cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

31.12.2008, 20:11

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Oj!

Jaz pa sem si danes privoščila fino večerjo pri mojih, pa še kaka sladkarija pride tekom večerauser posted image

sem se pa nekaj dni nazaj vagala in sem zelo zadovoljnauser posted image user posted image  tak da ga lahko malček sračkam.

ženske, vsem vam želim zdravo in uspešno leto 2009, kakšrnikoli kg že bodouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

01.01.2009, 09:42

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutrooooooooooooo! user posted image

Evo, novo leto - nov začetek. Kruh se mi že peče, mandarine sem že pojedla na tešče. Od danes naprej sem spet 100% montinjačka. user posted image

Srečno vsem nam in veliko uspeha pri hujšanju!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.01.2009, 09:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!
Srečnega in zdravega!

Tudi jaz od dane 100% naprej. Na tehtnico stopim v nedeljo, takrat javim števično stanje.

Tudi jaz sem že pojedla kivi, popila kavo in pojedla kruh.

Za kosilo bom imela danes meso in solato, po kosilu pa en hiter sprehod po gozdu. Upam, da bo kmalu malo topleje, ker se mi rahlo grauža v tem mrazu skakat zunaj.


_____________________________

lp

clock-img

01.01.2009, 13:22

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.01.2009, 14:06

clock-img

Bethany

pencil-img

2550

Hoj hoj, Montinjačke. user posted image Še ena pristašica montija se vam z drugim tednom pridružujem. user posted image user posted image Cilj: od trenutnih 65 kg priti nazaj na 57 ali celo 55. Go, girls!

clock-img

01.01.2009, 19:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej, Bethany! Dobra si, da začenjaš tako hitro po porodu!

Eno vprašanje - kupila sem arašidovo maslo - brez sladkorja, po montijevi razpredelnici je Gi le tega 40. Vsebuje arašide, sol in maščobo. A mislite, da lahko vsake toliko za zajtrk s kruhom?


_____________________________

lp

clock-img

01.01.2009, 20:58

clock-img

Bethany

pencil-img

2550


IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Hej, Bethany! Dobra si, da začenjaš tako hitro po porodu!

...



Hm ja, je treba... mi nobena cota ni prav user posted image , novih pa ne grem kupovat...user posted image sej bom tak na izi, maščob ne bom čist oklestila (ta lahka margarina ostane za zajtrk), z nečesa pa more mlekec nastajat za tamalo. user posted image

Arašidovo maslo: če ima Gi manj kot 50, pomoje ni panike?? Na pz kruh občasno ne more škodit, pomoje...

Ej, si katera peče un kruh iz pripravljene mešanice (hofer, lidl), ko je polnozrnat?? men je ful dober, pa ni znakov o kaki primesi bele moke zram.

clock-img

01.01.2009, 21:17

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz nisem pristaš tistih mešanic - se mi zdi isto kot da kupim kruh - če prebereš deklaracijo, vsebuje en kup e-jev.
Jaz kruh pečem iz moke, ki jo kupim v mlinu, ali pa jo kupim v Sparu, DM-u, ali trgovini z zdravo prehrano.. Ponavadi delam iz pšenične, pirine in ržene moke, v različnik kombinacijah, včasih dodam semena ali pa malo pšeničnih otrobov.


_____________________________

lp

clock-img

01.01.2009, 22:12

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz imam tudi domačo moko. Če jo rabiš, Bethany, jo še imamo nekaj. Je pa čisto domača, iz domače pšenice, mož mi jo zamelje. Jančika in Ropotuljica jo tudi kupujeta pri meni.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.01.2009, 22:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.01.2009, 23:12

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Kje pa si doma, bi jo mogoče še jaz, če nisi predaleč?



verjetno je iz prekmurjauser posted image . sem uganila?

clock-img

01.01.2009, 23:23

clock-img

1ksantipa

pencil-img

128

mater ste naklamfale enih strani. Upam, da je vsaj kaj učinka?
No, jaz tud jem po montiju, a ne vedno in ne strogo.

clock-img

02.01.2009, 10:24

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Kje pa si doma, bi jo mogoče še jaz, če nisi predaleč?



verjetno je iz prekmurjauser posted image . sem uganila?



user posted image user posted image user posted image Blizu Celja pa res.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.01.2009, 17:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.01.2009, 18:19

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz pa ne najdem več Dulcijine strani, ker je nima več v podpisu. user posted image user posted image user posted image

Evo, drugi dan je uspešno za mano. Malo sem tečna (zaradi pomanjkanja cukra),drugače kar gre. Me je lani bolj matralo, se mi zdi. Mogoče zato, ker sem se že celo leto držala, samo zadnje mesece sem ga bolj ali manj biksala. Lani pa je bila totalna sprememba hrane.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.01.2009, 18:56

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla, babe, kak sem vas veselauser posted image user posted image user posted image

jaz tudi neham sračkat, čeprav se ne odpovem črni čokoladi, ampak čez ostale sladkarije pa absolutno naredim križ. Če pa sem morala sama pojest ful dobro pecivo, ki sem ga spekla iz polnozrnate moke, pa sarmo moje mame smo tudi pojedli, ki ni čist po M a ne, tak da zdaj se vračamo na stara potauser posted image

evo, namesto kave sem si privoščila zeleni čajuser posted image

uživajte še proste dneveuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

02.01.2009, 20:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.01.2009, 20:58

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Hvala! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.01.2009, 21:11

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz sem zopet tuuser posted image
zdej pa strogo po montiju. tej prazniki so en user posted image

clock-img

03.01.2009, 20:35

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!

Kako gre? Jaz se zaenkrat lepo držim. Danes na obisku sem jedla samo pršut in sir - to je bila moja večerja. Jutri zjutraj se stehtam in pol si določim cilj.

Snorlax, škoda, da nisi bliže, bi lahko še jaz moko kupovala pri tebi. Glede odstopanja skorje, pa bo tisto z preveč olja držalo, ker se mi je res vlilo malo preveč olja v testo. Naslednjič bom spekla čisto brez olja.


_____________________________

lp

clock-img

03.01.2009, 22:40

clock-img

Bethany

pencil-img

2550

Snorlax, kje se da dobiti ta domača moka? Bi se priporočala za nabavo. Da probam, kakšen kruhek mi bo ratal. user posted image

Drugače pa, jutri pospravimo še ostanke današnje požrtije, v ponedeljek pa gremo za res. user posted image user posted image

clock-img

04.01.2009, 08:49

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro!

Trije dnevi strogega Montija so za mano in se mi že pozna. Na razpoloženju, pa tudi na tehtnici 1 kilco. A uradno se bom tehtala 1x na 14 dni ali pa na 1 mesec.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

04.01.2009, 08:57

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Bethany, imaš ZS. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

04.01.2009, 11:33

clock-img

Bethany

pencil-img

2550


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jutro!

Trije dnevi strogega Montija so za mano in se mi že pozna. Na razpoloženju, pa tudi na tehtnici 1 kilco. A uradno se bom tehtala 1x na 14 dni ali pa na 1 mesec.



Bravo! user posted image user posted image kak je fajn, ko se začnejo poznat učinki novega načina prehranjevanja. Ane? Kar tako naprej. Komaj čakam, da se meni tudi, pa čeprav samo na razpoloženju. Ker ko jem tist, kar ne bi smela, se mi zdi, da imam vsakič, ko grem mim ogledala večjo rit. user posted image


clock-img

04.01.2009, 18:49

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

uuhhh ja končno da je december za mano, pa da se vrnemo v stare tirnice....grešila nisem kaj veliko sicer me pa že 3 dni daje teta driska.

ker si pa vsako leto zadam 2 cilja sem si tudi letos zadala 2....in sicer v letu 2009 shujšati vsaj za 20 kg in se odpovedati alkoholu.

lanska 2 sta se mi uresničila (shujšati vsaj za 20 kg in posaditi gorice) user posted image user posted image

sicer sem pa pridna danes sem bila na kar dolgem sprehodu, je prav pasalo....ju3 pa štart v službi pa na faxu.

vsem skupaj čim več izgubljenih kil v 2009user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem