cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

10.12.2008, 20:38

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Mojamurauser posted image user posted image user posted image congratulationsuser posted image user posted image user posted image
kaj smem iz firbca vprašat po izgledu prstanauser posted image
majita, super za tako hitro izgubo kguser posted image user posted image

jaz sem grozno prehlajena, komaj čakam vikenda, čeprav se mi zdi, da je komaj biluser posted image

kake ideje za kosila, maybe???? je katera kaj finega jedlauser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

11.12.2008, 08:10

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hvala vsem za čestitke ob zaroki user posted image

prstan je pa iz belega zlata (ker moj dragi ve, da se mi belo zlato zelo dopade user posted image ) pa na sprednjem delu je malce širši. na tem delu ime 5 navpičnih črt, ki jih krasijo kamenčki...no meni je prstan zeeeeeeeelooooooooo všeč, še bolj pa mi je všeč tisto, kar prstan predstavlja user posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

11.12.2008, 08:12

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: majita

Ja si me dobila!user posted image Sicer mamo že eno žabo, ki bo jutri dopolnila že 22 mesecev, pa mi spet tok dišijo dojenčki. Vsake tok se grem h kakšni kolegici malo potolažit, ampak ni isto. No in sem se lotila montija, tako da sem sedaj na preporodni teži in še minus 4kg. Ker če bi na prejšnjo težo spet zanosila... Si raje ne predstavljam!


LP-ček



user posted image user posted image ....uuu sem vesela zate, to pa zdaj imaš še dodatno motivacijo za izgubljanje kg user posted image user posted image

pridna!! user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

11.12.2008, 08:32

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Mojamura čestitam! user posted image user posted image user posted image In kdaj bo poroka?


_____________________________

lp

clock-img

11.12.2008, 10:34

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mojamura čestitam! user posted image user posted image user posted image In kdaj bo poroka?



nimam pojma, se morava vsesti enkrat in določiti datum. sigurno pa naslednje letouser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

11.12.2008, 16:38

clock-img

sesil

pencil-img

3017

mojamura, čestitke za zaroko. te je presenetil, a ?

moji kg capljajo na mestu...čakam da mine veseli december. malo me je motivacija zapustila, ampak še vedno vztrajam. sem pa mal žalostna, ker se ne premakne tisti user posted image od cagra.

clock-img

12.12.2008, 05:26

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mojamura čestitam! user posted image user posted image user posted image In kdaj bo poroka?



nimam pojma, se morava vsesti enkrat in določiti datum. sigurno pa naslednje letouser posted image



No, torej je lahko že čez dobrih 14 dni. user posted image A bi lahko me bile potem tvoje družice, ko bomo vse tako lepe in shujšane?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

12.12.2008, 14:40

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mojamura čestitam! user posted image user posted image user posted image In kdaj bo poroka?



nimam pojma, se morava vsesti enkrat in določiti datum. sigurno pa naslednje letouser posted image



No, torej je lahko že čez dobrih 14 dni. user posted image A bi lahko me bile potem tvoje družice, ko bomo vse tako lepe in shujšane?user posted image




ni problema hahaha....rabim pa nov sušilni stroj energijski razred A+, po možnosti, da naenkrat posuši 7 kg perila....hehehe


mater sem skromnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

13.12.2008, 06:59

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

13.12.2008, 18:28

clock-img

sesil

pencil-img

3017

snorlax, ta podpis je pa bolj optimističen in boljši, kot una depresija zadnjič...

clock-img

13.12.2008, 21:29

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čeer!

Mojamura, moj pravi, da sušilni stroj A ne obstaja. Najnovejši so baje B, ful dragi.

Pri nas je zadeva relativna; danes smo pri moji mami jedli lazanjo, klasično, sem pa pojedla en majhen košček. Pa veliko solate. Drugače pa še kar vozim s to hrano.

lepo nedeljo vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

13.12.2008, 22:31

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz ga pa sračkam. no comment. sej redim se ne, dol pa tud ne grem

clock-img

14.12.2008, 08:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.12.2008, 16:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.12.2008, 19:04

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Meni se tudi zdi, da sušilec ne obstaja A razred.

Evo, Murči, ta poroka pa je motivacija tudi zate, kajne. user posted image Že itak verjamem, da si čedna in fajn punca, a z izgubo teže boš imela večjo izbiro pri poročnih oblekah. user posted image Glej, da boš sporočila PDP (predvideni datum porokeuser posted image ).


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

15.12.2008, 08:21

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ženskice sušilec A razred obstaja...bom pogledala, pa va prilimam link.

snorlax PDP hahaha, ta pa je dobra. user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

15.12.2008, 08:45

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

http://www.ceneje.si/CX000A1D52_-_electrolux-susilni-stroj-edh-97950-w

evo energijski razred A...pa še nekaj jih je

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

15.12.2008, 10:03

clock-img

Ropotuljica

pencil-img

600

babe žabe, zdravo,
jaz sem tud obupala nad montijem. sem se držala, pa ni šlo dol, zdaj sem ga pa začela sračkat. ker tako trdne volje pa spet nisem, da bi se odpovedovala dobrim jedem, pa nič ne bi šlo dol.
No, za tiste, ki ne veste: od febr. do maja sem shujšala 8 kil (po koncu dojenja), zdaj bi rada še kake tri, pa ne gre in ne gre. sicer je res, da se počutim ultra bolje, če sem na montiju, ampak res je pa tud, da so moje pregrehe majhne - bolj to, da ne kombiniram prav, kadar to ni najbolj enostavno izvedljivo. Sladkarij vseeno ne jem, pojem pa kar precej črne čokolade (recimo eno do dve na teden). Edino včeraj sem jedla slane krekerje, ko smo meli obisk.

kaj naj naredim? mislite, da bo šlo dol? ker sem začela fejst športat, mi je šlo celo malo gor, ker mišice so vendarle težje od špeha. je pa tud res, da imam spodnji del, z ritjo vred, kar fajni, zgoraj se mi pa nabira (trebuh, pas, vrat, podbradek ...). jao jao ...

No, sej bo bolš.

clock-img

15.12.2008, 11:15

clock-img

majita

pencil-img

30

Oh punce, jaz sem pa tako žalostna!

Sem zadnjič napisala, da bi po  novem letu začel delat na še enmu dojenčku. Pa mi je že takrat user posted image krepko zamujala. In sem si mislila, da mam vse znake nosečnosti samo zato, ker mislim na dojenčka. Pa mi ni dalo miru in sem v petek zjutraj delala test, ki mi je pokazal user posted image . Nepopisno veselje in presenečenje, ker sva "pazila". V soboto zvečer pa kri. In sem šla na urgenco. Pa so rekli, da je to preveč krvi, da bi bilo še kaj upanja. Sem dala kri, kličem včer zjutraj za izvide, pa je bil negativen in so rekli, da sem najbrž imela ss. Mami mi skoz govori, da sem pač dobila user posted image , ampak zakaj je bil test potem pozitiven?!  Grem danes še do svoje G.

Hudo mi je. Upam, da bomo, zdaj pa zares, spet kmal začel delat na dojenčku.

LP-ček


_____________________________

11/02/07 se nama je pridružila Ana

clock-img

15.12.2008, 14:51

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

oooooo majita....tako mi je žal user posted image user posted image user posted image

ne vem kako naj ti pomagam....če rabiš koga za poslušat mi piši zs...hudo je to kar se ti je zgodilo

boš videla kako bo pri G. ti pa želim iz srca vse dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

15.12.2008, 15:32

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Majita user posted image vem, da je zelo hudo! Upam, da vama kmalu rata!

_____________________________

lp

clock-img

15.12.2008, 19:26

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Majita..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

15.12.2008, 21:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.12.2008, 21:43

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

ojoj, majita, to je res hudo user posted image tudi jaz vama želim uspešno zanositev in vse bpuser posted image

jaz pa sem čist v depresiji, ker mi ni daril za kupovatuser posted image user posted image mi je žal, a jih že nisem prejuser posted image zdaj je povsod taka gužva.

Pri hrani pa se kar držim. Danes sem jedla piščanca in repo. Jutri bo spet repa+?user posted image

vse lepo vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

16.12.2008, 13:41

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem