cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

25.11.2008, 13:10

clock-img

sesil

pencil-img

3017

snorlax, drži se vsaj tiste dno ko nimaš nič. jaz tudi če sem grešila 1x na teden (ma se nisem nažirala), je šlo počasi dol, oz. je vsaj na mestu stalo. se nisem redila - sem bla že s tem zadovoljna.

clock-img

25.11.2008, 21:04

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Prav imaš Sesil, tudi jaz bi tak naredila.

Sicer pa, kaj govorim, ker ravnokar mlatim Ferrere, ampak rabim energijo, ker me čaka še delo za jutri.

Sem pa zadovoljna, ker so mi hlače že manj tesne oziroma prav ok narahlo, al kak naj rečem. Okoli trebuha je tudi manj nesnageuser posted image , tako da počasi napredujem. Mogla bi začet telovadit, da spravim ta zadnjo in ona sedla ob straneh v akcjo.

kako pa kaj ostaleuser posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

26.11.2008, 07:44

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

Punce od 15.oktobra pa do danes sem z montijem izgubila 8,5 kguser posted image .Čeprav za zajtrk jem tudi poli,polnozrnat kruh,namaz...(jem vse kar mi je dobro)za zajtrk si dam duška.Edino krompirja pa nisem pokusila in ga sploh ne pogrešam,čeprav sem bila krompirjavecuser posted image .Tako samo malo za motivacijo,meni je to zelo pomagalouser posted image kajne snorlax in mojamura(vidve sta mi bili glavna motivacijauser posted image )

< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 26.11.2008 7:45:37 >

clock-img

26.11.2008, 08:33

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Prav imaš Sesil, tudi jaz bi tak naredila.

Okoli trebuha je tudi manj nesnageuser posted image , tako da počasi napredujem. Mogla bi začet telovadit, da spravim ta zadnjo in ona sedla ob straneh v akcjo.

kako pa kaj ostaleuser posted image user posted image




moj stranski ''odbijači'' user posted image na bokih se vidno manjšajo....zdaj sem dobila nek zagon, da bom vsaj nekaj trebušnjakov na dan naredila...drugače pa še vedno čakam na ta rdečo...

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

26.11.2008, 08:34

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Tako samo malo za motivacijo,meni je to zelo pomagalouser posted image kajne snorlax in mojamura(vidve sta mi bili glavna motivacijauser posted image )




oh hvala TRIŠ user posted image
pa čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

26.11.2008, 08:41

clock-img

aiwich

pencil-img

161

O TRIŠ ČESTITKE!!!user posted image user posted image  
Še jz dubla motivacijo! 8,5 kg!!! fantastično!
jz grem čist počas, ampak gre dol!
tud nisem kej preveč pridna za zajtrke.. sploh sadje mi ne gre. ampak večerjam dostkrat ne, ker mam pozno kosilo oz. grem zgodaj spat in potem zjutrej ne bi bla lačna.

clock-img

26.11.2008, 10:32

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no in prišla je tetka iz krvavca...za spremembo sem je kar vesela user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

26.11.2008, 11:25

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

no in prišla je tetka iz krvavca...za spremembo sem je kar vesela user posted image



a si pričakovala kaj drugega?user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.11.2008, 12:31

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Evo pupe, malo štrajkam. S pisanjem misli, ker drugače se kar držim M. Saj grešim tudi, samo meni itak ni cilj shujšat, tak da je vseeno. Je pa res, da sem izgubila skoraj dva kg. Pa nimam nič proti. user posted image

Glavno je, da zdravo jem. In moram priznati, da se po M. da kar dobro žret. user posted image  In človek je non-stop sit. user posted image  user posted image  Tak da sem se zdaj naučila jesti zajtrk, katerega v svojem življenju nisem nikoli jedla. Moja dva moška doma se nekak privajata na nove jedilnike, čeprav pri njima ne delam striktno po M. ampak jima ponudim občasno tudi krompir. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

27.11.2008, 12:59

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

no in prišla je tetka iz krvavca...za spremembo sem je kar vesela user posted image



a si pričakovala kaj drugega?user posted image user posted image user posted image



nisem ravno pričakovala....ampak sem bila pa rahlo v skrbeh, ker je teta že krepko zamujala


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

27.11.2008, 13:00

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

tanikaa....res je monti je edina stvar pri kateri nisi lačen pa še shujšaš fajn poleg...to je super duper ;)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

27.11.2008, 19:16

clock-img

sesil

pencil-img

3017

ejla

sam da vas na hitro pozdravim. jaz danes še skozi neki jem, sej nič kar nebi smela, sam se prav bad počutim.
kaj piro se lahko je? no, en kiks sem naredila. user posted image ni pojedla pirine kašice od millupe (z mlekomuser posted image ), pol je pa mama zmazala porcijo in še eno porcijouser posted image . je predraga da bi jo stran metala. ah budala mati!!!!!!!!

clock-img

27.11.2008, 21:19

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Sesil, pira je zelo v redu. jaz sem danes bila cel dan v LJ (in zagrešila z enim borovničevim krofom na Trojanah) in sem si za večerjo skuhala ješprenj in naredila solatko s papriko, olivami, čebulco. Je bilo fino. Zdaj me pa še sladko mika, ampak se bom uprla in si šla raje umit zobeuser posted image

Mojamura, me veseli, da je skrbi konec.

Triš, čestitke še od meneuser posted image

punce, uživajteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

27.11.2008, 21:45

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Pismo, no. Tisto o sitosti... Kaj jaz vem, jaz sem, preden sem dobila otroke, redno zajtrkovala, zdaj pa me enostavno zjutraj zmanjka časa, če hočem tečkota prav čas dostaviti k vzgojiteljicam. user posted image  Tako da ponavadi jem kar v službiuser posted image , pa že kaj zraven delam, to je grozno....
Potem pa tip službe, ko nikoli ne veš, kdaj bo kaj, res težko se organiziraš, tako da mi ponavadi že takoooo kruli, pa si sodelavka naroči pico, meni bi pa čreve ven skočile od lakote, valda POŽREM tisti kos pice, če mi ga ponudi. Se pa zgodi, kot danes, da si zmešam solato, pa kako hrenovko zraven, čeprav baje ni po M. najbolj....

Skratka, eno brco v rit, prosim.user posted image

clock-img

28.11.2008, 04:58

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

HuAnita, ne sekiraj se, nisi edina. Tudi jaz grešim. Saj veš, zdajle prihaja veseli december...user posted image

Bomo začele s 1.1., kajne?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

28.11.2008, 05:14

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

IZVIRNO SPOROČILO: aiwich
tud nisem kej preveč pridna za zajtrke.. sploh sadje mi ne gre. ampak večerjam dostkrat ne, ker mam pozno kosilo oz. grem zgodaj spat in potem zjutrej ne bi bla lačna.



Jaz tudi ne jem sadja za zajtrk ampak vsako jutro pa popijem sok grenivkeuser posted image

Pa hvala vsem za pohvalauser posted image .Upam da zgubim še vsaj kake 4 kguser posted image

clock-img

28.11.2008, 05:18

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

sesil tole sem jaz delala .Vse sem pojedla ker mi je bilo škodauser posted image .Ampak saj gre itak vse v školjkouser posted image

clock-img

28.11.2008, 09:03

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

da vam sporočim da sem pisni del izpita naredila z 9-kouser posted image , v sredo me čaka še ustni del.


tehtam se takoj, ko se teta iz krvavca poslovi, pa vam javim kile....diiiiiiiiioooooo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

28.11.2008, 09:06

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

ejla

sam da vas na hitro pozdravim. jaz danes še skozi neki jem, sej nič kar nebi smela, sam se prav bad počutim.
kaj piro se lahko je? no, en kiks sem naredila. user posted image ni pojedla pirine kašice od millupe (z mlekomuser posted image ), pol je pa mama zmazala porcijo in še eno porcijouser posted image . je predraga da bi jo stran metala. ah budala mati!!!!!!!!



ne delaj tega, nisi ti neko odložišče za ostanke. vem pa kako to gre, jaz sem včasih znala vse ostanke lepo pozobati, da se ja ne bi kaj vstran vrglo. no ko sem mesec dni sama sebe kontrolirala in nisem bila več vedro za pomije, mi je prišlo to nekako v navado in več tega ne počnem!!

punca v roke se je treba vzet user posted image ...ne resno saj veš kaj mislim


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

28.11.2008, 09:09

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

HuAnita pa Snorlax

Snorči nič veseli december pa take fore.user posted image ...to je le pesek v oči. pa 1.1. bomo začele, japajade!!!user posted image user posted image user posted image

HuAnita zate bi pa mogoče bilo fajn, da si kaj v službo neseš za jest, ker če je taki naspidiran tempo kot ga opisuješ, je res sranje. Ampak vse se da, če se hoče.

Tako da ne ti meni tralala, kad ja tebi hopsasa! Kapiš?
user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

28.11.2008, 13:46

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


HuAnita zate bi pa mogoče bilo fajn, da si kaj v službo neseš za jest, ker če je taki naspidiran tempo kot ga opisuješ, je res sranje. Ampak vse se da, če se hoče.

Tako da ne ti meni tralala, kad ja tebi hopsasa! Kapiš?
user posted image user posted image





Saj poskušam, ampak resnično mi včasih gre to iz glave, kje še ob vsem misliti zjutraj na to, da vzamem hrano...user posted image   ampak bo že. kot rečeno, zdaj dela ena kuhalna plošča, pa si kdaj skuham kako hrenovko... Bom še na špagete šaltala... user posted image   Saj človek mora jesti.

Drugače pa - upam,d a se ne hvalim prehitro - sem KONČNO izgubila 1,7 kg!!!! Samo zdaj se spet ne mislim tehtati vsaj 2 tedna, ker če ne, prehitro izgubim voljo!

clock-img

28.11.2008, 20:55

clock-img

sesil

pencil-img

3017

danes ima pa jaz sadno večerjo, ćisto po montiju. 1 kg mandarin sem zmazala. mislim da bo zadostovalo user posted image

clock-img

28.11.2008, 21:00

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

ojla, babeuser posted image

Mojamura, mi je prav všeč, da malo zaropotaš, da se preveč ne spozabimouser posted image ; pa čestitke za izpituser posted image  seveda ti uspe še do konca to speljatuser posted image

jaz se tudi ne mislim najedat decembra, zdaj se mi je končno malo želodec skrčil, pa kak cm sala okoli trebuha je izginil. Mi je škoda, da bi to zdaj takoj nazaj dobila, ker potem spet tak težko dol gre.

Huanita, a veš, kaj jaz naredim: ker zgodaj zjutraj se meni tudi ni za najest, pojem en mali košček kruha, toliko da zdržim nekje do 9-te; se pa zraven vzamem sendvič z marmelado, pa kavica v službi in je. Edino  v sredo imam tak pouk, da od 6.30 do enih ne morem nič jest. Ampak zdržim. Lani pa sem imela v službi polnozrnate muslije/kosmiče in sem si zraven nosila navadne 1,6 jogurte. letos pa kar kruh od zajtrka, itak ga potem ne jem več čez dan.

Ženske, ultra lep vikend vam želimuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

29.11.2008, 10:12

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Lep snežni pozdrav vsem! user posted image

Mojamura, čestitke za izpit. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

29.11.2008, 21:26

clock-img

sesil

pencil-img

3017

z veseljem bi voščila snežni pozdrav, ampak pri nas je bil samo dež.

mojamura čestitke za izpit.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem