cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

01.07.2008, 22:22

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81

Hvala, Snorlax, za pomoč. Upam, da mi pogum ne bo uplahnil.
Vedno je bilo tako, da sem najprej imela ful energije, potem pa me je minilo in sem padala iz ene diete v drugo, pa so spet sledila prenažiranja ...
Srčno si želim, da tokrat ne bi bilo tako.

clock-img

02.07.2008, 06:24

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Če se Montija strogo držiš, imaš zmeraj več energije. Vsaj tako je bilo pri meni. Ko pa boš videla še rezultate na tehtnici, boš dobila še več volje, ne manj.

Če pa bo kriza, se javi tukaj. Potem te me malo nabrcamo, pa gre spet naprej. user posted image Ti sam reč.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.07.2008, 07:03

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Jutro, bejbe!

Anonimnica, povem ti, da je montignac super ravno zato, ker nisi nikoli lačen! Vsaj jaz neuser posted image user posted image user posted image . Mene prav panika zagrabi, če mi kdaj zakruli, ker: o, ne, to pa ne- lačna pa ne smem biti!user posted image user posted image Tako da, na začetku se moraš malo paziti, da takoj ne zaideš v grešne vode, potem pa ti tak način prehranjevanje pride tako pod kožo, da, vsaj jaz, sploh ne pomislim, da bi se lahko kako drugače prehranjevala.user posted image user posted image Začetek je važen, potem pa bo vse steklo kot po maslu, boš videla. In javljaj se na forumu, ker to ti bo dalo dodatne motivacije.

Jaz grem pa jutri na moooorjeeeeeuser posted image user posted image user posted image .

clock-img

02.07.2008, 08:08

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

anonimnica čestitke za uspešen 2. dan, vendar pa se mi zdi da sadje razen kivija in malin, ki ne povzročata vrenja, ne smeš jesti skupaj z jogurtom oz. katerokoli drugo hrano. raje pojej sadež prej pa čez kakšne pol ure še ostalo.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.07.2008, 08:24

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

nop mene pa danes full želodec boli....verjetno sem občutljiva na nekaj kar sem včeraj pojedla....po moje je bila kriva šunka



enga jegra spij user posted image  sej tebi to gre ane user posted image user posted image user posted image
Pa dej olj proti večeru, da ne boš že zdaj pijana



user posted image maja.....hehehe....jaz včeraj nisem bila v stanju ne jest ne pit nekaj alkoholnega.....pila sem le enormne količine vode, ker bi lahko dehidrirala zaradi driske


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.07.2008, 08:24

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

sonja lepo se imej na morju user posted image user posted image user posted image


sem ti kar malo fauš user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.07.2008, 08:39

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

sonja lepo se imej na morju user posted image user posted image user posted image


sem ti kar malo fauš user posted image user posted image




Jst sem ti tudi user posted image

clock-img

02.07.2008, 11:24

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

JSt mam pa pol kilčka po dolgem cajtu manj... user posted image  Danes se verjetno zadnjič tukaj javljam (po dopustu spet no), ker v petek zjutraj odrineva z mojim v Skandinavijo. Jutri še dopoldne na šiht, popoldne pa pakiranje....

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

02.07.2008, 11:26

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

JSt mam pa pol kilčka po dolgem cajtu manj... user posted image  Danes se verjetno zadnjič tukaj javljam (po dopustu spet no), ker v petek zjutraj odrineva z mojim v Skandinavijo. Jutri še dopoldne na šiht, popoldne pa pakiranje....



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

02.07.2008, 12:03

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Ja dulci, drži se montija tudi v skandinaviji. Jaz sem na švedskem živela od mandarin, ker mi ni blo nič dobro user posted image

clock-img

02.07.2008, 15:20

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Dulči in Sonjah!!!!! UŽIVAJTA!!!!!

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.07.2008, 21:44

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81

Ojla!

Tretji dan mineva. Brez grehov zaenkrat.

Sem zadovoljna. No, pa tudi malo lačna, a se ne dam.

clock-img

02.07.2008, 21:53

clock-img

mojčca

pencil-img

2260

Pozdravček punce.

Mene pa zanima, kje si lahko preberem kaj več o dieti Montignac, jedilnike in podobne stvari. Se bo počasi treba spraviti v red in izgubiti kakšno kilo (da ne bo pomote, ne samo ene user posted image ). Enkrat sem že poskusila z ločevalno, zdržala skoraj 902 dni, potem pa se je porodniška končala, začela sem spet hoditi v službo in se nisem več držala user posted image .

Pa še pohvale vsem, ki se diete lepo držite, ste vztrajne in ste poplačane s kakšnim kilogramom v minususer posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

clock-img

02.07.2008, 22:02

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

mojčca, tukaj

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.07.2008, 08:30

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimnica

Ojla!

Tretji dan mineva. Brez grehov zaenkrat.

Sem zadovoljna. No, pa tudi malo lačna, a se ne dam.



ne bit nikoli lačna, ker drugače telo takoj skladišči za hude časa, ko kaj dobi.

Jaz jem na cca 2-3 ure. Kako jabolko, par suhih sliv, jogurt (tamali), par lešnikov. .. Ne vse skupaj, da ne bo pomote user posted image V glavnem nonstop neki meljem, nikoli nisem lačna. Včasih tudi 3 dcl vode ali kako kavo.

Ja to še vedno pijem z mlekom user posted image

clock-img

03.07.2008, 17:58

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, Maja ima prav. Pri Montiju je važno, da nisi lačen. Najej se do sitega. Sčasoma se ti bo tudi potreba po količini hrane zmanjšala. Jaz opazim, da po 6 mesecih pojem količinsko veliko manj kot sem pred Montijem. Se pa nabašem vedno do sitega, sploh kakih špagetov.

Kako se pa kaj drugače počutiš, Anonimnica? Jaz sem imela 1. teden ful krizo - slabost, neznosen glavobol, slabo počutje....Potem je minilo. Pa ti? Imaš kaj težav?

Mojčca, dobrodošla med Montinjačke. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.07.2008, 22:20

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81

Spet jaz.

Ja, kar se tiče počutja, je kar znosno. Energije mi tak kronično primanjkuje, zato upam, da bo pri montiju šlo samo navzgor. Sem pa danes imela rahlo krizo, sem bila pozno popoldne kar precej lačna. Sem pač prej večerjala.

Snorlax, upam, da kasneje res ne bo več kakih hudih kriz. Ti še imaš kako? Sicer je pa tudi mož izrazil željo, da bi jedel podobno, ker bi tud rad malo shujšal. Bomo videli.

Tudi jaz še pijem kavo z mlekom. Saj se lahko, a ne?

clock-img

03.07.2008, 23:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

oj punce se vam lahko pridružim no jaz že hujšam nekaj časa in sem dala dol 16kg in bi imela še 13kg če mi rata upam pa da mi bo uspelo llep večer vam želim

clock-img

04.07.2008, 04:28

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Rakica, pozdravljena! user posted image

Anonimnica, jaz sem imela samo 1. teden tako krizo, potem je šlo samo še gor, gor, gor. Kile pa dol, dol, dol. user posted image Si se že kaj tehtala? Ja, tudi kasneje sem imela kako krizo, pa še zdaj me kdaj prime, da bi vse sladko požrla, kar je pri hiši. In če grem tisti trenutek stran, se zamotim s čem, je potem čisto OK.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

04.07.2008, 08:38

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Živjo rakica. Dobrodošla med bodočimi suhicami.

Anonimnica, krize se pojavijo tudi vmes. Jaz si včasih tudi kaj privoščim, važno je, da pol ne zabluzim na stara pota. Se mi je parkrat to zgodilo, zdaj pa nič več. Se pregrešim, jem sladko ali bel kruh, ampak naslednji dan pa vse spet po montiju.

clock-img

04.07.2008, 08:49

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ojla rakica....sem vesela da si se pridružila user posted image user posted image

punce rabim brco user posted image user posted image , včeraj sem pojedla mali kos torte, ker je mela tašča abrahama.....je pa bila tak nagraužno sladka .... ali je pa mogoče bila normalno sladka, pa se je meni čut za stopnjo sladkosti spremenil


no v glavnem spet dalje veselo po montiju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.07.2008, 09:00

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Tvoj čut za sladko je pokvarjen user posted image  To se tudi meni dogaja. Kava brez sladkorja mi je zanič, s sladkorjem pa še bolj.

Jaz sem vse pomešala, katera je na dopustu in katera ne. Mura, sem mislila, da si šla na morje.

clock-img

04.07.2008, 09:35

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Kaj jaz zamujam tuleuser posted image   (priznam, da namenoma nisem sem kukala, da ne bi rabila jamrat, kak grešimuser posted image )
Pa vidim, da se dogaja, dobrodošle noveuser posted image user posted image  veliko energije in volje želimuser posted image

Kva pa ti, Mojčcauser posted image user posted image user posted image  še bova tu čvekali, o hrani seveda, zdraviuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

04.07.2008, 19:00

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81

Jaz sem bila danes ful pridna. Smo bile s sodelavkami na poslovilni pijački, pa so jedle tudi pico in pile ledeno kavo, jaz pa sem ostala pri vodi in nesladkani kavi z mlekom. Nič me ni premamilo. Sem zadovoljna. je bilo pa pote m tak užitek priti domov in pojesti pz testenine s paradižnikovo omako. Vesela sem, ker nisem grešila.

Pri meni se namreč take situacije kar vrstijo in pomembno mi je, da se naučim, da ne popustim trenutni slabosti. Verjamem pa, da krize še pridejo.
Tudi tehtala sem se že. Ne morem, da se ne bi, vendar se bom zares tehtala v ponedeljek zjutraj, ko bo prvi teden naokoli, pa vam sporočim, če bo kaj pozitivnega.


Aja, pe še glede mojega nicka. Sama sem pač izbrala nick Anonimnica, ker mi ni padlo nič pametnega na pamet, a to ne pomeni, da želim biti bolj anonimna kot recimo snorlax, rainbow, maja1488 itd. To je le moj nick, čisto lahko bi bila tudi srajčka, muca ...
No, se beremo spet jutri.




< Sporočilo je popravil Anonimnica -- 4.7.2008 19:05:48 >

clock-img

04.07.2008, 21:13

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

BRAVO anonimnica!!!! Sem ful vesela zate. Ti pa še boš, ko boš stopla na tehtnico v ponedeljek! Boš videla.

Tudi jaz se pridno držim, ta teden nisem nič grešila in tudi nimam namena user posted image  Danes je za mano 5 kilometrski sprehod. NA hlačah se mi pa ful pozna. Sem jih zdaj zanalašč v stroj vrgla, da si jutri frišne pogledam, ker mi je moj reku, da se kavbojke raztegnejo user posted image  Sam heca me skozi. A so vaši tudi taki'??
 
Smotkoti!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem