cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

21.02.2009, 17:05

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jančika, jaz sem delala po receptu, pa mi je ratalo. Ne vem zakaj tebi ni. Mogoče si uporabila kašno preredko smetano. Probaj dodat malo več kokosa, pa bo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.02.2009, 19:57

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IZVIRNO SPOROČILO: kjava
Daj mi povej, mislim, da si ti enkrat pisala, da kupuješ čokolado v Lidlu. Saj majo vse neke dodatke (karamelo, pa maline...) al pa manj kot 70% kakava. A so une z dodatki dovoljene? Sem si jih kupila in z veseljem pomlatila, če je prav pa ne vem user posted image


Kupujem predvsem 81%, ful je dobra. Je pa v tablici ali pa v treh palčkah, enaka količina. Zadnje tedne je niso imeli, zdaj je pa spet na polici, malo pobrskaj. Je taka pakunga kot tiste plantažne, pa vinsko rdeče barve. Občasno vzamem tudi 70% z dodatki, karamelna je super. Imam sicer malo pomislekov, ampak se mi ne zdi toliko problematično, da je ne bi tu in tam malce pozobala.

Smetana pri rafaelu se mi je zdela kar čvrsta, tavelika Hoferjeva, bom pa naslednjič katero drugo vzela. Kokosa sem dala več kot v receptu. No, bom še probala, pojedlo se bo v vsakem primeruuser posted image . A to je original Montijev recept?

clock-img

21.02.2009, 21:24

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

No, sem zdajle zmazala še eno porcijo, ker je včeraj ostala še ena velika žlica smetane in sem si naredila posladek. Pa bi res lahko bila bolj čvrsta, smetana mislim. Eh, dobro je bilo pa vseenouser posted image . Tale rafaelo bo moje prekletstvo, že kr vidimuser posted image ...

clock-img

22.02.2009, 09:25

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hojla ....no zdaj grem nekaj skuhat....oz po neko robo , danes se mi pa res nič ne da....najraje bi cel dan lenarila

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.02.2009, 13:36

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Jančika, jaz sem zadnč vzela taveliko Hoferjevo smetano, pa je bla tok nekam redka, da sem mislila, da je pokvarjena. Najbrž ni bla, ker nam ni nič. Je pa verjetno od serije do serije odvisno, kakšna je čvrstost.

Kaj pravte punce, tele sladice brez moke bi ble za jest ane:

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3417
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3454
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3048
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11936
http://www.kulinarika.net/recept/sladice/Kokosovi_kolacki_brez_moke-6523.html


Zadnje čase mi gre spet ful na sladko in jem tudi prepovedane sladkarije user posted image . V nedeljo pa sploh nisem upoštevala montija, je blo pri mami predobro kosilo, pa še krofi... Na kilah se pa koj pozna user posted image
Ampak najbolj se mi za malo zdi, ker redno delam trebušnjake, pa trebuh nikamor ne izgine user posted image

clock-img

24.02.2009, 13:37

clock-img

kjava

pencil-img

2416

V receptih bi seveda sladkor zamenjali s fruktozo, čokolado bi uporabili pa le dovoljeno.

clock-img

24.02.2009, 23:33

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Danes sem rafaelo naredila z Lidlovo smetano Schmand, pa so mi ratale krogliceuser posted image . Je ful gosta tale smetana. Pa čez noč sem pustila maso v hladilniku in so se zjutraj dale fajn kroglice naredit. Smo jih spet zmazali na eks. Po moje je boljše, da jih nekaj časa ne naredim več.

Kjava, čisto podrobno se mi ne da zdajle gledat receptov, na prvi pogled pa bi rekla, da bi šlo skoz.

clock-img

25.02.2009, 08:35

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Kjava, sem pogledala recepte. Vse, razen Čokoladno lešnikove torte, bi šlo. Omenjena pa vsebuje tudi maslo, kar pa ne gre. Masla namreč ne smeš uživat. Pa pri kokosovih kolačkih probaj maščobo nadomestit z olivnim oljem. Tu bi menda šlo, ker je količina manjša. Pri 200 dag pa ne vem... Lahko pa probaš.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

25.02.2009, 08:48

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Aja, za maslo nisem vedela. Kaj pa kako margarino z manj maščobe? Ker mislim, da v primeru kolačkov olivno olje ne bi bil fajn nadomestek- kaj pa vem user posted image

clock-img

25.02.2009, 11:43

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

dan sotrpinke, kako smo kaj. a ste kaj pridne ali pa še amo montijeve sladice jesteuser posted image user posted image


no danes bom naredila neke ribe - file osliča, mojemu in deci bom spanirala, zame pa samo malo popekla na kapljici olja, pa ogromno česna bom dala gor.

aja pa oni izpit sem naredila ....haha, bravo jaz!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

25.02.2009, 12:12

clock-img

gogabojan

pencil-img

1995

Pozdravljene punce.

Mal sem vas prebirala. Jaz sem se odločila, da bom začela se prehranjevati po montijevem.

Če pa vam ni odveč, mi lahko na kratko ali dolgo poveste vaše izkušnje. Bi bila zelo vesela.

Mi je brat pred 4 dnevi rekel, da naj bi se zredila. Madona, to pa je bil MRZELL tuš. Pa sem si rekla, no pa dajmo. Pred štirimi meseci sem rodila. Otroka samo dojim, tako da se mi zdi njegov (mon.) način prehranjevanja v redu, čeprav dojim.

Vesela bom česarkoli mi ponudite.

Lep pozdrav

clock-img

25.02.2009, 12:35

clock-img

kjava

pencil-img

2416

mojamura, čestitke za izpit user posted image

gogabojan, seveda lahko ješ po montiju, kljub dojenju, še bolje bo, ker se itak odpoveš samo ˝slabi˝ hrani.

Moje izkušnje so take, da se kar hitro pozna na kilah, če se dokaj striktno držiš, pa če se kak dan prekršiš, ni taka reč, če se pa več, gre pa kar hitro nazaj gor. Sem pa šele 1 mesec na montiju, tako, da ne vem, nekatere potem jambrajo, da jim po določenem času ne gre več dol.

Ti se kar loti user posted image

clock-img

25.02.2009, 12:36

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

dobrodošla v klubu montignačk user posted image

moja izkušnja z montijem je zelo pozitivna, saj se ni težko prehranjevati po tem načinu, seveda pa tudi lačna nisem nikoli - pa še kile grejo dol. če pa to ni super!! user posted image

no jaz verjamem, da nam bo vsem s skupnimi močmi in seveda z veliko mero dobre volje, tudi uspelo.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

25.02.2009, 12:38

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hvala kjava!!

no, res je, da je meni na zaćetku šlo hitrej dol, zaj pa bolj počasi, čeprav se mi zdi, da kakšni 2 kili na mesec tudi nista tako slab rezultat.....saj veš, tudi počasi se daleč pride!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

28.02.2009, 08:33

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Neko zatišje je tu gor user posted image

Mi smo imeli sedaj en teden dopusta, vmes moj in hčerin rojstni dan - torej tudi veliko grešenja.
Se pa moram pohvalit, ker sem v četrtek po enajstih letih spet smučala. Bilo je super, čeprav so me včeraj noge bolele. Danes gremo spet.
Tehtam se pa v ponedeljek.



_____________________________

lp

clock-img

28.02.2009, 09:22

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

superr al1* za smučanje....jaz bi se tudi, pa se ne znam. bi se pa sankala haha....

sicer pa mislim da ti je kaka kila tudi ušla, zaradi smučanjauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

28.02.2009, 22:57

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Ja, Al1*, obema happy birthday user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa super za smučanjeuser posted image user posted image user posted image

mi smo tudi iz oddihauser posted image user posted image user posted image  in se moram pohvalit, da je kilaža zadovoljiva, kljub velikim možnostim pregrehe sem jedla pravzaprav zelo po Montignacuuser posted image

Gogabojan, dobrodošlauser posted image
moja izkušnja z Montignacom je pozitivna, moj problem pa je v moji glavi, ker me občasno zanaša v sladke vodeuser posted image  tako da sem od prvega uspešnega hujšanja -8 kg v roku dveh let šla enih dvakrat na +3, pa spet -2 pa tak daljeuser posted image user posted image  v glavnem, težko mi je težo vzdrževat. Nazadnje sem shujšala decembra na mojo cilno težo in zaenkrat se uspešno držim na drugi stopnji, recimo temu.  Ampak ko sem hujšala, sem se striktno držala reda. aja, dve pregrehi pa sem obdržala in sicer margarino pod marmelado in parmezan na testeninahuser posted image

lepo nedeljouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

01.03.2009, 10:09

clock-img

al1*

pencil-img

2246

O, rainbow, kako je bilo na počitnicah? Sta punci uživali?


Mojamura, kako je tvoj fantek? Je že čisto zdrav?

A ni super, ko je lepo vreme? Komaj sem že čakala in včeraj smo po smučanju šli še na kolesa. Danes gremo spet po kosilu kolesarit.



_____________________________

lp

clock-img

01.03.2009, 21:09

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Al1*, je bilo finouser posted image  edino ta mala ima še ful alergijo na klor, medtem ko je ostalim že bolje, tak da sem spet v skrbehuser posted image
ja, vreme je res super za kolesarituser posted image user posted image user posted image  jaz pa razmišljam, da bi se opremili z rolerjiuser posted image user posted image

uspešen začetek tedna vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

01.03.2009, 21:52

clock-img

sesil

pencil-img

3017

ojla montignačke

jaz pridno športam, monty pa mi gre bolj slabo. ampak rezultat pa je , 1 teden 1 kg manjuser posted image , upam da bo šlo tako naprej, sam sonček rabim, drugače sem v k***

clock-img

03.03.2009, 08:06

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

al1* ....ja moj sonček je hvalabogu zdrav, je že nazaj v vrtcu, jaz pa posledično v službi
user posted image user posted image


sicer pa kile javim tekom tedna, ker se še vedno nisem stehtala

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

03.03.2009, 08:07

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

ojla montignačke

jaz pridno športam, monty pa mi gre bolj slabo. ampak rezultat pa je , 1 teden 1 kg manjuser posted image , upam da bo šlo tako naprej, sam sonček rabim, drugače sem v k***



čestitam za športanje in eno kilo manjuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

03.03.2009, 18:36

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hej hoj.

Mene že kar lep čas ni bilo gor. Ampak čas tok hitro beži, da bom enkrat sama sebe prehitela pomoje. No vmes, ko me ni bilo gor sem dobila redno službo v vrtcu, kjer se mam ful super fajn, samo imam pa problem, ker ne vem kako naj se držim montignaca, ker jem v službi kosilo, da bi bila pa cel dan brez hrane je pa tudi nezdravo.
Kakšen nasvet mogoče?
Drugače pa hodim na telovadbo 3-4x na teden.

clock-img

04.03.2009, 09:20

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

leeeeeeeeeeeeeej jo deklino!!user posted image

kaj zaj zgubljena....a se v vrtcu potepaš?? čestitam BTW za službouser posted image user posted image user posted image


glede montija ijn hrane v vrtcu....ne vem kaj naj ti rečem probaj pač kombinirat in jej samo tisto kar lahko (juha brez rezancev, meso in solata brez priloge) vem pa da se včasih pač ne bo dalo....ampak ne imej spet slabe vesti, ker stradat je še hujše.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.03.2009, 12:08

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Špelca, čestitke za službo user posted image

Meni je pa motivacija nekam izpuhtela user posted image . Sem začela po starem, sploh kar se sladkarij tiče in ne morem nehat user posted image . Evo, zdej si grem belo žemljo z evrokremom namazat. Sej bom samo še danes...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem