writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

02.05.2006, 23:49

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Dulči, kaj se pritožuješ, saj nisi sama, jaz sem še vedno kle, sam mal na počitnce smo šli.
Pa sem kar zadovoljna z dieto, ta mesec sem shujšala 5 kg, se pravi skupno v dveh mesecih 11 kg.
Saj ni tko slabo. Sicer bi lahko šlo še več, ampak je tud tole čist v redu, glede na to, da sem veeeeeeelik grešila. Pa pri meni tudi ko grešim, ne gre nič gor, včasih gre še celo kaj dol. Na orbiju pa tud nisem bla že kake tri tedne.
Se še beremo kaj, pa Dulči, ne obupat, jeseni bomo že kot gliste! A za kofe še vela?user posted image

clock-img

03.05.2006, 09:41

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Živjo punce.
Jaz tudi šele prišla iz dopusta....
Ker je bilo slabo vreme, smo bolj jedli, samo sem presenečena...sploh ne velik...
Je pa nekaj, kg so mi šli nazaj gor..in sicer 3 kg.....
Tako da res sem izgubila vso voljo...in me ne pripravi več nič..
Ne vem zakaj je tako..tudi kolegica, s katero sva skupaj hujšali, se je zredila nazaj.....
Pa bi še rekla, da bi grešila..ne, vsako jed sem si zapisovala...vse...skoraj tehtala...črtala vse slabo, na koncu sem hotela še kruh črtati.....
Tudi pri merjenju se obseg ni zmanjšal...
Tako da zopet razmišljam o 90-dnevni..ne vem več kaj bom naredila...nekaj bo treba pogruntati.....

user posted image

clock-img

03.05.2006, 12:56

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Kaj se ne bom pritoževala. Ti si šla dol v dveh mesecih 11 kil. Jst pa tri. Pa se ne premakne nikamor več... Jst bom glih znorela.

KOFE? ITAK!!!user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.05.2006, 12:57

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Aisha! NEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostani z nami. Daj no, čene bo tudi men vse dol padlo....


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

05.05.2006, 12:36

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Evo...spet nobene ni...

Kje pa ste vse, ki ste z mano na Montiju? Ste vse odnehale?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

05.05.2006, 14:01

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

dulči nismo odnehale, sam sonček je pa smo zunaj na sprehodu, uživamo v sončku!!!!!

itak pa tele kile bolj stojijo tko da ne vem no..... mah itak v enem letu bodo šle dol pa pika!!!! To sem si dala cilj, do novega leta bit suhcana ko trlica!!!

clock-img

05.05.2006, 23:51

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Hoj hoj...
Uf, ja, js tut se cist zapustila.. Mi je slo vse gor... tut meni ene 3 kile... user posted image  Ampak kaj k pa skoz neki jem... Ne vem al je luna al kaj, ampak sm skoz neki lacna.. user posted image  Se morm res mau k seb spravt k tole je pa ze cist tumac...

clock-img

05.05.2006, 23:55

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Jst ne vem kva je z vami punce, sploh niste resne...
Še najmanj mi je jasno za Dulči, ona dobesedno strada, pa pravi da je samo 3 kile zgubila?

No ja bom raj tih, k mi jih je še cela gora ostala za dol spravt. Pa včeri sem pojedla škatlo piškotov. Packa.

Btw, kdaj na RR prslužiš dve zvezdice? Kolk postov moraš met?


< Sporočilo je popravil jupiter -- 5.5.2006 23:57:09 >

clock-img

06.05.2006, 07:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Živjo babnce!

Jst sm pa v službi danes user posted image . Delovna sobota. Pa nič nas ne sme presenetiti bomo imeli. Glih da se mi z mulcu po hodniku lovit...

Zlatolaska, daj no... Ostani z nami...

Jupiter jst ne vem, kaj je z mano. Sploh ne gre več dol. No dns zjuraj je blo par dek manj... sam sm bla včeri zunaj pa sm spila liter vode. Zgleda, da bom mogla se več nacejat z vodo. Saj drugače čez dan spijem liter pa pol vode, ampak zgleda da bi mogla še več...  Pa Jupiter, saj ne stradam. Zadnje čase jem tud kako stvar, ki je ne bi smela. Včeraj npr. se mi je tolk zapasala fižolova juha, ki je bla na štedilniku, da sem jo mogla en krožnik.

Drgač pa še zmeraj se držim d  ne jem cukra. Razn med prvomajskimi sem malo grešila.

Ajdi morm it, čaw.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.05.2006, 07:45

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Aja dve zvezdici dobiš za 100 postov, tri pa za 500

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.05.2006, 14:25

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

No, cau babnce..user posted image
Dans sm spet z vami hehe... Upam, da za kej dl cajta...
Ma sm res rekla, da morm neki ukrent, k se sam sirim hehe...
No, tk da sm zdele popapcala ribico in solatko... zajtrk je bil pa itak pozn in sm sam dve pomaranci ozela... user posted image

Boga Dulci... Jaz mam pa pospravljalno soboto.. Pa lih je bla kolegica pr men in mi je povedala da je noseca... Sment no... Morm res mojga prpravt za kako akcijo.. K ce ne bom sam js ostala brez dojencka..user posted image

clock-img

06.05.2006, 21:41

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Ja sej fižol ni tok huda reč, da je nebi smela jest, mislm recimo v primerjavi s kako čokolado.
Js k grešim se najem piškotov, kolačkov, al pa bog ne daj, da mi kdo kako tortico prnese pod nos.

Vode pa tud js premal popijem, včasih se zvečer zalotm, da nisem spila niti deci!
Kupla sem si ene vitaminske tablete za raztopit v vodi, pa zdaj vsaj to no popijem.
Res je treba sigurno več vode spit pa več migat!user posted image

Zlatolasska, kaj čmo še komentirat okoli te tvoje teme. Žou ti ne moremo pomagat, je pa sigurno, da se vsaka želja enkrat uresniči, sam če si res močno želiš. Sicr pa sej veš - vaja dela mojsstra user posted image ! Pa orehi baje pomagajo,

to lahko tud na montiju ješ.


Pa itak, bolš debela pa vesela, kot kaka suha prekla pa tečna ko user posted image .

No no, pol bom mela kmal dve zvezdice...user posted image In če bom še kdaj morala (bog ne daj!) kako prošno za službo pisat, se  bom v življenjepisu lahko pohvalila, da mam na Ringaraji vse možne zvezdice hehe - tolk časa bom morala še hujšat namreč.

Al kej plačajo za 5 zvezdic mogoče?


< Sporočilo je popravil jupiter -- 6.5.2006 21:43:36 >

clock-img

07.05.2006, 22:58

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Jupiter za 4 zvezdice dobiš čokolado, za 5 pa škatlo piškotov!

Jaz sem mela danes svoj dan. Cel dan sem poležavala in uživala.... pa ja pojedla pol gorenjke... tiste s 70% kakava, tko da ni tak greh!

Zakaj nismo resne.... jaz bolj težko, mi tamala cel čas nekaj v usta tlač in je čist nemogoča če ne pojem, sploh če jaz njo hranim k ji ni jasno zakaj ona mene ne sme.....

Grem nadaljevat z mojim večerom.

clock-img

08.05.2006, 12:36

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

...no mogoče pa res ostajam na isti teži zaradi tega, ke na solati pojem nekaj fišolov, pa ker si vsake tolko privoščim kak košček 70% čokolade...

LP; D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

08.05.2006, 19:18

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Uf ja glede moje teme... user posted image  Me je dons sodelovka cist napi***user posted image  k sm se zacela neki bunit... hehe. Tk da.. Sej se bom poskusala skulirat pa bo...

Ammmmm... No, zdejle greva pa baje z mojim mal laufat.. cprov je prej tezil, da se neki cudno pocuti, pa zdej da nima superga za tect...user posted image  ja ja...user posted image

Ajde punce..

clock-img

08.05.2006, 21:32

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Uuuuuuuuuuuuuuu zlatolaska... Frajerka ti... a laufat si šla? Pridna... Jst se pa ne morem odpravit na kolo. Rabim družbo... Pa še dež se je uscal dns...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

08.05.2006, 22:17

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Zlatolaska, sej se nč ne pizdimo, sam pomagat pa res ne mormo.... Pa pomoje ni glih dobr da hujšaš v takih obdobjih.

A katera ve al pa mogoče lahko pogleda v knjigo, če lahko namesto polnozrnatega kruha za zajtrk pojem recimo ovsene kosmiče (morajo tud tej bit polnozrnati?), al pa polnozrnat pšenični zdrob, al pa proseno kašo al pa mogoče ajdovo kašo s suhimi češplami? Sem se že naveličala tega kruha in vseh marmelad namreč.

clock-img

08.05.2006, 22:24

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Pajaca, te držim za besedo.
Njami njami, piškoti pa čokolada. A za dve zvezdice pa nič ne dobim?user posted image

clock-img

09.05.2006, 07:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jupiter po moje lahko. Jst dostkrat za večerjo jem polnozrnate muslije z mlekom. Ful me nasitijo in imam pol mir. Ker če jem zvečer nekaj od beljakovin pol sm kar naprej še lačna...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

09.05.2006, 16:19

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Uf, ja, dulci, vse skup propalo...user posted image  Moj ni mel superg, pa se zmenu se je, da greva na zur v Rozno... in pol bi mogla v eni uri polaufat, se stusirat in se neki casa odsedet doma, da se spet kej ne prehladim, c grem ven takoj po tusiranju... *obcutljiva pac* Dans pa najbrz tek spet odpade... dez in to...user posted image

Po moje tut lohka jes ovsene kosmice... Sam men niso lih favourite... user posted image

Zdej se ze neki casa sploh nisem tehtala.. Se kr ne upam.. k nazadnje k sm se me je skor kap zadela, k sm se cist zredila... Zdej je po moje slo dol mal, sam bom najbrz se neki casa pocakala... Kej napredka drugje?

clock-img

09.05.2006, 18:36

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Glede teže. khm... jst sm še zmeraj na istem. Teža sicer niha. Dns sm imela spet enako težo kot tistikrat, ko sem imala vodni dan. Torej najnižjo odkar se ravnam po Montiju. Sam kaj k bo jutr spet nazaj šla. No upam, da ne...

So mi pa kavbojke nekam široke ratale... Čudno ne? Pa Goodbye celulite sem si kupila od Niveje. Ne vem če bo kaj pomagal....


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

09.05.2006, 22:15

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Ma men teža kr stoji že en teden, sm pa res vseh prepovedanih stvari se nažirala. Se moram mal v red spravt....

clock-img

09.05.2006, 22:16

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Še dva posta pa dobim dve zvezdice user posted image

clock-img

09.05.2006, 22:16

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Še en post pa dobim dve zvezdice...user posted image

clock-img

09.05.2006, 22:17

clock-img

jupiter

pencil-img

175

Juhu, mam dve zvezdice.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, ja sej že vem, da sem koza.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem