cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

31.05.2006, 17:38

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Ja, sej pravim, da sem natančno prebrala knjigo, držim se prve stopnje, ne jem sladkarij, upoštevam GI...user posted image

clock-img

31.05.2006, 20:02

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ojej kaj sem zdaj naredila. Jst sm se ful potrudila pa naredila statistiko tega topika. Samo ker imam navadno telefonsko povezavo, se si odprla okno za odgovor, pol pa prekinila in delala naprej. Pol pa hočem poslat... pa noče. user posted image user posted image user posted image Jst se pa tako matrala. user posted image

No bom še enkrat....


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

31.05.2006, 20:12

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

No taprvo sem napisala tole:

Rožica, a je res, da če ješ pivski kvas imaš trdnejše nohte in lase in lasje tudi manj izpadajo? K jst vzamem pivski kvas vsake kvatre, ko se glih spomnim na njega. No zdaj sem si ga nesla tja, kjer bo vsak dan trikrat na vrsti za užitje. Ker mi lasje res malo preveč izpadajo. Sam se ni za bat, da bi bla plešasta k jih je tolk.

Jupiter, jaz pa mislim, da ne boš večno na prvi stopnjui. Se spomniš, da si obljubila, da prideš k meni na obisk ko boš suha. Obe bova počasi dali te kile dol, ni user posted image . A prov?

Jst v glavnem probam ne jest preveč OH. Sploh ne jem unih napačnih - slabih. Dns sm recimo šla z mulci na izlet in so vsi jedli sendviče s kruhom. Njihova učiteljica pa je jedla sendvič brez kruha. Malo salamce pa malo sirčka pa dve jajčki trdo kuhani. Vem, da ne bi smelo biti to skupaj, ampak vsaj kruha ni blo zravn.


LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

31.05.2006, 21:08

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Živjo ponovno. No zdaj pa bom pisala tole pri prižgani povezavi...

Torej sem malo pogledala naše in vaše poste in ugotovila slednje. Na tem forumu vas je sodelovalo že veliko. Pa vas bom kar tkole zapisala:
- nenni (2)
- splišni (32)
- albina (8)
- jupiter (68)
- ANDREJA* (2)
- Ropotuljica (7)
- tačka (2)
- Jančika (4)
- žužu (11)
- zlatolaska (33)
- suzi (2)
- CUKERČEK (1)
- pi (1)
- aisha3 (19)
- Pajaca (7)
- molierka (5)
- saša (2)
- al1 (11)
- Dadi (14)
- josie (5)
- faca (1)
- žiža (3)
- Anonimen (2)
- Rožica (anonimen - 5)
- ta_mala_ (1)
- dulcinea (127)

PS: v oklepaju pomeni, koliko postov je kera napisala
PS2: To je narejeno do konca 15 strani
PS3: Ne vem, koliko jih od teh jé po Montiju
PS4: kaj pa nakladam...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

01.06.2006, 13:52

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

user posted image user posted image  Dulči a ti je le ratalo. user posted image   Sem že en cajt čakala tole.user posted image user posted image  

Ta_mala jaz sem skoraj čisto črtala OH. No to pomeni da tu in tam kakšen piškotek pojem-polnozrnat seveda (ko je kakšna kriza) pa včasih polnozrnato štručko....Kako pa kombiniraš zadeve? Npr.: Jaz sem imela včeraj za kosilo polnozrnate špagete pa paradižnikovo polivko z bučkami pa solato. Danes bom mela pa sadje....no kasneje pa še hrenovke če bo fejst kriza, seveda brez kruha. Zvečer pa kakšen konkreten konec sira ali pa jogurt pa sadje.

Aja še to breskve in nektarine majo zelo nizek GI. Tako da punce hops po njih.user posted image  No ko zveste za une recepte, če jih bo kera dol potegnila pa pls. naj javi.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

01.06.2006, 21:14

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Dadi, saj sem se res mučila. Dobro da sem si na listek delala črtice in ne direkt na odgovorno okno. Ker potem pa še enkrat pa ne bi tole delala. Mi je pa vzelo ful časa. Ampak se mi je pač dalo.

Je pa res, da ne vem, koliko je tistih, ki res hujšajo po Montiju. Zlatolaska mi je napisala na zasebnega, da ne hujša več, ker nima časa. Končuje diplomo pa s fantom bosta stanovanje urejala, pa službo išče in je čist vn padla.
 
Redno se oglašava že cel čas Jupiter in jaz, kar je razvidno tudi iz postov tle gor. Nekatere so se oglašale samo na začetku, druge pa se spet zdaj. Vsakič je kera nova z nami. Toda katere smo, ki pa se trenutno držimo tega, pa ne vem. Bi mogla mogoče odpret nov forum, pa da bi se javile, tko k 90 dnevnice.  Kaj pravite?

Jst pa zadnje dni jem zvečer češnje. Ful se jih napokam. Pa morm it glih pogledat, če nimajo mogoče visok GI, ker kile kar stojijo. Prej je šlo bolj dol, k sm jedla kaj konkretnega... user posted image

LP, Dulči



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

01.06.2006, 21:20

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Sem pogledala - 20 je index. Sicer neke druge "cherries"...

ta_mala_, a si kaj novga zvedla o knjigici? Moj je šel danes v LJ in sem mu naročila, če bo kaj po cityparku hodil, da naj se oglasi pri valenovaku pa mal pošpega... Sam verjetno ne bo imel časa it še tja. Bom sporočila, če bo kaj pogledal...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

01.06.2006, 21:25

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Žal, knjige nisem še na netu zasledila user posted image  user posted image ,
takoj ko bom sporočim user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2006, 21:26

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Zanima me, če ima katera obširno tabelo Glikemičnega indeksa? Ter kje se jo dobi?

TNX

clock-img

01.06.2006, 21:42

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Pravkar sem na strani knjigarne Vale-Novak zasledila da knjiga izide 6.6.2006, tako da bo predvidoma v roku 1 tedna ziher na netu user posted image user posted image user posted image


Končno
Izzide v torek, 6.6. 2006

Težko pričakovani
Montignacovi recepti in jedilniki
Z njimi boste vitki in siti hkrati
Uživajte zdrave, a vrhunske kulinarične užitke sredozemske prehrane

clock-img

01.06.2006, 22:04

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

user posted image user posted image user posted image ta_mala...No večerja oz. pozno kosilo je za nami...sem ga pa mal pobiksala...Sem jedla hrenovke pa sir in papriko ter paradižnik. Bi mogla ali sir ali pa hrenovke...No ja bomo videli kaj bo.... Kolk je pa pomembno zjutraj sadje jest? Meni včasih rata velikokrat pa tudi ne. Spijem pa kake tri deci vode zjutraj obvezno na tešče. Mi tolk paše....verjetno zato ker ponoči dojim ene trikrat.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

02.06.2006, 12:42

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Moj lubi je včeraj uspel it v knjigarno in jo je iskal, pol je pa kar vprašal. So tudi njemu rekli, da izide šele v torek. Tko da ni mogu nč prebrskat... user posted image

Tabelo z indeksi najdeš v knjigi ali pa na strani od montignaca (samo je v angleščini). Drugače pa mislim da je meni ena poslala povzetek iz knjige pa da je tam not tud...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.06.2006, 07:24

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Pozdravljene, Monti- njačke (i)!                                                                                                                      Dulcineares je glede pivskega kvasa v tabletah, ampak kura mora trajati najmanj 20- 30 dni. TOREJ PO VSAKEM OBROKU (3x/dan) , OBVEZNO 3 tabletke z 2 dl tekočine.  Meni se je poznalo tako, da mi pri umivanju lasje sploh niso več izpadali; včasih pa so mi kar v šopih!                                                                               Kako pa ve opravite z "grešenjem" po Montignacu? Meni se zdi, da me vsak "greh" vrže nazaj na stanje pred Montijem! Torej, če se nekaj dni popolnoma držim pravil, se to pozna tudi na tehtnici, medtem pa, ko kršim pravila, takoj padem na isto težo nazaj! To se mi je ponavljalo pri vseh dietah in mi gre malo na žiiivce! Po drugi strani, pa mi ta ista zadeva tudi demonstrira, da lahko shujšam, le pridkana moram biti!                   Tako, dete se počasi zbuja, zunaj pa čaka športni vikend, LP vsem

clock-img

03.06.2006, 13:35

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz ga že dva dni nekaj fiksam, boljše, da sploh ne povem, kaj vse sem pojedla. Seveda se pozna na tehtnici +1kg. Upam, da bom čez vikend bolj pridna in da mi bo ratalo tudi malo se razgibat (glede na vreme samo na orbitreku).

Lep vikend





_____________________________

lp

clock-img

03.06.2006, 16:20

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Ženske, zanima me kako se ve uprete čokoladi...Danes me je zgrabilo...user posted image in se nisem mogla upret...user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.06.2006, 17:49

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

ta_mala jaz se predam užitku čokolade.user posted image user posted image  Ampak une s 70% deležem. Najbolj fajn je, pa če nimaš nič sladkega doma, po principu: če nimaš, ne ješ. user posted image
Meni se grešenje ne pozna tako hitro....zaenkrat mam še vedno isto težo.....me pa skrbi kaj bo jutri ko mamo roj. dan.user posted image  Mal torte bom, pa pico tudi verjetno.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

03.06.2006, 18:54

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Problem je ker je pri nas vedno čokolada, ker jo mama kupi. user posted image

Groza je tale način prehranjevanja user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.06.2006, 22:28

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Rožica, verjetno maš prav, da sem preveč pričakovala prehitro. Ma med nosečnostjo sem se zredila skoraj 40 kg in si sama sebe v bistvu predstavljam kot takšno, kot sem bla prej, potem se pa vidim v ogledalo, pa še kakšno številko na vagi, pa padem na trda tla in pogruntam, da sem še daaaaaaaaaaaaaaleč od tam, kjer sem bla prej.
In to me res kar v depresijo spravla. No, po celmu tednu grešenja z raznimi OH in sladkarijami, sem danes spet uspela zdržat prvostopenjski izbor hrane, pa ne da bi kaj nove volje dobila, ampak zato, ker sem se cel teden, ko sem jedla normalno hrano počutla čist brez energije in zmatrano.

Dulči, sem kupla ruzak za tamalga, tko da jo mogoče kar peš primahava v Bajzngo.user posted image Sicer pa gremo večkrat čez Kočevje in če se ti bo kdaj zljubilo, se lahko tam dobimo na kakem kofetku. Aja, pa zelo si se potrudla za spisek. Knjiga bi tud mene zanimala, bi prav prišla kaka nova ideja.

Rožica, se mi zdi, da se je men tud teža, ko sem grešila, na začetku takoj kr dviglna, po kakem mescu se je pa to nehalo in mi stoji, če grešim.

Al1, sigurn  nisi pojedla več kot jaz.

Tamala, vso čokolado v smetnjak pa 70% kupt, al pa ena je še boljša 85%. Jaz tud boljš, da nimam nič sladkega nikjer, pa vseeno včasih planem na temno čokolado. Najhujš je pa, ko včasih tamal kake piškote pozabi pred računalnikom.....ajajaj.


clock-img

04.06.2006, 18:50

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jupiter, zdaj si me pa potolažila.user posted image user posted image

Še nekaj me zanima: kaj si nesete zraven, ko greste na kakšen celodnevni izlet. Jaz bom jutri na neki ekskurziji in še sedaj ne vem, kaj bi vzela s seboj za malico. Verjetno bo kar sendvič iz pumpernikla in sira ali pa pumpernikel z namazom in zelena paprika. Pa mogoče ena čokoladka 70%.


_____________________________

lp

clock-img

05.06.2006, 12:45

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: ta_mala_

Pravkar sem na strani knjigarne Vale-Novak zasledila da knjiga izide 6.6.2006, tako da bo predvidoma v roku 1 tedna ziher na netu user posted image user posted image user posted image



Ta_mala_ pa misliš, da jo bo kdo kupu pa tko hitr dal na net? Če boš kaj najdla, sporoči, ker mene res mika kak recept...




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

05.06.2006, 12:47

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Dulči, sem kupla ruzak za tamalga, tko da jo mogoče kar peš primahava v Bajzngo. Sicer pa gremo večkrat čez Kočevje in če se ti bo kdaj zljubilo, se lahko tam dobimo na kakem kofetku. Aja, pa zelo si se potrudla za spisek. Knjiga bi tud mene zanimala, bi prav prišla kaka nova ideja.



Že čakam, da prideš z mulčkom... Javi na zasebnega, če boš na volji in če boš kaj mimo hodila...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

05.06.2006, 12:50

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Priznam, grešila sem!!!

Spet... user posted image

Sem jedla prepovedane stvari... korenček, grižljaj peciva, pila pol banditosa...

Groza. Včeraj sem se pol zvečer še napokala čevapčičev, kar ne bi smela. Sem stopila zvečer na tehtnico in je blo kilo pa pol več k zjutraj. No vhala bogu, je blo zjutraj nazaj 80 dag. Jst sm že čist obsedena s to tehtnico. Se tehtam zjutraj na tešče, pa zvečer preden grem spat... pa včasih še ko pridem s službe... Mi bo treba tehtnico zaplenit...

Lep pozdrav, grešnica Dulči

PS: Aja na košček Milke sem pa pozabila... user posted image




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

05.06.2006, 13:13

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Zdravo, "grešnice po Montijevo"! Sama sem,seveda, ena največjih (grešnic, namreč!)! Včeraj sem bila pridna in se držala luninega posta (samo voda, čaj, sveži sadni sokovi), danes pa me je hladilnik čisto očaral  user posted image ! Pa nič hudega, jutri je nov dan!! TAMALA, DULCINEA, AL1- tudi jaz bi se priporočila za tele nove Montijeve receptke, da bom lahko še bolj domišljeno in izvirno grešila user posted image  !!!  LP pozdrav vsem, ROŽICA

clock-img

05.06.2006, 13:48

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

Hojladrijadrom doma pa rompompom...user posted image  Ne sej ne samo rima se.

Ah tole grešenje...sevewda sem včeraj pojedla pol vegi pice pa en košček torte....In sem se včeraj zvečer tehtala....+1kg, pol pa še danes zjutraj-1kg, tako da sem na isti teži ostala -3kg do zdaj... Mi je tok fajn k so mi kavbojke, ki sem jih nosila pred prvo nosečnostjo zdaj malo bolj prav.user posted image  Čeprav bom mogla pa v nabavo po nove ker so že tolk znucane.user posted image  Samo še malo kg dol dam pa bo.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

05.06.2006, 22:33

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Glih papcam zelenjavno župco, s čist mal maščobe seveda, eno žličko za čebulo prepražit......
Se mi je uspelo se spravit nazaj na dieto, čeprou sem včeraj zvečer nujno nucala  polnozrnate  špagete in omakco iz bučk. Pa sej včasih lahko ne?user posted image
Pa kaj se sekirate, če mal grešite? Pomoje res nobena dieta ni čist popolna, tk da je treba včasih telesu mal privoščit, če mu kaj manjka. Važno je, da to ne traja cel teden ( tko kot pri men ) in da se lepo drug dan spet v red spraviš in hujšaš naprej. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem