cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

17.04.2008, 07:08

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Bravo Ropotuljica, tudi meni se je zdaj ustavilo in grem počasi za tabo.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

17.04.2008, 19:41

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Snorlax, si pa res izbirčna. user posted image

Paprike naredim tako, da skuham kuskus, paprikam odrežem pecelj in kuskus natlačim v paprike. Ponavadi v kuskus vmešam še kakšne začimbe. Naložim v pekač, dolijem malce vode in spečem v pečici.


_____________________________

lp

clock-img

17.04.2008, 21:18

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

da vas malo pozdravimuser posted image

ta teden sem imela ful nek apetit, na kilah se še ne pozna in danes upam, da se bo stvar normalizirala.

upam, da ste ve bolj dosledneuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

18.04.2008, 05:23

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Al1*, hvala za recept. user posted image Samo jaz bi še gor malo paradajzove omake, saj lahko, a ne? Ali pa bom med kuskus dala še malo zelenjave.

A kuskus je 100% vredu pri Montiju? Nisem ga še nikoli delala, niti jedla. Katerega pa kupiš? In kako dolgo se kuha?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

18.04.2008, 06:37

clock-img

Putka

pencil-img

3105

Polnozrnati kuskus ima GI 45, kupiš v Mercatorju/Sparu.. Jaz ga kuham tako kot piše na vrečki. Zavreš vodo, preliješ ustrezno količino kuskusa in pokriješ, pustiš 10 minut, je gotov.

clock-img

18.04.2008, 16:52

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Sliši se simpl.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

19.04.2008, 15:25

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

.

< Sporočilo je popravil snorlax -- 19.4.2008 15:34:01 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

19.04.2008, 15:47

clock-img

al1*

pencil-img

2246

U, danes si pa gostobesednauser posted image .

A si našla kuskus v trgovini? Jaz ga ponavadi naročim iz spletne trgovine biosi.si. Tam naročam tudi pirin zdrob, kosmiče in pralne oreške.


_____________________________

lp

clock-img

19.04.2008, 21:14

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Al*1, od tebe pa vedno nekaj novega zvemuser posted image

moj možek pa je ravno danes šel po nove zaloge moke in naravnega jabolčnega soka. Se počutim kot v pekarni zdaj v naši mali kuhinjiuser posted image  in kruhec za ta teden se že tudi pečeuser posted image

jaz sem se danes sicer pregrešila z enim malim kosom torte, pa dobro. glede sladkarij sem spet na črni čokoladi in upam, da naslednji teden tako ostane. Za večerjo sem jedla zelenjavno juho, zdaj pa zobam še arašide.

lepo nedeljo vam želim, predvsem sončnouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

20.04.2008, 07:58

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

U, danes si pa gostobesednauser posted image .

A si našla kuskus v trgovini? Jaz ga ponavadi naročim iz spletne trgovine biosi.si. Tam naročam tudi pirin zdrob, kosmiče in pralne oreške.



Eh, moj tamali je prišel zraven in nekaj klofal po tipkovnici, pa sem pobrisala. user posted image

Danes grem gledat za kuskus.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

21.04.2008, 14:28

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz sem pa včeraj kar nekaj kilometrov s kolesom naredila. Danes mi bo pa rit odpadla. Si moram nov sedež kupit. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.04.2008, 17:08

clock-img

mlecek

pencil-img

29

Ker vidim, da ste tukaj same uspešne hujšarce, vas prosim, da mi svetujete vse, kar je potrebno za prvo stopnjo.
Kaj je najbolj pomembno in kaj je strogo prepovedano?

Za začetek, pol pa grem v nabavo knjige.

Hvala user posted image .

clock-img

21.04.2008, 18:00

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Knjige ne rabiš kupit, ti jo lahko pošljem po mailu (skenirano), več pa si lahko prebereš tukaj .

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

22.04.2008, 18:39

clock-img

al1*

pencil-img

2246

En nasvet potrebuejm: imam zelene beluše in rada bi jih naredila zraven špagetov. Ponavadi sem jih delala s slanino, kar pa nekako sedaj ne bi. Kakašna ideja, kako jih naj pripravim?


_____________________________

lp

clock-img

23.04.2008, 09:30

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Recept ima na Dulcinejinem forumu. In preizkueno odlien je!

clock-img

23.04.2008, 15:19

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Sonjah hvala, sem našla recept in ga tudi preizkusila. Namesto smetane sem pa dala dva olupljena in na drobno narezana paradižnika in vse skup pokuhala.  Zelo njami!

Včeraj sem si nabavila tudi novo zalogo moke, polnozrnato in rženo iz mlina.

Kje ste?


_____________________________

lp

clock-img

23.04.2008, 15:46

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Tukaj sem. user posted image



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.04.2008, 16:38

clock-img

sonjah

pencil-img

164

IZVIRNO SPOROČILO: sonjah

Recept ima na Dulcinejinem forumu. In preizkueno odlien je!



Mislim kako je pa to napisano?!! Pa še popravila sem, ko sem prebrala. Nimam pojma, zakaj mi ni hotelo črk s strešicami objavit.user posted image user posted image  

clock-img

23.04.2008, 20:10

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Samo pofočkam se, da sem še z vami. Kile stojijo, sem v pričakovanju M.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

23.04.2008, 21:16

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Sem tuuser posted image

se trudim, se trudim, trenutno zobam arašide (bolje kot sladoled, a neuser posted image )

kosilo danes šataraš, večerja hruška in jabolko + arašidi, včeraj kosilo puranji zrezek+šampinjoni v omaki, paradižnik z mozarelo.

lep večer šeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

24.04.2008, 07:38

clock-img

qwasy

pencil-img

234

rainbow pa tako dobro je - čisto po mojem okusu, njam

clock-img

24.04.2008, 08:56

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

evo da se malo javim....sem lažja še za 1,3 kg.....skupaj -13,3user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.04.2008, 18:40

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Sonjah, mislim, da včeraj niso delali šumniki.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

24.04.2008, 21:42

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

o, hvala, snorlaxuser posted image
zato pa smo danes kršili zakoneuser posted image , sem v službi vzela čufte s pirejem. Če mi pa včasih tak ni za kuhat, ko pridem domov iz službe. Pa ful se mi sladko je danes. je pač tak dan. Kr nekaj.

no, jutri pa bo že bolj podbudno, morda ribe, a ne.

uživajteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

25.04.2008, 05:01

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz sem pa dva dni dopoldne "žrla" v službi. Ena sodelavka je imela "abrahama" in je naredila celo ohcet, tako da smo dva dni jedli. Ampak sem bila kljub temu pridna, ker sem jedla samo sir, klobase in zelenjavo, kruha in sledkarij se pa nisem dotaknila. Edino včeraj sem pojedla mini košček peciva. Ampak res mini.

Kile stojijo oz. imam danes celo pol kile manj.user posted image

Punce, če se že kdaj pregrešite, se dajte zavestno in se ne obremenjujte s tem. Najslabše je tisto, ko študiraš "bi, al ne bi, al bi, al ne bi...", pa potem poješ, pol se pa še en teden obremenjuješ s tem, zakaj si pojedel nekaj, kar ne smeš. Od tistega se sigurno zrediš, kajti vse je v glavi. Naredite prekršek, si recite "OK" in pozabite na njega. Nato pa spet pridno nazaj na Montija.

Lep dan vsem!user posted image Pa obilo volje!

< Sporočilo je popravil snorlax -- 25.4.2008 5:03:00 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem