cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

31.10.2008, 08:36

clock-img

Sonnja

pencil-img

545

IZVIRNO SPOROČILO: pearl_shell

IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

snorlax saj ni treba, če se ti ne da. sem zaprosila, če se kateri da, če ne pač ne. knjigo sem tudi že prebrala me pa bolj zanima praksa pač, da ne bi kaj zamešala in narobe kombinirala.sploh pri siru,ki ga npr.obožujem in me zanima če lahko dam na testenine gor,pa bom že pogruntala. sem že malo pobrskala, tak da hvala vseeno.



sonnja, jaz sem največ informacij pridobila na tem forumu
montignac.mojforum.si
imaš tudi jedilnike, ki jih punce pridno pišejo, prav tako recepte, dobro razdelane teme, pa tudi odgovorile ti bodo, če boš rabila pomoč. med drugim so tudi slike živil, ki so po Montiju in jih dobiš v trgovinah. ti priporočam.



najlepša hvala.user posted image danes sem začela in upam, da bo uspelo. voljo imam.to je najpomembnejše.

clock-img

01.11.2008, 04:11

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ej, sorry. Nisem hotela bit nesramna, samo res boš vse informacije našla na Dulcinejinem forumu, pa tudi tule, če pobrskaš malo nazaj. Pa veliko uspeha!

Čestitke vsem za izgubljene kilograme. user posted image Meni ne gre nikamor, kljub vsakodnevnemu gibanju. Ne vem, kaj je zdaj to zaen user posted image ?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.11.2008, 11:26

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Hoj, hoj,
verjetno ste me vse že pozabile, sem pa nekaj časa tud tuki pisala. Odločila sem se da grem verjetno tud jst nazaj na montijevo prehrano. Sem sicer noseča ampak po vrednosti cukra pa ni glih najbolje. Sicer mi niso nič rekli, ko sem pa tuki gledala (med nosečnicami) pa mam kar visoko raven. Ene za te vrednosti pošljejo celo naprej na preiskave, ene vsaj opozorijo da imajo mal višjo raven, men niso pa nč rekli, so rekli da je vredu.
Ampak ker sem se prejšno nosečnost zredila za 35kil sem rekla da bolje da nekaj resno naredim na tem, res me je groza še ene tale številke na vagi kot je bila pred koncem prejšne nosečnosti.
Seveda jst ne bom hujšala ampak le pazila kaj jem. Bom že nekak.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

02.11.2008, 07:27

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Birdy, čestitke za nosečnost! Po moje ti bo samo koristilo, če boš tudi med nosečnostjo na Montiju. Kaj pa pravi tvoj ginekolog? Seveda po pameti in ne pretiravat. Če se ti pa kaj zalušta, si pa kar privošči. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.11.2008, 17:59

clock-img

dašabina

pencil-img

1608

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ej, sorry. Nisem hotela bit nesramna, samo res boš vse informacije našla na Dulcinejinem forumu, pa tudi tule, če pobrskaš malo nazaj. Pa veliko uspeha!

Čestitke vsem za izgubljene kilograme. user posted image Meni ne gre nikamor, kljub vsakodnevnemu gibanju. Ne vem, kaj je zdaj to zaen user posted image ?

čau vas malo berem, ker moram tud dol sprav ohoohoo... sem že shujšala v letu 2002 35kg, pa vse gor dobila, ker se v nadaljevanju nisem držala....ponavadi se ustavi, ker se telo navadi, tako da je potrebno nekaj spremeniti, ali boljj intenzivno vadbo ali pa pri hrani kaj... pozdravček...

< Sporočilo je popravil dašabina -- 2.11.2008 18:01:17 >


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

clock-img

02.11.2008, 19:11

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

živjo.
Saj ne, da bi komurkoli privoščila... ampak me veseli, da nisem edina... ki je po porodu širša kot daljša... user posted image

Sem si malo Montija prebrala in se vam jutri pridružim.
Med nosečnostjo sem pridobila 22 kg, takoj po porodu izgubila 12 (voda) in se sedaj v 4 mesecih od poroda še za 2 kg zredila user posted image
Imam jih torej,,, joj, saj mi je kar nerodno napisat,,, pa saj me na srečo nobena ne pozna... i

imam 92 kg, 172 cm
ITM: 32 (sem malo na pamet računala)
cilj: 72 kg, ITM 25-26

Z vami bom delila vse krize in uspehe in upam, da nam bo uspelo! Ne,ne upam: VEM!!!
Vnaprej hvala za podporo!

clock-img

02.11.2008, 21:24

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Punce-jaz sem tudi imela namene to začet, ampak tisti zajtrki mi prav ne gredo dol, celo tako ne da raje nič ne jem.In ne vem kaj naredit.Kosila in večerje vse ok, ampak zajtrk je pa kriza.Ufff.Kaj mislite da če bi jedla pz kruh in sir zjutraj - bi to bil strašni greh?Ker skuto se tudi lahko poje, pa s sirom sta "sorodnika" al kaj?

Ja, imam pa za shujšat več kg kakor je marsikatera med vami težka, tako da moram nujno začet z nečem.....nič, grem spet knjigo prebrat, pa da osvežim znanje...

Vglavnem se še pišemo...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

02.11.2008, 21:28

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla, Montijevkeuser posted image

se oglašam po 4-dnevnem morksem oddihu, kjer mi je uspevalo biti relativno pridnauser posted image user posted image user posted image

dobrodošle nove in staro-noveuser posted image user posted image user posted image

Snorlax, ne vem, kva je to za eno user posted image ; a bi bilo možno, da si že na tvoji idealni teži, ne po tvojih idealih, ampak da je tvoje telo zadovolno??

Birdy, tudi jaz čestitamuser posted image user posted image

Dašabina, to je večna resnica, da je najtežje ohranit težo, s tem se jaz skoooooooooozzzzzzzzzi borim; ugotavljam, da se moram dobesedno držat prve stopnje z minimalnimi prekrški, ker drugač gre vse po zluuser posted image  pol pa je najtežje nazaj prit, torej ponovno začet, a ne. Ja sem že trikrat presegla mojo magično mejo in zdaj sem spet na hujšanju.

Kajajaka, nič ti naj ne bo nerodno, tu se medsebojno spodbujamo, pa jamramo tudi.

Torej, veselo v nov delovnik, pa čim bolj po Montignacu naj bouser posted image  

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

02.11.2008, 21:42

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Sibil, jaz bi na tvojem mestu grešila pri zajtrku. Vzemi sir z najmanj maščobami, kar ga najdeš, in PZ kruh. Lahko pa tudi kak lahek sirni namaz. Boljše to, kot da nič ne ješ. Mislim, da bi se ti kljub temu moralo poznati, sploh ker imaš malo več za zgubit. Kaj pa samo z beljakovinami zjutraj si poskusila? Sir/hrenovke in paprika, paradižnik, kumarice recimo? Če ti marmelada ne sede?

clock-img

02.11.2008, 21:55

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Kristus Jančika. Prav zaradi tebe sem šla na to temo. Sem že mislila da se ti je vtrgalo pa si začela hujšat. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

03.11.2008, 14:14

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Tanikaa, jaz že nekaj let skoz jem po Montiju. Z manjšimi odkloni (in pavzami med dojenjem recimo), ampak skoz. Mi tak bolj paše, razlika v počutju je ogromna. Hujšam pa neuser posted image .


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 3.11.2008 14:15:13 >

clock-img

03.11.2008, 14:18

clock-img

muška

pencil-img

3223

Ok zdaj čisto na hitro in splošno. Torej pri montiju se je PZ kruh in PZ testenine, riž? , krompirja se ne je.  Kaj pa kombinacija , npr. kruh in salame (za zajtrk recimo) ali kruh in pašteta, ali za kosilo meso in PZ testenine (bologneze recimo), to gre?

res se pardoniram ker žvečim že prežvečena vprašanja, ampak trenutno nimam časa iskat odgovorov, ker sem v piflariji za izpit, ki ga imam pred vrati.

clock-img

03.11.2008, 14:29

clock-img

kokoska007

pencil-img

238

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Ok zdaj čisto na hitro in splošno. Torej pri montiju se je PZ kruh in PZ testenine, riž? , krompirja se ne je.  Kaj pa kombinacija , npr. kruh in salame (za zajtrk recimo) ali kruh in pašteta, ali za kosilo meso in PZ testenine (bologneze recimo), to gre?



PZ kruha v kombinaciji z B naj se ne bi jedlo. Ker kupljeni PZ kruhi so daleč od pravega PZ, običajno dajo v malo bolj črno moko semena.... Dovoljen je kisli-kruh ali pumpernikel.

user posted image

paštete, salame.... je najslabša vrsta mesa, polna "nedovoljenih" maščob. raje specite piščaca ali purana in si ga režite kot salamo.

clock-img

03.11.2008, 14:31

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Tanikaa, jaz že nekaj let skoz jem po Montiju. Z manjšimi odkloni (in pavzami med dojenjem recimo), ampak skoz. Mi tak bolj paše, razlika v počutju je ogromna. Hujšam pa neuser posted image .




Saj nimaš kam. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

03.11.2008, 20:11

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: rainbow



Snorlax, ne vem, kva je to za eno user posted image ; a bi bilo možno, da si že na tvoji idealni teži, ne po tvojih idealih, ampak da je tvoje telo zadovolno??




Mislim, da pri meni ne bo tole držalo. Moje telo niti najmanj ni zadovoljno s tromestno številko. user posted image Samo odkar sem začela Montija varat s sladkarijami, se ne morem spravit nazaj v red. Rata mi par dni, pa spet zagreznem. Pa sem spet pridna kak dan, pa spet grešim.

Kam, hudiča je šla tista trdna volja, ki me je držala pokonci prvih 5 mesecev letošnjega leta?!user posted image Malo imam na sumu sicer tole Mojomuro...user posted image , da mi jo je speljala....

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.11.2008, 20:38

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Hihi Snorlax, te sladkarije so ena teorija zarote, pa ne, ne teorija, kar realnost. Ko sem jaz prvič hujšala po M., sem bila sveto prepričana, da v življenju ne dam več v usta mlečne čokolade.. in pol svizec zavije čokolado user posted image user posted image

Muška, zdaj če hočeš hujšat, pol vse te kombinacije hruha in klobas, mesa in testenin odpadejo; polnozrnate testenine kot priloga mesu so občasno dovoljene na drugi stopnji, ko se teža ohranja. Gre pa za to, da se beljakovine in škrob skupaj v želodcu težje in dalj časa prebavljajo.

tanikaa, tebe pa že dolgo ni tu, pa te je lepo bratuser posted image

moj zajtrk in večerja dnaes sta bila user posted image , kosilo pa user posted image , tak da skupne iztržek povprečen. Bo jutri bolje, si moram nabavit zelenjavo in lečo.

lep večeruser posted image


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

03.11.2008, 20:42

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Tanika več ne hujša. Ker sem se sprijaznila da sem suha in ne rabim hujšanja. user posted image user posted image user posted image


Mi je pa Jančika dala mislit. Tudi če ne hujšaš, lahko ješ po M. Tak se vsaj ne morem zrediti. Pismo, zdaj glih sem odkrila toplo vodo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

04.11.2008, 06:10

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

Sibil jaz zjutraj jem tudi mu namaze pa poli pa sir pa tolst s sirom ....samo vse s polnozrnatim kruhom

Dašabinauser posted image pa bova še tu skupaj čvekaleuser posted image

clock-img

04.11.2008, 07:54

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

mogoče preberi tole....



Tole je bilo pa zelo zanimivo razmišljanje, kje si to našla?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

04.11.2008, 08:12

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax



Kam, hudiča je šla tista trdna volja, ki me je držala pokonci prvih 5 mesecev letošnjega leta?!user posted image Malo imam na sumu sicer tole Mojomuro...user posted image , da mi jo je speljala....




hahahaha....ne ne, saj je maš dovolj, po moje ti neki labilni škrat nagaja


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.11.2008, 08:16

clock-img

orhideja75

pencil-img

1394

jaz bi se tudi prehranjevala po montiju, pa tega sploh ne razumem. kakšno kombiniranje...najbolje, da si priskrbim knjigo in naštudiram



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

clock-img

04.11.2008, 11:38

clock-img

kokoska007

pencil-img

238

v osnovi gre za prehranjevanje z izdelki z nizkim glikemičnim indeksom (GI), obroki pa so sestaljeni iz OH ali beljakovin, ker se te različno presnavljajo. najbolje, da dobro prebereš knjigo, v njej je vse. preberi si še knjigo o nizkem GI, tam zveš več o GI  in o živilih.

clock-img

04.11.2008, 16:33

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

 
Helou.
Sem se kot tatica privlekla nazaj k vamuser posted image   Me doooolgo ni bilo, vmes večinoma jem po montiju, kolikor mi pamet da (meni je še vedno UMETNOST prav kombinirati - ja, vem, pač sem butasta...), pa volja. Zadnje čase jezo in nervozo stresam nad sladkarijami, pa kaka slastna potica pri sosedih, rojstnodnevne torte... Rezultat je pa tak, kot je ... nič šla dol, počutje nako zanič kot vedno. Vmes so mi populili 4 modrostne zobe in med bolečiami pri zadnjih 2 me je potolažilo le lizanje čokolade, ker gristi ni bilo varianteuser posted image

Skratka, spet sem z vami, še naprej se bom trudila, verjetno zaman, ampak namen je pa doberuser posted image

clock-img

04.11.2008, 16:53

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Helou.
Vmes so mi populili 4 modrostne zobe in med bolečiami pri zadnjih 2 me je potolažilo le lizanje čokolade, ker gristi ni bilo varianteuser posted image




to je bila pa prisilna dieta, ma ti je ne zavidam

clock-img

04.11.2008, 21:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem