cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

22.01.2008, 11:28

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no hvala bogu, da jaz z sranjem zaenkrat nimam težav....že prej sem šla 3-5 krat na dan enako je zdaj ko sem na montiju

se mi je pa kvaliteta nohtov zelo popravilauser posted image

go monty go hehehuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

22.01.2008, 16:46

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

no hvala bogu, da jaz z sranjem zaenkrat nimam težav....že prej sem šla 3-5 krat na dan enako je zdaj ko sem na montiju

se mi je pa kvaliteta nohtov zelo popravilauser posted image

go monty go hehehuser posted image user posted image



Saj jaz tudi nimam težav. Moj me včasih kar pogleda, ko rečem da grem v wc. A spet? pravi. user posted image




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

22.01.2008, 20:02

clock-img

maša*

pencil-img

333

Jutri bom kuhala kosilo za celo familijo pa me zanima, če je ok. šampinjoni + riž (divji riž zame)user posted image

clock-img

22.01.2008, 20:29

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Maša, to je ok. Njami!

clock-img

25.01.2008, 09:41

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Zgleda, da je tale jara kača malo zamrla odkar se javljamo pri nataši77 in na mojem forumu. Samo tukaj se vseeno lahko še kaj javite.

LP,D

PS: Danes popijem tisto grenko sol pa bomo vidli jutri kakšno sranje bo user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

25.01.2008, 21:24

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čer!

Dulci, uspešno sr.. ti želimuser posted image , pa ne preveč boleče.

a na tvojem forumu se kaj dogaja, moram malo počekirat.
čeprav nisem nič kaj pridna, ne vem kako bo s temi 4-imi kilami.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

26.01.2008, 09:57

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

čau mene pa zanima če se lahko je bakalar,glede na to da je to posušena riba,olivno olje in začimbe....seveda brez kruha?

clock-img

26.01.2008, 10:25

clock-img

medika 13

pencil-img

607

haj,
tudi jaz imam eno vprašanje: danes zvečer grem na rojstni dan in kaj od pršuta, sir in oliv lahko jem?

Hvala za odgovore in lep dan!


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

clock-img

26.01.2008, 10:51

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Dulci, uspešno sr.. ti želimuser posted image , pa ne preveč boleče.

a na tvojem forumu se kaj dogaja, moram malo počekirat.
čeprav nisem nič kaj pridna, ne vem kako bo s temi 4-imi kilami.



Lep pozdrav tudi tebi od "taposrane". Ni boleče. SIce rpa lahko prebereš moje občutke na mojem forumu. Je kar zaživel v zadnjih 14 dneh. Pridi kaj pogledat.

IZVIRNO SPOROČILO: medika 13
tudi jaz imam eno vprašanje: danes zvečer grem na rojstni dan in kaj od pršuta, sir in oliv lahko jem?



Od tega lahko vse ješ. Jaz večkrat za večerjo kako rezino pršuta, malo sirčka. Za olive pa ne vem. Pomoje ne morejo škodit. Samo ne jest tega s kruhom, ampak samo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

26.01.2008, 11:17

clock-img

medika 13

pencil-img

607

dulcinea hvala ... ja itak sem mislila brez kruha ... tebi pa uspešno ˝čiščenje˝ user posted image


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

clock-img

26.01.2008, 13:25

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Ojla. Seveda lahko olive. Kar ti jih srce poželiuser posted image user posted image  Imajo GI 15user posted image

clock-img

28.01.2008, 12:15

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Dulci kaj zdej si uspela se izsrat? kako je šlo tole čiščenje?

clock-img

28.01.2008, 12:24

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Včasih smo še kakšno o kulinariki rekle, zdaj pa samo še sruser posted image je user posted image

No, pri nas imamo danes špagete s paradižnikovo omako (s feferončkom, njami)+ solato. Jaz bom naskrivaj malček sira gor.(Ampak jaz sem suha, tiste, ki hujšate, me ne smete posnemat.)

clock-img

28.01.2008, 14:03

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!

Že kar nekaj časa se nisem javila - tudi na tehtnici nisem stala že nekaj dni, ampak počaaaaaaasi gre dol. Na srečo se je začelo malo lepše vreme in smo začeli s kolesarjenjem pa na rekreacijo tudi hodim - se z Rainbow nadzirava, koliko sva pridniuser posted image

Še današnji jedilnik: burek iz pz testa s skuto in porom in zelena solata.


_____________________________

lp

clock-img

28.01.2008, 14:06

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

ja, quasy, prav imašuser posted image

jaz sem pa iznašla eno fajn večerjo, možno v različnih variantah: leča (ali pirina kaša) + pečene bučke (sem jih končno našla, one kupljene od Ete ali česa že)+ rukola + mičkeno sira = torej solata

Če pa imate še kakšne ideje v zvezi z večerjami, na plan z njimi.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

28.01.2008, 14:08

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

glej, jo Al*1, hkrati sa pisaliuser posted image

jutri pa na žalost ne bom mogla na telovadbo. boš morala kar sama bit pridna.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

28.01.2008, 14:12

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Škoda, da ne prideš!

Ideja za večerjo je pa res super! preizkusim že danes. user posted image user posted image V petek sem v trgovini kupila tri konzerve pire v slanici in nisem niti vedela, kako bi jo lahko uporabila.


_____________________________

lp

clock-img

28.01.2008, 17:49

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz sem pa ravnokar zamesila en čist običen kruh iz PZ moke. Zdaj pa samo upam, da uspe. Ker me je mami šimfala, da ne bo nič ratalo, pa da bom smao moko uničla pa elektriko ponucala. Fotr je pa iz dnevne vpil: pusti jo, kako pa naj se navadi, če ne proba. Moram povedat, da jaz drugače nič ne kuham in nisem rojena kuharica. Sam me pa to razkuri, ko mi ne pusti mat pri 28 letih eksperimetirat. Al mi pa skoz zraven sveti. Grrrrrrrr... Sem ji še zabičala, da bom šla kmal od hše, pol bo pa vidla, kako me bo klicala vsak dan.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

28.01.2008, 20:36

clock-img

al1*

pencil-img

2246

In kako je ratal? Ziher je bil ok!


_____________________________

lp

clock-img

28.01.2008, 21:05

clock-img

maša*

pencil-img

333

jaz pa čakam na kruhomat. se mi ne da na roke delat kruha (no da vidim najprej kako bo v kruhomatu).

kaj pa jedi iz durum (celega) pšeničnega zdroba lahko jemo? vem, da polenta ni dovoljena, ampak zanima me bolj polnozrnati prepečenec.

clock-img

28.01.2008, 21:09

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

In kako je ratal? Ziher je bil ok!



Še 10 minutk se mora peči. Zgleda prav OK. Upam, da ne bo pretrd.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

28.01.2008, 21:27

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Dulcinea - da ima kruh bolj mehko skorjo, lahko daš v pečico eno posodo z vodo.

Maša - prepečenec iz pz moke je načeloma ok - seveda samo zjutraj, pa preveri, če je res iz polnozrnate moke, da ni pol bele moke zraven.
Glede zdroba pa je tako: če ga kuhaš na mleku, pol ni ok, če pa ga kako drugače uporabiš, torej brez mleka, jajc, pol pa je ok. Jaz mojima otrokoma kuham pirin polnozrnati zdrob, ga imata zelo rada.


_____________________________

lp

clock-img

28.01.2008, 22:40

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Za lahko noč še beljakovinska različica solate:

rukola+tuna v naravnem soku+rdeča paprika+mičkeno oliv in kaper+mičkeno man mastne skute+preliv iz mičkeno olive oil+oni kis kakosemužereče (vam jutri povem)
mora pa bit grudasta skuta ali pa šlo bi tudi z lahko mozarello.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

29.01.2008, 07:52

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

včeraj sem si naredila tole:

2 fileja od osliča sem narezala na rezance in sem jih na malo olivnega olja na hitro popekla, nato sem dodala pest narezanih šampinjonov, pa 3 stroke strtega česna. Poleg sem jedla zeleno solato in grah.

njamiiiiii

p.s. včeraj ko sem prišla po dveh tednih (bolniška) delat, so mi vsi rekli, tebe je pa bolezen res zdelala....kar shujšala siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

29.01.2008, 16:43

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Mojamura čestitke. Torej se že opazi tvoja vztrajnost.

Meni je pa kruhek uspel. Je ful dober. Zjutraj sem ga en orng velik kos pojedla. Ko sem prišla domov, sem rekla, če ga je mami dala v skrinjo (zjutraj sem ga narezala na manjše kose in dala v vrečko). Pa je rekla, da je. In sem jo prašala, če ga je probala, kako je dober pa je rekla da ni. user posted image  Je trmasta kot konj. Noče iz principa, ker je včeraj rekla, da mi itak ne bo uspel. Pa tudi skorja ni bila zjutraj več tako trda, ker je čez noč odnehal.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem