cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

05.06.2006, 23:40

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Joj punce user posted image , spet sm grešila. Ker zadnje čase res veliko telovadim, si vsak dan privoščim kaj sladkega (preveč sladkega)user posted image . Danes sem si naredila vanilijevo kremo, ker sem morala nekaj slakega popapat pa ni blo nč doma razn kreme...user posted image . Jaooo, zdj se pa sekiram....Kile se višajo, zmankuje mi motivacije, trme.....Sm taprav čokoholik. Punce kako se lahko uprete sladkim zadevcamuser posted image

Bravo tistim ki uspešno vztrajate in izgubljate kile user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.06.2006, 10:14

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Pa kaj se sekirate, če mal grešite? Pomoje res nobena dieta ni čist popolna, tk da je treba včasih telesu mal privoščit, če mu kaj manjka. Važno je, da to ne traja cel teden ( tko kot pri men ) in da se lepo drug dan spet v red spraviš in hujšaš naprej

                                                                                      
 Tako je, Jupiter user posted image  ! Kam pa pridemo, če bi same sebe nonstop na kratko držale?!    LP vsem. Rožica    

clock-img

06.06.2006, 10:24

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047


Joj punce , spet sm grešila. Ker zadnje čase res veliko telovadim, si vsak dan privoščim kaj sladkega )                                                                                                                                                                                               TA_MALA-  Sama si si odgovorila - "...veliko telovadim..." ; torej, če si tam pridna, lahko tu malo grešiš,  ne? Kaj pa, če  bi samo grešila?! Mislim, da če se preveč "španamo", se nam slejkoprej "vrvica", strga in potem je res user posted image  , ne!?    Tako pa jutri, kot pravi Jupiter,  gremo disciplinirano naprej! Vsaj jaz! LP vsem, Rožica     

clock-img

06.06.2006, 14:51

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

No kako ste deklice, žene, dečve, mamice? Jaz sem kar ok, zdaj že kar vsak dan pospešeno hujšam....vsaj tri deke do pol kile na dan....To pa zato, ker ma naša pupa poganjalec in vsak dan letim z njo in za njo tlele po rahlem hribčku navzdol.user posted image   Pa še ponoči vstajam sigurno ene 4 krat na noč.  Se pa kar pregrešim...zdejle sem jedla sladoled...Samo hudimlna bo treba nehat, če ne bodo šle kile spet gor.user posted image  ta_mala je kaj novega z recepti? Ti se bolj na to spoznaš.user posted image  Kje pa je Dulči? Je že dolgo nisem brala.....dej Dulči kr kej povej. Kaj boste danes za večerjo jedle?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

06.06.2006, 15:06

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Živjo punce.
Da se vam malo javim......glede pregrehov...
ta vikend sem bila grozno bolana...krči za nikamor.....(jajčniki) in ne boste vrjela, jedla sem in grešila, ker sem uspela pojesti samo kak kos kruha, ampak v tistem trenutku me je en drek zanimalo, koliko odvečnih kg imam, želela sem si samo, da bi bila zdrava.....!
In občasne pregrehe si moramo ja privoščiti...jaz sem včeraj jedla malo francoske solatke, pa kaj......seveda se sedaj pozne ure ne nažiram in to....ampak vseeno....
drugače si bom še en dan izpulila lase, če ne bom pojedla enega koščka solatke...sicer je pa tako vreme, da si mislim v pozitivo, da je ravno ugodno, ko se ni treba kazati v kopalkah in imam še čas....user posted image

p.s. tista ki ne ve, kaj spada v 1. stopnjo montija, naj mi na privat pusti mail, pa ji pošljem povzetek.....

lp

clock-img

06.06.2006, 16:33

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Danes je knjiga izšla, tako da upam da jo bo kdo v enem tednu za nas na net poslal user posted image user posted image user posted image

Takoj sporočim ko bom kaj novega zvedla user posted image

clock-img

06.06.2006, 20:16

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Kje pa je Dulči? Je že dolgo nisem brala.....dej Dulči kr kej povej. Kaj boste danes za večerjo jedle?



JST sm še zmeraj tle. Vsak dan večkrat čekiram, če kaj napišete. Odgovarjam pa ne vsakič, ker nimam časa.

Večerja? Jst sm dns jedla polnozrnate müslije z 1.5 mlekom. Pa tri tabletke pivskega kvasa gor.
Včeraj sem pa eno veliko skledo češenj.

Danes sem imela zanimivo kosilo. Sem dala pečt ribje fileje,pa so se mi med peko čist razkopali. Potem sem jih pa še jst do konca natrgala pa na zeleno solatko dala. Je blo čist kul.

No izgleda, da vse pomalo grešimo. Samo moje kile spet stojijo. user posted image user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.06.2006, 21:09

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

No lepo Dulči da si se javila.Sej se je treba znajdt glede kuhe. Meni pa zdajle v dveh dneh sploh ne uspe zase skuhat, tako da jem, kar tisto kar je pač v hladilniku..(tortilje s sirom recimo) za kosilo. Za večerjo mi pa paše kakšen košček sira pa sadje. Mislije pa zjutraj jem. Dulči a veš da obstaja 0,5 mleko? Jaz ga kupujem od Merkatorja linija zdravo življenje. Včasih pa kar 3,5 z vodo zmešam samo ne vem če je to ok.user posted image  Kera ve?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

07.06.2006, 00:57

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Tamala, moram še enkrat javno povedat, da si neverjetna, da se spraviš v takšno delo!! Kapo dol......

Kar se grešenja tiče, hm, mi je prec lažje, ko vidim da vse po malem grešimo.

Katera je že pisala, da je ratala odvisna od vage? Ker jaz se tud sama seb zdim mal nora že s tem vaganjem. user posted image Zadnje čase se mi dogaja, ker jo imam namreč v stranišču, da se zvagam vsakič, ko grem na stranišče. Upoštevam pa valda samo tisto težo, ki jo pokaže, ko se zjutraj na tešče brez cunj zvagam!user posted image
Zato sem si včeraj zadala, da se cel teden ne bom zvagala, ker se mi zdi, da se bom pol cel teden ful potrudla, da mi bo naslednji ponedeljek pokazala veeeliko manj. No, najbolj je smotano to, če se mi ne premika in mi kaže isto, to me kar v slabo voljo mal sprav že zjutraj. Tako da tud če bo po sedmih dnevih pokazala več, bom vsaj samo tist dan slabe volje user posted image

clock-img

07.06.2006, 10:28

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Pozdravljene Monti-njačke (i)!  Moram vam sporočit, kar sem ravno prebrala nekje!  V ČASU PRED POLNO LUNO  (11.06.- 20h ) JE HUJŠANJE BOLJ UČINKOVITO!!!   Tako da bo bolje, če ta čas do ponedeljka, "jemljemo življenje s tamalo žličko" user posted image  !  Veliko uspeha in poročajte, ali zadeva drži!  LP vsem, Rožica

clock-img

07.06.2006, 13:19

clock-img

žiža

pencil-img

1361

Ojla punce. Sem kar par dni rabila, da sem se spet spravila k računalniku. Sej preberem na hitro vsak dan kaj malega. Da bi pa kej napisala mi pa ponavadi zmanjka časa.
Najprej naj napišem še nekaj receptov

PZ. TESTENINE Z GOBOVO OMAKO:
v ponev damo malo čebule, dodamo pol kozarca vode in dušimo 10 min., dodamo 20dag zrezanih gob, začimbe, sesekljan peteršilj, strt česen, sol poper. Dušimo še 20 minut.
(meni drugače ta omaka ni glih ne vem kaj, moj pa pravi da je dobra)

STROČJI FIŽOL S ŠUNKO IN SMETANO:
Košček šunka zrežemo na kocke popražimo na malo olja, dodamo tri žlice kisle smetane in kuhan stročji fižol ter vse skupaj prepražimo. super dobro

NADEVANI PARADIŽNIKI:
Paradižnik izdolbemo in nadevamo z mešanico lahke skute, kuhanega jajca, zeliščnih začimb, soli in popra.Pečemo v pečici cca. pol ure. mnjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaammmmmmmmmiiiiiiiiiiii

SOJINA SKUTA Z MESOM:
40dag mletega mesa zmešamo z 20dag sojine skute, enimjajcem, sol, poper, žlička rdeče paprike, ena sesekljana čebula. Pusti stati v hladilniku 2 uri nato oblikuj pleskavice in speči na žaru.
(ful so rahle in dobre, jaz edino čebulo preskočim)

RIBJE KROGLICE:
Ribo skuhamo v jušni osnovi, ohlajeni odstranimo kost in kožo in z vilicami zmečkamo meso, dodamo jajce, 2 stroka česna, peteršilj, sol, poper, timijan. Dobro premešamo in dodamio 3 žlice sojine moke. POčakamo pol ure, da se masa strdi. z mokrimi rokami oblikujemo krogljice, ki jih laghko skuhamo v slani vodi, za tiste ki niso na montiju pa ocvreš v olju. Zraven dobro sede kakšna omaka

DUŠENA AJDOVA KAŠA:
prepražiš sesekljano čebulo in 15dag slanine, dodaš ajdovo kašo, sol in malo popražiš. Zaliješ z vročo vodo in dušiš 20min.

SVALJKI IZ AJDOVE KAŠE:
100g kaše skuhamo, zmešamo jo z sesekljanim jajčevcem, zeleno papriko, 1 žličko origana, 1žličko timijana, sesekljanim peteršiljem, sol + poper in  1 strt strok česna. Dodamo 2 žlici dovoljene moke in 1 jajce. Oblikujemo svaljke, ki jih pečemo v pečici na 200c 30min. Serviramo s kakšno omakco.

Dost mam pisanja.
Kar se tiče grešenja naj povem, da tud moj kar dostikrat poseže po
"prepovedani" hrani. Predvsem kar se tiče čokoladnih zadevic.
Tudi jaz komaj čakam da vidim to težko pričakovano knjigo. Jaz jo bom kar kupila, sej se mi zdi, da je kar zelo ugodna.
Nč zdej grem pa brž kuhat. Špinačka in osličiuser posted image
lp žiža

clock-img

07.06.2006, 13:30

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Dulči a veš da obstaja 0,5 mleko? Jaz ga kupujem od Merkatorja linija zdravo življenje. Včasih pa kar 3,5 z vodo zmešam samo ne vem če je to ok. Kera ve?



Vem da obstaja. Ampak pri nas pač kupimo 1,5 ker jst ga tko mal ojem, da pol ostane. Sicer pa je itak vse predelano mleko strupeno. Njaboljš bi blo da bi šla na kako kmetijo iskat. Sam tist je pa mastno. Ne vem, kako je če ga razredčiš. To vem, da mora bit zanič, saj je že to kar pijemo sama voda.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.06.2006, 13:33

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Katera je že pisala, da je ratala odvisna od vage?



JST! Sam danes je blo spet manj zjutraj. Jst se sicer vagam vsako jutro pa pol še zvečer pa še vmes. Ampak kolk gre pa dol pa upoštevam ob sredah, ker sem začela na sredo hujšat.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.06.2006, 13:35

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Pozdravljene Monti-njačke (i)!  Moram vam sporočit, kar sem ravno prebrala nekje!  V ČASU PRED POLNO LUNO  (11.06.- 20h ) JE HUJŠANJE BOLJ UČINKOVITO!!!   Tako da bo bolje, če ta čas do ponedeljka, "jemljemo življenje s tamalo žličko" user posted image  !  Veliko uspeha in poročajte, ali zadeva drži!  LP vsem, Rožica



To je splošno znano, da ko luna raste, da imaš večji apetit in takrat je treba manj pa je. In obratno seveda. Luna vpliva na veliko stvari. Recimo jaz si nohte strižem, ko luna raste. Isto z lasmi. Ker so potem bolj trdne pa hitreje rastejo.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.06.2006, 13:36

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

Hvala žiža user posted image  Bo prav prišlo. Sploh uni svaljki se mi zdijo njami....Ko bo kaj  več cajta za kuhat jih bom sprobala.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

07.06.2006, 13:47

clock-img

Anonimen

Ej, dajte mi povedat, na kakšen način pijete pivski kvas. O.K., dulci, ti v tabletkah (nisem jih še videla). Sem zadnjič dala v dva deci vode dve žlici pivskega kvasa in sem mislila, da bom bruhala. No, potem sem se delala, da pijem sparjeno pivo, pa je kar nekako šlo dol. Samo ni pa da bi člvoek tole vsak dan pil. Torej na kakšen način ga ve uživate in zakaj pravzaprav se ga tako pripo9roča?

clock-img

07.06.2006, 14:05

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Punce, dejte povedat kaj ste danes jedle za kosilo. Jst jem že skos eno in isto, ker nimam več idej...

Danes sem jedla puranje meso, kuhano cvetačo in solato user posted image

clock-img

07.06.2006, 14:16

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa pravkar naročilo Montignacove recepte po internetu. 4.900 sit, v treh dneh jo dobim. Jupi!

clock-img

07.06.2006, 20:09

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jaz sem pa pravkar naročilo Montignacove recepte po internetu. 4.900 sit, v treh dneh jo dobim. Jupi!



.... potem pa skeniraš pa pošlješ vsem Montijevkam? user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.06.2006, 20:14

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jaz sem pa pravkar naročilo Montignacove recepte po internetu. 4.900 sit, v treh dneh jo dobim. Jupi!



.... potem pa skeniraš pa pošlješ vsem Montijevkam? user posted image




hehe  user posted image user posted image

clock-img

07.06.2006, 20:36

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

al bina, meni je kvas kupila prijeteljica v DM v LJ. Je pa ena velika steklena flaška. Visoka pribl. 15cm, širina in dolžina pa 6 cm.

Ta_Mala_ jst sm dns jedla golaž brez moke pa solato z mal fižola.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.06.2006, 21:21

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

POZDRAVLJENE! TA_MALA - ti, ki nas tako zalagaš z recepti, si brez idej?! Včasih se tudi to zgodi, ne?  No, jaz se ponavadi, kar se tiče kuhanja, orientiram glede na sestavine, ki jih imam doma (sir, zelenjava, tofu, olive, gobice...)- danes sem si pripravila kar ogromno skledo zelene solate, zraven pa sem dodala precej mozzarele, kar surovega tofuja, olive, lešnike, razna že zmešana semena, in začinila kot ponavadi. Če bi imela še šampinjone...Včasih sem tako zadevo hodila jest v Takos'.. Je pa res, da sem kmalu (1-2h) morala spiti kefir, ker sem bila spet lačna! Glede PIVSKEGA KVASA-v prahu je obup, tabletke pa so dosti boljša opcija (na voljo v Intersparu pri zdravi, polnozrnati prehrani- 100 tabletk)   LP vsem, Rožica

clock-img

07.06.2006, 21:32

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Tudi meni velikokrat zmanjka idej, kaj skuhat. Danes sva jedla pečenega piščanca in veliko skledo solate, za jutri pa sem že naredila testo iz pirine moke za pico. Rada imava tudi pirine široke rezance z zelenjavno omako.

_____________________________

lp

clock-img

08.06.2006, 10:41

clock-img

Anonimen

Kje kupiš pirine rezance?

Aha, potem pivski kvas v tabletah. Moram nabavit.

Knjigo skenirat? Kako se pa to dela user posted image

clock-img

08.06.2006, 13:10

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst kupim pirine rezance v Šparu. Od mlinotesta so.

Skenira? Morš imet skener pri hiši... Pol pa naprej... Jst ga nimam... zato tudi ne znam.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem