cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

27.06.2008, 12:29

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

kolk je lušna tale štajerka. Po mojem ji sploh nebi psalo, če bi bla suha.

Aja trenja gledam user posted image  in komentiram

clock-img

27.06.2008, 15:45

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz sem jih tudi ravno zdaj pogledala....samo ene izjave, sploh ona blond baba tudi bolj okrogle sorte, ki je rekla:

"edina preverjena dieta je: manj jej pa več se gibaj"

no....če jo je preverila na sebi, je bila malo v protislovjuuser posted image user posted image


malo sem packa i knowuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

27.06.2008, 18:18

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Meni je tudi faca tista okrogla Štajerka. user posted image Mogoče je pa RR-ovka? user posted image Samo jaz nisem, jaz tolčem po celjsko.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

27.06.2008, 18:20

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Mojamura, una blond mislim, da je bila ali je še pri reviji Rina za močnejše. Saj ima prav, kar se tiče gibanja. Edina rešitev je manj pojest kot pokuriš oz. več pokurit, kot pojest. Saj v teoriji vse to obvladamo, a ne? Samo prakticirat je treba.

Ste videle unga strica, ki je shujšal 70 kg ali nekaj takega? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

27.06.2008, 19:54

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ja snorlax....si je dal želodec operirati....eno poznam iz enega foruma (ne osebno) ko si je dala trak okrog želodca zvezat....je tudi zelo shujšala


ampak, jaz raje ostanem pri montiju

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

27.06.2008, 20:41

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jst tudi nisem nobena iz trenj :)

Ja un stric je pa faca. Sam jaz tudi nebi šla na operacijo.

A je res, da nekaterim niti pod razno nebi pasalo če bi bili suhi. Moja sestra je recimo zdaj, ko je okrogla ful bolj vesela in sproščena. Čeprav si ful želi shujšat in ji je ful tudi ratalo z montijem mi je bla prej ful bolj všeč. Bla je taka fejst simpatična bajsika.

clock-img

28.06.2008, 05:16

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Mojamura, ne vem, če sem jaz prav razumela, da bi on stric moral na operacijo želodca, pa je potem shujšal po naravni poti, s športom.

Drugače pa so tudi meni rekli, pred leti, ko sem že toliko shujšala, da sem bila prej bolj fajna. Taka vesela, nasmejana, potem pa sem bila upadla v lice in sem skoz zgledala žalostna.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

28.06.2008, 05:26

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Maja, glede une teme na gradnji, nama je načrt rušenja delala ena projektna firma. Greš do ene firme, ki se ukvarja s projektiranjem in ti ga naredijo. Pa še poceni ni. Midva sva dala pred 5 leti 70.000.00 SIT. Za primerjavo: za tipski načrt pa okoli 100.000.00 SIT.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

28.06.2008, 13:00

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Maja, glede une teme na gradnji, nama je načrt rušenja delala ena projektna firma. Greš do ene firme, ki se ukvarja s projektiranjem in ti ga naredijo. Pa še poceni ni. Midva sva dala pred 5 leti 70.000.00 SIT. Za primerjavo: za tipski načrt pa okoli 100.000.00 SIT.



O user posted image . Ja drago ej to, pol pa še vsi stroški, da ti zrušijo...

Dost smetenja. Jst že drugi dan jem sladko tako da me prosim začnite v ponedeljek brcat v rit user posted image  Ampak do ponedeljka pa nič, ok.

clock-img

29.06.2008, 11:15

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Bom še tle napisala. Včeraj in danes sem/bom malo grešila, ker praznujem.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

29.06.2008, 13:51

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hepi brzdej tu ju,
hepi brzdej tu ju,
hepi brzdej dir dulcinea,
hepi brzdej tu ju!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.06.2008, 21:13

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Še enkrat, vse najboljše Dulči! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

29.06.2008, 22:30

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Vse najboljše Dulci!!!!

clock-img

30.06.2008, 11:45

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Hvala za lepe želje...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.06.2008, 12:19

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

No in kako se počutiš zdej ko si stara user posted image ?

clock-img

30.06.2008, 17:03

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Bom še tle napisala. Včeraj in danes sem/bom malo grešila, ker praznujem.




a tako se temu reče.... Da praznujemouser posted image   no, jaz sem tudi 11 dni nazaj,,,, pa še zdaj praznujemuser posted image   Ne, ne, sme kar pridna, samo kg ne dol

clock-img

30.06.2008, 17:11

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

No in kako se počutiš zdej ko si stara user posted image ?



Jst že nisem stara. user posted image  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.06.2008, 17:42

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

No in kako se počutiš zdej ko si stara user posted image ?



Jst že nisem stara. user posted image  



Starejša kot v petek ane user posted image

clock-img

30.06.2008, 18:10

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81

No, danes sem pa začela. poteka moj prvi dan. zaenkrat je kar ok. Nisem pa ful komplicirala glede obrokov.
Ali lahko jemo vložene zadeve?


Dekleta, kako pa kaj gibanje? Tukaj jaz čisto pogorim. Zdaj tak sploh nimam kondicije, že vsakodnevni napori me čisto izčrpajo. Rada bi pa postopoma uvedla kako lahkotno gibanje.
Zelo težko pa prenašam tudi vročino in si ne predstavljam, da bi se zdaj nekaj posebej  rekreirala.

Upam, da se lahko vedno obrnem na vas, če bom v dilemi.

Mislite, da obstajajo možnosti, da bi do novega leta shujšala 30 kg? Saj vem, da ne smem kalulirat, a tak malo za motivacijo.

clock-img

30.06.2008, 21:28

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Anonimnica, najprej čestitke za prvi dan. user posted image

Jaz velikokrat jem vložene zadeve, predvsem ko se mi ful mudi in ni časa za kosilo. Takrat recimo vržem v skledo eno konzervo stročjega fižola in tuno ali koščke sira in vse skupaj pokisam. Pa kisle kumarice tudi jem in vloženo papriko. Pazim le, da ni s sladkorjem. Stročji fižol je recimo samo od Valfrutte brez sladkorja. Saj vem, da ga je ful palo pa vseeno. Ga pa raje v jogurtu pojem kot v zelenjavi.

Rekreiram se tudi jaz ne kaj dosti. Kak sprehod s tamalo, pa še to ne vsak dan, ker če gre ona peš, potem to ne štejem za rekreacijo, ker gremo po polžje. Danes sva šle z vozičkom kake 3 km, več ni hotla.

Glede 30kg je pa čisto mogoče. Poglej punce tle gor, so jih tolko zgubile od novega leta do zdaj. Sam disciplina bo potrebna pa bodo šle kilce dol.

Kar tako naprej!!

clock-img

01.07.2008, 06:22

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Zdravo, anonimnica!

Kar vztrajaj, kile bodo že šle. Ni važno, če bo 30 ali 10 ali 20, počutila se boš veliko bolje. Na Montija moraš gledat dolgoročno, za celo življenje. Je pa tako, kot lahko vidiš pri meni, več kot imaš dol za spravit, hitreje gre od začetka dol. Tako da je možno tudi 30 kg v pol leta.

Pridna punca! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.07.2008, 08:02

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no tudi jaz se ne gibam kaj dosti....nimam časa in ne voljeuser posted image , ampak kg pa kar počasi vseeno lezejo dol.

čestitke za začetek tvojega projekta user posted image user posted image user posted image

nop mene pa danes full želodec boli....verjetno sem občutljiva na nekaj kar sem včeraj pojedla....po moje je bila kriva šunka

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

01.07.2008, 15:38

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

nop mene pa danes full želodec boli....verjetno sem občutljiva na nekaj kar sem včeraj pojedla....po moje je bila kriva šunka



enga jegra spij user posted image  sej tebi to gre ane user posted image user posted image user posted image
Pa dej olj proti večeru, da ne boš že zdaj pijana

clock-img

01.07.2008, 20:15

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81

Ojla!

Drugi dan se bliža h koncu. Se kar pridno držim.
Malo vam bom napisala, kaj sem jedla, ker še nisem taka strokovnjakinja vi pa malo pokomentirajte.

Z: jabolko, pz kruh in marmelada bs, kava bk z mlekom
M: jabolko
K: puranji zrezek na žaru in kuhana zelenjava (Tukaj zraven je bil kuhan korenček - se ga lahko je?) in mešana solata
V: se mi ni ljubilo kuhat, pa sem jedla navadni lca jogurt z enim naribanim jabolkom in malo lanenih semen (Se to sme jesti za večerjo?)

Moram reči, da kar gre, nisem prehudo lačna.


Pa še neki me zanima. Kako se striktno držati montija, ko si na dopustu? Mi gremo konec julija za 14 dni v hotel in me to kar skrbi.



< Sporočilo je popravil Anonimnica -- 1.7.2008 20:28:27 >

clock-img

01.07.2008, 21:21

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Kar se mene tiče, mislim, da je s tvojim jedilnikom vse vredu. Na dopustu boš pač jedla tisto, kar lahko in si malo prilagodila. Kruh si lahko neseš s seboj ali pa ješ za zajtrk klobase, sir, jajca, zelenjavo... seveda brez kruha. Za kosilo boš pač jedla meso in zelenjavo, solato, za večerjo isto. Za malico si pa vmes privoščiš sadje ali jogurt.

To je sicer teorija, v praksi pa ti naj povedo druge punce, ki so že jedle po hotelih. Mi gremo redkokdaj na dopust (na cca vsakih 5 let), pa še takrat kuham sama, ker ima tudi tavečji dieto (celiakijo) in je tako najbolj enostavno za vse.

Čestitke za uspešno prestan drugi dan. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem