cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

16.02.2008, 11:16

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: simonka

Dulčika pa ja tisto z 70 % kakavauser posted image user posted image user posted image .



Ja itak. Celo uno s 85% sem si kupila.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

16.02.2008, 19:45

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Zdajle gremo pa na večerjo. Prvič, kar montignacam, bom jedla zunaj. Upam, da se mi uspe vsaj kolikor toliko držat.

Nočko!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

17.02.2008, 11:20

clock-img

Ropotuljica

pencil-img

600

Bravo Snrlax, sva se držali 100%, a ne?

clock-img

18.02.2008, 01:55

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, midve sva res lahko samo za zgled!user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

18.02.2008, 08:10

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla, punce!

jaz sem čist not padla, a si lahko čestitamuser posted image user posted image  in imam kar voljo, tak da sem veselauser posted image

uspešen tedenuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

18.02.2008, 08:59

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

montignac me je oklestil za 8 kg....user posted image user posted image user posted image

vsem uspešen začetek tedna

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

18.02.2008, 11:07

clock-img

Ropotuljica

pencil-img

600

Meni se še nič ne pozna. Upam, da ga ne lomim preveč. Prve dni sem tu pa tam kaj obliznila, zdaj pa bom poskusila bolj strogo. Nikakor pa ne morem zdržat od zajtrka (med 7. in 8. uro) do kosila, ne da bi vmes kaj pojedla. Ob 11h sem lačna ko volk. Dasnes sem si zmiksala zmrznjene maline, eno pomarančo in malo mleka. Je to ok?

clock-img

18.02.2008, 12:59

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!

Rainbow in Mojamura - čestitam za trdno voljo!

Ropotuljica - jaz sem tudi od začetka imela težave, ker sem bila lačna med obroki. Sčasoma se navadiš. Jaz sem ponavadi imela pri roki malo študentnfutra ali pa črno čokolado. Tudi kak kos sadja ali še bolje zelenjave ali pa rezina sira je ok. Tako da verjetno je tvoja kombinacija ok.

Zunaj je 11,5 stopinj in to je dovolj toplo, da gremo malo na kolo. user posted image user posted image Otroci že komaj čakajo. Zvečer pa malo orbitreka in trebušnjakov.


_____________________________

lp

clock-img

18.02.2008, 13:00

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Še to: jaz sem zase ugotovila, da mi nikakor ne pašejo beljakovinski zajtrki - sem lačna že čez eno uro, zato ponavadi jem za zajtrk kruh in sem sita dalj časa.

_____________________________

lp

clock-img

18.02.2008, 13:47

clock-img

maša*

pencil-img

333

meni se že tudi manj kg pozna user posted image user posted image

ima katera recept za kakšno pecivo po Montiju ali pa čokoladno torto? pa še nekaj: lahko jem meso in gobe skupaj? ali pa mogoče pz testenine in gobe z sojino smetano?


clock-img

18.02.2008, 13:57

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Maša, recept za čokoldno torto ima Al*1, meso in gobe je super kombinacija, ali pa testenine, seveda.

pri nas pa je danes kurji paprikaš, kuhana zelenjava, solata in za otroke še priloga v obliki testenin.

lep danuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

18.02.2008, 14:37

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Maša poglej si na strani v mojem podpisu.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

18.02.2008, 15:12

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Še to: jaz sem zase ugotovila, da mi nikakor ne pašejo beljakovinski zajtrki -


Jaz dobim migreno že ob misli na beljakovinski zajtrk. Zjutraj rabim eno orng kajlo kruha+jogurt. ali pa ogromno mueslijev+mleko. Potem se pa da živet ...
Orng kajla pomeni "zelo zelo velik kos", da me ne boste potem spraševale user posted image

clock-img

18.02.2008, 15:45

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Evo, sem nazaj iz sprehoda - kolesarit sta šla samo sine in mož, midve s taveliko pa najprej na dolgi sprehod, pol pa še malo po vrtu brkljat.

Jaz tudi neredim velikokrat meso + gobe.

Še recept za torto:
Montijeva čokoladna torta:

310 g črne čokolade
10 jajc

Čokolado stopimo nad paro.
Ločimo rumenjake od beljakov
Rumenjake stepemo, počasi prilivamo temno stopljeno čokolado. Beljake stepemo v sneg in dodamo čokoldi in rumenjakom.

Tortni model obložimo s peki papirjem in vanj vlijemo testo. Pečemo pri 250 st. 8 minut.

Ko je pečena pustiš 12 ur stati v hladilniku. Hladno lahko preliješ s stopljeno čokolado.


To je originalni recept. Jaz ga malo priredim: naredim iz 5 jajc in se najeva midva z možem in še otroci. Ker se mi že cela torta zdi zelo čokoladne je ne prelijem s čokolado, pač pa namažem z marmelado brez sladkorja.


_____________________________

lp

clock-img

19.02.2008, 08:01

clock-img

Tajduška

pencil-img

142

A lahko pr MOntiju jem kislo repo in kašnate klobase?

clock-img

19.02.2008, 08:12

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Kašnate ne - kombinacija mesa in kaše! Lahko pa recimo pečenice.

_____________________________

lp

clock-img

19.02.2008, 08:29

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

včeraj sem šla na sprehod mi je taaaaaaaaaaaaaaaaaakoooooooo pasalo. drugače pa bom ponovila še enako za danes, če bo vreme primerno.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

19.02.2008, 14:39

clock-img

Ropotuljica

pencil-img

600

Z Jančiko sva pravkar ugotovili, da se moje telo zaradi dojenja očitno upira hujšanju. V 8 dneh šlo dol NIČ, niti gram, poleg tega sem ves čas nenormalno lačna. Kaj pa zdaj? Moram razmislit, kaj naj naredim. naj se držim, pa mogoče več OH, al naj žrem vse po vrsti, vključno s tonami čokolešnika, kar sem počela prej? ker kile se ne spreminjajo ....

clock-img

19.02.2008, 22:35

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ne vem, ropotuljica, jaz sem tudi še dojila, ko sem začela z Montijem. In osem dni ni ravno blagodejno, da bi človek nehal. Pomisli, da ješ zdravo oziroma bolj zdravo kot prej. Mislim, kdo pametuje, jaz, ki sem komaj dva tedna držim spet nad gladino, da me ne potegne vase  spet mlečna čokolada in ostale dobroteuser posted image  ampak zaenkat dobro kaže.
jaz sem tudi lačna na tri ure, pa ne dojim. In ne pozabi, da moraš jest dovolj, ne stradat. Samo ne čokolino (to je bila moja priljubljena večerja dolgo časauser posted image )

pa zdi se mi, da je pri meni večerja ključna, torej, da zvečer zdravo jem. Danes je bila skuta z hogurtom, vse z min maščobe. Ali pa veš, kaj mi je tudi včasih všeč. pa še moja ta mala ima raa, ovsene kosmiče, skuhane v mleku (si pač narediš z 1,6m); je nasitno.

Ženske jaz sem iznašla eno fino pregrešno čokolado in sicer od Lindta one pekoče, ste že poskusile??? Super dobre, pa še dosti je ne moreš pojest. za trenutke v sili po cukruuser posted image

joj, jutri ne vem, kaj bi skuhalauser posted image user posted image user posted image user posted image

sicer pa, all the best with Montyuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

20.02.2008, 04:43

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ropotuljica, vztrajaj! user posted image Boš videla, da bo šlo dol.

Jaz tudi jem kot dojenčki - na 3 ure. Res, ne lažem.

Še vedno pa se premalo gibam. Sploh ta teden, ker berem eno fajno knjigo (kolikor lahko zraven tamalčka). Bom morala knjigo pustit in it popoldan ven na sonce, ker sem nazaj pridobila pol kilograma v dveh dneh, kajti zraven knjige je tako fajn jest suhe fige ali pa bučnice.user posted image user posted image user posted image Tako, pojedla sem vso zalogo semen in suhega sadja (po kosilu, seveda), tako da danes grem definitivno ven al pa likat mojo goro perila. Al pa oboje.user posted image Študentfutra pa si ne kupujem več. Tako.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

20.02.2008, 07:58

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hm....nekaj me zanima, pa si ti res naješ pri Z, K in V? pa če maš še kakšo malico vmes?

mogoče je res malo dojenje krivo, ampak ne daj se vztrajaj naprej

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

20.02.2008, 10:59

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Ropotuljica, ne nehaj! Pa nikar se ne tehtaj kar naprej. Ti lepo zdravo jej, zvagaj se pa konec marca, pa bo. Ne vem , kako tvoj organizem funkcionira, ampak jaz sem med dojenjem kar skopnela (7,8 kilc v 8 mesecih, ukinila sem pa samo sladkarije, ki sem jih v nosečnosti pojedla več kot prej v celem življenju., pa porcije sem malo zmanjšala. Niti enkrat nisem bila lačna.
Držimo pesti.
Aja: pri kakšnem brezveznem napadu lakote jem muislije s posnetim mlekom - to je zelo nasitno in zdravo, kalorij pa tudi ni veliko.

clock-img

20.02.2008, 12:16

clock-img

Ropotuljica

pencil-img

600

O, punce, hvala. Ste me kar potolažile. Zaenkrat sem se odločila, da bom poskusila še naprej, jedla bom pač na tri ure, pa magari za dopoldansko malico še OH, da bo bolj zaleglo.
Sporočim, kako mi gre.

clock-img

20.02.2008, 14:27

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Danes sem se spet tehtala in sem zelo zadovoljna. Počasi in vztrajno gre doluser posted image

Ropotuljica, meni je šlo dol ob dojenju komaj v kombinaciji z Montignacom. Po enem letu dojenja sem bila še vedno na istih kilah, seveda niso manjkale sladkarije in vse napačne kombinacije. Potem pa je šlo dol v štirih mesecih, vmes sem pa tudi dojit nehala (ni bilo povezano s hujšanjem). Sva pa z možem skupaj hujšala in sva se res držala prve stopnje. In zdaj sva spet začela, vmes naju je malo odneslo v napačne vode. Kja čem, ljudje smo slabiči, za hujšat je treba volja, posebej ob bombardiranju prehranske industrije s cukri (še na blagajni z leve in desneuser posted image )

pa nikoli mi ni jasno, kaj mi pomaga sadnji jogurt z 0% maščobe, če je noter sladkoruser posted image user posted image user posted image

lep popoldanuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

20.02.2008, 16:56

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz se bom pa konec tedna bala stopit na tehtnico. Kuham mojemu lubčku, pa včasih kaj probam vmes...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem