cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

17.01.2009, 22:09

clock-img

Bethany

pencil-img

2550


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ne imet uno smotano snorlačko za motivacijo. Iz zaupnih virov sem izvedela, da se je pravkar spravila na kekse. Sicer so polnozrnati, a niso glih primerni za Montija. user posted image



user posted image user posted image

Sem zadnjič našla ene kekse od Medexa, pz, z ovsenimi kosmiči, brez sladkorja, z nizkim GI. Ti pa bi bili za Montija, ane? user posted image Samo so pa temu primerno precej dolgočasni po okusu, hehe.

Kaj pa uni od Grancereale, al nekaj takega? Ko je več okusov? men so ful dobri... no, še vedno bolje kot kake čokoladne napolitanke. user posted image user posted image

clock-img

17.01.2009, 22:11

clock-img

Bethany

pencil-img

2550


IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Čer, babeuser posted image

...
Se pa moram pohvalit, da sem si kupila kavbojke (to je bilo pri meni do nedavnega nemogoče sploh pomislit) in ko sem jih poskušala, sem celo rabila eno številko manjšeuser posted image kak se mi je fajn zdelouser posted image user posted image user posted image  mi fino pašejo, mi tudi rit zmanjšajo (optično seveda, ne dobesedno)

Kak je zdaj s temi kavami???? Jaz bi tudiuser posted image
Lep vikend vsem!!!!!!!!!



Ja, js bi tud mela take kavbojke, eno številko manjše od sedanje, pa da mi zmanjšajo rit, hehe!! kje pa jih imajo... user posted image user posted image

clock-img

18.01.2009, 07:19

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ne imet uno smotano snorlačko za motivacijo. Iz zaupnih virov sem izvedela, da se je pravkar spravila na kekse. Sicer so polnozrnati, a niso glih primerni za Montija. user posted image



user posted image user posted image

Sem zadnjič našla ene kekse od Medexa, pz, z ovsenimi kosmiči, brez sladkorja, z nizkim GI. Ti pa bi bili za Montija, ane? user posted image Samo so pa temu primerno precej dolgočasni po okusu, hehe.

Kaj pa uni od Grancereale, al nekaj takega? Ko je več okusov? men so ful dobri... no, še vedno bolje kot kake čokoladne napolitanke. user posted image user posted image



Si trofla u nulo. Jedla sem Grancereale. user posted image Ja, sam meni so tudi uni od Medexa dobri. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

18.01.2009, 09:46

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

JAz tudi priznam zaenkrat poraz na celi črti.Uff, tole bo težje kot sem mislila...no, nekaj se trudim, samo premagat kombinacijo krompir in meso bo težko....pa kruh in salama je tudi trd oreh, kot vse slabe navade....user posted image

No, od jutri naprej pa res bolj resno....user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

18.01.2009, 13:07

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Mene kruh in krompir ne gane. Ampak sladkarije. Bemti**** tistemu, ki se je spomnil sladkarij. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

18.01.2009, 13:26

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Snorlax vidiš, jaz pa brez sladkarij komot, ampak sendvič in recimo pizza, al pa pohan zrezek in pire...mater!!!user posted image

Ampak bomo zmagale, ne?user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

18.01.2009, 19:35

clock-img

Bethany

pencil-img

2550


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Mene kruh in krompir ne gane. Ampak sladkarije. Bemti**** tistemu, ki se je spomnil sladkarij. user posted image user posted image user posted image



Isto pr meni... user posted image Krompir komot pogrešim, kruha se najem za zajtrk pa sem dobra, ampak sladkarije in slane stvari... Jao jao! Danes spet grešila!! Je pa zjutraj vaga kazala pol kile manj! user posted image user posted image

clock-img

19.01.2009, 10:39

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Čer, babeuser posted image

jaz sem danes napadla črno čokolado, tak da nisem ravno zglednauser posted image user posted image

Auroraa, super za minususer posted image  s tvojo cifro bi jaz zgledala že manekensko suhauser posted image user posted image

Al1*, tvoje telo že ve, kdaj je dovolj kiluser posted image

Se pa moram pohvalit, da sem si kupila kavbojke (to je bilo pri meni do nedavnega nemogoče sploh pomislit) in ko sem jih poskušala, sem celo rabila eno številko manjšeuser posted image kak se mi je fajn zdelouser posted image user posted image user posted image  mi fino pašejo, mi tudi rit zmanjšajo (optično seveda, ne dobesedno)

Kak je zdaj s temi kavami???? Jaz bi tudiuser posted image
Lep vikend vsem!!!!!!!!!



bravo rainbow!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

ti verjamem da je to super feeling....jaz sem že kar nekaj konfekcijskih št skenslala, počutje je odlično, po rdeči teti se stehtam...mislim da bo vsaj kaka kila manj

no mene sladkarije niti krompir in kruh ne ganejo - se mi zdi da sem imunauser posted image user posted image

naj tako tudi ostane

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

20.01.2009, 04:59

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Pridne ste! user posted image Jaz sem malo manj.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

20.01.2009, 10:18

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Kaj bi naredile, Montinjačke, zraven kisle repe ali kislega zelja? Da ne bom samo fižol natepavala user posted image ..

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 20.1.2009 10:25:02 >


_____________________________

ROŽICA

clock-img

20.01.2009, 13:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Helo!

Jaz sem tako tako - v večini se držim, vsake toliko pa user posted image .

Zato tudi teža kar stoji. Bo že.

Ržica I jaz kislo zelje naredim tako: malo ga pokuham, dodam žlico paradižnikove mezge, malo rdeče paprike in 3 stroke česna. Kuham kakšnih 5 minut. Zrezke (puranje) nasolim, poporam. Zelje dam v pekač, gor naložim meso in pečem v pečici kakih 40 minut. Njami.


_____________________________

lp

clock-img

20.01.2009, 21:25

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

O, hvala Al1, se spomnim, da so tvoji recepti 1A user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

21.01.2009, 05:19

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, jaz jem isto kot Al1*. Ali pa p.z. kuskus.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

21.01.2009, 05:52

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Al1*, si ti sama izmišljuješ recepte? Sem že večkrat prebrala kak tvoj recept, ker spremljam tudi temo o montiju, in so taki fajni. No, tega bom kmalu zagotovo poizkusila, ker imam rada zelje.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

21.01.2009, 06:27

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Me veseli, da so moji recepti še komu v pomoč.
Si jih pa ne zmišljujem sama, apmak ponavadi malo priredim recepte, ki jim poznam ali najdem kje na netu, po montijevih pravilih.

Lep dan vsem!


_____________________________

lp

clock-img

21.01.2009, 09:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.01.2009, 19:43

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Auroraa, čisto ok ni, če so skupaj jajca in moka, pa čeprav pz. Kako bi pa naredila rezance brez jajc, pa ne vemuser posted image .

Moje kili še kar stojijouser posted image . Pa še migat sem začela - včeraj pol ure kolesa + trebušnjaki, v nedeljo ena ura drsanja na drsališču, pa hodimo precej peš. Počasi izgubljam motivacijouser posted image .


_____________________________

lp

clock-img

21.01.2009, 20:51

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čer!

Se še pri vas malo oglasim, čeprav nisem najbolj zgledna. Mažwm Ferrero Rondoir, namreč. Če pa je taaaak dobro. Saj potem bom še malo sadja.

Al1*, ni najbolj motivacijski čas, a ne? Jaz še telovadim neuser posted image

Upam, da ste ostale boljeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

22.01.2009, 08:11

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Auroraa, čisto ok ni, če so skupaj jajca in moka, pa čeprav pz. Kako bi pa naredila rezance brez jajc, pa ne vemuser posted image .

Moje kili še kar stojijouser posted image . Pa še migat sem začela - včeraj pol ure kolesa + trebušnjaki, v nedeljo ena ura drsanja na drsališču, pa hodimo precej peš. Počasi izgubljam motivacijouser posted image .



jaz si za motivacijo zjutraj v službi na youtube zavrtim pesem:

Phil Oakley - Together In Electric Dreams

ne vem, mi da malo energije, me povzdigne. klikni:

http://www.youtube.com/watch?v=r9foZ7KVSng


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

22.01.2009, 12:27

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Čer!

Se še pri vas malo oglasim, čeprav nisem najbolj zgledna. Mažwm Ferrero Rondoir, namreč. Če pa je taaaak dobro. Saj potem bom še malo sadja.

Al1*, ni najbolj motivacijski čas, a ne? Jaz še telovadim neuser posted image

Upam, da ste ostale boljeuser posted image



ma jaz nisem prav nič bolje. kg so tam kjer so, sploh se ne štopam pri hrani...zdej mam počasi vsega zadosti in v nedeljo začnem na novo. no, ta sklep sem dala še pred 2 tedni, požrtijo obvladam- nisem grešila in stradalauser posted image , zdej me čaka monty, upam da mi bo šel tudi tako dobro. zdej je res že zadnji cajt da se spravim in do 10 marca ni hvala bogu nobenega rojstnega dne. do takrat nimam da mutim. nibenih izgovorov...
držte pesti zame, jaz bom pa za vas.
lep dan

clock-img

22.01.2009, 13:23

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

še ena pesem za motivacijo

http://www.youtube.com/watch?v=yjnvSQuv-H4 Bobby Mcferrin - Don't Worry, Be Happy

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

22.01.2009, 15:16

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ojla!

Samo pozdravim vas. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

22.01.2009, 20:38

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čer!

Sesil, smo vsi podobni fkupuser posted image  jaz tudi upam, da ti bo šlo!

Snorlax, kako ti pa kaj gre?

Mojamura, ona prva je meni tudi všečuser posted image

Jaz sem trenutno pri arašidih, danes sem zmerno jedla, sem se ukvarjala z zbijanjem vročine 40+moje starejše pupe. Prav nič fajn zadeva.
Jutri pa ne vem, kaj bi naredila za kosilo. Kar žgance, pa kako juho. Ali pa kaj druga.

Upajmo na mirno noč, uživajteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

22.01.2009, 21:24

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!

Rainbow - uboga tvoja pupa! user posted image Upam, da bo kmalu ok.

Snorlax, tudi mene zanima, kako ti gre?
Mojamura - hvala za lepo muziko. Upam, da se nama bo v naslednjem tednu ratalo zmenit za en kofe.user posted image

Sesil - držim pesti, da ti rata. Koliko bi pa rada shujšala?

Jaz sem bila danes pridna, ampak spet prihaja vikend, ki bo seveda spet naporen. V nedeljo popoldan že vem, da bom grešilauser posted image , ampak ni druge.


_____________________________

lp

clock-img

23.01.2009, 05:18

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Saj sem rekla, samo pozdravim vas! user posted image user posted image user posted image Zdaj pa sklepajte, kako mi gre. Namig: nimam se s čim hvalit.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem