cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE, 58. dan - VODAAAAAAAA

  
clock-img

01.03.2006, 06:44

clock-img

Anonimen

2. vodni dan. Za zajtrk kozarec vode, za kosilo čaj, večerja čaj ali voda.
Včerajšnji dan brez greha, brez skušnjav. Kilogrami so se malo premaknili (končno user posted image ), danes pa dan za pokoro! Da se rešimo vseh grehov za nazaj.
Moj je bil v soboto - dva in pol krofa, ter v ponedeljek sem na pizzo prešvercala malo lahkega sira. user posted image
Danes pa sem odločena, da zdržim samo na vodi.
Je katera z mano? Smo odločne? user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

01.03.2006, 06:48

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Držte se, punceuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

01.03.2006, 07:32

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Punce, danes žejne prav gotovo ne bomo.user posted image  O lakoti pa raje ne bom razpravljala.

Mamo da zdržimo!

user posted image   user posted image   user posted image

clock-img

01.03.2006, 08:06

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Hothien - se ti pridružujem - pri vodi namreč. user posted image
Pravkar pa pijem kavo (brez vsega) in mi gre komaj dol. user posted image
Včerajšnji dan sem tudi jaz preživela brez greha, zato verjamem, da bom tudi današnjega. user posted image  So sobotni krofi povzročili poskok teže user posted image  (zato pa sem se jim včeraj z lahkoto uprla user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

01.03.2006, 08:19

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz sem se pa včeraj nažrla krofov! Danes pa imam za razliko od vas sadje. Jutri pa dalje z vami. Dobro, da je bilo tehtanje včeraj in ne danes, ker imam danes pol kile več.

Držite se!


_____________________________

lp

clock-img

01.03.2006, 08:22

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Joj, spet voda. Bljak. Na srečo imam dopoldan polno opravkov, tako, da do 14. ure ne bo problem. Potem pa se bom že nekako zvlekla skozi dan. Držite pesti, ker nimam ravno velike volje.


clock-img

01.03.2006, 08:23

clock-img

teja dbv

pencil-img

15

Živjo!

Še sem z vami. Danes pa pravi post na pepelnično sredo!

clock-img

01.03.2006, 08:29

clock-img

Anonimen

Mmmmm, meni pa zdajle tale mrzla voda prav paše. Zaenkrat.user posted image
Kriza bo popoldne in zvečer.

clock-img

01.03.2006, 08:41

clock-img

Anonimen

Joj, jaz pa ne vem, če bom zdržala. Me že od včeraj daje!

KJE JE TISTA, KI JE ZADNJIČ NAPISALA, DA STAVI, DA BODO ZDRŽALE SAMO TRI?
Naj napiše še enkrat in doda, da vmes ni mene.
Potem bom zagotovo zdržala. user posted image

Teža stoji, kar mi je všeč, sem po rojstnem dnevu pričakovala kak hud porast, pa zgleda, da ni bilo tako hudo. Se bo pa po vodnem, upam, premaknilo kaj dol.

Danes sem si poleg vode in čajev na 100 načinov pripravila tudi vodo z okusom, sem izbrala tako, ki ima samo nekaj kcal na dl.

clock-img

01.03.2006, 09:21

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jebuser posted image  ta vodni dan. Zbudila sem se z glavobolom in slabostjo v želodcu. Ne vem kako bo tole šlo danes, ker se počutim user posted image . Grem kuhat čaj, pa kavo z mlekom bom spila pa pika. Če bi brez mleka, grem pa res lahko direkt bruhat.

Drž'te se, punce moje odločne!

Lp, Taška

clock-img

01.03.2006, 09:44

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Selena, nisem bla jaz, ampak če ti kaj pomaga pri motivaciji, ti lahko tud jaz rečem, da TI pa že ne boš zdržala sam na vodi danes. Mogoče bodo (bomo) ene druge tri, ma ti pa prav gotovo ne... Ker si se zdej mal razvadla, ker si imela rojstni dan in to, tako da tebi bo pa sloh najtežje...

No, je imelo kaj efekta? Upam da ja, vsaj malo. Boš povedala zvečer. user posted image

Taška, sej vem da je že mimo, ampak ti vseeno želim vse najlepše ob minulem rojstnem dnevu! Pa še to ti moram povedat, da je tisti "tvoj" sladoled  res  mega in je vreden vsakega tolarja!  Mi je še ostal, zato ne smem niti skrinje odpirat, ker bom mogla potem posesat stanovanje, ker bom sline puščala na tleh user posted image Je pa res dober, to morate probat punce, posebno tiste čokoladomanke.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

01.03.2006, 10:13

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Sem se morala zvagat (da vidim, koliko mi bo šlo dol po vodnem dnevu). In sem bila presenečena - kaže manj, kot prejšnji teden user posted image  Končno težo (upam, da bo šlo še majčkeno dol), pa zveste v torek. user posted image
Tako, da sem že odplaknila sobotne pustne grehe. user posted image

Skutica, mislim, da si bila ti prejšnjikrat tista, ki si napovedovala, da bomo le tri uspele zdržat na vodni dan (pa nas je več user posted image ) . Katere bomo danes res odločne? user posted image   user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

01.03.2006, 10:38

clock-img

rikica

pencil-img

294

Alo!Včerajšnji dan je minil brez greha.Danes pa tudi ni vrag,da ne bi zdržala.In tudi vse ostale boste!!!Edino Selena,ti pa res ne boš zdržalauser posted image user posted image .
Sem pa ugotovila,da me vedno na sadni dan tako zebe.Še od včeraj se nisem segrela,tako da se bom danes z čajčki grela.Jaz bom tudi danes šla malo naokrog,da ne bom mislila na hrano.
Pridne bodite punce!!Saj bo hitro minil današnji dan,jutri pa bomo lahko spet meseka,ribe,sir...jedle,njamiiiii...

clock-img

01.03.2006, 12:13

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, ja tud mene zanima kolk vas oz. nas bo zdržalo vodni dan.

No, bomo vidle zvečer...


pozdravček

clock-img

01.03.2006, 14:36

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

lahko nam odločenim, ki smo že do zdaj zdržale..................BRAVO meuser posted image user posted image no še malo pa bo sonce začelo zahajati.....pol pa samo hitro spat!!

clock-img

01.03.2006, 15:48

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Mene pa lakota daje ampak BOM zdržala. Me pa tako zebe, da pijem samo topel čaj in se že skoraj utapljam.

clock-img

01.03.2006, 19:19

clock-img

Anonimen

Laaaaaaaaaaaaaaaaaačnaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  A ve niste nič? user posted image
Punce, mal spodbude, no! Sej nom šla jest, sam lačna sem pa ful. Cel dan je blo OK; zdele je pa kriza, pa še moj pride, mu morm večerjo naredit. user posted image

clock-img

01.03.2006, 19:40

clock-img

Anonimen

KDOOOOOOOOOOOO ne bo zdržal? user posted image  user posted image

Je šlo, sem zdržala, ampak res z muko, veliko muko! Mislim pa, da se tretjega vodnega dneva ne bom več šla. Danes je edini dan v obeh mesecih, ko razmišljam o hrani ves dan, sline se mi cedijo, počutim se za 1 dr., zebe me kot psa in glava me boli.
Ne, tega mi res ni treba, raje za en mesec podaljšam vse skupaj!

clock-img

01.03.2006, 19:43

clock-img

Anonimen

Jza pa izstopam iz tega vlaka in vstopam na Montignacovega. Sicer bo še kratka postaja vmes, da vse v miru naštudiram, ta čas bom ... kaj pa vem kaj.user posted image

clock-img

01.03.2006, 19:59

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Mislim, da mi je uspelo. user posted image user posted image Res je bilo malce krize, vendar pa ni bilo prehudo. Jutri bo nov dan.

clock-img

01.03.2006, 20:04

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Ja, jaz tudi malo lačna. Ni prevelike sile, se mi pa lušta kaj konkretnega. Bo že, saj grem kmalu spat.


clock-img

01.03.2006, 20:07

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Jaz tud mislim, da mi je uspelo.user posted image  Zdajle se moj zraven mene masti s pico, jaz pa požiram sline. Mi je pa danes mimogrede minil dan, ker sem bila v šopingu. Sem dobila motivacijo za danes in še za naprej.

clock-img

01.03.2006, 20:52

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Ja, mi je uspelo!!! Sicer sem eno kavico brez vsega ruknila, pa ene pol deci 100% jabolčnika (ko smo bli lih na obisku), pa mislim, da to ni tko velik hud greh. Drgač pa sploh ni blo panike, nič lakote, za jutri pa sem že kupla kosilo - čevape in ajvar. Mljac mljac, komi čakam!

Selena, očitno smo ble v ugotavljanju, da ti ne bo ratalo uspešne. Lepo, sem vesela. Ostalim pa tud user posted image user posted image user posted image , ker ste ble tok pridne! Pa se jutri slišimo. Me pa full zebe, zato grem kar spat. Lahko noč!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

01.03.2006, 21:21

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Tudi mene je danes kar pošteno matralo. Ampak pomembno je, da nam je uspelo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam da bo jutro in si privoščim belo kavo. user posted image

clock-img

01.03.2006, 21:24

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Splišni, jaz sem razmišljala, da bi šla na Montignaca ko končam to dieto. Na ta način bi vzdrževala težo. Veliko uspeha!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem