cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

31.08.2008, 08:35

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro! user posted image

Včeraj smo imeli poroko mojga brata in sem jedla vse, kar mi je prišlo pod roke. Res je pa, da sem bila skoz v pogonu, najprej sva s tamalčkom plesala 5 ur, dokler ni omagal in zaspal, potem pa še z drugimi. Tako, da si to štejem kot olajševalno okoliščino.

Od jutri sem spet strogo na Montiju. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

31.08.2008, 20:55

clock-img

amaya

pencil-img

4434

Ma veste, da glede na vse, oz. ne glede kje sem in kakšna fešta je, jaz ne grem preko Montija. Tako sem se navadla, da mi je tako OK in drugače ne gre. To sem sprejela kot način prehranjevanja in čim nekam zaidem, se mi takoj pozna: ali prebava zalaufa, da moram šibat, al mi je slabo potem.....v glavnem, me samo telo opozori, da sem ga zasračkala user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

31.08.2008, 20:57

clock-img

amaya

pencil-img

4434

Danes jedla:
pomarančni sok
PZ žemljica, marmelada, skuta
ribja juha, kalamari na žaru, mešana solata (zelena, zelje, paradižnik), sladoled user posted image
mozzarella, olive, bakala, pršut, sir, pa eno mrzlo Laško user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

01.09.2008, 06:32

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Evo mene nazaj na Montiju. user posted image

Lepo pridno papam jogurt in kruh in pijem nesladkano kavico z mlekom. Začenjam s kilažo, ki sem jo imela na začetku maja. V tem času 4 mesecev sem pridelala nazaj 3 kilograme. Ampak se ne sekiram, ker sem pač pavzirala zavestno in vem, da mi bo uspelo prit spet nazaj na stare tire.

Kljub tem +3 kilogramom sem vseeno ponosna na sebe, ker sem v prejšnjih časih pri tistih hitrih in strogih dietah v tolikem času pridelala nazaj skoraj vse kile, ki sem jih izgubila. Zato vidim, da Monti res rula in da je boljše takole jesti celo življenje, si tu in tam dati duška ali vzeti krajšo pavzo in potem nadaljevati.

Torej, gremo naprej, a ne? user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.09.2008, 06:35

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Da ne bo goljufanja, podpis sem si že tudi popravila. In vem, da si ga bom spet kmalu, a takrat na bolje. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.09.2008, 07:46

clock-img

Anonimen

Dobro jutro vsem.

Sem sedajle jedla pz kruh + marmelado in mi je bila ful dobra. Sem šla potem gledat in vidim, da je na 100 g marmelade, 70 g jagod. Ostalo pa grozdni sladkor, pektin (al neki podobnega). Je to ok? user posted image user posted image user posted image  Mi je blo takoj sumljivo, ker tista v visokem kozarčku ni bla tok dobra.

drugače pa danes:
M: jabolko
K: solata s tuno, jajčko in jogurtom
V: sir, sadje

clock-img

01.09.2008, 11:31

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz jem tudi marmelado s fruktozo (sadnim sladkorjem), včasih pa tudi ono 100%, imajo jo v Mercatorju pod znamko Zdravo življenje. Ti samo glej, da gor piše, da je za diabetike, pa je OK.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.09.2008, 12:24

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hvala vsem za vspodbudne besede glede študija. en letnik pride z vpisnino vred nekje okrog 2.150 €. vendar sem se na firmi zmenila oz. prosila, če mi lahko pomagajo pri p,lačilu šolnine. ja, in poravnali bodo vse, moja naloga pa je, da pridno študiram user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

01.09.2008, 13:14

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

A še obstajajo take firme! Svaka čast!

Bravo mura, ti pridno študiraj! Pa še happy birthday za petek user posted image

clock-img

02.09.2008, 10:19

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, murči, še tu čestitke od mene. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.09.2008, 13:55

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

danke danke danke user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

03.09.2008, 04:29

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Evo, se javim, preden grem na šiht. Pravkar jem zajtrk, a mi nekaj ne paše tako zgodaj jest. Sem se razvadila zdaj na dopustu, ko sem spala dlje.

Lep dan vsem!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.09.2008, 08:18

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

eh, kakšen teden te bo matralo pol si pa že v ustaljenem ritmu. ampak meni je vedno prvi delovni dan po dopustu najhujši

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

03.09.2008, 08:27

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

snorlax, pa kdaj ti vstajaš? Jaz grem takrat šele dobro spat user posted image

clock-img

03.09.2008, 19:20

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, vem. Vstajam od 3.45 do 4.00 in to dobesedno. Ene 15 minut sem danes rabila, da sem se spravila pokonc. Eh, saj bo.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

04.09.2008, 07:19

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ja, vem. Vstajam od 3.45 do 4.00 in to dobesedno. Ene 15 minut sem danes rabila, da sem se spravila pokonc. Eh, saj bo.


o moj bog in do kdaj potem delaš, jaz se ustajam ob 5 pa se mi zdi zgodaj da bi pa še uro prej ustala uh....


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

04.09.2008, 08:08

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ja, vem. Vstajam od 3.45 do 4.00 in to dobesedno. Ene 15 minut sem danes rabila, da sem se spravila pokonc. Eh, saj bo.



OMGuser posted image user posted image jaz mam delovnik od 8.00 do 16.00 vstanem pa ob 6.00, pa sem včasih tudi čisto out. najbolj me jezi, če mi zjutraj, ko vstanem začne nekdo nekaj razlagat....jaz pa nimam pojma zakaj se gre....rabim pač pol ure da se mi motor zalaufa

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.09.2008, 09:05

clock-img

Anonimen

o snorlax, dobra si. jaz najbrž pustim službo drugi teden, če bi mogla tako zgodaj vstajat. Sedaj vstajam nekje od 5.15 - 5.30, pa še to je pol prehitro.

Še jedilnik za danes:
Z: pz kruh + marmelada
M: marelice
K: 2 jajčki + salama + sir
V: salama, sir, kumarice, olive

clock-img

04.09.2008, 12:32

clock-img

amaya

pencil-img

4434

Ne vem kaj bi danes za kosilo jedla....IDEJEEEEEEE

UH...ob 4 uri...jaz se takrat 2 obrnem user posted image Ne, ne....pri meni ne bi šlo. Če dela za 8, vstane ob 7 user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

04.09.2008, 13:20

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

amaya evo ideje za kosilo, ajdova kaša z gobami + solata

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.09.2008, 15:23

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Še jaz:

z: pz kruh + skutin namaz
m: jogurt + nektarina
k: hrenovke, sir, sveža paprika
v: pira z zelenjavo.


_____________________________

lp

clock-img

04.09.2008, 16:49

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Delam od cca 6.15 do 14.15. Vendar zjutraj pečem žemljice za tavečjega (celiakija), dajem cote prat, sušit, se tuširam, posodo pospravljam...skratka ropotam.user posted image Aja, pa na RR visim ene slabe pol ure. Kaj pa moj, ko gre že ob 4.00 od doma. Pred 8.00 mora bit že na Obali, da imate svež kruh v trgovinah.

Midva sva oba jutranja tipa. Edino po dopustu se pa malo razvadiva dlje spat (to je do kakih 6. ali 7.), potem je pa malo krize.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

05.09.2008, 07:25

clock-img

puncica

pencil-img

9847

no pol pa vidim da ti ni hudega, če si navajena ampak še vseeno je tole nehumana ura, je pa super da si doma že tako hitro, jaz npr. pridem šele ob polpetih in preden pojemo in se mal pogovorimo je ura 6 pol pa že lahko počas spravlamo otroke spat. Bi tud jaz raje videla da bi delala do 2 pa čeprav bi sred noči ustajala, mi je pa že to mora, da vstanem ob 5 in pridem domov ob pol petih user posted image A ja to je že druga tema. Lepo montignacirajteuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

05.09.2008, 07:33

clock-img

Anonimen

Dobro jutro.

Kaj bomo jedle danes?

Moj zajtrk bo isti kot vedno, malica jabolko, kosilo pa hrenovke na žaru, večerja pa spet salama in sir.

Včeraj sem popoldne grešila s sladoledom.user posted image

a je že katera gledala tist sirov namaz od vesele krave k ga reklamirajo? Je za montija ali ne?

clock-img

05.09.2008, 14:19

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no drage moje, tudi meni je uspelo speči kruh (sama ne v kruhomatu)...malo pirine in malo ržene moke, oboje je polnozrnato



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem