cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

04.11.2008, 21:47

clock-img

sesil

pencil-img

3017

morrak , jem torej hujšam

clock-img

04.11.2008, 21:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.11.2008, 05:15

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro! user posted image

Pravkar sem pri Monti zajtrku. To je moj najljubši obrok. V miru, pri računalniku, kavica diši...mmm.. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

05.11.2008, 07:54

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Imam dve knjigi:
Jem torej hujšam in Prehrana po montignacu.

KAtero svetujete, da najprej preberem.

Hvala



obe sicer pa po moje ni važen vr. red.

< Sporočilo je popravil puncica -- 5.11.2008 7:55:22 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

05.11.2008, 08:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.11.2008, 08:26

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

Jem, torej hujšam user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

05.11.2008, 21:17

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Morrak, obe! Najprej prvo, potem pa še drugo skrajšano verzijo. user posted image
E jaz pa zdej čist štrajkam...vam kmalu zaupam, zakaj...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

05.11.2008, 21:58

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

A delaš na tretjem? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

06.11.2008, 09:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.11.2008, 10:36

clock-img

sesil

pencil-img

3017

Naty- taja trenutno je poplava nosečk, tako da se nebi čudla, če bi bila še ti srečka user posted image .

clock-img

06.11.2008, 15:25

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.11.2008, 15:38

clock-img

sesil

pencil-img

3017

meni trenutno teža stoji, pa nič ne goljufam. v soboto pa imam enega abrahama in ne bo šlo skozi, da nebi jedla. no  to bo prvič da bom grešila po skoraj 2 mesecih. pač, kaj čmo, v nedeljo pa strogi montignac naprej. edino to me moti, da se bom nažrla zvečer, ker je večerja. bolj zadovoljna bi bila s kosilomuser posted image

clock-img

06.11.2008, 18:26

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Pozdravljene!

Že kar nekaj časa se izogibam te teme, zdaj pa je zadnji čas, da se vzemem v roke in neham jesti bedarije.
Kile so sicer še kar, ampak začel se mi je nabirat špeh na trebuhu. Nikoli nisem imela nekih šlauhkov, sedaj pa opažam, da imam pri isti teži veliko špeha na trebuhu (da o tistem na tazadnji pa sploh ne govorim.)

Torej, dajte mi prosim eno brco v rit, da bom:
- jedla to, kar smem,
- 3x tedensko se temeljito razmigala


Naty- taya, čestitke za tretjo bebico!user posted image user posted image


_____________________________

lp

clock-img

06.11.2008, 19:39

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čeer!

Naty-taja, ja čestitke, če je res to kar vsi mislimo, da jeuser posted image user posted image  občudovanja vrednouser posted image

jaz se še vedno trudim, z manjšimi odkloni.

Al1*, no te pa te malo brcnem, čeprav moraš ti pol tudi mene nazaj, sploh za ta drugi tvoj cilj, ki ga jaz ne dosežem nikakor. sem pa začela na steperju malo migat. Vsaj nekaj.

Pridne bodteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

06.11.2008, 21:34

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

jaz sem spet strogo na montiju. zadnje 3 tedne sem neki bluzila, ampak na mojo srečo ni šlo nič gor. zdej k se pa strogo držim, mi je ša pa v 4 dneh že 1 kila stran.



IZVIRNO SPOROČILO: auroraa


Čestitke!
Vidiš, to meni ni jasnoi, ker sem zdržala tudi že 3 tedne, da se nisem preglrešila, pa ni šlo niti grama dol! No, mogoče kak gram, vsekakor pa ne dkg, pa bi mi to tehntnica pokazalauser posted image user posted image user posted image user posted image   In potem me vse skupaj mine, ker itak... ne zmore in nikakor ne gre....user posted image user posted image user posted image


PS - Danes sem še posebej slabe volje, ker dobila M, vse me boli, še bolj pa sem tečna....

clock-img

07.11.2008, 05:07

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

HuAnita, jaz pa ne razumem, od kod sem zbrala vso voljo tega sveta, ko sem letos 1.1. začela. Sedaj je nimam niti 10% od tistega. Vse drugo bi še šlo, a te preklete sladkarije. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

07.11.2008, 09:51

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

meni trenutno teža stoji, pa nič ne goljufam. v soboto pa imam enega abrahama in ne bo šlo skozi, da nebi jedla. no  to bo prvič da bom grešila po skoraj 2 mesecih. pač, kaj čmo, v nedeljo pa strogi montignac naprej. edino to me moti, da se bom nažrla zvečer, ker je večerja. bolj zadovoljna bi bila s kosilomuser posted image



ej, lhko ti uspe abrahama prebroditi tudi brez grehov.

pač ješ kar je dovoljeno. juho brez rezancev. nato meso (ne pohano ali faširano) pa solato, piješ laho radensko in seveda ne ješ peciva...

mi smo letos bili že kar nekaj abrahamih in krstih....pa raznoraznih feštah, pa mi je zaenkrat to brez problemov uspevalo

tako da....nič se izgovarjat!! ...da ti ne bo žal


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

07.11.2008, 09:52

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

HuAnita, jaz pa ne razumem, od kod sem zbrala vso voljo tega sveta, ko sem letos 1.1. začela. Sedaj je nimam niti 10% od tistega. Vse drugo bi še šlo, a te preklete sladkarije. user posted image user posted image user posted image



pa snorči, kaj ti te je zadnje čase: Is there any sexual problems? hehehe

ne mislim res....kje zavraga user posted image user posted image je ona moja stara snorči, polna zagona in motivacije....kje je snorči ki mi je bila za vzgled?


coooooooooomeeeeeeeeeeeeeee baaaaaaaaaaaaaaaack!!!!!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

07.11.2008, 15:37

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

HuAnita, jaz pa ne razumem, od kod sem zbrala vso voljo tega sveta, ko sem letos 1.1. začela. Sedaj je nimam niti 10% od tistega. Vse drugo bi še šlo, a te preklete sladkarije. user posted image user posted image user posted image



Mogoče bi šla do novega leta na drugo stopnjo pa potem spet s prvim 100 na uro...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.11.2008, 16:01

clock-img

sesil

pencil-img

3017

takih novoletnih obljub sem imela jaz vsako leto polno. ...pa nič iz meneuser posted image  

clock-img

07.11.2008, 17:59

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

HuAnita, jaz pa ne razumem, od kod sem zbrala vso voljo tega sveta, ko sem letos 1.1. začela. Sedaj je nimam niti 10% od tistega. Vse drugo bi še šlo, a te preklete sladkarije. user posted image user posted image user posted image



pa snorči, kaj ti te je zadnje čase: Is there any sexual problems? hehehe

ne mislim res....kje zavraga user posted image user posted image je ona moja stara snorči, polna zagona in motivacije....kje je snorči ki mi je bila za vzgled?


coooooooooomeeeeeeeeeeeeeee baaaaaaaaaaaaaaaack!!!!!



Ja. Jaz mislim, dabo tole razlog. user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

HuAnita, jaz pa ne razumem, od kod sem zbrala vso voljo tega sveta, ko sem letos 1.1. začela. Sedaj je nimam niti 10% od tistega. Vse drugo bi še šlo, a te preklete sladkarije. 



Mogoče bi šla do novega leta na drugo stopnjo pa potem spet s prvim 100 na uro...



Jaz sem že par mesecev na 3. , ne na 2. stopnji.
user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

meni trenutno teža stoji, pa nič ne goljufam. v soboto pa imam enega abrahama in ne bo šlo skozi, da nebi jedla. no  to bo prvič da bom grešila po skoraj 2 mesecih. pač, kaj čmo, v nedeljo pa strogi montignac naprej. edino to me moti, da se bom nažrla zvečer, ker je večerja. bolj zadovoljna bi bila s kosilom



ej, lhko ti uspe abrahama prebroditi tudi brez grehov.

pač ješ kar je dovoljeno. juho brez rezancev. nato meso (ne pohano ali faširano) pa solato, piješ laho radensko in seveda ne ješ peciva...

mi smo letos bili že kar nekaj abrahamih in krstih....pa raznoraznih feštah, pa mi je zaenkrat to brez problemov uspevalo

tako da....nič se izgovarjat!! ...da ti ne bo žal



In zdaj poveš, da faširano ne. Veš koliko ga jaz pojem. Če že jem meso, ponavadi čevape ali pleskavice. Kaj hudiča je pa narobe z njim? user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

07.11.2008, 18:06

clock-img

sesil

pencil-img

3017

nisem lih v kuhinji doma. kaj pomeni faširano?user posted image

clock-img

07.11.2008, 19:28

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Mleto meso. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

07.11.2008, 19:38

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Po moje je mišljeno, da se ne je raznih meltih zadev, v katerih je kruh not zmešan (eni dajejo ful tega v pleskavice recimo). Drugače ne vem, zakaj bi bil problem.

clock-img

07.11.2008, 20:15

clock-img

MTFP

pencil-img

689

Mi lahko katera pove katero izmed njegovih obeh knjig se splača kupiti?

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem