cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

20.06.2008, 18:17

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

A količine sadja pri montiju so kaj omejene? Jaz sem pravkar pojedla pomojem več kot kilo sadja. Se komaj premikam user posted image

clock-img

20.06.2008, 21:14

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

ne, maja, nismo suheuser posted image user posted image

ja, če ješ ful dosti sadja, ne shujšaš ravno. pač zmerno. jaz ga pa premalo jem. Ne vem, če ne bi zdaj kakšnega jabolka, iz čiste slabe vesti. Pa nekaj mi ni dobro po maminem kosilu.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

20.06.2008, 21:19

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

user posted image  jst pa ful sadja žrem. Bom mal manj od jutri naprej user posted image

clock-img

21.06.2008, 12:45

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Aaajaaaaa, stročji fižol pa lahko. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

21.06.2008, 13:32

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mi smo danes puranje čevapčiče user posted image

clock-img

21.06.2008, 21:40

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ojla babnce. Jaz sem včeraj grešila. Malček no. Pa danes spet... Sem pila šveps. Včeraj sem bila pa v mehiški.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.06.2008, 21:41

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Jaz sem bila tudi danes pridnauser posted image  sem se izognila sladoledu, pa mafinom, ki sem ji spekla.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

21.06.2008, 22:07

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mene tudi ful matra, da bi kej spekla. Gremo pa jutri na eno žurko, pa bom videla, če se lahko uprem tortam in ostalemu sladkemu.

clock-img

22.06.2008, 07:22

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Punce, punce, ste mi ga začele nekej sračkatuser posted image user posted image . Pa ne dobesednouser posted image
Jaz vztrajam, samo časa za čveke mi mal manjkauser posted image user posted image .Danes mam sicer mal bolj čudno prehrano v planu(sadno-jogurtno), ker sem cel dan v službi in se mi včeraj ni ljubilo pripravljat za današnje kosilouser posted image . Montignac me ne bi bil glih veseluser posted image .

clock-img

22.06.2008, 07:27

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Sonjah, ti si mi vzor tule gor. Povej, koliko časa že ti hujšaš po Montiju? In koliko še nameravaš zgubit?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

22.06.2008, 07:55

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Jaz sem začela septembra, vztrajala ene 2 meseca in izgubila 11 kg, pol popustila in do konca leta skoraj vse nazaj dobilauser posted image user posted image . Tako da sem z začetkom leta začela skoraj od začetka spet. Ampak vzela sem se v roke in se odločila, da zdaj pa zares- do cilja!!!Dodatno motivacijo mi daje sodelovanje na forumu user posted image user posted image . Predvsem Dulcinei se imam zahvalit (kot sem se že 100X reklauser posted image ), ker sem "pri njej" kar pogosti gost.
Aja, moj prvi cilj je -32kg. Ko bo dosežen, si bom postavila novega. Še tam nekje vsaj 15 kg oddaljenega, pa bom še vedno nad idealno težouser posted image user posted image . Ampak se ne obremenjujem- glavno da je voljauser posted image user posted image

clock-img

22.06.2008, 11:38

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Sonjah, nehaj, k mi bo nerodno. Pa jst nisem več z vzor, ker sem te dni grešila. Se vidi, da bo kmalu user posted image . Ne vem pa, kaj bom jedla na popotovanju po Evropi - Skandinaviji. Dajte predlagat, kaj vse lahko nesem s seboj, da bom jedla. Greva pa z avtom in bova bolj okoli, nimava apartmaja la kaj podobnega. Bolj kamp varianta, oz. zastonjsko prenočišče pri kavčsurferjih.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.06.2008, 07:19

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Sonjah, potem sva si kar podobni po kilah, bi rekla. user posted image Jaz sem tudi dobila voljo nazaj in danes sem začela spet od začetka, po strogem Montiju, tako kot 1.1.2008. Nobenih suhih sliv, arašidov, čokolad, prigrizkov vsako uro. 5 obrokov in nič vmes, razen voda.

Meni pa ste za motivacijo vse ve, ki tule vztrajate skupaj z mano. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

23.06.2008, 14:21

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Ja, mislim, da sva siuser posted image , snorlax. Saj smo že enkrat ugotovile, da smo trojčice z mojamurouser posted image user posted image user posted image

clock-img

23.06.2008, 19:33

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Dulci, če pa si res vzoruser posted image , tudi meni. pa Snorlax, itakuser posted image

meni se tudi stanje izboljšuje, napadi na sladko zvečer so se umirili, in takoj imam malo manjši trebuh. Pa v tej vročini neka težka hrana niti ne paše.

pridne bodteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

23.06.2008, 23:02

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Evo, pa sem tukaj. user posted image

OBUPALA z ločevalno. Že 2 meseca se spravljam hujšat, pa vedno nekaj "pride vmes" user posted image  Priznam, da o Montignacu nimam najmanjšega pojma, bom jutri prebrala tole temo od začetka. Prepričala me je pa debata na eni drugi temi. In na splošno vidim, da je tale dieta res fajn, da res shujšaš in da se težo da obdržat.

Tako, sem lahko "vaša"? user posted image

clock-img

24.06.2008, 06:31

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Naja3, pozdravljena! user posted image Seveda si lahko naša. Za začetek ti svetujem, da si prebereš knjigo Jem, torej hujšam. To je v bistvu temelj Montignacove prehrane. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

24.06.2008, 08:21

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

HOj punce. Jst sem pa zdj pred user posted image  mal grešila ampak sem zdj že spet pridna. Danes si grem pa v knjižnico sposodit knjigo Montignacovi recepti in jedilniki, da dobim še kakšno idejo da bojo moji jedilniki malo bolj pestri.

Jutri bom pa nardila piknik za rojstni dan. user posted image user posted image

Lepo se imejte.

clock-img

24.06.2008, 08:25

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Živjo Naja3. A si vidla tabelco na drugi temi user posted image ? Kolk smo pridne! Lahko se nam pridružiš tudi tam, pa te damo noter.

clock-img

24.06.2008, 12:31

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz bom danes najverjetneje skočila do trgovine in kupila nekaj bučk in jih nafilala z tuno pa skledo solate poleg

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.06.2008, 13:56

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Aha, knjigo bom vzela v knjižnici takoj, ko grem naslednjič tja.

maja, mogoče se vam pridružim še tam. Kaj tam tudi po Montiju hujšate? No, grem kar pogledat.user posted image

clock-img

24.06.2008, 14:44

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

tam se hujša prosto po prešernu :-)user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.06.2008, 17:40

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

tam se hujša prosto po prešernu :-)user posted image





hahahahah user posted image

sam da se hujša

clock-img

25.06.2008, 03:33

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Špelca, jaz imam te recepte v elektronski obliki, če hočeš. user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 25.6.2008 3:34:24 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

25.06.2008, 14:28

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Lahko še meni te recepte? Prosim, snorlax? user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem