cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

10.05.2006, 07:40

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst pa sam še 100 postov pa bom imela tri zvezdice.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

10.05.2006, 07:42

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Punce, se mi zdi d smo mal zašle iz naše teme. Tukaj hujšamo in ne štejemo zvezdoce. Prav tako tudi glede zanositve in tega....

No pa da ne boste mislne d me kaj moti. Sploh ne. men je prov kul če katera pove še kaj jo teži in zakaj je vesela.

Jst recimo sem sedaj pred enim težkim vprašanjem. Pa ne vem, kaj naj naredim. Moj pravi d naj grem, men se pa ne da pred kamerami izpostavljat. Ja saj vem, da bi me ve tud spodbujale, da  naj grem, če bi vedele za kaj se gre... Sicer pa je katera lahko že ugotovila...

LP; D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

10.05.2006, 08:46

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hoj!

Malo sem vas brala, ker razmišljam, da bi tudi jaz jedla po Montiju. Zaenkrat berem knjigo Lahka GI prehrana, Jem, torej hujšam pa imam rezervirano v knjižnici. Sicer sem shujšala 10 kg po ločevalni dieti in bi sedaj rada to težo obdržala.
Za začetek mi povejte, kje kupujete marmelado s 100 % sadnim deležem in kako izgleda etiketa. Sem že gledala v Sparu, pa je nisem našla. Poleti jo lahko itak sama delam, ko je veliko sadja.



_____________________________

lp

clock-img

10.05.2006, 13:19

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst kupim marmelado od Sneekoppe. Pred kratkim so imeli znižano v Sparu, drugače pa jo kupim tudi v Mercatorju pa tudi v Tušu sem jo našla.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

10.05.2006, 13:21

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Bravo Al1* user posted image user posted image user posted image

Ti se nam kar pridruži, ker jst imam pol več volje...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

10.05.2006, 14:55

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Prepričujem tudi moža, da bi bilo fino. Moram pa seveda obvezno še prebrati knjigo, da bom točno vedela, kako in kaj. A se ti striktno držiš vsega skupaj? Kateri kruh kupuješ? Jaz malo razmišljam, da bi kruh kar sama pekla, moko že itak kupujem na eko tržnici, pa bi jo pač kupila še malo več.

Se beremo


_____________________________

lp

clock-img

10.05.2006, 20:59

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ne, ne držim se striktno. zato pa moja teža nikamor ne gre. No hvala bogu tud gor ne. Kupujem pa hlebec, mislim da je krpanov kruh al neki tazga (v šparu). Razrežem ga na četrtine in dam v skrinjo. Jst pojem zjutraj tolk da mam en četrt za dva dni, včasih še več.

Če rabiš knjigo, ti lahko pošlem skenirano po mailu...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

10.05.2006, 21:16

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Hoj!

Malo sem vas brala, ker razmišljam, da bi tudi jaz jedla po Montiju. Zaenkrat berem knjigo Lahka GI prehrana, Jem, torej hujšam pa imam rezervirano v knjižnici. Sicer sem shujšala 10 kg po ločevalni dieti in bi sedaj rada to težo obdržala.
Za začetek mi povejte, kje kupujete marmelado s 100 % sadnim deležem in kako izgleda etiketa. Sem že gledala v Sparu, pa je nisem našla. Poleti jo lahko itak sama delam, ko je veliko sadja.




Jaz jo zdaj kupujem v Mercatorju, oziroma sem jo na koncu, ker se Montija ne grem več kaj preveč. Bolj občasno. Ne vem sicer točno, kako se ji reče, je pa na polici z ostalimi navadnimi marmeladami, ima rumen pokrovček in okoli in okoli pri straneh tega pokrovčka piše 100 %.
Kruh mora biti iz polnozrnate moke, jaz sem kupovala ene take kvadratne kot kakšne žemljice, po 5 pakiranih skupaj (ali 6) tudi v Mercatorju.
Evo, zdaj sem šla oboje iskat v hladilnik. Marmelada je od firme Menz&Gasser, žemljice so pa polnozrnato pecivo od Zdravega življenja. Drugače je po moje v redu tudi pirin kruh, potem pa pridejo v poštev še tisti vlažni kvadratasti kot eni tousti, taki čisto temni, težki. Pumpernikel ali kako se jim že reče.

clock-img

10.05.2006, 21:18

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hvala obema za nasvete. Dulcinea ti sporočim mejl, da mi pošlješ Montija.

Splišni - kako pa se sedaj prehranjuješ in kar me najbolj zanima - ali so šli kilogrami kaj gor ali držiš težo?


_____________________________

lp

clock-img

10.05.2006, 23:28

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Evo, da vas še tukaj malo pozdravim...
Posebej dulci.....
Z montijem sem obupala, ker mi je vrnu vse kile nazaj.......samo 2 mi je pustu v rezervi....
Se pa držim še vedno nekaterih njegovih nasvetov...pa prelistam po knjigi...

Šla sem zopet na 90 dnevno dieto, upam, da mi jo tokrat želodček zdrži.....

Jaz sem kupovala tudi Marmelado do znamke ZDRAVO ŽIVLJENJE in mi je bila fino.......

Kruhu sem se skoraj odpovedala, kavici z mlekom pa še ne user posted image

clock-img

11.05.2006, 13:45

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

O Aisha hvala za pozdrave. A pol si nam ušla k 90 dnevnicam. Tud vredi. Sam da damo te user posted image kile dol.

Men so pa dns sodelavke rekle d sm neki shujšala. Res se mi zdi da je šel špeh dol, čeprav kile stojijo. Dns sm si lahko zapela eno jakno, ki je do zdaj nisem  mogla. Upam, da bo šlo še naprej tako dol. No pa da tud še kaka kila pade.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

11.05.2006, 22:17

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

No še ena k se je odločila za Montija...mam tam enih 6, 7 kg preveč...Knjigo jem torej hujšam imam doma, preštudirala sem jo že en del, a še sproti jo mal gledam. Zadeve se ne držim čist od prve stopnje, spravila pa sem se na polnozrnat kruh, polnovredne testenine, ajdovo kašo, piro, "lahko" mleko in mlečne izdelke. Čist sem opustila krompir in bele zadeve. Od sladkarij samo piškote iz polnovredne moke in une Moulino Bianco-jabolčne tu pa tam.
No fajn da sem zvedla za marmelado-sem jo že tolk iskala. user posted image

Dulcinea kaj pa ti večerjaš?


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

11.05.2006, 23:49

clock-img

aisha3

pencil-img

60

DADI....ko sem jedla še po Montiju, sem velikokrat za večerjo pojedla samo kak sadnji jogurt, ali malo sirčka, pa polnozrnate kosmiče in mleko...pretiravala nisem.....
Kruh sem jedla samo za zajtrk....
Krompir sem črtala...kavo sem pila z fruktozo in mlekom 0,5 maščobe...

Se pa vsak dan učim, tako da sem videla, da sem delala veliko napak.....
Posebej sedaj, ko hujšam.....kar nametala meso in sir skupaj...jedla sir na kruhu neomejeno.....
Ah, tolažim se s tem, da je zunaj še premraz za kratke hlače in da je morje še daleč...user posted image

DULCI....še vedno sem tukaj, samo v drugo omaro sem se preselila...user posted image vas pa redno berem in se bom tudi oglašala tukaj....
čeprav nimam več montija, se še vedno držim veliko njegovih nasvetov....user posted image  

clock-img

11.05.2006, 23:50

clock-img

aisha3

pencil-img

60

DULCI....ČESTITKE ZA IZGUBLJENE KG.....user posted image
SIGURNO SO ŠLI TUDI CM......NE SAMO KG....
TI SAMO LEPO NAPREJ FURAJ...VIDIŠ DA SE VSTRAJNOST IZPLAČA....user posted image

clock-img

12.05.2006, 00:56

clock-img

jupiter

pencil-img

175

No fajn da je vas je zmeri več, čeprav nekatere že obupujejo. Jaz še vedno vztrajam, sem z -11 kg v dveh mesecih kar lepo zadovoljna, tko da mi Monti čist paše. Sicer včasih pomislim, da bi šlo z ločevalno še hitreje, samo nikakor ne želim preživeti celega dopoldneva ob dveh pomarančah. Pa tudi to, da se odkar ne jem belih stvari, koruze, pečenega krompirja in krompirja na sploh pa sladkorja veliko boljš počutm. Prej sem rabla vsaj uro in pol - toliko časa sem bla nesposobna za kakršnokoli delo - samo da sem prebavla kosilo, potem sem pa tko al tko spet kofe s sladkorjem spila. Neprimerljivo kolk več energije mam, če sem pa lačna, sem se pa že navadla da se prepričam, da pojem jabolko. Razen tistih dni ko grešim na veliko seveda.....Pa tud taki dnevi pomoje morajo bit.

Sem pa popi......, ker sem kupla v šparu novo vago, ki je v akciji za dva jurja osemsto, in mi kaže šest kg več kot moja stara dotrajana vaga. Zdej res ne vem katera dela prav, pa raje ne pomislm, kolk kg sem morala šele imet na začetku hujšanja, če dela recimo una iz špara prav.

Vseeno, bom še kar nekaj časa prisotna, ker bi se rada rešla še vsaj petnajstih kilc. Upam, da čimprej.
Pa lepo bi blo, če bi še kakšen recept al pa vsaj idejo za kosilo napisale. Mi že počasi zmanjkuje idej.

clock-img

12.05.2006, 06:39

clock-img

Anonimen

Splišni - kako pa se sedaj prehranjuješ in kar me najbolj zanima - ali so šli kilogrami kaj gor ali držiš težo?



Nekaj časa, kakšen mesec do dva, sem bila strogo na Montiju, pa nisem čisto nič shujšala, zato me je minilo. Je pa fino drugače, bolje kot ločevalna, ker lahko zajtrkuješ in si s tem res napolniš baterije  za do kosila.
Zajtrkovala sem jaz polnozrnato žemljo z marmelado in vroče posneto mleko ali pa dovoljene kosmiče  z jogurtom brez maščobe. Popoldne in zvečer sem pa beljakovine, večinoma.
Težo pa držim. Predvsem ločujem hrano, jem pa tudi slakdarije, čokolade, predvsem zvečer imam napade. Zato sem se zdaj odločila da se bom šla kakšni 14 dni ločevalno dieto, danes je 3. dan, ampak grem čez vikend na morje, tako da ne vem, kako bo jutri s sadjem. Ta mi že itak ne paše, če pa moram zraven še kaj počet ... rabim energijo, ki jo s sadjem ne dobim. Drugače pa v ponedeljek naprej.
No ja, v glavnem, kile stojijo, nimam več, manj pa tudi ne.

clock-img

15.05.2006, 10:56

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

no jaz sem šla od torka do nedelje dol 1kg. Ko sem začela z montijem. Za naprej pa držim pesti. Do poletja pa se jih menda bom rešila telih odvečnih kil. Jem pa vsak dan kapsulo lososovega olja tako za zraven.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

15.05.2006, 21:21

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Dulči, si nas zapustila?
JOJ punce, sem včeraj brala nekaj na www.montignac.com, in sem šele sedaj vidla kakšna koza sem.
Lepo piše za arašide, da jih lahko poješ do 20 na dan, in to tistih, ki jih je treba oluščit, nesoljenih - jaz pa po celo skledčko praženih soljenih. Pa za čokolado (več kot 70% kakava), da lahko poješ tri kockice - da ne govorim kolk je jaz pojem.
Pa tudi za mleko ali jogurt v majhnih količinah, v glavnem ne več kot dva jogurta na dan.
ajajajaj..............

clock-img

15.05.2006, 22:22

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Mogoče bi blo fajn, če si malo preberete....med drugim piše tud, da če se ti vaga ustavi, da zmanjšaš večerje (sadje), pa ne da poješ potem manj, ampak tisto kar naj bi pojedl zvečer preložiš na jutro in poješ zjutraj.

clock-img

16.05.2006, 07:42

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Še sm tle, še... samo časa nimam. Se javim kaj popoldne

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

16.05.2006, 21:37

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Alo babnce... Spet sm tle. Mal sm štrajkala, ker kar nisem imela časa. (V resnici sm pa čakala, da me bo katera začela pogrešat user posted image  user posted image  user posted image )

Torej:
- Dadi čestitam za pridružitev
- Za večerjo včasih polnozrnate müslije, včasih kak sirček, salamco, včasih nič...
- piškote? nobenih sladkarij (razen k včasih grešim pa grem na sladoled)

- Aisha živjo! Ti še kar pridi pozdravit
-  zadnje čase spet kilogramček dol... Bravo jst user posted image
- kupila števec za na kolo user posted image
- števec namontirala sama na kolo user posted image user posted image user posted image
- števec dela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jupiter:
- a ni 11 kg veliko? Poglej mene k je šlo 4 kile pa še zmeraj vstrajam
- kaj si pol zrihtala z vago?
- ideja za kosilo? Jst sm dns jedla šparglje z jajci na kisu

No zdaj pa morm it ninat. Se javim kaj jutr, čaw




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

17.05.2006, 23:44

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Jajca na kisu? Kako pa to zgleda?
Ma ja, je bla kar nova vaga taprava, sej še zdej ne morem verjet, da mam res tolk kg, da ne govorim kolk sem jih šele prej imela.
Pa tud men se je kr ustavl, že cel teden ni nobenega premika na vagi.
Se pa lahko pohvalm, da sem spet obrisala prah z orbija in ga vsak drug dan veselo gonim eno urco. Tko se mi zdi da je bolš, vsak dan je že mal preveč dolgočasno. Pa kje ste vse, kaj ste res obupale?

clock-img

18.05.2006, 12:52

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jajca na kisu? Skuhaš jaca v trdo, pol ji pa narediš kot solato. Malo ojla in kisa pa je... Jst si dostkat naredim tko, ker so jajca mende najbolj popolna beljakovina (se mi zdi d sm to prebrala)...

V glavnem, meni dekagrami trenutno vsak dan padajo. Upam, da gre tako še naprej in da do poletja vsaj un grdi buši izgubim... Saj drugo pa pol do zime...


LP; D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

18.05.2006, 14:02

clock-img

al1*

pencil-img

2246

jaz počasi prešaltavam iz ločevalne.
Z: rdeče grozdje čez pol ure še dva polnozrnata hrska in jogurt 0,1
K: pica iz polnozrnatega testa z zelenjavo
M: košček sira
V: zelena solata s tuno.

A je to O.K.?


_____________________________

lp

clock-img

18.05.2006, 16:13

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Skoraj vse OK. Moka (polnozrnata) naj bi se jedla samo enkrat na dan, najbolje zjutraj (kruh, ne vem kako je s hrski). Torej tista pica ne bi bila priporočljiva. Razen če nisi uporabila nobene maščobe pri tej jedi. Drugo pa je vredi, se mi zdi. No, mogoče me bo katera popravila.

Zakaj pa prihajaš iz ločevalne? Se ti ne dopade? Al končuješ?

LP; D

PS: A je jogurt saden? Jaz sem si nekaj časa kupovala sadni jogurt z 0,1 maščobe, pa sem potem ugotovila, da ga po domače rečeno "sračkam" s tem, ker je noter tud sladkorček... Sladkorčka pa ne smemo a ne?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem