cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

21.11.2008, 19:48

clock-img

valentina2006

pencil-img

2353

OJLA punce... vas že kr neki časa spremlam... no dons sem zbrala "pogum", da tud sama kej napišem. Na Montiju sem 1 teden in mi je colll... predvsem redno neki pojem za južno, se posladkam s čokolado... zaenx mi je fino. Se mi pa včasih zgodi, da bi po obroku še kr neki jedla... kako ve te situacije rešujete user posted image .
 
Povejte mi, če morm še kakšen podatek povedat.
 
LP

clock-img

21.11.2008, 19:50

clock-img

valentina2006

pencil-img

2353

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mene pri pici moti samo to, da ne smem meti sira. Jaz pa OBOŽUJEM sir. user posted image




jaz sem tudi na sir nora hehe



O, tud jest obožujem sir... njami user posted image
 
Kako pa prpravte testo... iz PZ moke user posted image ... če mi kera recept zaupa user posted image ... plizzzzz

clock-img

21.11.2008, 19:59

clock-img

leha

pencil-img

13

Ja tko kot iz navadne moke. Al ga kupuješ?

clock-img

21.11.2008, 20:02

clock-img

valentina2006

pencil-img

2353

IZVIRNO SPOROČILO: leha

Ja tko kot iz navadne moke. Al ga kupuješ?




Ne, sama ga delam.. torej vse ostalo isto samo belo moko zamenam s PZ.

clock-img

21.11.2008, 20:02

clock-img

valentina2006

pencil-img

2353

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

IZVIRNO SPOROČILO: leha

Ja tko kot iz navadne moke. Al ga kupuješ?




Ne, sama ga delam.. torej vse ostalo isto samo belo moko zamenam s PZ.



HVALA user posted image

clock-img

21.11.2008, 21:04

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čer!

No, fajn, da sem imela kaj za brat najprejuser posted image user posted image

Mojamura, ojoj, kaj pa če ta kombinacija zelja in radiča ni bila ravno posrečena. Jaz nikoli zraven dušenega zelja ne jem kakšne solate. No, stvar navade.

Tanikaa, fino, da te beremouser posted image ; jaz se trudim, da vsaj kruha ne jem za večerjo. danes sem po dolgem času skuhala ovsene kosmiče, to je škrob, dostikrat pa  jem lečo v solati z zelenjavo. Pa če jem npr testenine za kosilo, je obvezno beljakovinska oziroma zelenjavna večerja.

Tisti zajtrk se mi zdi ok, edino paradižnik, menda ne moti. Kolikor se spomnim, se lahko je kruh s skuto, pa če si jo začiniš, pa je tudi ok.

uživajteuser posted image  

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

21.11.2008, 21:15

clock-img

sesil

pencil-img

3017

valentina, lepo da si se oglasla.
jaz sem bila prvo na septembrkah, ampak sem ostala sama, zdej pa tle čvekam o mojih podvigih in pregrehah.

clock-img

22.11.2008, 05:40

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Dobrodošla Valentina! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

22.11.2008, 05:56

clock-img

stunfek

pencil-img

2014

Lep pozdrav monti punce!

Jaz sem mesec dni po porodu. Ne dojim vec. Smo se za crkljalnje in ne kot pomemben vir hrane. Odlocila sem se, da je cas da zacnem hujsat, saj imam tako grd visec trebuh, da ni za govorit :)
Imela sem tisto knjigo, "Jem, torej Hujsam" samo nisem prepricana, da sem jo prinesla s seboj v Indijo...moram pobrskat po stanovanju :)

a poleg diete tudi telovadite oziroma kako poskrbite za razgibavanje?

Grem takoj knjigo najdit in da cimprej zacnem. Moj ITM je 34,5. Baje, da ga mramo spravit na 25, da pademo v normalno telesno tezo, imam prav?

Za enkrat lep pozdrav!


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

clock-img

22.11.2008, 07:15

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Hojla, lep pozdrav v daljno Indijo. user posted image Kaj pa počneš tam?

Moje ITM vidiš spodaj. Za trebuh je pa potrebno po moje tudi telovadit, ne samo shujšat. Samo jaz nimam upanja, da bo kdaj spet raven (je bil preveč razvlečen, da bi šel še kdaj nazaj skupaj). user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

22.11.2008, 13:22

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

uuuuuuuuuuu welcome vsem novim....kaj te je pa odneslo v indijo stunfek?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

22.11.2008, 13:38

clock-img

sesil

pencil-img

3017

stunfek, pozdravljena. se te spomnil ko smo ble še na ne pričakujemo....katerega mesece že?user posted image
si me spomnila da moram tudi jaz izračunat svoj itm.

clock-img

22.11.2008, 13:40

clock-img

sesil

pencil-img

3017

uf, katastrofa - debelost 2. stopnje.user posted image

clock-img

22.11.2008, 13:45

clock-img

sesil

pencil-img

3017

zdej sem se malo zasekirala in računam, da moram shujšat še 6 kg, da pridem na debelost 1. stopnjeuser posted image , pol pa naprej ...upam da pridem še kdaj na normalo.

< Sporočilo je popravil sesil -- 22.11.2008 13:46:28 >

clock-img

22.11.2008, 21:49

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čer!

Dobrodošle nove v bližnjih in daljnih krajihuser posted image

Sesil, ne se sekirat, načrt imaš in to je zelo dobro.

Jaz danes grešim, pravkar sem snedla 4 Ferrero Rondoirs, ampak zato, ker popravljam teste in rabim energijo, dobro ali slabo. Še dobro, da imam rahlo vneto dlesen in mi sploh ne paše sladkouser posted image user posted image user posted image  ker drugač bi jih še več snedla, ker so tak pregrešno dobri.

Sem brala v novi Anji, kako bi morali namest kofeta piti več pravega čaja (je kao prav dieta s tem) in sicer 15 min pred obrokom. Res dostikrat opažam, da mi bolj paše kak zeleni čaj kot kava z mlekom (ker brez ne morem pit).

Grem si še jaz zračunat maso, ste mi zdaj firbec nardile. Uživajteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

23.11.2008, 08:12

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Pozdravljene vse skupaj!

Stumfek - za trebuh bo, tako kot so ti že povedale, res potrebna še telovadba. Ta špehec na trebuhu je ultra obstojna rečuser posted image .

Rainbow - glede popravljanja testov te pa čisto razumemuser posted image . Včasim ne vem, al bi se smejala al jokala pri kakšnih odgovorih.

Sicer imam še vedno ona dva kilograma viška, ampak se počutim dobro. Predvsem zato, ker sem spet začela migat in sicer hodit. Tudi danes gremo na Pohorje (do trikotne jase)  pa čeprav je mrzlo. Tako da upam, da bom na svoji predpoletni teži do novega leta. Mah, hudič je to vzdrževanje, se mi zdi, da sem lažje shujšala kot pa sedaj to težo nekako držati pod kontrolouser posted image .



_____________________________

lp

clock-img

23.11.2008, 13:25

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ojla!

Samo pozdravim vas.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

23.11.2008, 20:21

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čer!

A ne da je to res, to user posted image  ohranjanje teže. Meni na splošno ne uspeva. Tak da potem treba spet poostrit vse skupaj.

Danes sem grešila za kosilo, ostalo je bilo ok. Smo imeli pico. S polnozrnatim testom, ampak s sirom.

Uspešen začetek tedna vsem skupajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

23.11.2008, 20:22

clock-img

sesil

pencil-img

3017

moja djeta danes stoji. jutri ponovni štart.ti rojstni dnevi so prav user posted image

clock-img

24.11.2008, 09:15

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

meni se ne da nič....rabim malo adrenalina, da me vrže pokonci....pa še sneg je napovedan

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.11.2008, 16:35

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Naš šef je pa danes orenk častil za rojstni dan in naredil celo ohcet. Valjda, da sem žrla vse od kraja kot en user posted image .

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

24.11.2008, 20:45

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Pa daj, Snorlax, ti pa me res nasmejišuser posted image


jaz pa se ravnokar sekiram, samo malo sicer, ker sem jedla za večerjo malo sadnega jogurta z onimi fitnes kosmiči. Pa 4 Ferrere sem snedla. Rabim nekaj sladkega.

Jutri bodo pri nas za kosilo skutini štrukli; iz bele moke, ampak se mi res ne da nič kaj druga kuhat, poleg tega sem danes jedla meso in ga imam za cel teden dovolj.

Kak pa ste kaj ostale??????????

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

24.11.2008, 20:55

clock-img

aiwich

pencil-img

161

ja čist nekak podobno... grehi se vrstijo... ampak ne mislim obupat... pač kaj čem tak obdobje. sej sem se vsaj naučila ful enga reda pri prehranjevanju s temi zajtrki in kosili in se ne nažiram več... sam monti mi gre mal slabš... sej se bom spet v red spravla. blubimuser posted image

clock-img

24.11.2008, 22:06

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz sem si pa včeraj  sveto prisegla, da do božičev nič pregreh. danes je bil moj dan ok. sej mislim da mi bo ratalo, ker ni nobenega rojstnega dne, nobene ohceti....

clock-img

24.11.2008, 22:20

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Mi imamo do novega leta v službi vsaj 1 rojstni dan na teden, doma pa mojega, bratovega, taščino 80-letnico..... Brezveze, ni šans, da se držim. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem