cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

10.01.2008, 12:14

clock-img

Anonimen

DRAVO PREHRANJEVANJE PO MONTIGNACOVI METODI

Prepovedana živila:

Krompir
Izdelki iz bele moke:
- bel kruh
- testenine
- peciva
- keksi
- rogljički…
prečiščen riž
korenje
med
koruzni kosmiči
lubenica
sladkor
sladkani kosmiči
čokoladne sladice
mlečna čokolada
sladoled
banane


Sam taboljš ne smeš jest jaz neb zdržala brez (krompirja, testenin, korenja, banan, riž, kosmiči)user posted image

clock-img

10.01.2008, 14:21

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Mikena08, saj se navadiš.

Še moje poročilo po enem tednu: obsegi so -1cm v bokih in stegnih, kilogrami pa tudi  -1. Tako da gre v pravo smer.


_____________________________

lp

clock-img

10.01.2008, 22:38

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

ojla!

Al1*, bravouser posted image

jaz pa se po enem tednu še ne upam tehtat, čeprav se bom mogoče jutri. Trudim se, čeprav me je danes zaneslo z eno skledico čokolinauser posted image , ampak ok. Se trudim, da bi malo boj raznovrstno hrano jedla, včeraj sem si nardila solato s piro in papriko. Ful dobro.

user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

11.01.2008, 10:26

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Punce kaj in kako lahko naredim iz Ajdove kaše? Pa prosim podroben opis ker sem bol leva za kuhanje user posted image

clock-img

11.01.2008, 10:28

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: Mikena08

Sam taboljš ne smeš jest jaz neb zdržala brez (krompirja, testenin, korenja, banan, riž, kosmiči)user posted image



Ampak fora je v tem da pa LAHKO ješ:
- polnozrnat kruh
- polnozrnate testenine
- rjav ali basmati riž
- polnozrnatih kosmičev

Tako da vse pa tud nismo črtal no user posted image jst tud banane jem in korenje jem.

clock-img

11.01.2008, 11:09

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz sem zadnjič naredila ajdovo kašo s šampinjoni. Kašo skuhaš iz šampinjonov pa narediš omako in to zmešaš. Super stvarca. Daj pobrskaj malo po kulinarika.net. nisem še doma in nimam tukaj recepta.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

11.01.2008, 11:38

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

punce, to je že 101 stran tega posta, in vem da ste ziher kake pametne nasvete dale za začetnike montingaca.....

a bi še katera mene malo vzpodbudila....

pa zanima me kako hitro ste kaj hujšale na prvi stopnji, recimo kolko kil na mesec povprečno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

11.01.2008, 12:04

clock-img

sonjah

pencil-img

164

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Punce kaj in kako lahko naredim iz Ajdove kaše? Pa prosim podroben opis ker sem bol leva za kuhanje user posted image



Evo ti punčica en receptek za ajdovo kašo z gobami:

200 g ajdove kaše
300 g gob
1 žlica sesekljane čebule ali šalotke
1 žlica sesekljanega peteršilja
2 stroka strtega česna
žlička gorčice
ščepec majarona
sol
poper po okusu
žlica olivnega olja
voda za zalivanje

Na olju popražimo čebulo, da postekleni, ne sme pa porjaveti. Dodamo ne predrobno narezane gobe in pražimo, da tekočina izhlapi. Dodamo česen, peteršilj, majaron in gorčico, solimo in popramo po okusu ter dodamo še prebrano ajdovo kašo. Premešamo, zalijemo z malo manj kot dvojno količino vode (podobno, kot pri kuhanju riža). Pokrito kuhljamo kakih 20 minut, da voda izgine in se kaša zmehča. user posted image user posted image
 
 

clock-img

11.01.2008, 12:53

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Točno to bom jaz danes kuhala - božansko je. Zraven pa radič. Delam pa kar iz zmrznjenih šampinjonov, zraven pa vržem še eno pest namočenih suhih jurčkov za aromo, ni pa nujno.

clock-img

12.01.2008, 10:30

clock-img

maša*

pencil-img

333

eno vprašanje: ali se lahko kdaj pri tej dieti prekršiš, ne da bi se ti potem vse podrlo?
danes imamo namreč družinsko kosilo v restavraciji, pa ne bi rada nekaj komplicirala.
ostale dni se držim in jem bolj malo.

p.s. nekje sem prebrala, da zeleni čaj pomaga pri hujšanju? je res? je katera sprobala?user posted image

clock-img

12.01.2008, 11:09

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Zakaj bi pa komplicirala? Pojej juho (brez zakuhe), meso/ribe, kuhano zelenjavo (če je ) in solato. Samo krompir ali testenine izpusti, pa imaš tapravega Montija. In če hujšaš, menda ne boš tortice žrla po kosilu, a ne ...

clock-img

13.01.2008, 12:50

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ojla!

Jaz se moram večkrat tu oglašat, da ohranim voljo za nejedje sladkarijuser posted image

vidim, da ste nekatere nove tu user posted image
pa da debata ni več tak ažurnauser posted image

je ena spraševala, kako so šle kile dol; ko sem se jaz striktno držala prve stopnje, so šle hitro dol, vsaj za moje pojme. V roku od avgusta do novembra sem bila lažja za 9 kg.
Zdaj pa imam spet 4 plusa, tak da sem kar jezna sama nase. Aja, hujšala pa sem predlani, in nekje do lani poleti sem uspešno krmarila na drugi stopnji, zdaj jeseni pa mi je vsa doslednost v vodo padla. Ampak, ni še vse igubljeno.

Tak da punce, stopimo vkup in se ne dajmouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

15.01.2008, 16:21

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Se moram malo oglasit. Danes sem si kupila grenko sol v lekarni. Zdaj moram samo še izbrat dva dneva (vikend), ko ga bom srala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

17.01.2008, 11:48

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Dulcinea, a boš poročala ? user posted image
Pri nas pa tega noben ne rabi: midva se neprestano drenjava na wc-ju, ta mali pa tut nonstop plenice menjamo - kaka vsaj 3x na dan že od rojstva ... grozna familja, res user posted image

clock-img

17.01.2008, 18:36

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Sem vedela, da moram sem pogledat, sta me pa nasmejaliuser posted image

Dulci, kaj ga pa te seruser posted image ? ne, resno, a imaš težave z zaprtjem?

jaz sem grozna, jutro začnem zdravo, zvečer končam nezdravouser posted image

Upam, da ste ostale kaj bolj pridne.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

17.01.2008, 21:08

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Sem vedela, da moram sem pogledat, sta me pa nasmejaliuser posted image

Dulci, kaj ga pa te seruser posted image ? ne, resno, a imaš težave z zaprtjem?

jaz sem grozna, jutro začnem zdravo, zvečer končam nezdravouser posted image

Upam, da ste ostale kaj bolj pridne.



Nimam nobenih problemov, čeprav sem zadnji spila en liter donata, pa me ni pregnalo. Bom pa naredila tole. Sicer sem hujšat začela jovo na novo s prvim januarjem, prečistit se mi pa še ni uspelo. Upam, da bom drug vikend doma, da ga bom lahko srala.

Ti, mavrica, pa le nehaj grešit, ker potem še nas s tem potegneš v greh. Me pa veseli, da smo te nasmejale.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

18.01.2008, 09:39

clock-img

daysi

pencil-img

249

Dulcineja, jaz sem naredila terapijo z grenko soljo preden sem začel z dieto in po štirinajstih dneh. Moram reči, da sem bila res pozitivno presenečena, kajti po tem nisem bila več tako grozno lačna( imela sem problem z prenažiranjem) in tudi prebava mi deluje od takrat super( lahko tudi do tri krat na dan). Vendar moraš biti previdna da boš po terapiji res jedla bolj vlaknine in manj čokolade, ipd.,  ker ti to zapaca vse skupaj. Meni je bil prvič okus soli kar v redu, drugič sem se pa morala zelo potruditi, da je šlo vse dol. Tudi zmes oljčnega olja in pomarančnega soka sem kar z lahkoto popila. Če se boš odločila, da to narediš danes, za jutri ne nečrtuj nobenih shoppingov, ker boš celo dopoldne dobesedno preživela na wc-ju. Dobesedno vse lije iz tebe.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

18.01.2008, 20:06

clock-img

maša*

pencil-img

333

kako hitro začnejo kile dol it? ali pa da se vsaj na obliki telesa pozna, da hujšamo?

sicer hodim 3krat na teden na fitness, tako da se mi zaradi tega verjetno ne pozna na kg, amapk zdaj pa se že več kot 2 tedna držim (z mooče kako pregreho), pa se še mi nič ne pozna na telesu in tudi kg so enakiuser posted image .

clock-img

18.01.2008, 21:06

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: maša*

kako hitro začnejo kile dol it? ali pa da se vsaj na obliki telesa pozna, da hujšamo?

sicer hodim 3krat na teden na fitness, tako da se mi zaradi tega verjetno ne pozna na kg, amapk zdaj pa se že več kot 2 tedna držim (z mooče kako pregreho), pa se še mi nič ne pozna na telesu in tudi kg so enakiuser posted image .



Odvisno, koliko kil imaš preveč. če jih imaš veliko, potem bi se moglo kmal kaj poznat. Če pa je to samo finesa (5 kg), potem pa se verjetno ne pozna kaj hitro.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

18.01.2008, 21:17

clock-img

maša*

pencil-img

333

je kar dosti...10 kg. pa upam da bom nekje do sredine aprila dol to spravla. user posted image

clock-img

18.01.2008, 21:30

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Od kdaj pa hujšaš? In koliko si že dala dol, če si?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

18.01.2008, 21:46

clock-img

maša*

pencil-img

333

na prehrano pazim od 1. januarja, samo sem spoznala da sem marskija narobe naredila in zdaj hujšam po načelih Montija zadnjih 14 dni. Mogoče sem se 2-3 krat pregrešila pri kosilu, samo ni zdaj blo ne vem kak (nisem jedla jedi ki so na seznamu prepovedanih živil). 

clock-img

20.01.2008, 21:28

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Čer!

Dulci, saj se trudim, danes sem celo zdravo končala dan.

Sem šla malo gledat, kaj ti to naklepaš in te kar občudujem. No way, da jaz kaj takega naredim. Prvič, si moraš cel dan rezervirat wc pa še nič druga počet razen tega. Grozno.
je pa seveda fajn, da se sčistiš.

uspešno zdravo prehranjevanje želim vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

21.01.2008, 08:37

clock-img

puncica

pencil-img

9847

kaj je zdej dulci si se spucala al ne?

clock-img

21.01.2008, 18:41

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144


Sem šla malo gledat, kaj ti to naklepaš in te kar občudujem. No way, da jaz kaj takega naredim. Prvič, si moraš cel dan rezervirat wc pa še nič druga počet razen tega. Grozno.
je pa seveda fajn, da se sčistiš.



Jaz pa bom to naredila. Ob prvem vikendu, ko bom doma. Ker tu pri tašči že ne bom srala cel dan. Upam da drug vikend. Če bo dragi pršel iz bolnice. user posted image




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem