cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

08.06.2006, 13:11

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Hehe, kot, da bi kdo hotel, da moram nehat jesti sladkarije user posted image . Mi je plomba odpadla, skor pol zoba manjka, user posted image  zobozdravnika pa šele čez 3 tedne user posted image  Končno mi bo nekaj preprečevalo da neham jest sladkarije  user posted image user posted image user posted image
Sem prav hvaležna po eni strani, hehe, po drugi pa ne ker tako buba user posted image

clock-img

08.06.2006, 21:40

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Ta-mala, sej greš lahko k dežurnemu, če te boli. Brezveze, da čakaš cele tri tedne. Pa mislm, da greš lahko tud k svojemu zobozdravniku, v primeru da te boli, ti zrihta takoj. Vsaj moja zobarca tko dela, priznam pa, da je ful prijazna in se z njo ni noben problem zmenit karkoli. Ko sem menjala staro zobarco za novo, me je naročala na vsak teden, da mi je poštimala vse tist kar tastara ni zmogla v parih letih, ker me je naročala vsake pol leta. Probaj!

Kdo še lahko reče, da je v grešenju kaj slabega? Sem grešila na veliko cel teden, pa sem se zredila samo par sto gramov, zdaj sem pa spet na dieti, pa sem v štirih dneh shujšala skoraj 2 kg. No ja, sej vem da sem rekla, da ne bom cel teden pogledala na vago, sm enostavno nisem mogla zdržat...user posted image user posted image




clock-img

10.06.2006, 12:58

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst pa kar neprej jem češnje... njami... sm že čist polna pa še zmeraj neki hrustam... Sam ne vem, je glih dobr k sm za zajtrk jedla jajčka pa zdaj tole gor...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

12.06.2006, 13:15

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jaz sem pa pravkar naročilo Montignacove recepte po internetu. 4.900 sit, v treh dneh jo dobim. Jupi!



Al bina, kaj je zdaj s to knjigo? A je kaj vredi? A se jo splača kupit? Jst bi šla jutr v LJ pa bi si jo kupila če je kaj vredna...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

12.06.2006, 13:42

clock-img

Anonimen

Ne vem, ker je š enisem dobila, prav tako pa tudi ne nobenega povratnega maila od njih. Tako da ne vem. Če in ko jo dobim, javim, obvezno.

clock-img

12.06.2006, 15:25

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Škoda. me res zanima, ker bi  jo kupila jutr.

zgleda, da je tolk ljudi naročilo, da jo še nisi dobila



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

13.06.2006, 11:05

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

POzdravljene Monti- njačke (i)! Kako se kaj držite? Je katera med vami kdaj poskusila "Jajčno dieto"? Kako se je obnesla? LP, Rožica

clock-img

13.06.2006, 11:10

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Še jaz se javljam. Tako kot ponavadi, čez teden se držim diete, čez vikend pa obvezno neka praznovanja in prekrški.

Ravnokar sem v Mercatorjevem katalogu našla en 100% džem Menz&Gasser z okusom jagode ali marelice po 369 sit. Ga je katera že poskusila? Jaz imam trenutno jagodni namaz Zdravo življenje in mi je zelo všeč.


_____________________________

lp

clock-img

13.06.2006, 11:20

clock-img

Geja

pencil-img

374

Če katera želi JEM, TOREJ HUJŠAM,  naj mi piše... aha je v pdf.formatu....

čau,čau
Geja

clock-img

13.06.2006, 13:37

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: Geja

Če katera želi JEM, TOREJ HUJŠAM,  naj mi piše... aha je v pdf.formatu....

čau,čau
Geja



Jst jo mam tud in sem jo že delila veliko ringarajevkam. Zdaj pa daj ti...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

13.06.2006, 13:40

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: al1*
Ravnokar sem v Mercatorjevem katalogu našla en 100% džem Menz&Gasser z okusom jagode ali marelice po 369 sit. Ga je katera že poskusila? Jaz imam trenutno jagodni namaz Zdravo življenje in mi je zelo všeč.



Jst ga kar skoz uporabljam. Je fajn.

Sem pa razmišljala, da se letos lotim kuhanja marmelade. FIge za sladkost, jabolka ker vsebujejo veliko pektina, slive in breskve. Zraven bom dala pa kuhat koščice od sliv in breskev, ker so menda naravno gostilo. Tako sem prebrala. Edino to ne vem, če bi pasalo vse to skupaj... user posted image

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

13.06.2006, 13:46

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst sm pa vesela, ker sem ta vikend spet grešila po malem. Sem se pa tud nažirala češenj pri mojem lubiju. No in ko sem včeraj prišla domov, so bile kile enake petkovim. Lepo, da se moje kile čez vikend obdržijo kljub grehom.

Danes je mami opazila, da imam malo manjši trebuh. user posted image Fajn da se že opazi, čeprav gre zelo počasi dol. Na žalost je moj lubi opazil, da so moje zizike tudi manjše. Pa njemu baje to ni mar. user posted image Ne vem...


LP, D

PS: Kaj če bi vse poročale od kdaj hujšamo in koliko smo dale dol?

Bom jaz začela.
Hujšam od 1.3.06
KG: glih 5
ITM: iz 27,3 na 25,2


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

13.06.2006, 14:01

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Hujšam od 20. 5. 2006
danes 13. 6. 06:   - 0,6 kg


Morm rečt da skor usak dan grešim ker sem obseden sladkosned....pa še tako rada pečem...joj te tiramisuji....user posted image user posted image user posted image

Pa 4-krat na teden intenzivno telovadim...

POČAS SE DALEČ PRIDE NE  user posted image

clock-img

13.06.2006, 17:53

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Pozdravljene! Jaz sem se priključila "Montinjačkam" 2.6.2006, ampak sem nepoboljšljiva grešnicauser posted image  , tako da sem na istem kot prej ITM: 25,2 - moj cilj pa je, zame idealen  ITM: 22,8. Sem pa vztrajna, to pa! Saj pravijo, da se počasi daleč pride-  kar želim vsem, ki tule "švicajo"!  LP, Rožica

clock-img

13.06.2006, 22:49

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Mi je žal, ker se ne oglasim večkrat. Odkar tamal šiba po štirih nimam več časa za nič. Jasno je tudi orbi postal obešalnik za cunje. Pa me je že zdej strah, kako bo ko bo konec porodniške (še 2 meseca)....kar doma bi bla, še kake tri leta bi blo idealno. No, pa to ni tema tukaj.
Hujšam od približno 8.3. in sem do danes dol spravla približno 16 kg. To ni nič revolucionarnega, ker sem jih mela  30 preveč, tako da sem zdaj malo čez polovico. Grešim pa čist preveč, da me je že kar sram. Na začetku je kar šibalo, zdaj gre pa malo bolj počasi. Pa tud se mi zdi, da sem neki časa jedla premalo, pol pa nisem zdržala več in sem začela jest na veliko.... zato se je pa ustavlo. Vseeno, (citiram Drnovškovga Janezka), gremo naprej! Tolk suha kot je on pa ne bom itak nikol.

clock-img

14.06.2006, 07:33

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz hujšam od 3.1. letos.
Začela sem z BMI 24.8.
Prvih 90 dni sem hujšala po ločevalni dieti in shujšala 9,5 kg (BMI 21.2).
Sedaj želim to težo vzdrževati in shujšati še za kakšen kg. Počasi mi uspeva.
Od začetka aprila do sedaj imam še 1 - 1,5 kg manj.

Hujšati sem začela skupaj z možem, ki je bil hujšanja res potreben in je v tem istem času izgubil skoraj 20 kg.user posted image

< Sporočilo je popravil al1* -- 14.6.2006 7:34:20 >


_____________________________

lp

clock-img

14.06.2006, 14:08

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

en lep pozdrav...mam bolj malo časa za RR k smo po cele dneve zunaj...sonček vabi, pa poganjalec skrbi za mojo kondicijouser posted image ....Začela sem z montijem 11.5. in sem v enem mesecu shujšala za 4 kg. Zdaj jih moram dat dol še 4. S tem da se pregrešim tu pa tam. No ja do morja bo že šlo, se pa tudi pri meni že pozna na postavi.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

14.06.2006, 14:15

clock-img

rimljanka

pencil-img

3

Pozdravljeni vsi skupaj!

Že cel teden prebiram vaše prispevke, saj sem tudi sama pričela z Montijem, kot ga imenujete. Vesela sem, da sem vas našla na spletu, še bolj pa sem vesela vseh informacij, ki sem jih pridobila. Upam, da ne bom prehitro izgubila voljo, saj jih moram dati dol 25 kg.

Čestitke vsem, ki vam uspeva!

Lep pozdrav,
rimljanka

clock-img

14.06.2006, 16:17

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

user posted image user posted image user posted image Bravo Rimljanka. Ti se nam kar pridruži. Komaj čakam, da nam poročaš o svojih oddanih kilah. Jst bom še dolgo na tem forumu (razen če mi ne crkne računalnik ali pa mi odklopijo telefon). Jst namreč zelo počasi hujšam. V teh mesecih pa pol samo 5 kil je res malo. Upam, da pol kile ostanejo tam kjer so ble in da se ne prilimajo nazaj name.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

14.06.2006, 16:18

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Al bina, si dobila knjigo???? Jst še nism šla v LJ. Res bi jo kupila, če je za kaj vredna... Poročaj!

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

15.06.2006, 11:07

clock-img

rimljanka

pencil-img

3

Pozdravljeni!

Dulcinea z Montijem sem pričela 11.6. z ITM 35,01.
Odločila sem se, da ne bom prehitro stopila na vago, da ne bom razočarana. Prav gotovo pa bom poročala o uspehu ali neuspehu, o pregrehu itd. Zaenkrat mi uspeva brez pregrehov. Vržem vse vstran kar ostane od ta male. Tudi počutim se dobro. Prej sta bili moji prljubljeni hrani sveže pečene žemljice, pa tudi čokolada. Zdaj pač zjutraj po sadju jem dva koščka finskega kruha z lahko skuto in drobnjakom ali pa marmelado + kava brez kofeina. Okrog 11 ali 12. ure pojem nek sadež (nektarina, jagode ali jabolko). Ko pa pridem domov pa približno ob 17. ur jem zelenjavo na tisoč načinov. Dodam malo sira ali žličko smetane. Če pa slučajno jem zraven zelenjave meso, pa se siru ali smetani odpovem. Upam, da delam prav? Žvečer ponavadi ne jem, saj imam pozno kosilo, če pa čutim lakoto, si privoščim zeleni čaj ali pa kakšen sadež. Želim si samo, da bi mi uspelo.

Lep pozdrav vsem!

_____________________________

rimljanka

clock-img

15.06.2006, 21:52

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Hojla! - po doooooooooooolgem casu.. user posted image

Am, se nisem kej dost poboljsala.. Montija cist zapustila...user posted image No, ne cist cist... mal se se ravnam po njemu... vsake tok...
Zdej moram spet neki narest s sabo, pa sm se spomnila, da bi vas lohka mal prsla spet pozdravit...


nc.. se tipkamo kej...

clock-img

15.06.2006, 23:55

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Rimljanka, me veseli, da je še nekdo tukaj, ki ima dosti za shujšat. Seveda da ti bo uspelo, tega se sploh ni treba spraševat. Jaz sem začela z ITM 34,7 in sem v treh mesecih in pol prilezla na ITM 29,4. Sem poskusla ločevalno, pa mi ni šlo, ker sem bla preveč lačna od sadnega zajtrka (dva sadeža) do kosila. Ja, pa enkrat vmes sem bla že kar navdušena nad sabo kolk sem že shujšala, potem sem pa kupla novo vago in pogruntala, da stara kaže celih 7 kg premalo.  Ti pa priporočam, glede na to kar si napisala, da poješ malo več, ker s tako skopim jedilnikom ne boš dolgo zdržala in boš slej ko prej enkrat hudo lačna pa se boš napokala nečesa redilnega, potem pa obstaja velika možnost, da s tem tud nadaljuješ. Jaz pojem zjutraj po sadju 3-4 kose kruha z marmelado, ali pa ovsene kosmiče in not mal marmelade (brez sladkorja). Pred kosilom običajno ne rabim nič, ker sem sita še od obilnega zajtrka, če sem pa slučajno lačna pa pojem kako sadje. Za kosilo se tud napokam, da sem dobro sita, zadnje čase jem večinoma ribe na sto načinov in zraven zelenjava na sto načinov pa seveda velka skleda solate, ker drugega mesa več ne jem, se mi je uprlo. Včasih jem samo zelenjavo s sirom, ali pa jajca na sto načinov. Ampak res konkretno količino. Popoldne pojem kako sadje, zvečer pa kaj bolj lahkega (jogurt s sadjem, zelenjavna juha, stročji fižol ipd.) Če sem ful lačna zvečer si skuham polnozrnate špagete in zel. omako brez maščobe. V glavnem, lepo te prosim, JEJ! Jej toliko, da boš res sita, bistveno je samo, da  dobro prebereš knjigo in se držiš navodil. Pa javi se kaj tukaj!
Ne bom rekla veliko sreče, rajše veliko vztrajnosti ti želim. Aja, sej to si pa verjetn prebrala, da ko bomo vse suhe, se dobimo pa na kavici....upam da še vela...

clock-img

15.06.2006, 23:56

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Zlatolaska, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.06.2006, 10:58

clock-img

rimljanka

pencil-img

3

Jupiter, hvala za tvojo podporo in izčrpen odgovor.
Praviš, da imaš občutek, da premalo jem. Meni se zdi že to veliko. Res je, da bi tudi jaz zjutraj raje pojedla več, ampak me ta dva koščka finskega kruha s skuto in začimbami kar nasitijo. Ko pa postanem lačna pa 1 ali dva sadeža. Za kosilo pa se najem do sitega, druga zgodba pa je, da sem potem včasih hitro lačna, sploh takrat, ko za kosilo ne jem beljakovin temveč samo zelenjavo, ki ji pač dodam sir ali smetano.
veš moj največji problem je bil kruh in sladko, tako da se tega poskušam čimbolj izogibati. Je pa res, da se ne gibljem dovolj, saj sem omejena s kolenom.

_____________________________

rimljanka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem