cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

10.04.2008, 08:24

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Snorlax, imam predlog za sadno pico, oziroma za nadomestek vaniljeve kreme: v navadni jogurt zmešaj stopljen natren, malo limoninega soka in kanček ruma. Ali pa mogoče kar vaniljevo aromo. Enkrat sem delala jogurtovo strjenko, pa se mi je zdelo res okusno. Naslednjič sploh nisem dala želatine, ampak smo kar tako jedli.

Za kruh pa ne vem, mi smo se kar navadili. Nedolgo nazaj je Puncica prilepila en recept iz kulinarike. Vem, da je jogurt notri, pa nič sladkorja. Za probat je.

clock-img

10.04.2008, 15:03

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

evo montinjac res deluje


-12 kg
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

10.04.2008, 16:18

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

HuAnita, 18. pridi k Žaneku. Imamo šnelkurz peke kruha in žemljic.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

11.04.2008, 11:11

clock-img

puncica

pencil-img

9847

A mislite da je fejst narobe če ješ mleko s polnozrnatim kruhom za zajtrk, po moje ne, sam eni pa prajo da jauser posted image

clock-img

11.04.2008, 12:57

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

A mislite da je fejst narobe če ješ mleko s polnozrnatim kruhom za zajtrk, po moje ne, sam eni pa prajo da jauser posted image





No, vidiš, s takimi vprašanji se jaz nenehno ukvarjam, pa me vse mine prej, le lakota ne,,,, pa pač požremuser posted image

clock-img

11.04.2008, 13:37

clock-img

qwasy

pencil-img

234

OH in mlečni izdelki z malo maščob pašejo skupaj. Zraven PZ kruha torej pašeta mleko ali jogurt z malo maščobami. Kakšnih namazov pa jaz raje ne bi. Se mi zdi, da imajo preveč maščob, to pa potem ne paše k kruhu, ki ima dokaj visok GI.

clock-img

11.04.2008, 13:38

clock-img

qwasy

pencil-img

234

mater sm pametna user posted image

clock-img

11.04.2008, 14:24

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Se tudi jaz strinjam, da mleko z malo maščobami lahko za zajtrk. Tudi recimo ovsene kosmiče z mlekom jem jaz velikokrat.

Sicer pa moj današnji jedilnik:
z: pomarančni sok kruh + jogurt
m: lešniki in mandlji
k: pleskavica + zelena solata z redkvico
v: sir in jogurt

Pa držte pesti, da se bom lahko uprla jabolčnim mafinom, ki jih bom pekla za obiske, ki jih dobimo zvečer. user posted image

Mojamura: čestitke za -12! user posted image


_____________________________

lp

clock-img

11.04.2008, 18:59

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

A mislite da je fejst narobe če ješ mleko s polnozrnatim kruhom za zajtrk, po moje ne, sam eni pa prajo da jauser posted image





No, vidiš, s takimi vprašanji se jaz nenehno ukvarjam, pa me vse mine prej, le lakota ne,,,, pa pač požremuser posted image



Vidiš, jaz pa če nisem ziher, rajš ne pojem. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

11.04.2008, 22:18

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

čer!

opa ste pridneuser posted image user posted image user posted image

glede kombinacij, se jaz občasno pregrešim. recimo, danes sem nardila pico z pz testom, ampak na moj kos sem dala zelenjavo in sir. Ki seveda naj ne bi bil na pici ampak pica brez sira, sori, no way. Seveda pa je bil sir low fat, če je to manjši grehuser posted image

jutri bo pa po vsej verjetnosti zelenjavna juha. mesa mi ful ni za jest.

lepo se imejteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

12.04.2008, 10:35

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Punce res ste priden z javljanjem. Jaz nekako nimam časa, da bi vsak dan pisala. Samo v vednost, če slučajno niste drugje (al pa na trakcu) zasledile,, sem dala od 1.1. dol 5 kil. Sam tolk, da se malo pohvalim.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

12.04.2008, 12:02

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Dulcinea user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes je spet en tak deževni dan, ko ne moremo ne na izlet in ne kolo. Bom pač malo kalorij pokurila na orbitreku.
Včeraj nisem zapadla v skušnjavo in sem pecivo samo spekla in nič poskusila.

Rainbow - jaz tudi dam na pico malo sira - ponavadi dam mocarelo iz Hoferja, ki ima 7% maščobe.

Danes bodo za kosilo špageti s paradižnikovo omako, jutri bo pa riba in popečeni jajčevci.


_____________________________

lp

clock-img

12.04.2008, 14:16

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Čestitke Dulči, Mojamura in vse, ki vztrajate.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

12.04.2008, 17:17

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Sem prišla domov (k staršem) in se stehtala. To ni bilo na tešče, pa sem vseeno na isti teži, kot prejšnji teden. Se pravi, da je na tešče še malo manj. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

14.04.2008, 05:03

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro!

Jaz sem pa ugotovila, da mi bolj paše, če ne jem večerje. Oziroma, da pojem zvečer samo kakšen sadež. Res pa je, da imam zelo pozno kosilo, če pa sem doma, pa imam kosilo prej, imam še popoldansko malico.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

14.04.2008, 21:51

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Punce, dajte me zbrcat v rito.... Vikend - enih 100 grehov. Ni šlo drugače... Če pa smo bili v 'hribih', res ni bilo izbire nek 'zdrave' hrane, saj tam še ni bila kriza, razen moj štrudelj, sicer PZ testo, ampak notri fruktoza, pa skuta, pa kisla smetanauser posted image user posted image user posted image  Ampak naslednjij dan kosilo pri tašči, ko te sveži zrak zdelauser posted image user posted image user posted image
Pa tašči ravno ne moreš rečt, da ne boš jedel, če je vse dopoldne pripravljala????

user posted image user posted image user posted image

Danes - spet -Monti, povsems e ga držim

clock-img

15.04.2008, 05:23

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ti, ti, ti!!!user posted image Brc, brc, brc!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

15.04.2008, 13:02

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz sem bila pa danes na krvodajalski in  so pohvalili hemoglobin v moji krvi. user posted image

Drugače pa sem šla potem na malico v menzo in sem jedla ciganski golaž. Saj krompir sem zbrala ven, sam "pitaj boga" kaj so vse še not zmetali poleg tistega krompirja. Ziher ful ene moke. Bljak. Se mi že spahuje.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

15.04.2008, 16:03

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!

Jaz grem pa na krvodajalsko naslednji torek.

Danes sem ga pa dopoldan malo user posted image , ker si doma nisem nič pripravila za malico in jedal pač to, kar je v naši menzi na razpolago - sendvič, v katerem je majoneza, za kosilo pa en kos pice.


_____________________________

lp

clock-img

15.04.2008, 20:51

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čer!

Končno pri bolj zdravi večerji: paradiž+beli sir iz slanice, ki je menda premasten, ampak bolje to, ker se mi nekaj sladkega lušta, pa raje ne bi.
Jaz sem tudi jedla danes golaž za kosilo in sumim mamo, da je dala moko noter (valjda da jo je dala), ker me je ful napihnilo oziroma tako težko padlo, čeprav sem zraven jedla samo zeleno solato. Pohvalna pa je bila juhca iz zeljauser posted image  bravo naša babiuser posted image  Saj to je luksus, da je danes ona skuhala, je bila ta velika dečva doma in jo je pazila.

za jutri pa spet nimam idej ne časa kuhatuser posted image ; o, morda testenine.

Huanita, to pa res ni tragedija, če ješ štrudelj iz pz moke. Ok, ni po prvi stopnji, je pa bolje kot iz bele moke. Pa še fruktoza, mislim, ali je kaj bolj zdravega?user posted image

nič, delo čaka, fajn montinjakajteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

16.04.2008, 05:21

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro!

Kako ste?user posted image Ima katera kako idejo za kosilo brez mesa? Sploh ne maram mesa, tako da ga jem 1x ali 2x na teden. Špageti in pica pa mi že pri ušesih ven gledajo.

A lahko jem solato iz čebule, paprike, paradižnika + pz kruh? Po moje ja, samo boste ve presodile, ki imate že več izkušenj. Če dam pa še trdo kuhano jajčko v solato, potem pa kruha verjetno ne? Samo, ko je tako fajn namakat kruh v tisti kis od solate. Njami.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

16.04.2008, 14:30

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Po mojem je solata in kruh ok. Brez sira seveda.

Tudi jaz nisem neki ljubitelj mesa. Nekaj predlogov:
- ajdova kaša z gobami
- pirina "rižota"
- pz kuskus in zelenjava - recimo naredim polnjene paprike z kuskusom.
- zelenjavni polpeti - recimo bučkini. Jaz jih zgostim z otrobi.
- iz vlečenega pz testa včasih naredim porov štrudelj. Uporabim manj mastno skuto, 0,1 mastni jogurt in eno jajce in dušen por. Verjetno ni čisto po 1. stopnji, je pa dobro.


_____________________________

lp

clock-img

16.04.2008, 14:51

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Še ena ideja
- tortilje iz pz moke, polniš jih pa z dušenimi gobami ali jajčevci in veliko zelenjave in avokadove omake. Njami!


_____________________________

lp

clock-img

16.04.2008, 18:44

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ne maram tudi gob, ajde.... ja, pač zbirčna sem.user posted image

Najbolj me mikajo tiste filane paprike s kuskusom. Lahko napišeš recept, prosim?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

16.04.2008, 18:45

clock-img

Ropotuljica

pencil-img

600

Da se na hitro javim: v dveh mesecih sem šla dol 4 kg. Pri moji višini to pomeni, da se mi je ITM znižal s 26,5 na 24,8!Moj cilj je še - 6 kg  (če bi blo pa še kaj več, se pa tudi ne bi pritoževala). Torej, jaz korakam lepo počasi, po 0,5 kg na teden (v povprečju), zato da bom daleč prišla.
Lep dan vsem, pa kaj dobrega za večerjo!
Papa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem