cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

11.08.2008, 09:22

clock-img

Lari

pencil-img

225

Evo, še pozdravček od mene. Sicer vmes malo grešim, pa sem vseeno ponosna nase. Se precelj bolje počutim, tudi napihnejnosti ne čutim več tako kot prej. Imam pa par vprašanj.
Ali lahko jem npr. za zajtr pz žemlja z marmelado brez sladkorja, pa potem v službi spet pz žemlja pa jogurt. Kosilo pride na žalost na vrsto šele po 4. uri.

Kaj pa to? Je v redu, včeraj sem jedla za večerjo tunino Rio mare, pa sirček in jogurt 1,3 maščobe.?
Razsvetlite me.user posted image user posted image

Pa pa.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

clock-img

11.08.2008, 09:38

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ojla vse montinjačkeuser posted image user posted image

evo mene....sem nazaj iz dopusta -kjer nisem nič grešila (good 4 me!!user posted image user posted image )

tehtala se bom pa danes ali jutri, ker nisem mela časa včeraj - pulno umazanih cot etc.


pozdrav vsem novim


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

11.08.2008, 12:10

clock-img

binica

pencil-img

512

Pozdravljene sotrpinke, a se vam lahko pridruži še ena nova? Upam, da me sprejmete medse user posted image user posted image user posted image

Jaz sem že pred časom, morda 6 let nazaj lepo shujšala po tej dieti in se dolgo časa nisem zredila. Po tem pa sem poskušala z vsemi nizkokaloričnimi svinjarijami in očitno bo res, kar on piše v knjigi - da se z raznoraznimi dietami samo rediš! In to bo na meni res. Že od nekdaj hujšam, pa sem vsako leto težja. Tako da sem se odločila, da spet vzamem knjigo v roke in gremo dalje! Sem pa kar malo pozabila vse podrobnosti, tako da vas sedaj z veseljem prebiram....

No, ko bom imela kako konkretno vprašanje se bom kar na vas obrnila!

Danes imam v planu za kosilo sledeče: imam mamine domače bučke, pa sem jih mislila nafilat s pusto skuto, kakim jajčkom in mocarelo. A je ta kombinacija ok?

Hvala!!

clock-img

11.08.2008, 12:39

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Danes imam v planu za kosilo sledeče: imam mamine domače bučke, pa sem jih mislila nafilat s pusto skuto, kakim jajčkom in mocarelo. A je ta kombinacija ok?



Po mojem je to OK. Sir ima monti itak za sladico, pa ga valda lahko tudi h kosilu daš. Jaz ga skoraj vedno. Vzamem pa tistega z najmanj maščobe. Zdaj kupujem v hoferju Gaudino z 25%.
Šmarski rik mi je tumač slan.

clock-img

11.08.2008, 13:14

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz sem pravkar pojedla grško solato. ko pa pridem domov pa bom skuhala neki golaž po montiju pa poleg krompir (ki ga seveda ne bom jedla - ampak za ostale člane moje family) pa še paradajzovo solato

binica welcome 2 the club!!!user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

11.08.2008, 13:26

clock-img

amaya

pencil-img

4434

punce, jaz pa vam moram povedat: da nisem shujšala še nič, ampak počutim se pa ODLIČNO! Nisem nikoli lačna, prebava fenomenalna, ni težkega želodca, pa tiste utrujenosti po kosilu....mega no!

Kar se tiče korenčka. če je kuhan je njegov GI 85, če je surovo pa GI 30. Jaz ga nisem še jedla in se ga malo izogibam. Sej bi ga lahko za kakšno malico malo žulla user posted image (kot zajc), pa mi ne pride na pamet.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

11.08.2008, 13:27

clock-img

amaya

pencil-img

4434

IZVIRNO SPOROČILO: Lari

Evo, še pozdravček od mene. Sicer vmes malo grešim, pa sem vseeno ponosna nase. Se precelj bolje počutim, tudi napihnejnosti ne čutim več tako kot prej. Imam pa par vprašanj.
Ali lahko jem npr. za zajtr pz žemlja z marmelado brez sladkorja, pa potem v službi spet pz žemlja pa jogurt. Kosilo pride na žalost na vrsto šele po 4. uri.

Kaj pa to? Je v redu, včeraj sem jedla za večerjo tunino Rio mare, pa sirček in jogurt 1,3 maščobe.?
Razsvetlite me.user posted image user posted image

Pa pa.



Pa jej mandlje ali lešnike, arašide. Jaz sem si to dala v jogurt in me je ful nasitilo. Bolj kakor žemlja.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

11.08.2008, 13:41

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

amaya, po novem ima tudi kuhan korenček nizek GI user posted image
Ti kr bodi zajc, je zdravo user posted image

clock-img

11.08.2008, 13:43

clock-img

Anonimen

Kaj pravite na sadne kroglice iz DM? user posted image

clock-img

11.08.2008, 13:50

clock-img

amaya

pencil-img

4434

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

amaya, po novem ima tudi kuhan korenček nizek GI user posted image
Ti kr bodi zajc, je zdravo user posted image



pa kaj mu je kar naenkrat padel al kaj? user posted image Al je shujšal tudi on user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

11.08.2008, 13:50

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Kaj pravite na sadne kroglice iz DM? user posted image




Prvič slišim user posted image  kaj je to? Jaz od sladkega jem včasih samo od medexa tiste kekse iz 7 žit. In čokolado in marmelado BS.

clock-img

11.08.2008, 13:50

clock-img

amaya

pencil-img

4434

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Kaj pravite na sadne kroglice iz DM? user posted image



ne poznam....Kaj je to? Sigurno polno cukrauser posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

11.08.2008, 13:53

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Kaj pravite na sadne kroglice iz DM? user posted image



ne poznam....Kaj je to? Sigurno polno cukrauser posted image


Ne, ravno v tem je finta, da nimajo nič dodanega sladkorja. Zato ravno sprašujem.

clock-img

11.08.2008, 13:53

clock-img

Anonimen

Grem pogledat na Dulcinein forum, če kaj piše o teh kroglicah.user posted image

clock-img

11.08.2008, 13:59

clock-img

Anonimen

user posted image

to je to

clock-img

11.08.2008, 14:41

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ja in zdaj a je to ali ni po montiju?



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

11.08.2008, 14:51

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ja in zdaj a je to ali ni po montiju?



Pa to sprašujem.user posted image  Ker na deklaraciji ni ničesar sumljivega.user posted image

clock-img

11.08.2008, 14:51

clock-img

binica

pencil-img

512

To bi bilo pa fajn, da so kaki priboljški dovoljeni user posted image user posted image user posted image

Punce a ve kaj telovadite? Jaz sem šla včeraj po stotih letih malo teč in sem ponosna sama nase. Zaobljuba je, da grem tudi danes.... sem pa brala, da svetujete tehtanje 1x na teden. A vas nič firbec ne daje?

Mojamura tebi pa svaka čast, da si toliko shujšala. Jaz sem tudi 7.1. začela z dieto, pa ni nikamor peljala, pa sem jo seveda opustila. Nič lajžega user posted image . A si na hitro izgubila te začetke kg ali vse bolj postopoma? Ej, v tolikem času moreš bit pa že pravi maček na tem področju (oziroma mačka) user posted image

clock-img

11.08.2008, 14:54

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mura je itak mačka brez teh 18 kg user posted image

clock-img

11.08.2008, 14:59

clock-img

Lari

pencil-img

225

Oj.

A pistacije so dovoljene? Danes sem jih kupila, pa sem jih eno pest pojedla. Kolikor imam v spominu imajo GI15. Ne vem pa na pamet, ker nimam seznama pr seb.

Hvala. Veselo hujšanje.user posted image user posted image


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

clock-img

11.08.2008, 16:05

clock-img

binica

pencil-img

512

Ja, pistacije so dovoljene.

Ne najdem pa nikjer tune (konzerve, npr. v lastnem soku) - je dovoljena v solati?

In ni mi jasno glede fižola. Ponekod piše, da je prepovedan, ponekod pa omenja, da se ga lahko je. Kaj je na tem?

clock-img

11.08.2008, 16:12

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hej hoj punce!

Jst sem že z dopusta, ampak kar se tiče Montija nisem bla pridna. user posted image  Ah saj bom od zdj naprej. Tehtam se ta teden ne, ker sem dobila še user posted image .

Mam pa eno super novico- no vsaj zame, in sicer s sep. začnem z redno službo v vrtcu.user posted image user posted image

clock-img

11.08.2008, 19:27

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mam pa eno super novico- no vsaj zame, in sicer s sep. začnem z redno službo v vrtcu.



Čestitke, veš da smo vesele s tabo user posted image user posted image

clock-img

11.08.2008, 19:48

clock-img

amaya

pencil-img

4434

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Hej hoj punce!

Jst sem že z dopusta, ampak kar se tiče Montija nisem bla pridna. user posted image  Ah saj bom od zdj naprej. Tehtam se ta teden ne, ker sem dobila še user posted image .

Mam pa eno super novico- no vsaj zame, in sicer s sep. začnem z redno službo v vrtcu.user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

a to še obstaja? Mislim, da se službo dobi?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

11.08.2008, 19:49

clock-img

amaya

pencil-img

4434

Fižol je dovoljen, samo spada pod OH, torej ga ne smeš jest z mesom...


Mater sem postala maher user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem