cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

26.09.2008, 17:42

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Lej, Tamara, za osnovo preberi knjigo Jem, torej hujšam. Montignac je način prehranjevanja, ki naj bi trajal celo življenje. Ko želimo shujšat, se ga držimo strogo, ko težo vzdržujemo, lahko delamo prekrške tu in tam.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

26.09.2008, 18:13

clock-img

sesil

pencil-img

3017

kaj pravite na palačinke s polnozrnato moko. dvome imam ker je na 300dag moke pol litra mleka pa 4 jajca. ma za zajtrk bi še šlo, al ne? seveda z marmelado brez sladkorja

clock-img

26.09.2008, 19:55

clock-img

Menta

pencil-img

216

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

kaj pravite na palačinke s polnozrnato moko. dvome imam ker je na 300dag moke pol litra mleka pa 4 jajca. ma za zajtrk bi še šlo, al ne? seveda z marmelado brez sladkorja



Jaz sem take palačinke delala že pred časom, ko še nisem vedela za Montija. So ful dobre.
Sicer pa misim, da niso dovoljene, ker je kombinacija jajce, mleko in moka napačna. Naj povedo še druge, ki so bolj vešče tega prehranjevanja. No, vsaj v prvi fazi sem sigurna, da to ni dovoljeno.

clock-img

28.09.2008, 05:52

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz se jih še zdaj nisem lotila pečt, se pa dajo naredit. Samo namesto mleka pride mineralna voda, jajc pa mislim, da ni noter. user posted image

Daj, malo pobrskaj po Dulcinejinem forumu. Tam najdeš recepte. user posted image

www.montignac.mojforum.si


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

28.09.2008, 08:59

clock-img

Menta

pencil-img

216

Ali se sme jesti Montijeva pica v prvi fazi prehranjevanja?
Ima katera natančen recept?

Hvala.

clock-img

28.09.2008, 12:08

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz se jih še zdaj nisem lotila pečt, se pa dajo naredit. Samo namesto mleka pride mineralna voda, jajc pa mislim, da ni noter. user posted image

Daj, malo pobrskaj po Dulcinejinem forumu. Tam najdeš recepte. user posted image

www.montignac.mojforum.si



sem našla hvala, sprovala pa tudi še nisem. moram v nabavo po pz moko.

clock-img

28.09.2008, 14:15

clock-img

sonjah

pencil-img

164

IZVIRNO SPOROČILO: Menta

Ali se sme jesti Montijeva pica v prvi fazi prehranjevanja?
Ima katera natančen recept?

Hvala.



Natančen recept imaš na istem forumu , kot ga je omenila snorlax.
 

clock-img

28.09.2008, 19:50

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Oj punce, jaz ga pa že tri dni vžigam, ko ... pa se tako slabo počutim, da bom hitro nehala.



_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

29.09.2008, 10:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.09.2008, 08:59

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Hoj!

Da se malo javim. Kile stojijo. Saj ni nič čudnega, če ga malo po malo skoz sračkam. Par dni se strogo držim, potem ga pa spet sračkam s sladkarijami. V osnovi se skoz držim Montija, edino tu in tam delam prekrške s sladkim, bele moke, riža in krompirja še vedno ne jem. V bistvu sem na 2. stopnji.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.09.2008, 09:30

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

snorlax zmigaj se nazaj na 1. stopnjo!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

30.09.2008, 09:41

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Če katero zanima:

tukaj

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.09.2008, 11:23

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

aj lav ju montiuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

30.09.2008, 13:13

clock-img

Menta

pencil-img

216

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Če katero zanima:

tukaj



Meni povezava ne delujeuser posted image

clock-img

30.09.2008, 14:11

clock-img

April

pencil-img

5459

Živjo,

sem se spet mal v rit brcnila in odločila, da jem po montiju. Pa me zanima, koliko naj bi trajala prva stopnja. Kolikor imam v spominu 1 mesec.
Jedilne buče- tiste velike. A je to ok glede gi?

clock-img

30.09.2008, 20:22

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Oj April  - a na aprilkah se še kej javiš? user posted image
ja ti kr jej buče, trajanje prve stopnje je pa tako, da kao po prvem mesecu ti telo šele skapira sistem, potem pa kr naenkrat odvrže dost kg naenkrat! Zdrž in boš sama vidla. drugače pa za podrobnejše info, da ne boš tule nazaj iskala in čakala na odgovore obišči Dulčinejin forum (link ima v podpisu) in tam izveš vse o vsem o Montiju! Pa fajn sortirano je, tak da hitro najdeš... mal reklame pa tudi ne škodi, a ne? user posted image

Jaz pa zdej držim po nedeljskem nažiranju pri Snorči in sem bila v tem času že ene 10 krat na veliki potrebi - evo kak se puca telo! user posted image user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

01.10.2008, 05:25

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: April

Živjo,

sem se spet mal v rit brcnila in odločila, da jem po montiju. Pa me zanima, koliko naj bi trajala prva stopnja. Kolikor imam v spominu 1 mesec.
Jedilne buče- tiste velike. A je to ok glede gi?



Meni se zdi, da ni ravno časovno omejeno, ampak Monti omenja, da moramo biti tako dolgo na 1. stopnji, da se vzpostavi spet normalna presnova. To pa je nekje od 1 do 3 mesece. Jaz sem se držala strogo 3 mesece. Pa mi je žal, da sem ga začela biksat, ker zdaj ne morem več nazaj.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.10.2008, 08:32

clock-img

April

pencil-img

5459

Naty-Taja, vsake tok časa mal pogledam, ko vidim med zadnjimi sporočili. pa vidim, da odkar je čveka barbara spet v službi, je forum zaživel.user posted image

no, jaz sem danes za zajtrk žulila pz kruh. mi je kar v rokah razpadu, ko sem ga iz kruhomata vlekla. ga bom raje v pečici pekla. pa marelada je splesnila, ker je že dolg odprta, tko da je res bil bol reven zajtrk. prej pa še limonce.

kok se pa približno shujša, če se 1 m striktno drži.  jaz sem zadnje mesce po obični hrani kar hajala, od pozim sem šla skor 10 kil gor. pa nisem zdaj ne vem kok žrla, pa še dojimuser posted image  zgleda spet ščitnica nagaja.

pa nordijske palce sem nabavla. malega v nahrbtnik, pa gremo.

clock-img

01.10.2008, 08:35

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz sem se držala strogo 3 mesece. Pa mi je žal, da sem ga začela biksat, ker zdaj ne morem več nazaj.user posted image



Snorči user posted image user posted image user posted image

ti moja sestrica - nehaj ga no sračkat. seveda lahko spet prideš na prvo stopnjo, le kliknit it spet v glavi more. pa volje moraš dosti meti.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

01.10.2008, 09:39

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Saj sem si včeraj ogledala tisti video, ki si ga posredovala, pa ni nič klikalo v glavi. user posted image Saj bo.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.10.2008, 10:40

clock-img

aiwich

pencil-img

161

ne se silit če ne gre. boš samo slabe volje. pač pride obdobje k ne gre in ne gre.
ti samo pridna bodi in vzdržuj, prek k slej bo pa spet klik!! sigurno. bom pesti držala.user posted image user posted image user posted image

jz pa komi čakam kosilo dons. bo zgodej. k je kruh splesnel pa ni blo konkretnega zajtrka. sam jabuk pa 5 piškotov s čajemuser posted image  
za kosilo sem pa že včeri nardila makarončke. njam njam njam... lakom lačnuser posted image user posted image

clock-img

01.10.2008, 13:48

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Saj sem si včeraj ogledala tisti video, ki si ga posredovala, pa ni nič klikalo v glavi. user posted image Saj bo.





glej ga 21 dni zaporedoma najmanj 2 krat na dan

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

01.10.2008, 13:55

clock-img

aiwich

pencil-img

161

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Saj sem si včeraj ogledala tisti video, ki si ga posredovala, pa ni nič klikalo v glavi. user posted image Saj bo.





glej ga 21 dni zaporedoma najmanj 2 krat na dan


al pa če gledaš namesto da ješ. garantiram da shujšaš. hahahauser posted image user posted image user posted image  
(preveč sem se najedla pa me žlehtnoba daje)user posted image ne me tepst

clock-img

02.10.2008, 08:08

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

be be be be be beeeeeeeeeeeeeeeee

jaz sem pa shujšala za še dodatne 2 kile tralalalalalalaaaaaaaaaaaaa


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


skupaj -25 kg


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.10.2008, 08:18

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Čestitke! user posted image

Daj mi nekako pošlji malo tvoje motivacije.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem