cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

23.10.2008, 05:09

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, Naty-Taja jih dela in so baje super. Jaz se jih še nisem lotila. Čakajte, meni se zdi, da imam nekje recept. Grem brskat.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

23.10.2008, 09:21

clock-img

April

pencil-img

5459

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa
- monti palačinke (samo voda + pz moka) + marmelada bs


Auroraa, a to fajn rata, palačinke mislim? Sem že razmišljala, da bi jh naredila,pa si ne predstavljam, kako gre to brez jajc? Za ostale sicer pečem palačinke iz pz moke po običajnem receptu, pa so fine, otroka se tudi nič nista pritožila. Takole pa še nisem probala.



ja gre, sam je treba pazit, ko se palačinko obrača. Ker ni veziva, se zelo rada pretrga. Okusna je, edino lahko je preveč pocasta, če je predebela.  zato bom naslednjič bolj tanko probala nardit.user posted image

clock-img

23.10.2008, 13:50

clock-img

neli99

pencil-img

964

punce hvala za ideje, pa sploh nisem vedela da ma montinjak še eno knjigo. jst mam uno klasično Jem torej hušam , pa mi je vedno mal manjkalo idej kaj naj jem. no mogoče si pa omislim še to drugo.

uspešno hujšanje še naprej user posted image

clock-img

24.10.2008, 18:26

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Žal, nisem našla recepta. user posted image Vem pa, da se dela iz kisle vode in moke. Pa menda soda bikarbona. user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 24.10.2008 18:27:11 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

24.10.2008, 19:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.10.2008, 20:17

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Jaz sem se zadnjič odločala da katero naj kupim, to , ki si jo dala gor na link al pa jem, torej hujšam. In pol sem kupla Jem torej hujšam. Pol pa pride tašča na obisk in reče, da jo ima ona doma in da zakaj ji nisem povedala, da mi jo podari. pol sem klicala v knjigarno in mi jo bojo za to ta drugo zamenjali. Katera je vam boljša? kaj predlagate?

clock-img

24.10.2008, 20:22

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Žal, nisem našla recepta. user posted image Vem pa, da se dela iz kisle vode in moke. Pa menda soda bikarbona. user posted image



a  za palačinke sprašujete? jaz dam radensko in pz moko, pa konico noža pecilnega praška. delam pa vse na oko. nimam točnega recepta. naredim pa tako bolj redko maso. če je gosto se slabo peče. narediš, pol pa dodaš kar se ti zdi da manjka- al radensko al pz moko.

clock-img

25.10.2008, 08:20

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Sesil, a si tako prijazna, pa vsaj od oka napišeš količine? user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

26.10.2008, 10:17

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

punce mene pa je neki virus napadel, pa se komaj gor držim. spila sem že enormne količine čaja, pa vitamine žerem pa bla bla bla




aaaaaaaaaaaapppppppppppčiiiiihaaaaaaaaaa, pazite da se ne okužite

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

26.10.2008, 14:47

clock-img

pearl_shell

pencil-img

123

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Sesil, a si tako prijazna, pa vsaj od oka napišeš količine? user posted image



sicer nisem Sesil user posted image , pa  bom vseeno kopirala recept z M foruma, če ti bo kaj v pomoč:
"PZ palačinke:
0,5 litra vode ali radenske
polnozrnata moka, z dodatkom malo ajdove (za vezavo)
sol
lahko še za noževo konico pecilnega praška

Vse skupaj miksaš, da ni nobene grudice. Jaz dam najprej tam 3 dl vode, potem moko, da je ful gosto in grudice izginejo, nato pa dolivam še radensko dokler ni ravno prav. Počiva najmanj 30 minut, nato pa teflonsko ponev za palačinke.
Samo prvič dam par kapljic olja, segrejem na fulll, obrišem olje s papirnato brisačko in pečem. Potem samo še s to brisačko ( kjer je olje) obrišem ponev. Palačinke so super.Če jih pečeš na premalo vroči ponvi se prijemljejo, na malo bolj (srednji plin) vroči je pa v redu. Pa dobro se morajo speči na prvi strani.
Ta masa je za veliko palačink (20) in jaz jih pečem v dveh ponvah hkrati.

Kdor pa ni na dieti, lahko doda še jajce, mleko, namesto jajca pa se lahko uporabi žlica čičerikine moke.

Te palačinke so rahle, vendar temnejše barve. Meni so super, tako jih pečem že kako leto in od mojih sploh noben ne ve da ni notri jajc in mleka. Sladkor je pa itak brez veze, če si namažeš palačinke z sladkim namazom.

Tako, ko je pečeno namaži s 100 % marmelado, skutnim namazom..."

clock-img

27.10.2008, 04:47

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Hvala. Koliko približno pa je moke? Ali pride masa take gostote kot za navadne palačinke, ali bolj ali manj?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

27.10.2008, 08:29

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla, punceuser posted image

Snorlax, kak si pa ti zgodnja, sem mogla dvakrat pogledat, če sem prav uro videla.

Počitnice so, juhuhuuser posted image
meni še vedno kar uspeva, malček je že šlo dol, tako da sem dobila voljouser posted image

Vprašanje: kaj ve imate pretežno mesna kosila, ali kako drugače?? Tak če bi na teden gledali, kolikokrat jeste meso??
Pa če ima katera kako dobro idejo za brezmesno kosilo (ok, testenine, pa riž so mi jasne), napišite, pliiiiiiiiiiizuser posted image

lep ponedeljek vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

27.10.2008, 18:56

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jap, kaj češ. Rana ura, zlata ura. user posted image

Pri meni je meso samo 1x do 2x na teden na jedilniku, ker nisem nek mesojedec. Nisem vegi, ampak nekako mi bolj teknejo OH kot beljakovine. Največkrat jem špagete, velikokrat tudi kus-kus, pa včasih pico (z zelenjavo). Riž sem jedla samo 1x, pa me je čisto zapacal. user posted image

Aja, pa namesto mesa, jem tudi kakšne polnjene bučke ali malancane z zelenjavo, jajčko in sirom.


< Sporočilo je popravil snorlax -- 27.10.2008 18:57:24 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

27.10.2008, 20:41

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Snolax, dobre ideje, hvalauser posted image

Po čem prepoznam polnozrnat kuskususer posted image

jaz sem pa ponosna na moji nedavni večerji, in sicer ena varianta solata z lečo, rdečo papriko in kitajskim zeljem+ malo česna, danes pa sem si popekla jajčevce, pol pa zraven malo kaper, oliv, česna in limoninega sokauser posted image  še imam za jutri.

lep večer šeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

27.10.2008, 21:00

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.10.2008, 22:03

clock-img

sesil

pencil-img

3017

recept za palačinke je že prifrčal  tudi brez mene
sedaj pa bi jaz vprašala kaj zaboga je ta kus kus. recept prosim.

clock-img

28.10.2008, 04:43

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

P.z. kuskus sem kupila v Mercatorju. Imajo pa ga zraven navadnega kuskusa, približno tam, kjer je polenta, moka in podobno. Je pa podoben okus kot zdrob, pa hitro je pripravljen. Samo zavreš vodo in malo soliš, vržeš notri kuskus, ugasneš in pokriješ, pa čez 5 minut ješ. Jaz si dam čez zelenjavno omako (tako kot za špagete) ali pa jem zraven kislega zelja itd..

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

28.10.2008, 04:45

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

TUKAJ

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

28.10.2008, 05:18

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

Drage moje pri meni pa je krizaaaaaaaaaa na celi črti.Sem se pregrešila in pojedla torto,če je pa bila tako finauser posted image .Non stop bi nekaj jedlauser posted image

clock-img

28.10.2008, 08:11

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Drage moje pri meni pa je krizaaaaaaaaaa na celi črti.Sem se pregrešila in pojedla torto,če je pa bila tako finauser posted image .Non stop bi nekaj jedlauser posted image




ti ti ti packauser posted image ....no, naj ti zaenkrat bo oproščenouser posted image

ampak v prihodnje ga pa nič več sračkat


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

28.10.2008, 08:13

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no, pa še to....moram si podpis popraviti....mi je šel en kg po gobe user posted image user posted image

tak da je zdaj skupaj -26 user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

28.10.2008, 10:25

clock-img

aiwich

pencil-img

161

ooo packauser posted image  sem ti fouš... jz tud sploooh nisem pridnauser posted image  ne me tepstuser posted image
za danes sem si pa včeraj že vse pripravila tako, da ne bo prekrškov

clock-img

28.10.2008, 14:33

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

ooo packauser posted image  sem ti fouš... jz tud sploooh nisem pridnauser posted image  ne me tepstuser posted image
za danes sem si pa včeraj že vse pripravila tako, da ne bo prekrškov




čuješ ti mala packa....nič več ga sračkat...jasno user posted image user posted image , drugače bo miklavž samo šibo prinesel hahahaha


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

28.10.2008, 15:47

clock-img

sesil

pencil-img

3017

moram tudi jaz provat ta kus kus. a mi verjamete da ga še v življenju nisem jedla? no, kar verjamte mi.

clock-img

28.10.2008, 15:48

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

ooo packauser posted image  sem ti fouš... jz tud sploooh nisem pridnauser posted image  ne me tepstuser posted image
za danes sem si pa včeraj že vse pripravila tako, da ne bo prekrškov




čuješ ti mala packa....nič več ga sračkat...jasno user posted image user posted image , drugače bo miklavž samo šibo prinesel hahahaha



Če bomo pa pridne pa en štikelc pršuta in milkouser posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem