cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

30.11.2008, 05:13

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Če hočeš, menjava. Jaz bi raje dež kot sneg.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.11.2008, 15:34

clock-img

sesil

pencil-img

3017

tudi danes deževen pozdrav. a je kje drugje sneg?  snorlax, takoj zamenjam. jaz bi rada moji user posted image pokazala sneg.
moji kg gredo počasi dol, sem prav vesela, sej sem včeraj popoldne pojedla skoraj celo čokolado 70%user posted image . je pa res da drugega nisem. sila razmer, saj druge hrane bi bilo pri roki.
komaj čakam da oblečem prednosečniške hlače, ne vidim tega dneva. sej bo. kako pa kaj druge? a gredo kg kaj dol?
jaz razmišljam da bi po novem letu ubrala še eno vadbo. zdej hodim na pilates 2x na teden, rezultati so že. vsaj eno osnovo sem dobila. neki bolj za kalorije kurit (body pump ali pa navadno aerobiko). ko bo pa vreme, se bom itak na bicikel spravla. meni športat ni noben problem, jaz uživam v tem, sam kaj ko tako rada jem. zdej ko sem montija odkrila je to pa veliko lažje.

clock-img

30.11.2008, 20:55

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čer!
joj, kak hitro vikend mineuser posted image

glede kg, meni ni šlo nič kaj dol ta teden, ampak ni sile, ker ni zdaj, da bi morala na hitro shujšat, gre mi bolj za red in da se držim naših načel. In se jih, razen občasne pregrešitve z malo preveč sicer črne čokolade. Šport, evo, to pa je poglavje, ki ga nikakor ne morem odpretuser posted image ; občasno grem na steper, da bi pa šla na kako aerobiko, kar bi mi fuul pasalo, pa ne gre.

Snorlax, kaj res moraš met tak nemotivirajoč podpis ali kaj pač že to jeuser posted image user posted image

uspešen začetek tednauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

30.11.2008, 21:17

clock-img

sesil

pencil-img

3017

snorlax, komaj sedaj sem videla tvoj podpis. pri priči ga zamenjaj.

clock-img

01.12.2008, 05:13

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Če je pa res. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.12.2008, 12:43

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hvala vsem puncam za čestitke.

sem rekla da javim kile....zaenkrat je še vse na istem - ampak bo pa naslednjič šla kakšna kila dol. snorlax - punca v roke se vzemi, prvo pa si podpis menjaj....nekaj za motivacijo si daj v podpis, ker to kar maš zdaj anpisano je pravi motivejšn kileruser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

01.12.2008, 15:24

clock-img

sesil

pencil-img

3017

da vam vlijem še mala motivacije.
meni so kg stali skoraj 3 tedne na istem (malo gor, malo dol), kljub temu da nisem grešila, oz sem, vendar nič drastičnega. sem jedla velike količine, sam ne prepovedanega (beri 100 g -  70% čokolado) ....in danes me razveseli moja tehnica , ki kaže 2 kg manj. juppiii!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
samo vztrajajte punce...

clock-img

01.12.2008, 20:38

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Fino, sesiluser posted image  vztrajnost se splača, pri vseh stvareh, a ni resuser posted image

jaz tudi zdaj ciljam samo še eno kg manj, ampak semi zdi kot 10.

Snorlax, kak je zdaj, si našla že kaj boljšega???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

01.12.2008, 20:40

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Evo, sem popravila podpis. Še kaj?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.12.2008, 22:32

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Evo, sem popravila podpis. Še kaj?user posted image



jaz pridem s pilatesa in kaj vidim....pa dej nehi no.  V  RED SE SPRAVI, NE PA DA SE SMILIŠ SAMA SEBI. jA kričim user posted image .
sej imamo vsi dobre in slabe dneve, ma ne mi zdej ti samo o slabih. brca v rit ti očitno ne pomaga, punce, kaj predlagate za našo snorlax?

clock-img

02.12.2008, 08:39

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Evo, sem popravila podpis. Še kaj?user posted image



jaz pridem s pilatesa in kaj vidim....pa dej nehi no.  V  RED SE SPRAVI, NE PA DA SE SMILIŠ SAMA SEBI. jA kričim user posted image .
sej imamo vsi dobre in slabe dneve, ma ne mi zdej ti samo o slabih. brca v rit ti očitno ne pomaga, punce, kaj predlagate za našo snorlax?



hladen tuš pa celo noč naj sexa....za kazenuser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.12.2008, 10:39

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Dan!
Evo mene,ta žnjtič sem rekla,da se bom montija držala zdej pa res,zato prosim izkušene kombinatorke,da mi malo pomagate,če je takole ok.

Z: ena mandarina,2 kosa kruha z malo skute in marmelado bs,šala mleka
M: eno sadje (od dovoljenih seveda)
K: pira s paradižnikom in olivami
V: ena konzerva tune v olivnem olju,ali en par hrenovk (ne vem,če lahko zraven ali za povrh malo sira)

Upam,da je tako ok.

clock-img

02.12.2008, 19:17

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: Boni3

Dan!
Evo mene,ta žnjtič sem rekla,da se bom montija držala zdej pa res,zato prosim izkušene kombinatorke,da mi malo pomagate,če je takole ok.nisem lih izkušena, ma ti vseeno odgovorim

Z: ena mandarina,(počakaj 20 minut, nato ostalo) 2 kosa kruha z malo skute in marmelado bs,šala mleka - ne sodi zraven, čeprav jo jaz tudi spijem, pa sem lih tako shujšalauser posted image
M: eno sadje (od dovoljenih seveda)
K: pira s paradižnikom in olivami
V: ena konzerva tune v olivnem olju- raje zlij olje proč,ali en par hrenovk (ne vem,če lahko zraven ali za povrh malo sira  -lahko)

Upam,da je tako ok.



tako bi jaz naredila, monty verjetno tudiuser posted image

clock-img

02.12.2008, 20:00

clock-img

Boni3

pencil-img

459

O,hvala. No vglavnem je kar ok. Mleko zraven je zato,ker je najbrž bolje kot kava. Edino,kar pe sigurno ne gre skupaj je pa 20 min počakat po sadju za zajtrk,ker zjutraj vstanem 4.50 in zares ne bom še 20 min prej,pa tudi če sem debela.user posted image  No skratka,če bo še kaj se pa oglasim.Tnx

clock-img

02.12.2008, 20:21

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Mal sm tečna te dni. Nič skrbet, saj bo. Love you all. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.12.2008, 08:20

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Mal sm tečna te dni. Nič skrbet, saj bo. Love you all. user posted image




PMS?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

03.12.2008, 08:39

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Pozdravljene!

Jaz pa sem na bolniški, ker ima tamali vodene koze.

Snorlax, upam, da te čimprej mine to negativno obdobje in če ne prej, da s 1.1. startaš ponovno. Ker res bi bilo škoda, da gre ves tvoj trud zadnjih mesecev k user posted image .

Pri nas pa se je začela sezona kislega zelja, ki ga obožujem. Imamo svoje, domače zelje, ki je letos ful dobro. Včeraj sem naredila zrezke počene v pečici na zelju. Njami!
Danes mora biti nekaj, kar bo jedel tudi tamali, zato bom naredila zavitek iz pz testa s skuto in porom. Verjetno ni čisto ok, ampak čist mimo tudi ni.
Aja - ena kila je že šla dol, nimam več tistega občutka napihnjenosti v trebuhu, tako da še dve kili, da sem spet na starem. Upam, da decembra uspem kile vsaj obdržati, pol pa januarja  do konca.




_____________________________

lp

clock-img

03.12.2008, 22:39

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojoj, Al*1, pa še dobro, da jih je zdaj dobil, a neuser posted image  mi smo to že skozi dali pred 2-ma letoma.

jaz sem tudi kar v redu, kar se hrane tiče, danes sem sicer v službi jedla bele testenine, po ful dolgem času, ampak vsaj s paradižnikovo polivko.

držte seuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

04.12.2008, 08:28

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ah ja kozice, smo jih tudi skozi dali pred enim letom. najprej jih je starejši iz šole prinesel nato pa jih je seveda še mlajši sin čez 14 dni dobil. no ampak neke večje panike ni bilo.

prišla sem vam povedat, da sem včeraj imela ustni del izpita iz ang.j. pa sem dobila 10-ko, pisala sem 9, pa je rekla, da mi bo dala končno oceno 10 user posted image user posted image

tudi jaz še vztrajam na 1. stopnji in še kar nekaj časa bom...vsem pošiljam en kup pozitivne volje!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.12.2008, 09:55

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Mojamura - čestittam! user posted image user posted image user posted image
Kaj pa študiraš?

Naše kozice tudi niso prehude. Vročine nima, tako da upam, da čimprej minejo. Tastarejša pa jih je na srečo že prebolela.

Danes bo za kosilo meso - goveji zrezki s porom, za večerjo pa še ne vem.



_____________________________

lp

clock-img

04.12.2008, 11:44

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mojamura - čestittam! user posted image user posted image user posted image
Kaj pa študiraš?



informatikouser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.12.2008, 12:23

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Super - a izredno?




_____________________________

lp

clock-img

04.12.2008, 12:33

clock-img

April

pencil-img

5459

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mojamura - čestittam! user posted image user posted image user posted image
Kaj pa študiraš?



informatikouser posted image



a v celju?

Jaz sem pa spet nazaj, sem en ovin nardila.user posted image  Zarad alergije se moram pa še mleka izogibat. Tko da kar sojin mlek jem. Pa siri tud odpadejo.

clock-img

04.12.2008, 15:57

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Ženske, mene to, da sem ves dan doma, ubija. Kar naprej se mi zdi, da sem lačna. In komaj se premagujem, da ne hodim po malem grickat. Groza! Pa še en tak dan me čaka. Upam, da se bom vsaj zvečer pripravila do tega, da bom vsaj pol ure telovadila. 

_____________________________

lp

clock-img

04.12.2008, 20:55

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Al1*, popolnoma te razumem, ko je preveč časa in preblizu hrana, pol jaz podležemuser posted image

jaz sem si pa skuhala prosene kosmiče, za pokušino, me zanima če katera ve, ali je to ok? glede GI

user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem