cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac

  
clock-img

20.04.2006, 21:10

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Zlatolaska! Za ušesa bi te. Če se ti da iskat na mačkicah, pol lahko tud teh devet naših strani prebreš in najdeš kako idejo za jest. Smo napisale kar nekaj jedilnikov.
JSt predvsem ne kompliciram, ker pri nas kuha mami. Če je na jedilniku meso, pojem pač meso. Malo ga obrišem v paprinati brisači, da ni preveč masten. PA solatko. Če pa ni nč, pol si pa kako hrenovko skuham al pa spečem. Al pa jajčke spečeš... Pa ribice sam za 10 minut na olivnem oljčku popečem... Včasih grešim tud z govejo juhico brez vsega seveda. Sam verjetno ni vredi, ker se je v njej kuhal tud en krompirček. Dns sm jedla recimo precejeno zelenjavno juho. v njej se je kuhalo tudi korenje pa krompir. Kaj čm. To je blo kuhano... Pa lačna sem bla.

Med malico jem eno pest arašidov, ker dajo ful energije, pa želodec se mi napolni. Pa vodo zravn.

Zdaj pa zlatolaska, veselo na delo in brat teh naših 225 postov in ziher boš našla kako idejo za južno.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.04.2006, 09:40

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

A tok postkov je???? Svasta... Kr misli si, da grem zdele to brat hehe...
Pa NE DA se mi iskat po mackicah... sam omenla sm, da so najbrz tm recepti user posted image

Sej vem, da ni komplikacij... Sam eno stvar in solato pac... tk kt mam nastudiran ze od vecih neuspelih poizkusov 90-dnevne hehe... Pa krompirja in podobnih stvari ne sploh.. user posted image

Ah ah ah... No, dulci... sej dons laufa...

clock-img

21.04.2006, 21:16

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Haha, zdele sm pr mojmu lubitu in ma njegova sestrca na obisku dve francozinji. Montignac bi se kar križal, če bi ju videl. No saj dokler sta sedeli za mizo sm mislna da sta kar suhi, sam k sta pa vstali.... Mata rit za dve karjoli... Bl američanki izgledata. Pa prehranjevanje je tud tko... bl ameriško. Tašča je sicer skuhala pomfri pa zrezek pa radič s fižilo. Pojedli sta ves krompir pa skoraj vse meso, solate pa nista dotaknili... Mal čudno tole francosko prehranjevanje...

Lp, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

22.04.2006, 14:15

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Hehe dulci... Carsko user posted image  

Js grem pa zdele papcat ribico.. Si jo morm spectuser posted image

A si se preselila? Nc vec bajznge? user posted image

clock-img

22.04.2006, 17:58

clock-img

molierka

pencil-img

46

Mene pa zanima kako se to metodo sploh izvaja na osnovi česa kako začeti kaj jesti koliko kilogramov lahko izgubiš nasplošno vse o tej metodi hvala  

clock-img

22.04.2006, 19:03

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Zlatolaska, jst sm za vikende dostkrat pri fantu, ker se pač vidiva samo za vikende... Bajznga še vedno ostaja moj dom

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

22.04.2006, 19:06

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Molierka, malo si preberi ta forum. Najbolje pa je, če si prebereš Montignacovo knjigo: M.Montignac: Jem, torej hujšam. Jaz jo imam v elektronski obliki. Snela sem jo z e-mule. Če imaš, najdi sama, lahko pa se mi tudi javiš na privat, pa ti jo pošljem.

Osnovno, kar sem jaz opustila pri tej dieti je, da sem opustila krompir, kruh, riž, testenine...

Lp, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

22.04.2006, 19:15

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Molierka!

No pa še tole sem našla:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=591729&mpage=1&key=montignac??

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=587823&mpage=1&key=montignac??

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=340194&mpage=1&key=montignac??

LP, če se nam pa pridružiš pa toliko fajn, Dulči

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

22.04.2006, 19:36

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Pozdravcek Molierka se od mene!
Ampak ne bom nic novga povedala, ker je ze Dulci glavno..user posted image  Pa ona itak bolj obvlada kot jaz...

Dulci, vem, da si med vikendi pri fantu... Sam tk sm misla, k mas zdej kraj kjer sonce ne zaide... user posted image  in ni vec bajznge...

clock-img

22.04.2006, 20:04

clock-img

molierka

pencil-img

46

oj hvala za informacije pa vseeno bi rada da mi katera od vas pošlje kopijo knige na email:molierka@email.si ze naprej hvala prosim

clock-img

22.04.2006, 22:43

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Molierka, jst ne vem, če si dobila bukvo al ne. Neki mi mail šteka. Če nisi  se bom potrudila, da dobiš v prihodnje...


Zlatolaska, a to s mislna? Ma sm mogla malo spremenit. In to mi je padlo na pamet včeraj zvečer...

LP, D

< Sporočilo je popravil dulcinea -- 22.4.2006 22:44:29 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.04.2006, 10:58

clock-img

molierka

pencil-img

46

dulcinea dobia sem bukvo hvala  se čujemo ćaw ćaw

clock-img

24.04.2006, 21:32

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Punce, kje ste vse? A sm sama ostala? Jst sama ne bom zdržala... Jst bom odnehala sama...

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

25.04.2006, 06:52

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Živjo Dulči in ostale.....

Ja Dulči, zgleda so obupale...se pa splo ne čudim...
Meni kg stojijo....pa ne delam nič narobe....
In sedaj sem začela razmišljati, mi mogoče stojijo zaradi kruha?
Jem ga samo za zajtrk, polnoznatega.....edine razlage si ne vem...
Delam vse kot je treba, pa mi kg stojijo....
To mi je že vse skupaj čudno...vsaj 4 kg na mesec bi mogla izgubiti....

Ne vem, naenkrat so vse nehale pisat in poročat o rezultatih...

Jaz odhajam na morje...pa tudi pregrešila se bom...za po morju pa bo treba zgleda pogruntati nekej novega....

Lep pozdrav vsem....

p.s. (sem zelo razočarana....po vsem tem trudu ni nobene razlike)user posted image

clock-img

25.04.2006, 12:36

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

AMPAK VESTE KAJ BABNCE!!!

  Jst pa že ne bom obupala. Mene pa tud doma spodbujajo. In men tud kile zadnje čase stojijo. Ampak počasi se daleč pride so mene učili. Res je, da sem se v soboto pregrešila (spet) in pojedla kepico sladoleda, ampak zdaj pa spet lepo naprej.

Ne vem sicer kako bo s hrano zdaj ko grem v Bratislavo. Upam da se bo dalo kaj "normalnega" pojest.

PUNCE, DAJMO ŠE MAL MONITJAuser posted image user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

25.04.2006, 16:24

clock-img

molierka

pencil-img

46

saj nisi ostala sama tudi jaz sem še ostala in bom poskusila z to metodo mi lahko predlagaš za začetak kaj naj jem?

clock-img

25.04.2006, 21:59

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Molierka, svetujem ti, da pregledaš malo tale forum. Gor je napisanih kar nekaj predlogov. Drugače pa za zajtrk sok enega sadja (al pa kar celo sadje), pol pa če 15-20 minut lahko polnozrnat kruh z marmelado brez sladkorja. Malica kako suhio sadje al pa arašide. Kosilo pa lahko meso, ribe so priporočljive, veliko zelenjave (brez korenja, fižola). Večerja? nekaj malega, kak košček sira al pa hrenovka al kaj vem...


Upam, da boš ti zdržala z menoj, ker ni od nobene več ne duha ne sluha.

Lp, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

26.04.2006, 10:17

clock-img

molierka

pencil-img

46

no pa se lotimo dela oz hujšanja pozdravljena pa hvala za knjigo

clock-img

27.04.2006, 09:09

clock-img

sasa30

pencil-img

77

Dulcinea, kar sem prebirala poste na to temo, se mi je zazdelo, da si prava strokovnjakinja za Montignaca. Zato se bom z vprasanjem obrnila kar nate (seveda lahko odgovori tudi katera druga). Zanima me, ce se lahko "vrzem" na hujsanje po Montignacu kljub dojenju. Dojim zjutraj, opoldne in zvecer, pa se takrat moram malo dodat. Ostalo mi je namrec se 8 kg user posted image  in bi se jih seveda rada znebila (nic ne morem obleci user posted image ). Kaj pravis?
Hvala za odgovor in LP

clock-img

27.04.2006, 09:17

clock-img

Anonimen

Jaz mislim, da z lahkoto. Saj prehranjevanje po Montiju je pa rs zelo pestro, v nasprotju z 90 dnevno, pa še zajtrkuješ lahko, pa sadnih dni ni, tako da kar brez panike.

clock-img

27.04.2006, 09:27

clock-img

sasa30

pencil-img

77

Krasno user posted image user posted image user posted image ! Potem se vam pa kar pridružim. Najprej bom seveda do konca prebrala knjigo, da mi bo bolj jasno in ne bom postavljala bedastih vprasanj...

clock-img

27.04.2006, 09:53

clock-img

Anonimen

Jaz se deloma še držim. Soka zjutraj ne pijem, zajtrkujem ne ... kosilo ločujem, večerjam pa v stoje.

clock-img

27.04.2006, 10:01

clock-img

Anonimen

jaz pa pijem sok zjutraj, zajtrk velikokrt preskočim, včasih ga jem ob 12-tih, kosilo ponavadi ločujem, večerjam pa kar mi pride pod roke user posted image

clock-img

27.04.2006, 16:34

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

HOJLA!!!

Evo se še jaz malo javim, se bolj malokrat... pa ne zato ker bi obupala, ampak ker nimam časa za računalnik.... počakite da grem novembra spet v službo, bom skoz gor.

Aisha3 a se ne bi ti mogoče mal zmerla??? Men namreč kile skoraj ne gredo dol, no nekako so šle v 2 mesecih 4 dol, kar je res malo v primerjavi z ločevalno, a se mi zdi, da res grejo dol, da bo dlje trajalo da pridejo nazaj. Pa ja res je da včasih mal grešim, ne velikokrat, samo ko se splača. Ampak bolj kot po kilah, vidim po postavi, da gre dol.

Drgač pa men je teža padla pod 70 kg.... sem bla ful vesela!!! JUPI!!! Naslednji cilj je 65kg in to upam da pred poletjem... pa če do jeseni pridem nekako na 60kg, bom zelo vesela.

Včasih mi gre na živce ker jem le meso in zelenjavo, pa ker se mi zdi kar mal enolično. Ok saj je tuki gor res dosti predlogov jedilnika, a vse mi je že enolično... pa sem prejšni teden preprosto mogla jesti rižoto!!!!

Aja še nekaj mi ni čist jasno. Tam ko je v knjigi narejena razpredelnica GI, je spodaj opomba, da imajo testenine manjši GI kot je v razpredelnici, pa me zanima kaj to pomeni, da jih lahko jem??? Ker tiste z grahama so mi ful ful slabe!!!

Točno piše tole, na strani 56: Novejši podatki kažejo, da je GI belih testenin 40 in riža 47, zato spadajo med živila z nizkim GI!

A to pomeni da lahko še mal testenin popapamo z kakšno fajn zelenjavno omako???

No šibam naprej, se oglasim ko bo čas!!

clock-img

01.05.2006, 22:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ojla babnce... Evo me spet.. pršla živa iz Bratislave...

Kar se tiče diete - goljufala 100 na uro.. Sam kaj k sm bla še z drugimi in je šlo že vsem na živce k sm skoz pr južni izbirala jedi brez korenčka pa brez moke pa brez... Pol sm pa kar naročila. In dns zjutrja... gelj ga zlomka. Teža je bila čisto enaka kot predn sm šla...

Saša30... nism strokovnjakinja na tem področju. Samo večkrat se oglasim na tem forumu ker sem glih začela to... Pa všeč mi je če me kdo podpira pri hujšanju, ker drugače bom obupala. Danes je že dva meseca. DOl sem šla šele tri kila in nič več. Ne vem zakaj se je ustavilo. No vsaj gor ne gre.

Ne vem kako je z dojenjem, ker sama nimam izkušenj s tem. In čestitam, ker si se nam pridružila. Upam, da ostaneš z nami, da pridemo do željene teže.

Se tipkamo še kaj. ZDaj grem spat ker sem utrujena od potovanja.

LP; D





_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem