cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

07.08.2008, 07:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.08.2008, 08:13

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

a ve jo samo 1x na teden jeste??



jst jo ziher kake 3x na teden po eno tablico.

clock-img

07.08.2008, 10:18

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Čokolada naj bi bila vsaj 70%, tako da kar je več, je samo plususer posted image . Ne priporočam pa one Lindtove 90% (al je celo 99%?), tisto je pa kot bi nafto žrluser posted image . Od tini mini koščka (res samo za pol nohta) sem imela dva dni slab okus, čeprav sem jo takoj izpljunila in si šla umit zobe.

Dokler sem hujšala, čokolade sploh nisem jedla, potem pa je tudi celo leto nisem, ker je nimam tako zelo rada. Raje se na grešne dneve nabutam mlečne čokolade. Ampak se mi zdi, da sem zdaj počasi prišla na okus in mi temna Č bolj paše. Lidlova 70% je zelo dobra, pa Hoferjeva 75% tudi (brez dodatnih okusov, tiste razne pomaranče in tako mi sploh ne sedejo). Sta mi bolj všeč od Gorenjke in Lindta (pa saj so mi njihove mlečne Č tudi najboljše).

clock-img

07.08.2008, 10:28

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Meni je zdaj tale od gorenjke z lešniki najbolj paše. Drugače je pa meni tudi tista lindtova 90% za bruhar.

Sem zadnjič dobila od Godive čokolado 75%. Tisto bi lahko jedla nonstop. Prav stopi se v ustih.

clock-img

07.08.2008, 13:56

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
Sem zadnjič dobila od Godive čokolado 75%. Tisto bi lahko jedla nonstop. Prav stopi se v ustih.


Kje se pa to dobi? Da vidim, če je res tak dobrauser posted image .

Punce, kaj se lahko je skupaj lahko skuto in marmelado bs? Se mi zdi, da ja, ampak ker tega nikoli nisem jedla, nisem bila pozorna. Zdaj pa sem ugotovila, da bi to bil idelani regeneracijski obrok po dolgem teku.

clock-img

07.08.2008, 14:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.08.2008, 14:27

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Tole godivo sem dobila  iz bruslja za darilo. Boljše, da je tukaj ni, ker bi jo jaz jedla za vse obroke.

clock-img

07.08.2008, 21:04

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Maja, pol pa res boljše, da se je ne dobi tuuser posted image .

Auroraa, se mi je zdelo, da nekatere to jeste za zajtrk. Super, potem bo zdaj tudi "marmeladna skuta" na mojem jedilniku.

clock-img

08.08.2008, 04:39

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Pri meni nič novega. Sem na 2. stopnji, se pravi z Montijem 100%, samo tu in tam pojem kak sladoled, čokoladko... Riža, krompirja in bele moke ne jem, ker niti nimam luštov. Glede na to, da mislim bit na Montiju do konca življenja, moram imet malo pavze vmes. Če ne prej, po novem letu začnem spet orenk strogo.

Lep pozdrav vsem in veliko volje. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

08.08.2008, 08:08

clock-img

Lari

pencil-img

225

Danes, ko je 08.08.2008 bom pa jaz začela z Montijem in upam, da mi bo uspelo. Držite pesti, da bom čimmanj grešila. Rada bi pa izgubila cca 8 kg.
Samo povejte mi ali ješprenj lahko jem, v bistvu ričet ali ne? Golaža predvidevam da ne smem.Povejte mi še to prosim.

Kako pa si pripravite testenine s paradižnikovo omako? IN še za omleto me zanima.

Kakšen lahek recept prosim user posted image user posted image

Hvala in lep dan, Lari.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

clock-img

08.08.2008, 08:35

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Maja, pol pa res boljše, da se je ne dobi tuuser posted image .




ravno danes je o tej firmi godiva članek v Deluuser posted image

clock-img

08.08.2008, 08:36

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

Lari....sem poslušala prejle koliko ljudi se bo danes poročilo....ti pa boš začela hujšatiuser posted image

clock-img

08.08.2008, 08:39

clock-img

pikapolona2

pencil-img

2974

Jaz še vztrajam....čeprav sem imela včeraj tako ogaben glavobol da je moja sestra že čist divjala naj grem k dohterju....kje takega pa še ne....zadaj za očmi me je bolelo kot da mi en pritisk hoče oči ven vržt???

Krivim pa za to tole dieto....pomoje imam moje telo malo krize in se bojuje z mano......da ne omenjam da sem za povrh še menzes dobila......in takšna vsa motasta sem še razgovor za službo opravila......

A ste ve ki že dalj časa montignacate imele kakšne takšne krize na začetku...glavobol...slabost???

clock-img

08.08.2008, 08:59

clock-img

Lari

pencil-img

225

Pikapolona2, jst sem že poročena, zato bom pa rajš hujšat začela, da mi dedec ne uide user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

clock-img

08.08.2008, 10:51

clock-img

sonjah

pencil-img

164

IZVIRNO SPOROČILO: Lari

Danes, ko je 08.08.2008 bom pa jaz začela z Montijem in upam, da mi bo uspelo. Držite pesti, da bom čimmanj grešila. Rada bi pa izgubila cca 8 kg.
Samo povejte mi ali ješprenj lahko jem, v bistvu ričet ali ne? Golaža predvidevam da ne smem.Povejte mi še to prosim.

Kako pa si pripravite testenine s paradižnikovo omako? IN še za omleto me zanima.

Kakšen lahek recept prosim user posted image user posted image

Hvala in lep dan, Lari.



user posted image za začetek!

Ričet lahko ješ, samo brez krompirja in mesauser posted image . Jaz svojim to dodam potem, ko zase stran vzamem svojo porcijo.

Golaž lahko, samo nič podmeta ne sme biti, pa brez kruha, seveda.

Paradižnikovo omako jaz naredim s popraženo čebulo in česnom in paradižnikom, ponavadi pa dodam le-temu še šampinjone, olive, ali bučke, al pa grah recimo, ali mal korenčka- skratka karkoli od zelenjave, da je okus bolj polnuser posted image user posted image user posted image

clock-img

08.08.2008, 10:54

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Aja, še omleto sem vidla....

Če misliš omleto kot omleto, potem so to razžvrkljana jajca + sol, dodaš pa spet lahko zelenjavo, lahek sir ali salamo (jaz najraje pršut ali prsi v ovoju, ali pa hrenovko)

če pa si mislila palačinko, potem je to PZ moka, sol in voda ali radenska in čim manj olja (ali celo brez v teflonski ponvi), ko jih pečešuser posted image user posted image

clock-img

08.08.2008, 11:34

clock-img

Lari

pencil-img

225

SonjaH, hvala ti. Saj meni ričet brez mesa kar paše, edin krompirček mi bo manjkal. Ampak bo že.
A je kej narobe, če za zajtrk npr. pojem pz žemljico in jogurt, pa potem še za malco isto, če mi glih zapaše? Ali moram pol brez kruha pojest jogurt?

Hvala vsem.

Lep dan, Lari.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

clock-img

08.08.2008, 11:35

clock-img

Lari

pencil-img

225

Aja še to, kaj pa golaž s polento? A to lahko? Čeprav če se prav spomnin ima polenta visok GI.

LP.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

clock-img

08.08.2008, 11:37

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: Lari

Aja še to, kaj pa golaž s polento? A to lahko? Čeprav če se prav spomnin ima polenta visok GI.

LP.



Bejži proč od polente. Sam golaž boš mogla jest user posted image

clock-img

08.08.2008, 11:49

clock-img

Lari

pencil-img

225

Hvala Maja1488.
Se mi j e zdelo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

clock-img

08.08.2008, 12:07

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Ah sej se boš hitro navadla jest brez teh stvari. Meni je blo zadnjič ful smešno, ker smo bli v mehiški, pa sem si načrtno naročila zraven krompir in tisti fižol, pa sem pojedla samo 2 krompirčka. Mi sploh ni pasal zraven mesa user posted image

Po montiju rataš čuden user posted image

clock-img

08.08.2008, 13:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.08.2008, 14:15

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

a meso in sir lahko skupaj ješ? Jaz ga nisem še nikoli user posted image

clock-img

08.08.2008, 15:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.08.2008, 17:37

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Pikapolona, jaz sem imela tako krizo na začetku. Tak svinjski glavobol, da ne pomnim. Po enem tednu so vse težave čudežno izginile, počutje se je popravilo za 10000000%. Zdrži.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem