cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

26.05.2006, 13:09

clock-img

žiža

pencil-img

1361

pozdravljene!
Moj je začel s to dieto septembra in je shujšal v enih 5 mesecih 5 kg. Zdej mu pa že en čas kar nekako miruje. Fora je predvsem v tem, da nima preveč kg, ampak mu je ta način prehranjevanja fajn postal. Navdušil ga je pa en znanec, s katerim sta približno istočasno začela. Samo on je imel res prcej zelo odvečnih kg in je do danes samo z montignacem shujšal okoli 30kg. user posted image  Je pa res strikten in zelo zadovoljen z mont.
Dejte mi povedat katero pirino moko uporabljate. Jaz jo kupujem v Milerju od firme Schapfenmuehle, pakirana je po 1 kg. Čudno mi je ker je drugačna kot recimo od Biotopa (ta je bolj temna in groba)

clock-img

26.05.2006, 22:27

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Dulča,Čula sem ponoči, ker je mel tamal ful visoko vročino( 40,41 ) in se nisem upala zaspat. Zgleda, da se še nisem otresla stare navade, da jem, kadar je kaj narobe v bajti. Morš mislt, cela kila mi je šla gor.

Aja, za Bajzngo mi je pa povedal en Ribnčan, k suho robo kle prodaja, čist slučajno. Pa sem se pol spomlna, da sem že bla dostkrat tam in tam okoli, pa mi je blo ful všeč. No, sicer pa so v tistem koncu men vsi kraji ful lepi. Če bi pa mela na izbiro al tja al na primorsko, bi šla pa kar na primorsko, mi zrak bolj paše.

Z montijem pa vstrajam, upam, da se rešm spet te kile kmalu.

Žiža,  je pa  dobr shujšal ta gospod, 30 kg! To pa je rezultat, a? A se oba res ful striktno držita montija, al tud kdaj grešita?
Aja, moko pirino jaz kupujem privat pri eni gospej, kadar se spomnim, drugače pa za sproti kar v DM pšenično polnozrnato kupujem od Alnature, pa bio kvas zraven. Sem vidla pa, da majo tud pirino.
A celo piro tudi kdaj kuhaš, in če, kako jo narediš? A boš res za čičeriko pa ajdo dala recepte? user posted image Prooooosim.....
Če bi bla kuža, bi zdejle pol ure pred tabo mahala z repom......


< Sporočilo je popravil jupiter -- 26.5.2006 22:36:48 >

clock-img

26.05.2006, 22:50

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Žiža, še neki okol kruha. A ti ga sama mesiš in vse al maš mašino?
V vseh receptih za kruh ponavadi piše, da daš tudi žličko olja notr, to pri montiju verjetno ne pride v poštev, al?

clock-img

27.05.2006, 11:08

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

user posted image Žiža, glih gledam tvoj avatar pa reklamo za revijo Moj malček, pa sta mi otročka ful podobna. Vsaj po frizuri... A sta kaj v sorodu mogoče? user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

27.05.2006, 11:12

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ojej Jupiter, zdaj si me pa izdala.... Kerga Ribnčana pa poznaš? Da me on slučajno ne pozna. ker pol...

Ja pri nas je pa ful lepo. Saj tle v Ajdovščini je še lepše, samo ko pa začne burja, pa adijo. Raje kidam 3 metre snega, k pa da sm tle k me hoče kar odnest. Tko da... Če bova v tem koncu greva obvezno nekam kjer ne piha tolk.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

29.05.2006, 11:28

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

Kako je kaj punce? Jaz sem ok. Tehtnica kaže -3 kg. Sem se pa samo včeraj malo pregrešila. Sem jedla ta bele makarone ker se mi ni dalo posebej kuhat. No ampak sem jih samo za dve žlici pojedla.  Sem pa pogruntala da takrat ko skačem po štacunah ziher kakšno kilo dol zgubim, tako da bo treba večkrat v LJ. mal po štacunah firbcat.user posted image  Samo firbcat. Oziroma treba se bo spravit na miganje, pa čeprav skakat in tečt čez škatlo za čevlje po veži.user posted image  
Kako pa ve kej migate?

Jaz piro in ajdo skuham (proti koncu dam še mal česna noter) in nato pripravim zraven kakršno koli omako)brez moke seveda) ali meso ali pa jo jem samo s solato.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

29.05.2006, 15:57

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Bravo Dadi!user posted image user posted image user posted image Jst sm pa ta vikend "pridobila" pol kile. Je pa res, da se za vikend pri tašči zmeraj zredim. Zdaj bom en mesec doma in ni user posted image da ne bi šlo še malo dol. Drugače pa prav počasi pa bo šlo... Drugo leto bi bla že za manekenko če ne bi bla 20 centi premajhna... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

29.05.2006, 16:29

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Meni so tudi ti vikendi grozni: vsak dan smo imeli en rojstni dan. In na žalost se v soboto nisem mogla odrečti sladicam in torti. Raje niti ne razmišljam, koliko kosov peciva sem zmazala.

Sedaj pa spet po starem. Danes sem si iz Hoferja prinesla njihovo mocarelo in sir s 13% maščobe, pa pumpernickel in ogromno sadja. Za kosilo sem naredila puranje čevapčiče in veliko sklede mešane solate, kaj bo pa za večerjo pa še ne vem.

_____________________________

lp

clock-img

30.05.2006, 10:32

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

Ja saj...rojstni dnevi...Nas čaka pa tale vikenduser posted image ...Vem, da bom jedla tortouser posted image , kaj drugega pa upam da ne...Se bom probala držat malo nazaj.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

30.05.2006, 20:55

clock-img

Anonimen

Pozdravljene Monti- njačke(i)! Drugi dan sem to tudi sama in se zelo dobro počutim (sita, lahka ,s precej energije)! Malo spremljam vaše pogovore na to temo, pa me zanima ,kaj je pumpernikel? Ali se kdaj na prvi stopnji splača prekršit in koliko vas to "stane"? Nasploh kako dolgo naj traja prva stopnja? No, če se bo komu dalo kaj napisat o tem..  LP, Rožica

clock-img

30.05.2006, 21:10

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Pumpernickel si jaz včasih privoščim za zajtrk - je v bistvu kruh iz rženega drobljenca. Ima GI okoli 40, kolikor sem uspela najti na netu, kar je nižje od polnozrnatega kruha.

Glede 1. stopnje ti težko rečem, ker sem presedlala na Montija po koncu ločevalne in se prehranjujem bolj po drugi stopnji.


_____________________________

lp

clock-img

30.05.2006, 21:22

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Živjo Anonimna!

Me veseli, da si se nam pridružila. Upam, da ti bo z nami lažje šlo. user posted image

Jst sicer pumpernikla ne jem, ker mislim da samo vem, kaj je to...user posted image user posted image user posted image ti bodo že druge povedale. No jst mislim, da je to un kruh k je ful črno rjav, kt bi jedla čokoladno pecivo z orehi. Je tak ploščat in vem,da naj bi ga imeli v Šparu pri kruhu (če je to to kar mislim) in je ful drag. Drugače pa jaz jem polnozrnat kruh in je ravno tako dober. user posted image

Jst se prekršim velikokrat, vendar za kaj malega. Recimo torte odkar hujšam še nisem poskusila. (lažem - enkrat tako iz jogurta pa sm testo iz piškotov zmetala lubiju) user posted image user posted image Peciva, kroompirja tudi ne... Zdaj ko bo prišlo poletje (SNEG???)user posted image pa si bom privoščila večkrat sladoled, ker ga pač obožujem.  No zaradi mojega "neupoštevanja vseh navodil" pa mi gredo kile lepo počasi dol. Pa tudi zaradi športnega neudejstvovanja. Žal sem prejšni teden začela kolesarit, pa mi zdaj dež to onemogoča.

Upam, da se nam razkriješ in pridružiš na klepetanju. Pa čim bolj uspešno hujšanje. user posted image




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.05.2006, 21:25

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Vidim da me je al1* prehitela. glede pumpernikla mislim... user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.05.2006, 21:28

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ej babnce! user posted image (jst sm dns hiperaktivna)

Kaj ko bi naredile en spisek, kera sploh tle gor redno bere in tudi hujša po Montiju. K jst sm že pozabila kolk nas je že.

LP, Dulčika


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.05.2006, 21:37

clock-img

Anonimen

Hvala obema! Sem sicer kar izvežbana, kar se tiče "hitrih" diet, pa premalo vztrajna na dolge proge, tako da mi kar godi vaša družba, kjer vlada zelo vzpodbudno vzdušje. Menim, da je Montignac lahko kar način življenja, ampak moram to idejo še maksimalno osvojit. Trenutno se mi v  hladilniku kvari dva dni star tiramisu, kar je, mislim, dober znak, kaj? LP, Rožica

clock-img

30.05.2006, 21:49

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Kaj pol Rožica? a se ne boš pokazala?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.05.2006, 22:00

clock-img

Anonimen

Glede pivskega kvasa v tabletkah (zelo za lase in kožo/ 3x3/dan !!!) - jaz ga pa kupujem kar v Sparu (100 tabletk). Kadar kuro opustim za kak mesec, mi začnejo lasje kar precej izpadat, v času jemanja pa res ne. Ta kvasov napitek vsak dan- je to priporočena Montignacova metoda?

clock-img

30.05.2006, 22:03

clock-img

Anonimen

Kako, misliš, pokazala, Dulčineja?! Rožica

clock-img

30.05.2006, 23:42

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Rožica, upam, da si prebrala knjigo, ker drugače je težko sledit za kaj se sploh gre.
Prva stopnja traja poljubno dolgo, dokler ne izgubiš odvečne teže in maščobe. No, pri men traja dokler ne grešim, potem od začetka začnem spet prvo stopnjo.....Tk da mogoče bom doživljensko na prvi stopnji. user posted image user posted image
Če recimo popoldne ali pa zvečer pojem kaj sladkega, ali pa se najem krompirja ipd., potem mi ponavadi ista teža drži kar cel teden. Enkrat sem se malo zredila celo, sam sem gruntala, da je bla to verjetno bolj posledica velike količine vode, ki sem jo spila. Fajn je, če ne padeš čist not ko grešiš, pa če povrh vsega kar si pojedla in naj nebi, poješ še nekaj z nizkim GI, ali pa kaj kislega (limono, grapefruit), ker ti to zniža skupen GI vsega kar si pojedla.
Vsaj jaz to tko razumem. Mogoče bi katera vedla kaj več povedat.
Kvas sem pa šele dons kupla, bomo vidl kolk se bo obnesl....
Moraš pa vedt, da rabiš tudi železo in ful C vitamina, predvsem v kombinaciji z beljakovinami, če hočeš da bo kaj rezultatov. Železo pa najlažje dobiš tako, da pred polnozrnatim zajtrkom poješ neki ful C-vitaminskega...začaran krog, ampak deluje.
Ja, pa priporočam ti, da se prijaviš kot Rožica (ne anonimna), ker vidiš da je Dulči čist vzemirjena.....ti ne bo dala mira. user posted image user posted image user posted image

Kar sram me je, kako grešim zadnji teden. user posted image je bil spet neki bolan, zdaj že zgleda zdrav ampak je siten in razdražljiv še zdaj. Pa dneve mam natempirane. Ne vem kaj bo z mano, mi je kar zmanjkalo volje. Saj ne da ne gre, saj sem kar dobr shujšala ( no ta mesec samo 3,5 kg, to je vse skupaj v treh mesecih 14,5 kg ). Pa vseeno se kar nažiram popoldne, edina sreča je to, da sem se nažirala "polnozrnato", ampak vseen.....nimam volje. Tko al tko, se mi zdi, da sem samo še za na odpad. Rabim malo vzpodbude....

< Sporočilo je popravil jupiter -- 30.5.2006 23:48:31 >

clock-img

30.05.2006, 23:49

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Dulči, ti nimaš otrok, pa še mama ti kuha, tko da predlagam, da ga kar sestavš...... spisek mislm.

clock-img

31.05.2006, 11:26

clock-img

Anonimen

Jupiter, lepo si se razpisala, ampak jaz imam šele zdaj toliko časa, da ti odpišem! Meni se zdi tvoj rezultat (SAD ZELO TRDEGA DELA!!!) -14,5 kg- preprosto enkraten! Bi pa rekla, da kljub uspehom, včasih (nevede?!) pričakujemo, da bo zdaj pa prav vse OK, in, žal, pozabimo uživat že dosežen cilj! Vsaj jaz sem takšna! Menim, pa, da si si zaslužila mal grešit tudi BREZ SLABE VESTI, (ki te obvezno pahne v depresijo!).  Uživaj v grehu, potem pa na noge in novim zmagam naproti! Prav?  Lep pozdrav vsem, Rožica  

clock-img

31.05.2006, 14:43

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

No k smo že glih pri pregrehah: Sem ravnokar spila eno dozo kafetka pa dva piškotka zraven...hm kaj ko je pa tako pasalo...user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

31.05.2006, 16:57

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Ojla!

Sm nova na tem forumu pa berem vaše poste...ker sem tudi sama prebrala knjigo Jem torej hujšam, in danes je 7 dni, da se je držim user posted image . Res je da nimam velik kg preveč, visoka 164 in 57,8 kg. Imam namreč namen izgubit šlauf okol trebuha pa celulit seveda, cca -5 kg user posted image .
Sem pa danes zjutraj stopila na tehnico, ni pokazala minut, pokazala mi je + 1,5 kg user posted image user posted image user posted image . Kaj delam narobe? Telovadim zdaj za začetek 2-krat tedensko. Mi lahko prosim svetujete in poveste kaj delam narobe.


Najlepša hvala za odgovore

clock-img

31.05.2006, 17:35

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

a greš od prve stopnje dalje?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

31.05.2006, 17:37

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

]

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Kaj pol Rožica? a se ne boš pokazala?



To pomeni, da si ves čas anonimna (glej tvoja sporočila in naša). Rada bi, da nisi več anonimna, čeprav se na koncu vsakega sporočila posloviš kot Rožica.

Pa brez zamere, Dulcinea


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem