cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

28.05.2008, 15:56

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

A ima katera Montignacovo knjigo na računalniku, da mi jo posreduje na e-mail??? Bi rada prebrala, da vidim če mu ustreza ta dieta.

Lp Tina



Če še nisi dobila, mi pošlji mail.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

28.05.2008, 17:10

clock-img

sonjah

pencil-img

164

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Meni se zdi, da je za drugo stopnjo. No, saj neke škode ni.user posted image



Ne vem, GI ima tam 35-40, odvisno od sorte, in jaz si ga privoščim kar dostikrat-posebej kislega. Sem pa nekje prebrala, da se belega lahko tudi z mesom kombinira na 1. stopnji. No, tega si jaz ne privoščimuser posted image user posted image

clock-img

29.05.2008, 08:42

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

No, pol ga bom pa od zdaj jedla brez slabe vesti. user posted image

Ali ste že razčistile, kako je s korenjem? Enkrat je ena rekla (mislim, da Dulči, nisem ziher), da so neke nove študije, da tudi kuhano korenje lahko.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

29.05.2008, 08:53

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

sjebus....to s korenjem ne vem kak je...jaz ga ne jem, čeprav ga drugače obožujem

ajmo dajmo kakšno rečt o garderobi ki si jo bomo kupile, ko bo naš itm blizu 25 hehehehe.....jaz sicer vem da me še čakla kakšno leto 1. stopnja AMPAK tudi počasi se daleč prideuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

29.05.2008, 09:00

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz že sanjam o kakih malo bolj fensi cotkah. Že zdaj sem vsa happy, ker si lahko izbiram konfekcijo v trgovini. Prej sem si lahko kupila cote samo v Mb v Emporiumu, imajo ene dve trgovince za močnejše.

Sem si pa ravno ta teden kupila eno majčko v C&A, pa sem vzela kar eno št. manjšo. user posted image Za večjo motivacijo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

29.05.2008, 09:20

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ojla. No pa da se vam pridružim še tukaj. Nekatere že veste da je danes uradno moj prvi dan montignaca. Rada bi izgubila še tam 8 do 10 kg pol pa da vzdržujem to težo in bo super.

No lep sončen dan vam želim

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 29.5.2008 9:21:21 >

clock-img

29.05.2008, 11:35

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ja tote cote....tudi jaz bom morala kmalu v nabavo (čakam regres), ker mi je že vse taaak velko da to ni res....kmalu mi ne bo treba hodit v trgovine kjer imajo oddelek za močnejše postaveuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

29.05.2008, 11:52

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Jaz sem danes cula za korenje:
kuhano ne, surovo ja (da se med kuhanjem GI povisa).user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

clock-img

29.05.2008, 12:49

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ojla.

A je ok če bi za malico recimo pojedla tuno (ala Riomare) brez kruha in podobnega?

clock-img

29.05.2008, 13:52

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Špelca, tuna je ok, še posebej če je v slanici in ne v olju. Zraven lahko zelenjavo, jajce, sir.

_____________________________

lp

clock-img

29.05.2008, 14:55

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hvala. Sj če pa olje prej stran zlijem je pa tudi ok ane? Ker te v naravnem soku meni niso všeč.

clock-img

29.05.2008, 16:05

clock-img

Mojca126

pencil-img

1

kaj pa date v zelenjavno omako na špagete?

clock-img

29.05.2008, 19:12

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: biba77

Jaz sem danes cula za korenje:
kuhano ne, surovo ja (da se med kuhanjem GI povisa).user posted image

Pred kratkim je bilo v GI NEWS, da so še enkrat delali raziskavo in da je tudi kuhano korenje OK.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

29.05.2008, 19:40

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Zelenjavno omako naredim pač iz zelenjave, ki jo imam doma:
recimo:
1. popečem jajčevce, dodam paradižnik
2. mešana zamrznjena zelenjava, jo malo popražim, na koncu dodam neoluščen sezam ali pa sončnična semena in žlico nemastnega jogurta
3. bučke + paradižnik
4. beluše pokuham, dodam na kocke narezan paradižnik in še malo podušim.


_____________________________

lp

clock-img

29.05.2008, 21:18

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

evo mene, z arašidi pred računalnikom in z upanjem na miren večeruser posted image .

jaz imam pa rada tudi testenine z šampinjoni.

se spodbujamo, a neuser posted image  

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

29.05.2008, 21:44

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Zelenjavna omaka: na olju prepražiš čebulo, paradižnik, papriko, melancane, bučke, por....začiniš in to je to. Jaz imam rada še malo al dente, tako da ne pražim več kot enih 5-10 min.

Rio mare: olje odcedim, no, tega pa jaz jem s kruhom, čeprav vem, da ne bi smela, ampak že itak ne maram rib, čisto samega pa ne spravim tja dol.

Aja, pa včasih si naredim zelenjavno pico: na p.z. testo namečem naseckano zelenjavo, začinim in v pečico.

Ali pa melancan čez pol, ga izdolbem, naseckam, malo prepražim na čebuli in dodam še drugo zelenjavo, nafilam, čez pa sir in v pečico..




< Sporočilo je popravil snorlax -- 29.5.2008 21:46:33 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.05.2008, 08:50

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Jutro.

Kako smo? Evo sem že pri drugem dnevu user posted image . Imam pa eno vprašanje danes zjutraj sem hotla pojest mango pa ker mi sploh ni šel dol sem ga pol zmiksala z vodo pa spila. A je to tudi ok? Sav  bistvu je bil sok-nekako.

Včeraj sem bila pa zvečer pri eni kolegici na obisku pa smo ful čvekal tko da sem izpustila večerjo, ker je bilo ko sem prišla domov že prepozno za jest. Nič hudega user posted image

Lepo se imejte

clock-img

30.05.2008, 08:54

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

mislim da je zmixan mango z vodo ok...obrokov oz. vsaj 3 glavne (zajtrk, kosilo in večerja) pa probaj da jih ne izpuščaš

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

30.05.2008, 11:22

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ja saj vem da jih ne smem izpuščat samo ob pol enajstih zvečer pa nisem hotla jest ker je pa res blo pozno. Danes pa tudi ne vem kako naj naredim z večerjo ker imam do 20h faks pa potem rabim še dobro uro do doma (študiram v Kp).

clock-img

30.05.2008, 19:18

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Dobrodošla Špelcauser posted image ! ti kot sveža navdušenka boš zdaj še nas malo podregnilauser posted image  in nam dala motivacijouser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

30.05.2008, 19:48

clock-img

ZmajTolovaj

pencil-img

3274

Živijo, se lahko pridružim, tale Montignac je men super in že nekaj časa se nekako v tem duhu prehranjujem, samo ... SLADKARIJE. Ne morem se jim upret, če vem, da jih imam v omari. Kupujem jih ne, ampak zadnjič npr. so mi obiski prinesli tiste milka srčke. Kaj naj pol? Grrr user posted image Drugače jem vse polnozrnato, to že od prej, ker mi je takšna hrana fenomenalna, veliiiiiko zelenjave, sadja pa bolj tako ...
V glavnem moj cilj je enih 10kg oklestit, da bom na predporodni teži.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

clock-img

31.05.2008, 07:40

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

ZmajTolovaj, dobrodošla!

Glede sladkarij, pri meni je tako, da jih je bolje čisto stran dat, kot malo pojest. Jaz sem začela hujšat 1.1., ko je bilo polno sladkarij od obiskov, pa nisem pojedla niti koščka čokolade. Pravzaprav, odkar hujšam, še nisem pojedla druge čokolade kot črne, pa še to pojem mogoče 1x ali 2x na mesec. Prve tri mesece pa sploh nič.

Zdrži. Ko boš zagledala kaj takega, da se ti lušta, pa ne smeš, pojdi stran. Pojej par semen ali suhih sadežev, pa spij kozarec ali dva vode in pojdi nekaj delat, da se zamotiš. Boš videla, da te bo minilo. Vse je samo v glavi.

Dajmo, punca! Saj bo šlo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.06.2008, 06:03

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro! user posted image

Kje ste vse? Še vztrajate? Meni je uspelo spravit 1 kg dol. Sicer ni pohvalno, ampak boljš kot gor. Tehtam se z mavcem na roki, tako da računam, da je še kake pol kile zraven.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.06.2008, 08:37

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Jutro snorlax in ostale!

Kaj da ni pohvalno, seveda je!!user posted image user posted image  Vsaka izgubljena kila je pohvalno!

clock-img

03.06.2008, 09:37

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Pozdravljene,

jaz sem bolj v ozadju, ampak tudi z vami.
Z dragim sva se tudi malo k Montiju usmerila in sem jaz do sedaj izgubila dobre 3 kilograme, moj pa 8.

Jaz sladkarije, smokije,... pospravim in jih dam na mizo, ko dobimo obisk. Zraven pa se vedno kako "zdravo" varianto in tako lahko tudi mi2 grickama, obiski pa sploh ne vejo, da nama delajo uslugo.user posted image

Moji grehi so velike bele kave, ker jih pijem z polnomastnim mlekom (so pa nesladkane!) in obcasno stiropor s temno cokolado (ze kupljeni kruhki iz neolupljenega riza, preliti s temno cokolado).

Lp,
b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem