cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

23.01.2009, 08:38

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

tečna sem ko driska....čakam na user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

23.01.2009, 10:37

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Hej!

Sesil - držim pesti, da ti rata. Koliko bi pa rada shujšala?



mogla bi 15kg, ma z -10 sem zadovoljna. sej sem že bolj motivirana, ker sem danes stopla na vago in ugotovila da imam 1 kg več kot pred 2 tednomauser posted image . torej -16kguser posted image

clock-img

23.01.2009, 11:16

clock-img

Anonimen

Pozdravljene!
Tudi jaz se počasi navajam na montijevo prehrano. Lepo počasi po korakih :) zadnjič sem kupila marmelado od montija (ki je precej draga) pa je bila domačim tako všeč da so mi jo pojedli user posted image  in zdi se mi brezveze kupovati tak drago marmelado. Zanima me katero ve kupujete in kje? Ker med tistimi 100 marmeladami v trgovini jaz ne najdem ene pametne, ki bi bila dobra.

clock-img

23.01.2009, 11:56

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Oj, punce!
Jaz se vam tud pridružujem pri Montiju. Sem že lani poskusila in nabavila vse sestavine, ki so dovoljene (polnozrnato moko- pazite:30kg žakelj user posted image -jo mam še vedno), PZ testenine, rjavi riž, fruktozo, zelenjavo....
No, upam, da mi tokrat uspe, z vašo pomočjo. Dulcinei sem poslala ZS za recepte.

Je pa tud pri meni problem ta, da mi je kriza biti brez sladkarij, za krompir ni težav, ker ga imamo letos itak malo user posted image (ga doma pridelamo).

Namen imam en mesec izvajati prvo stopnjo, ker bi rada zgubila samo ene 5 kil, v drugi se bom pa lahko že kdaj tud malo pregrešila, ne user posted image

clock-img

23.01.2009, 14:59

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

marmelado jaz kupim v sparu od snekoppek....ta ni tak draga

seveda pa obema tebi hippika in kjava:

WELCOME 2 THE CLUB OF MONTY FANS user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.01.2009, 07:49

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

24.01.2009, 08:57

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Jutro!
Jest sem že spila svež pomarančni sok, zdej bom pa sataraš in mleko.

clock-img

24.01.2009, 14:04

clock-img

sesil

pencil-img

3017

evo, približuje se moj dan d. jutri....vse imam napravljeno.
kjava, dobrodošla med montignačkami. meni si ostala v spominu, ker si bila izbrana med najbolj smešnimi , nenavadnimi imeniuser posted image .
zdej pa šibam še na zadnje pregreheuser posted image - rojstni dan.

clock-img

24.01.2009, 14:13

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Kjava in Hippika, welcome tudi od meneuser posted image

Jaz kupujem zase od Mercator Sadni namaz jagode 100% sadni delež in brez sladkorja. Vse ostale, tudi slajene s čim pač že, so mi presladke.

Sesil, uspešen štart jutriuser posted image

ps sem se danes tehtala in sem pod magično mejouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

24.01.2009, 14:50

clock-img

kjava

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

evo, približuje se moj dan d. jutri....vse imam napravljeno.
kjava, dobrodošla med montignačkami. meni si ostala v spominu, ker si bila izbrana med najbolj smešnimi , nenavadnimi imeniuser posted image .
zdej pa šibam še na zadnje pregreheuser posted image - rojstni dan.



A res user posted image To se pa ne spomnim. Mogoče pa nisem vidla.
No, v glavnem, za kosilo sem mela PZ špagete s paradižnikovo omako, nekaj jih je ostalo še za večerjo.
Sem pa spet nekaj cincala, ker mi mož vedno pravi naj samo več migam pa bo. Pa sem pogruntala da nič ne pomaga, če migam, pol se pa fejst nažrem ane?

Sem pa mojim naredila za kosilo joto pa palačinke s čokolado. Kakšen mazohist sem, ej! user posted image

clock-img

24.01.2009, 14:52

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Ajoj, sem smotana! Hvala vam za dobrodošlico user posted image , sesil ti se pa drži od jutri naprej. Kok pa želiš shujšat?
Sej vas moram enkrat mal za nazaj prebrat, da bom bolj na tekočem.

clock-img

24.01.2009, 18:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!

Marmelado tudi jaz kupujem isto kot Rainbow, ali pa imam domačo iz sliv in fruzktoze.

Danes smo za kosilo jedli špagete z gobami, za večerjo pa pečenna jajca.

Rainbow - super za težo! user posted image user posted image user posted image

Moja teža pa kar stoji. Pa še kašljat sem zopet začela in ne vem, če ne bo spet treba poseči po kakšnih arcnijah.user posted image


_____________________________

lp

clock-img

24.01.2009, 19:38

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: hippika

Pozdravljene!
Tudi jaz se počasi navajam na montijevo prehrano. Lepo počasi po korakih :) zadnjič sem kupila marmelado od montija (ki je precej draga) pa je bila domačim tako všeč da so mi jo pojedli user posted image  in zdi se mi brezveze kupovati tak drago marmelado. Zanima me katero ve kupujete in kje? Ker med tistimi 100 marmeladami v trgovini jaz ne najdem ene pametne, ki bi bila dobra.



Marmelado si lahko narediš sama. Kupiš eno zmrznjeno sadje (gozdni sadeži, jagode...), dodaš fruktozo, mogoče naribaš not eno jabolko, da zgosti in prekuhaš. Daš v majhne kozarčke in je.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

25.01.2009, 19:54

clock-img

kjava

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: hippika

Pozdravljene!
Tudi jaz se počasi navajam na montijevo prehrano. Lepo počasi po korakih :) zadnjič sem kupila marmelado od montija (ki je precej draga) pa je bila domačim tako všeč da so mi jo pojedli user posted image  in zdi se mi brezveze kupovati tak drago marmelado. Zanima me katero ve kupujete in kje? Ker med tistimi 100 marmeladami v trgovini jaz ne najdem ene pametne, ki bi bila dobra.



Marmelado si lahko narediš sama. Kupiš eno zmrznjeno sadje (gozdni sadeži, jagode...), dodaš fruktozo, mogoče naribaš not eno jabolko, da zgosti in prekuhaš. Daš v majhne kozarčke in je.



U kul. Kok pa daš fruktoze na kilo sadja recimo?

Ej, a mislite, da je ful narobe, ker jest pojem veliko mesa, tudi svinjskega in klobase, sicer zraven le zelenjavo, pa vseeno? Pa mleko tud pijem polnomastno, ker mamo domačega, pa se mi ne da čakat, da se bi smetana dvignila in bi jo posnela.

clock-img

25.01.2009, 22:31

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

meni je dobra marmelada, pa seveda brez sladkorja, st. dalfour. sicer ne vem koliko stane montijeva, ampak verjetno je ta kaj cenejša.

clock-img

26.01.2009, 08:14

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz sicer mleka ne pijem, sem pa strasten ljubiutelj mesa. jem kakršnokoli meso (razen pohanega), ponavadi je pečeno ali kuhano poleg pa zelenjavo in solato. mislim da ne bo nič narobe....ker to je vse po montijuuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

26.01.2009, 09:21

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Kjava, jaz dam fruktozo po občutku. Probaj. Pravijo da je bolj sladka kot sladkor. Saj ni nič hudega, če mal kisne marmelada. Pa pazi ko kupuješ sadje. zadnjič sem ga hotela kupit v Hoferju, pa sem slučajno prebrala deklaracijo in je pisalo, da je že sladkano. user posted image

St.Dalforu je ful draga marmelada, pa tudi ful dobra. Verjetno je res cenejša od Montijeve, ampak te v Šparu od Schneekoppe so še cenejše, še bolj poceni pa so v Mercatorju, se mi zdi da je zdravo življenje al kaj že. 100% sadja piše gor. Mal preberi.

Pa še nekaj glede knjige. Me prosite(jo) po ZS, če lahko dam. Bom še tukaj napisala. Ker pošiljanje po mailu traja in traja, vam svetujem, da si knjigo snamete TUKAJ.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

26.01.2009, 22:08

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

O, Dulči, zdravo! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

26.01.2009, 22:14

clock-img

Anonimen

zdaj sem pa še vaša user posted image sodelujem pa na dulčinejinem forumu. začela sem dva dni nazaj. in ker sem cel ta teden doma, se bom skušala spravit v monti-tirnice. predvsem zajtrk je pri meni kriza.user posted image

clock-img

27.01.2009, 08:48

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

OOOOOOOOOOOOooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOo

natasa77 kak sem te pa jaz vesela!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

me veseli, da si spet naša (itaq si skozi bla, samo tega sama nisi vedla)

skratka - uspešen štart!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

27.01.2009, 09:26

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

O, Dulči, zdravo! user posted image



Živjo vsem skupaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

27.01.2009, 09:28

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

OOOOOOOOOOOOooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOo

natasa77 kak sem te pa jaz vesela!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

me veseli, da si spet naša (itaq si skozi bla, samo tega sama nisi vedla)

skratka - uspešen štart!!



user posted image user posted image user posted image user posted image  in jovo na novo, pa bomo zmogle user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.01.2009, 11:39

clock-img

kjava

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

predvsem zajtrk je pri meni kriza.user posted image



A zarad pomanjkanja časa al ne maraš tega, kar je dovoljeno? Pri men gre za to drugo. Sem ful izbirčna, ne maram skute, PZ kruh s tako težavo spravim dol, kljub temu, da je na debelo namazan z marmelado in da ga pridno zalivam z mlekom... Bolj so mi pri srcu beljakovinski zajtrki, samo je baje boljši OH zajtrk, pa še ne morem vsak dan jajc jest.

Aha, pa solate nobene ne maram, nič kar je okisano. Tud če je limonin sok, mi ne nuca, ker je še vedno un filing, da je to pač solata user posted image  Pa kao po obroku sir namesto sladice- ni šans, da spravim samo sir po grlu, brez salame.

Včeraj zvečer sem se pa pregrešila. Dec me je zvlekel nekam voščit za RD, pa sem MORALA piškote jest user posted image user posted image user posted image .

clock-img

27.01.2009, 14:07

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Kjava, jaz pa ravno beljakovinskega zajtrka ne maram.

In verjetno je temu, da mi kg stojijo krivo to, da pojem preveč oh in premalo beljakovin. Bom morala prav načrtno začet kuhat več mesa.


_____________________________

lp

clock-img

27.01.2009, 14:38

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Jest si zdele pečem piščančji file z zelenjavo in sirom v pečici. Sem vidla na Dulčinem forumu user posted image Njam, komaj čakam!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem