cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

17.06.2008, 12:17

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Kaj boste kaj danes kuhale? Jaz bom pekla piščančja nabodala, pa solatko z domačega vrta in mlad krompirček (zame seveda ne).

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

17.06.2008, 12:26

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Jst sem se pa danes pregrešila ker sem šla jest v službi in sem jedla slivove cmoke.
Sj jst tko pred izpiti pa to tud kr iščem kje je kej za jest sam zdj v teh trenutnih okoliščinah (pa ni nč v zvezi z izpiti) pa ne morem.

clock-img

17.06.2008, 13:14

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

jaz imam pa ful gužvo danes, pa sem pravkar prišla domov, vrgla ene fižolete iz konzerve v skledo, čez eno tuno, pred tem pa sem pojedla košček sira. Počekiram še mail in šibam naprej.

clock-img

17.06.2008, 15:09

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Jst sem se pa danes pregrešila ker sem šla jest v službi in sem jedla slivove cmoke.
Sj jst tko pred izpiti pa to tud kr iščem kje je kej za jest sam zdj v teh trenutnih okoliščinah (pa ni nč v zvezi z izpiti) pa ne morem.



HB, da nisem edina, ki greši.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

17.06.2008, 15:11

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

HB, da nisem edina, ki greši.



Kolikor mi je znano, ti od danes naprej ne grešiš!

clock-img

17.06.2008, 15:16

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Jah se zgodi. user posted image user posted image   Pa me tepte če hočte. Men ni nič žal, ker ali to ali pa bi bila cel dan brez hrane. user posted image

clock-img

17.06.2008, 15:21

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

HB, da nisem edina, ki greši.



Kolikor mi je znano, ti od danes naprej ne grešiš!



Tečka!user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

17.06.2008, 19:26

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

se pridružujem pregrešnicamuser posted image user posted image user posted image user posted image

čeprav zdaj pijem zeleni čaj namesto kave, ker sem je že preveč danes. Ma, zdi se mi, da so neki težki dnevi.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

17.06.2008, 20:05

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Tečka! user posted image





Ej snorči....user posted image  pa eno user posted image  zate.


Ja so neki čudni dnevi, jutri je luna. A čmo bit sam na vodi user posted image
No jaz sem danes za kosilo kot že zgoraj omenjeno fižolete s tuno, potem sem bla ful hitr lačna pa sem 2 breskvi in 2 figi in mal prej še jogurt z malinami in ameriškimi borovnicami(sej to lahko ane).
Pijem pa tudi jaz zeleni čaj že ene 3 dni, ker mi je voda že začela presedat.

clock-img

17.06.2008, 22:24

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

jaz pa sem bila vsaj za večerjo pridna in sem jedla paradižnik, 5 oliv in malo skute zraven. fina kombinacijauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

18.06.2008, 00:03

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz pa za večerjo rio mare, potem sem pa dobila drisko in me je fajn spucalo. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

18.06.2008, 08:25

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz pa za večerjo rio mare, potem sem pa dobila drisko in me je fajn spucalo. user posted image


Pa maš zdej tisto kilo manj, ki si jo dobila s sladkarijami in muffini user posted image

clock-img

18.06.2008, 16:02

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Snorlax, rio mare pri tebi tako deluje?

jaz bom pa danes grešila, za kosilo bodo sicer polnozrnate testenine, ampak z mletim mesomuser posted image .

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

18.06.2008, 19:16

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ponavadi ne deluje tako, samo ne vem zakaj me je pognalo. Še danes mi je slabo, ko se spomnim na okus...user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

18.06.2008, 21:31

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

mogoče pa je bilo kaj pokvarjenouser posted image  čeprav težko pri konzervi.

jaz sem pri arašidih. Kaj pa ve?

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

19.06.2008, 09:39

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Glih sem jih pohrustala pol vrečke (onih neluščenih), zdaj grem pa k zobozdravniku. Ajajaj!user posted image user posted image user posted image

Lep dan!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

19.06.2008, 10:23

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Zdej greš s polnimi zobmi k zobozdravniku user posted image  . Pomojem te bo ful vesel user posted image

clock-img

19.06.2008, 15:37

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Pozdrav!

Jaz sem tudi bila pri zobozdr. danes. Pa ni bilo hudega.
Pri meni vse po starem - čez teden se držim, čez vikend delam bedarije. Kile stojijo, čeprav bi rada šla kako kilo ali dve dol pred dopustom.
Se pa moram pohvalit, da sem ful reducirala količino popite kave - ponavadi sem spila najmanj 4 na dan, zdaj pa eno ali največ dve.


_____________________________

lp

clock-img

19.06.2008, 19:51

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Zdej greš s polnimi zobmi k zobozdravniku user posted image  . Pomojem te bo ful vesel user posted image



Kaj misliš, da nimam zobne ščetke, al kaj? user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

19.06.2008, 20:18

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Zdej greš s polnimi zobmi k zobozdravniku user posted image  . Pomojem te bo ful vesel user posted image



Kaj misliš, da nimam zobne ščetke, al kaj? user posted image



A si kej jokala?


Sem bla danes pri eni stranki in mi je skuhala kavo s ful ful cukra. Pa nisem imela srca, da bi rekla da ne bom user posted image  Mi je blo kr slabo. Razen tega pa brez grehov. Za kosilo sem PZ špagete s pestom in kisle kumarice.
Drugače me je pa danes zapustila moja pomočnica in sem čist v šoku. Me kr ima, da bi se najedla.

clock-img

20.06.2008, 06:04

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Bila sem pridna in nisem nič jokala. Je pa res, da tudi ni nič bolelo.user posted image

Lep dan!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

20.06.2008, 07:46

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Sem bla danes pri eni stranki in mi je skuhala kavo s ful ful cukra. Pa nisem imela srca, da bi rekla da ne bom user posted image  Mi je blo kr slabo.



Zato pa jaz raje ne pijem kave tam kjer nas je več, kr bo sigurno sladka, če pa že grem h komu, pa obvezno rečem da naj mi naredi brez sladkorja in pol ni problemov, verjamem pa da ti je blo kr slabo, saj ko se enkrat navadiš na čaj/kavo brez sladkorja, ti je vse to s sladkorjem ful blekuser posted image

clock-img

20.06.2008, 13:39

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Bila sem pridna in nisem nič jokala. Je pa res, da tudi ni nič bolelo.user posted image

Lep dan!



Ma pridna si!

Pa kje ste vse? A ste že suhe al kaj?
KAj ste kej jedle? Jaz sem čist brez idej. Za zajtrk sem v avtu pojedla CELO vrečko suhih sliv, zdaj pa spet fižolete s tuno. Za vikend sem pa kupila puranje čevapčiče. A ste jih že jedle? Pa spet imamo en kup piknikov in bom mogla proč od hrane bežat če hočem v ponedeljek kak - na vagi videt.

clock-img

20.06.2008, 16:48

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ej, kaj so to fižoleti? A je to fižol? A ga lahko kombiniraš s tuno? user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

20.06.2008, 17:48

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

To je stročji fižol. Jaz ga kupim kr od Valfrutte v piksni. Le ta nima sladkorja dodanega. Po mojem lahko kombiniraš s tuno. Ne vem no, jaz ga vedno user posted image
Bom pol preverila v bukvi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem