cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

03.07.2009, 23:14

clock-img

Detece

pencil-img

1039

No dajte, te ki vam po Montignacu uspeva malo ene par dnevnih jedilnikov napisat...Jaz sem knjigo prebrala, sem se pred časom držala in sem z kilami stagnirala in sem zato prekinila. Ne vem kaj sem delala narobe, mogoče sem prehitro obupala. Je pa tudi res, da imam doma 7 mesečnika in mi vedno ne uspe po planu jest. Najprej je on, šele potem mami. Najboljše mi je do sedaj uspevalo samo z ločevalno, a ker se zavedam nezdrave prehrane, bi želela osvijti Montignacov način...

V 1 mesecu 6 kg je veliko, svaka čast. Meni jih je 6 uspelo izgubiti v 5 mesecih. Jih moram še vsaj enkrat toliko. Ker gre zadeva obupno počasi, nimam volje. Še vedno dojim in imam izgovor:)

clock-img

03.07.2009, 23:32

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Detece, tukaj  imaš sto strani primerov jedilnikov. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.07.2009, 23:37

clock-img

Detece

pencil-img

1039

grem si kozarec vode nalit in malo nazaj prebrat strani....

clock-img

04.07.2009, 13:00

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no drage hujšarice v sredo sem dobila rezultate zadnjega izpita in s ponosom lahko povem, da sem bila zelo pridna študentka, vse izpite sem naredila v 1. roku, povprečje pa mam 9,56.user posted image user posted image ...zdaj pa malo relaksacijeeee

aja montija še furam samo kile pa grejo zdaj bolj počasi dol. vesela sem da po letu in pol še nisem obupala in da se počutim suuuper. hvala monti in hvala moji voljiuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.07.2009, 13:38

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

grem si kozarec vode nalit in malo nazaj prebrat strani....



No, tudi na tej strani so predlogi za jedilnike, ampak moj TUKAJ je pa za kliknit. Tam je pa res polno jedilnikov.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

04.07.2009, 13:39

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

no drage hujšarice v sredo sem dobila rezultate zadnjega izpita in s ponosom lahko povem, da sem bila zelo pridna študentka, vse izpite sem naredila v 1. roku, povprečje pa mam 9,56.user posted image user posted image ...zdaj pa malo relaksacijeeee

aja montija še furam samo kile pa grejo zdaj bolj počasi dol. vesela sem da po letu in pol še nisem obupala in da se počutim suuuper. hvala monti in hvala moji voljiuser posted image user posted image



Bravo. ČESTITKE user posted image

Jaz sem pa včeraj diplomirala. user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.07.2009, 10:21

clock-img

ppika123

pencil-img

4

čestitke za diplomo..


uhhhh ste vse pridne, jst pa lenarim. namesto da bi delala sem se spravila čez vikend na morje,
seveda grešila ker je kuhala tašča, ampak tu se res ne da pomagat. danes pa na starih poteh...
samo počutim se bolj tako...bela moka zgleda ni zame

clock-img

06.07.2009, 12:08

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

dlcinea user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitam za diplomo!!

zdaj pa še malo pa te res čaka druga diploma iz montignaca hehehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

06.07.2009, 14:21

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

mojamura čestitam za izpite! user posted image user posted image user posted image

dulcinea čestitam za diplomo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

06.07.2009, 17:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.07.2009, 08:31

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Mojamura in Dulcinea - čestitke za uspehe. user posted image user posted image user posted image

Eno vprašanje: po pomoti sem kupila 2 kg bele mokeuser posted image . A mislite, da bi bilo ok, če jo zmešam s pšeničnimi otrobi in uporabim? Recimo da dam v testo za kruh malo bele moke, malo otrobov, nekaj pz mokeuser posted image ?

Danes sem si že pripravila testo za pico - iz pirine moke, gor bom dala popečene bućke, paradižnik in gobice. Njama.


_____________________________

lp

clock-img

07.07.2009, 14:27

clock-img

ppika123

pencil-img

4

meni se je pa vsa hrana uprla, sploh ne morem jest, moj se že boji da sem spet noseča, ha haha...
sicer sem pa za danes kupila ribice, da jih bomo prekajevali, mnjama

clock-img

09.07.2009, 22:08

clock-img

kamilija

pencil-img

467

Hej!
Še jaz se vam pridružim! Prebrala knjigo in se držim že skoraj tri tedne.
Ko vas berem, se mi poraja vprašanje glede kruha..a recimo stoletni kruh ni ok? kakšen je ok?
kaj pa pira recimo, jo lahko ješ z beljakovinami? verjetno ne, ane?
lp

clock-img

10.07.2009, 06:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!

Stoletni kruh ni ok. Jaz se kupljenemu kruhu skušam čim bolj izogibat, če že, kupim kakšnega zbitega rženega.

Pira pa verjetno res ne gre k beljakovinam, ker je pravzaprav isto kot recimo riž.


_____________________________

lp

clock-img

10.07.2009, 09:52

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Heej.  Ko ste glih pri kruhu.. Danes sem zasledila, da ima mlinotest nizkoglikemični kruh z GI 38.

Tukaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

10.07.2009, 10:45

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

Dulcinea, kje pa to lahko kupim...v kateri trgovini....pri sosedu mogoče?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

10.07.2009, 17:41

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Hojla punce!! Evo mene spet tule... Se me še spomnite?
Sem bila kr redna, dokler nisem spet zanosla... potem mi je bilo pa tolk slabo, da mi ni blo treba hujšat, je šlo kr samo dol. user posted image user posted image
Med nosečnostjo sem se skor skoz bolj kot ne držala montija in sem bila prav zadovoljna s (ne)pridobljenimi kg. Zdej jih je vseeno nekaj ostalo, mi je pa hecno, ker sem ravnodanes probavala obleke v trgovini in mi je po porodu, kljub kg+ še vedno prav ista konfekcija!
Ma nekaj je že na tem montiju. Zdej si ne morem privoščit zaradi dojenja... Sem ena tistih, ki jim monti pobere mlekca user posted image No pa se vam pridružim bolj resno, ko mali odziza svoje. Rodila sem 18.6. minija Urbana. Zakaj mini, ker tudi mali ni bil tolk debel, kot onadva. Po moje posledično zaradi zdrave prehrane med nosečnostjo.

V glavnem sem še kr navdušena.

Dulči čestitke za diplomo! Meni je v tem času uspelo še strokovnega naredit, tak da sem zdej čist na off!! A on tvoj forum še laufa?

Pa Mojamura je tudi še stara ... lepo da še vztrajaš in čestitke za vse odlično opravljene izpite!! Res si pridna! Pa pri izgubljanju kg tudi.

Lep pozdravček pa tudi vsem ostalim novim navdušenkam...aha, al1 je tudi stara, a ne?

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

12.07.2009, 12:49

clock-img

kamilija

pencil-img

467

Aha, no jaz pa skoz tega jem za zajtrk. Se pravi , da je treba tega od Mlinotesta vzet. Jaz sem ga vidla v mercatorju.
Še eno vprašanje, kaj jpa ovseni kosmiči pa beljakovine? hvala

clock-img

12.07.2009, 18:55

clock-img

ppika123

pencil-img

4

čestitke Naty-Taja, joj jst bi tudi še enega user posted image ...samo res ni pravi čas, sicer pa spet vikend ustrajno grešim. jutri torej začetka. hmmmm

clock-img

13.07.2009, 07:27

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Naty-taja - čestitke za novega članauser posted image ! Daj nam pokaži kakšno slikico nevga malčka. Lepo, da se nisi med nosečnostjo veliko zredila.

Kamilija, meni se zdi, da ovsene kosmiče lahko z manj mastnim mlekom. Jaz jih imam zelo rada, ponavadi jim dodam še kakšno sadje.


_____________________________

lp

clock-img

13.07.2009, 11:42

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

Dulcinea, kje pa to lahko kupim...v kateri trgovini....pri sosedu mogoče?



Jaz sem ga kupila v Mlinotestovi trgovini. Malo povprašaj v večjih trgovinah. Je pa že v papirnati vrečki pakiran. Zelene barve je. Papir, ne kruh user posted image . Bom ob prilki prepisala sestavine.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

13.07.2009, 11:52

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Hojla punce!! Evo mene spet tule... Se me še spomnite?
Sem bila kr redna, dokler nisem spet zanosla... potem mi je bilo pa tolk slabo, da mi ni blo treba hujšat, je šlo kr samo dol. user posted image user posted image
Med nosečnostjo sem se skor skoz bolj kot ne držala montija in sem bila prav zadovoljna s (ne)pridobljenimi kg. Zdej jih je vseeno nekaj ostalo, mi je pa hecno, ker sem ravnodanes probavala obleke v trgovini in mi je po porodu, kljub kg+ še vedno prav ista konfekcija!
Ma nekaj je že na tem montiju. Zdej si ne morem privoščit zaradi dojenja... Sem ena tistih, ki jim monti pobere mlekca user posted image No pa se vam pridružim bolj resno, ko mali odziza svoje. Rodila sem 18.6. minija Urbana. Zakaj mini, ker tudi mali ni bil tolk debel, kot onadva. Po moje posledično zaradi zdrave prehrane med nosečnostjo.

V glavnem sem še kr navdušena.

Dulči čestitke za diplomo! Meni je v tem času uspelo še strokovnega naredit, tak da sem zdej čist na off!! A on tvoj forum še laufa?

Pa Mojamura je tudi še stara ... lepo da še vztrajaš in čestitke za vse odlično opravljene izpite!! Res si pridna! Pa pri izgubljanju kg tudi.

Lep pozdravček pa tudi vsem ostalim novim navdušenkam...aha, al1 je tudi stara, a ne?



O Naty Taja. Veš da se te še spomnimo. Forum še laufa. Oglasi se kaj pa napiši svojo izkušnjo z nosečnostjo in Montijem, ker punce tud to zanima.

Hvala za čestitke tebi in vsem ostalim. Ja, zdaj je pa še strokovc....

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

13.07.2009, 12:56

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Sestavine kruha dobite TUKAJ.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

14.07.2009, 16:26

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Hojla punce!! Evo mene spet tule... Se me še spomnite?
Sem bila kr redna, dokler nisem spet zanosla... potem mi je bilo pa tolk slabo, da mi ni blo treba hujšat, je šlo kr samo dol. user posted image user posted image
Med nosečnostjo sem se skor skoz bolj kot ne držala montija in sem bila prav zadovoljna s (ne)pridobljenimi kg. Zdej jih je vseeno nekaj ostalo, mi je pa hecno, ker sem ravnodanes probavala obleke v trgovini in mi je po porodu, kljub kg+ še vedno prav ista konfekcija!
Ma nekaj je že na tem montiju. Zdej si ne morem privoščit zaradi dojenja... Sem ena tistih, ki jim monti pobere mlekca user posted image No pa se vam pridružim bolj resno, ko mali odziza svoje. Rodila sem 18.6. minija Urbana. Zakaj mini, ker tudi mali ni bil tolk debel, kot onadva. Po moje posledično zaradi zdrave prehrane med nosečnostjo.

V glavnem sem še kr navdušena.

Dulči čestitke za diplomo! Meni je v tem času uspelo še strokovnega naredit, tak da sem zdej čist na off!! A on tvoj forum še laufa?

Pa Mojamura je tudi še stara ... lepo da še vztrajaš in čestitke za vse odlično opravljene izpite!! Res si pridna! Pa pri izgubljanju kg tudi.

Lep pozdravček pa tudi vsem ostalim novim navdušenkam...aha, al1 je tudi stara, a ne?



OOOOOOjlaaa Naty-Taya, seveda se te spomnim, pa pogrešala sem te tudi kar zelo....najprej pa
ISKRENE ČESTITKE ZA URBANAuser posted image user posted image user posted image
 
Lepo, da si se oglasila in sem 100%, da ko boš nehala dojit, boš tudi prišla na željeno kilažo, čeprav ti verjetno ni kaj pretirano ostalo, ker ti je enakoa konf. št. prav, tudi zato ti iskreno čestitamuser posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.07.2009, 20:31

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696


Hvala punce za čestitke!

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Naty-taja - čestitke za novega članauser posted image ! Daj nam pokaži kakšno slikico nevga malčka. Lepo, da se nisi med nosečnostjo veliko zredila.



Evo, malo za lušte...user posted image :

naš Urban:
user posted image

Moji trijr razgrajači:
user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem