cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

16.05.2008, 07:42

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Testenine med 40 in 50, kruh pa tudi.

http://www.montignac.com/en/ig_recherche.php


_____________________________

lp

clock-img

16.05.2008, 10:33

clock-img

puncica

pencil-img

9847

A to pomeni polnozrnat kruh
Whole-grain bread  65
Ker pol mi ni logičn zakaj ne bi smel rdečo peso če ma isti GI user posted image



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

19.05.2008, 11:30

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Serbus, bejbe!user posted image

Kje pa ste vse?user posted image

Jaz sem pa imela včeraj en napad požrešnosti in sem prvič, kar sem na Montiju, omlatila pol vrečke čipsa in skoraj celo Planico (sladoled). Seveda sem se pol počutila nekako takole: user posted image user posted image user posted image user posted image Ampak danes sem čisto vredu. Še sama ne vem, kaj mi je bilo.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

19.05.2008, 13:46

clock-img

al1*

pencil-img

2246

eh, Snorlax, pride taki dan. Če je vsake toliko en taki dan sploh ni panike.

Puncica - kruh je priporočljiv tisti, ki ima manjši GI, pa še tega bi naj jedel predvsem zjutraj.


_____________________________

lp

clock-img

19.05.2008, 15:11

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ne da bi se hvalila, ma mene je včeraj zvečer tudi premamila Planica. user posted image

Imam vprašanje. Vse vode z okusom so s sladkorjem, razen Zala Lemon. Danes sem pa gledala še te od Radenske. Izvir al kaj je že. Pa piše, da so sladkane s fruktozo. Saj to si pa lahko mende privoščim vsake tolko a ne?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

20.05.2008, 12:26

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Planica je zakon.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

20.05.2008, 15:06

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Planica je zakon.user posted image



Ja, sploh če greš parkrat na dan po vseh tistih stopnicah gor pa dol. Una za jest pa ni po Montiju. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.05.2008, 11:32

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Montignacam kosilo: p.z. kuskus z zelenjavno omako. Po solato na vrt se mi ne ljubi it, je premokro.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

21.05.2008, 14:12

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Snorlax, jaz bi šla po kolenih po solato na vrt, če bi ga imela. Imam pa na balkonu en lonček ovenele bazilike - jo pozabim zalivat.

_____________________________

ojej!

clock-img

22.05.2008, 05:18

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: qwasy

Snorlax, jaz bi šla po kolenih po solato na vrt, če bi ga imela. Imam pa na balkonu en lonček ovenele bazilike - jo pozabim zalivat.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vrt ima tašča, a imam prost dostop do solate in ostalega. Pri nas naredi vse tašča, jaz samo zalivam (kadar se spomnim).user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

22.05.2008, 18:34

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!
se ponižno spet javljam, po obdobju prevelikega pregreševanja. Stresno seveda. eh, sruser posted image

upam, da ste vsaj ostale pridneuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

23.05.2008, 21:26

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

nobene nikjeruser posted image

jaz se počasi vračam na prava potauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

24.05.2008, 06:52

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz sem skoz tu. user posted image Montija se držim (kolikor toliko user posted image ), včasih ga malo serjem s kakim suhim sadjem.

Zdaj, ko imam gips na roki in ga bom verjetno imela še kak mesec user posted image ), se tehtam z gipsom in gledam, da teža ne bi šla gor. Ko dam to sranje dol, pa s polnim gasom naprej. Malo me matra ta bolniška, če sem skoz v bajti, pol sam nekaj iščem za glodat. user posted image Drugače nisem izgubila  nič volje. Gremo naprej, a ne? user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

24.05.2008, 16:00

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Ja, normalno, da gremouser posted image user posted image pa sej ni take krize, če si privoščiš suho sadje. Tud jaz imam na zalodi zmer krhlje in črno čokolado, za primer, da me zagrabi "tasladka"user posted image user posted image . Je pauser posted image biti doma, če nisi navajen tega. Meni ni bilo problem, dokler nisem bila v službi- sem mela pač v glavi to pošlihtanouser posted image . Zdaj, ko delam, se moram pa fino nazaj držat, da ne brskam po omarah, kadar sem frejuser posted image

clock-img

26.05.2008, 17:16

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Punce, kje ste? Nobena se ne javi več tuki. Preveč drugih tem?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

26.05.2008, 21:56

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ne, Dulcinea, premalo zagnanostiuser posted image
čeprav mi gre že na boljeuser posted image
spet sem na zdravih večerjah, solatke z lečo, zelenjavo, rukolo, mnjamiii

Dulci, kako pa kaj ti??



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

26.05.2008, 23:24

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Pa je res kriza tule! user posted image Kje je zdej vseh tistih 300... al kolk jih je bilo? a so že vse na cilju? Jaz sem zdej še kr na stagniranju, kile stojijo, v okvirih se pa skoz ravnam po montiju.
Pridne ste pridne, ni kaj še sploh naša Snorči in Sonja, ki sta tam pri 24 - ...
E sam da sem vas malo podregala, zdej pa grem spat!, ker mi kronično primanjkuje spanja.user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

27.05.2008, 05:41

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Še sem tu!user posted image Malo sem ga srala (rojstni dnevi itd...), zdaj sem se pa v roke vzela.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

27.05.2008, 13:16

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

No, ni glih po Montiju, ampak pravkar sem pohrustila krožnik kislega zelja in krožnik fižola. user posted image Zelje je že OK, samo fižol...user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

27.05.2008, 18:15

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Kaj pa je s fižolom narobe? Saj je tudi ok, če ni v kombinaciji z mesomuser posted image

clock-img

28.05.2008, 06:05

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Meni se zdi, da je za drugo stopnjo. No, saj neke škode ni.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

28.05.2008, 09:18

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

A ima katera Montignacovo knjigo na računalniku, da mi jo posreduje na e-mail??? Bi rada prebrala, da vidim če mu ustreza ta dieta.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

28.05.2008, 11:53

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Meni se zdi, da jo ima Dulcineja.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

28.05.2008, 12:42

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!

Končno je lepo vreme in spet lahko pridno migamo.

Danes bom naredila za kosilo špagete z zelenjavno omako, kaj bo pa za večerjo pa še ne vem.

Uživajte!




_____________________________

lp

clock-img

28.05.2008, 14:08

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Hej!

Končno je lepo vreme in spet lahko pridno migamo.

Danes bom naredila za kosilo špagete z zelenjavno omako, kaj bo pa za večerjo pa še ne vem.

Uživajte!





Moja najljubša in najpogostejša jed. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem