posted image



Se mi zdi, da bo ona zdaj bolj malo na Montiju, ker se ukvarja z nečim drugim user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

05.08.2009, 09:09

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

špelca, napiši sestavine, da skupaj pogledamo, če je ok user posted image  aleunam bo najbolje vedela glede ustreznosti user posted image



Se mi zdi, da bo ona zdaj bolj malo na Montiju, ker se ukvarja z nečim drugim user posted image



nosečka?

clock-img

05.08.2009, 09:27

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

špelca, napiši sestavine, da skupaj pogledamo, če je ok user posted image  aleunam bo najbolje vedela glede ustreznosti user posted image



Se mi zdi, da bo ona zdaj bolj malo na Montiju, ker se ukvarja z nečim drugim user posted image



nosečka?



user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

05.08.2009, 17:38

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

no evo sestavine:

1. soja drink : voda, 10% sojin beljakovinski napitek (voda, izolat sojinih beljakovin (4,4%), stabilizator: pektin), zgoščen sadni sok iz hrušk, pomaranč, jabolk, limon in bezgovih jagod, fruktoza, pekovski med, naravna aroma, sladila acesulfam-K, aspartam (vsebuje vir fenilalanina) in E954, izvleček limone.

2. soja drink : voda, jabolčni sok iz koncentrata jabolčnega soka (13,5%), 10% sojin beljakovinski napitek (voda, izolat sojinih beljakovin (4,4%), stabilizator: pektin) višnjev sok iz koncentrata (5%), sok iz bezgovih jagod iz koncentrata (1,5%), fruktoza, aroma, kislina, citronska kislina, zgoščeni sok iz korenja in črnega ribeza, antioksidant askorbinska kislina, izvleček limone, sladila acesulfam-K, aspartam (vsebuje vir fenilalanina) in saharin, ter njegove natrijeve in kalcijeve soli.

polnozrnati kosmiči: žita 77% (riž 85%, polnozrnata pšenica 15%), pšenični gluten, zamrznjeno sušena mešanica sadja v koscih 5% (jagode, maline, češnje), pšenični kalčki, posneto mleko v prahu, pšenični otrobi, sol, rižev škrob, izvleček ječmenovega slada, emulgator: lecitini (sojin lecitin)

Je to user posted image  ali user posted image ? So pa vsi izdelki iz linije Spar Vital.

Ful hvala za odgovor

clock-img

05.08.2009, 18:04

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

no evo sestavine:

1. soja drink : voda, 10% sojin beljakovinski napitek (voda, izolat sojinih beljakovin (4,4%), stabilizator: pektin), zgoščen sadni sok iz hrušk, pomaranč, jabolk, limon in bezgovih jagod, fruktoza, pekovski med, naravna aroma, sladila acesulfam-K, aspartam (vsebuje vir fenilalanina) in E954, izvleček limone.

2. soja drink : voda, jabolčni sok iz koncentrata jabolčnega soka (13,5%), 10% sojin beljakovinski napitek (voda, izolat sojinih beljakovin (4,4%), stabilizator: pektin) višnjev sok iz koncentrata (5%), sok iz bezgovih jagod iz koncentrata (1,5%), fruktoza, aroma, kislina, citronska kislina, zgoščeni sok iz korenja in črnega ribeza, antioksidant askorbinska kislina, izvleček limone, sladila acesulfam-K, aspartam (vsebuje vir fenilalanina) in saharin, ter njegove natrijeve in kalcijeve soli.

polnozrnati kosmiči: žita 77% (riž 85%, polnozrnata pšenica 15%), pšenični gluten, zamrznjeno sušena mešanica sadja v koscih 5% (jagode, maline, češnje), pšenični kalčki, posneto mleko v prahu, pšenični otrobi, sol, rižev škrob, izvleček ječmenovega slada, emulgator: lecitini (sojin lecitin)

Je to user posted image  ali user posted image ? So pa vsi izdelki iz linije Spar Vital.

Ful hvala za odgovor



menda Monti (al kateri že?) pravi: ne jej tistega, kar ne znaš prebrati user posted image
no, jaz že zaradi tega ne bi vzela teh stvari. potem pa še: med, sladila in rižev škrob user posted image

clock-img

05.08.2009, 18:22

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

user posted image  ah šment. Ja bom probala komu doma "prodat" da bo pojedu to, ker sem že kupila.

Drugače pa hvala za odgovor.

clock-img

05.08.2009, 20:26

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Špelca, saj te ne bo konec, če boš to sama popilauser posted image pa pač več ne kupiš. Ko sem jaz bila na strogi 1. stopnji (že dvakratuser posted image user posted image ), sem jedla samo navadne jogurte, ker vsi sadni vsebujejo sladkor.

Ženske, napišite, če kaj zanimivega skuhate. Jaz zdaj za motivacijo raziskujem malo recepte, sem si sedaj za večerjo naredila polnjene melancane. Kar v redu. Malo fete sem dala za okus.

lep večeruser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

05.08.2009, 21:25

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ja saj sem razmišljala, da bom te kosmiče vzela sabo na Korziko ker greva s šotorom, pa bom mela tam za zajtrk ker ne vem če bom dobila tam hrano, ki je vsaj približno po Montiju. Bom doma rajši jedla pz kruh in to kar lahko jem tisto bo pa za tam.user posted image  Pa še migala bova dost tam tko da se mal tolažim s tem. user posted image

clock-img

06.08.2009, 10:18

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz tega sranja že nebi jedla. Men je kar slabo, ko vdm napisano vmes aspartam. Bljak.


Zakaj si pa kosmiče ne sestaviš sama? Na mojforum je recept od Sonjah.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.08.2009, 16:42

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Jaz tega sranja že nebi jedla. Men je kar slabo, ko vdm napisano vmes aspartam. Bljak.


Zakaj si pa kosmiče ne sestaviš sama? Na mojforum je recept od Sonjah.



Jst ne maram ovsenih kosmičev- se mi dobesedno dvigne (želodec user posted image ) po njih.

clock-img

06.08.2009, 21:35

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Jaz sem že dosti bolj pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image sem ful veselauser posted image

Špelca, Korzika, kraaassnoouser posted image , uživajtauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

07.08.2009, 06:55

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

rainbow hvala. Sigurno bova, bo zelo pasal tale dopust ker nazadnje sem bla na dopustu februarja (no vmes je bla še ena mal daljša bolnička po eni operaciji sam to jst ne štejem kot bit frej). user posted image user posted image

Pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da si vztrajna in pridna. Kar tako naprej.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem