cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

19.06.2006, 12:50

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Če boš pa kdaj lačna, si pa poglej punčko na sliki v zgornji temi. Mene mine vsa lakota...... Ni mi uspelo nalepit linka, pa sem zbrisala naslov, pol sem pa najdla link, ampak nisem mogla več popravt naslova, tko da je v naslovu ostal samo k. Mišljeno je blo: Koliko hrane zmečete stran? 

clock-img

19.06.2006, 15:19

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ojla babnce!

Se spet mal javljam. Nič lepega ne bom povedala. Včeraj smo imeli pri naši hiši fešto in Dulči je spet grešila... Tokrat kar orng. Je blo tolk dobrga peciva, da sm mogla probat. Vsaj neki.

Sicer pa mam eno vprašanje. Prišel je čas lubenic in Montignac jih v prvi stopnji prepoveduje. A mislite, da bo fajn narobe, če jih včasih jem? Men je namreč tako dobra, pa še najem se jo, ker ima ful vode.


< Sporočilo je popravil dulcinea -- 19.6.2006 15:26:48 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

19.06.2006, 15:28

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

...pa še zmeraj me zanima, če je katera že brskala po "tanovi" knjigi od Montija z recepti... 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

19.06.2006, 16:25

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

jst nimam še nobenih novih informacij... user posted image

clock-img

19.06.2006, 21:01

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Uh uh... Js sm sla pa v soboto v nabavo, pa sm si nabavla kr 3 knjige... Od Montignaca recepte pa 2 od 90dnevne tut recepte... Tak za sprot vsaj, ce se mi bo kej zalustal jest po tem... user posted image
Sem si danes za vecerjo naredila makaroncke z eno paradiznikovo omako k nej bi bla sladko kisla... lol.. sam ni bla.. hehe... ampak je blo pa vseen dobr... cprov sem vsula notri mal prevec popra.. ups.. po nesreci.. in je blo k pikantno... user posted image

Aja, dulci, drgac pa nisem kej dost brskala... sma mal sem preletela recepte po Montiju... Nimam casa.. Vceri bli sami rojstni dnevi, dans pa cista stala, k sm cist zivcna... Mam jutri en razgovor za sluzbo... v sredo pa ZAGOVOR DIPLOME... user posted image DEJTE DRZAT PESTKE... Prosim..;o) Tm okol 12-13h.. user posted image Me zvija k sam pomislim na to... user posted image

clock-img

19.06.2006, 21:39

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Zlatolaska zakaj si pa kupovala od 90 dneven. Jst mam na netu obe knjigi pa bi ti jih lahko poslala...


A od montija recepte si kupila? daj malo prelistaj pol po sredi pa povej kaki so. Če pa maš možno skenirat pa povej, da ne bom prej kupovala...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

19.06.2006, 21:46

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

pa še to... danes sem bla pri pulmologu in in je ugotovila da sem en centi manjša kot sem bila. pa kile so več pokazale.... sicer sem bla v kavbojkah... ampka je rekla da jo dajo vsako leto naštimat na točno...
Torej moj indeks ni pravi...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

19.06.2006, 21:57

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Pozdravljene! Dulcinea- a imaš pljučnico (pregled pri pulmologu)? Tvoj indeks je že v redu, tisti mali milijon pacientov, ki je pred tabo stopil na tehtnico, jo je sigurno malo " razštelal" user posted image ! Mene najbolj zjezi, ko mi vsaka tuja tehtnica pokaže drugače, (ponavadi več kot moja), zato se orientiram le po svoji! Drugače pa vas bom za 10 dni zapustila, Montinjačke, ker grem na post (samo sadni in zelenjavni sveži sokovi!), ampak potem pa spet prosto po Montiju!   LP vsem, Rožica

clock-img

20.06.2006, 07:35

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hoj!

Za knjigo receptov sem gledala po Cobisu in jo imajo že kar v nekaj knjižnicah (v naši seveda še ne), tako da si jo bom jaz verjetno za začetek kar sposodila, ko bo seveda prišla v našo knjižnico.

Še eno vprašanje imam: a je zelo mimo, če si za večerjo naredim milkshake in jagod, malo mleka in navadnega jogurta?


_____________________________

lp

clock-img

20.06.2006, 15:50

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

al1*, jaz sem nekje prebrala al slišala, da jagode ne zavrejo če jih ješ na drugo hrano. Torej po moje ne bo hudega če to narediš.

Rožica,  ne nimam pljučnice. K pulmologu sem hodila, ker sem imela sum za astmo. No včeraj sem izvedal da nimam astme, imam pa alergijo na pršice...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

20.06.2006, 17:39

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Hoj hoj...
Jah Dulci, js mam raj knjige... user posted image Kt pa printano...
Bom pogledala po jutrisnjem dnevu obljubim... K bom kt pticka na veji,.. Upam vsaj... Sej mi vsi pravjo, da je pred mano le se formalnost, da si ze naredu k te povabjo na zagovor... user posted image

Ammm, uf, pol bo mene tut moja zdravnica kej poslala k temu pulmologu al kaj je ze... Mi je ze neki obljubljala... Sm ta vikend bla na traktorju, k smo travo pobiral... pa sm dubla cist senen napad... sm pol piskala med dihanjem ze celo uro... user posted image

Aja, js pa nimam vec tehtnice... tk da se ne vagam ze kr neki casa... od aprila ze... sj morva eno kupt...

clock-img

21.06.2006, 16:14

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Zlatolaska, upam da je šlo na zagovoru. Sm mislila nate. user posted image

Zdaj ko pa je diploma pa ko bo tudi služba, zdaj pa spet nazaj na Montija. Pa recepte čim prej preštudiraj pa povej, če so OK.

Ko se pa srečamo pa itak častiš za profesurouser posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.06.2006, 19:05

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Hej Dulci.. Hvala, da si misla name.. Je zihr pomagal, k je pa tok folka mislilo name... user posted image Je slo super... Sem dobila devetko.. In sem zdaj profesor razrednega pouka... user posted image user posted image user posted image user posted image Sem takooooooooooooooooooooooooo vesela... Vse dol padl...

Ja, grem kar zraj mal studirat Montija.. Pa se oglasim kasneje se kej...

Aja, Dulci, prides v petek kej okoli? Do Tabuja??? Jaz bom tam in se ga bom napila... hehe.. Upam, da res... Morm mal zapit tole... Vsaj enkrat po dolgih letih spet mal vec spit... user posted image

clock-img

21.06.2006, 19:37

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Uf uf uf... user posted image
Zgleda odlicno... user posted image
Sem malo preletela recepte... Velik karpacov je, kar nimam pojma kaj je to.. (poznam besedo le iz pesmi la kukaraca hehe)... neki kao tanke rezine necesa (mesa, ribe)...user posted image Meso sem bolj preletela in se ustavila pri prilogah... mmmmmm.... Paradizniki polnjeni s tunino kremo... mnjam... pa se majoneza je zraven... mmmmmmmmmmmmmmmmmmm... user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam kaj k mam cist prazen hladilnik, pa NIC ne morem skuhat... sment... Bom drug teden kaj carala...

Drugace pa so v knjigi tudi jedilniki za 3 mesece, pa recepti za svega in svasta, od predjedi, juh, glavih jedi, prilog do sladic...
Pa zgleda kar zanimivo...

Aja, pa spredaj je se polno nacel, pa kar je meni super zanimivo, kako kombiniras razlicne zacimbe... user posted image

Tako, to je vse kar sem hotla zdaj povedat... Ko bom pa se kaj skuhala, pa se oglasim in povem, ce je blo tut dobro, tok kt zveni... user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.06.2006, 22:17

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Zlatolaska, naj ti najprej ČESTITAM za diplomo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

A res so recepti OK? No ti kar preizkusi. Kako je pa kaj s trajanjem priprave in sestavinami?

Se oglasim kaj več jutri. Zdaj grem spat.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.06.2006, 22:21

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Aja saj res. V petek do tabuja? Na popizdajn? Mogoče pa res. Imela sem namen ostat do sobote še doma pa pol it dol. mi naj bi kurili kres v Bajzngi. Pa pol bi res lahko kaj prišla pogledat. A mi na ZS pošlješ tel. št če se odločim in pridem. Da me počastiš... 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.06.2006, 23:21

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Hehe Dulci.. Na popoizdajn??? looooooll.... to morm povedat lubiju.. k je cist usekan na njih hehe.. popizdajn... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svasta...user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdej je moj neki bluzil, da bo v petk slabo vreme, pa da ce bo tk da bo vse skup odpadlo... mmmmm... kaj bo pa z mojim popivanjem pol??? sment... da nou se to zuranje padlo v vodo... sploh nimam srece I guess... user posted image user posted image user posted image

Ja, ti poslejm tel... sam sekundo... user posted image

Ammmmmmmmm... trajanje... kr sm neki skilila je blo kr neki casa za pripravo.. mi to ni blo vsec.. js sm bolj za ta hitra kosilca... sicer pa sm to sam tk na hitro... tm od 20 min do 45 kuhanja ali pecenja... pol pa se priprava... pr nekih jedeh....


clock-img

22.06.2006, 13:08

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Hm... jst sm tko govorila mojemu lubiju da si kupim verjetno to knjigico, da je reku včeraj  da mi jo on kupi drug tedn za RD. user posted image

Škoda ker je povedal. Če bi blo presenečenje, bi blo bl kul. Sam je reku d bi si jo v tem času sama lahko kupila pol bi imela pa dve... No saj...

Jst zadnje čase kar neki grešim, ampak kile vsaj stojijo, včasih kakšna deka manj.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.06.2006, 00:11

clock-img

jupiter

pencil-img

175

A lahko katera mal objasni kva je to popizdajn?

clock-img

23.06.2006, 07:31

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Haha Jupiter. Popizdajn je po naše Pop design... user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.06.2006, 17:48

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Hehehehehehhe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti Dulci, sam moj se tut ni nc smeju vceri k sm mu to povedala...user posted image Men je pa tok carsko hehe

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





clock-img

23.06.2006, 17:50

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Aja, pa ful dobr, da dobis knjigico... user posted image user posted image user posted image user posted image

A se pol vidmo kej dans?
Kako bos oblecena, kok si velka, kaksno cupo mas???? user posted image user posted image user posted image user posted image Da te bom spoznala, a ne? user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.06.2006, 20:30

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Zlatolasska, ne vem če boš še tole danesprebrala: prepoznala me boš po rdečem cvetu v gumbnici LOOOOL user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem bila do pred kratkim visoka 156 (po novem pa samo 155) sem malo bol okrogla (saj veš hujšam z Montijevkami) in imam dolge košate lase, rahlo valovite in rdečkaste barve z malo pramenčki)

Če pridem, pridem kasneje ker grem prej še na kres. Imej telefon pri sebi... te pokličem če pridem




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.06.2006, 22:32

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

Kva zdej ženske a pijete??? Dulci pa zlatolasska en pir ma ohoho GIuser posted image  No ja sej vam fouš nisem.
Sem pa že dala dol 4 kg pa vsk dan gre še kakšna deka dol tako da....pomaga tale vročina ko se mi jest ne da, pa laufanje za mulčkiuser posted image  pravzaprav mulo. Še 4 kg pa bom za v kopalke.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

24.06.2006, 01:38

clock-img

jupiter

pencil-img

175

K ni bla šerbi v popizdajnu al kva že po vaše? Zraven nje bosta prou suhcane zgledale, pir gor al pa dol.
Jst sm packa dons tud pico jedla. Jutr mi bo pa spet žal, ko bom stopla na vago.
Katera bo pol skenirala knjigo in jo gor dala?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem