cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Prijavljene-nova shujševalna skupina-DIVE

clock-img

28.02.2006, 19:41

clock-img

katis

pencil-img

975

Zdravo BOMBE!

Vidim, da imate volje za hujšanje na pretek. Jaz sem z 90 dnevno ločevalno dieto začela v ponedeljek (27.2.), a bi se vam na portalu kar priključila, čeprav prehitevam za dva dneva. Seveda, če ste za user posted image  ?

Sicer sem bolj n ova, kar se raznih forumov tiče, zato ne zamerite, če bodo kakšni kiksi  v uvodu.

Za mano sta proteinski in škrobni dan ter krasno počutje. Hujšam približno po jedilnikih iz knjigice 90 dnevna ločevalna dieta (rina). So kar posrečeni in prijetni.

Skrbi me le, da mi volja upade. Zato bi se rada priključila vaši nadvse simpatični skupini. Sicer se mi je pri hujšanju priključila tudi mama, a ker se ona hitro naveliča in nima vztrajnosti, se bojim, da me bo ob pomanjkanju volje potegnila s sabo. Zato se vam bom malo oglašala.

Cilj: -20 kg!

Vem, da je veliko, a je potrebno. Pa še to je le prva faza, kajti ITM je preko 30!

Lep pozdrav in uspešen začetek vam želim. user posted image

clock-img

28.02.2006, 20:22

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Bombice, jaz (Odločna) vam želim za jutri čimveč odločnosti in volje. Zavedajte se, da je prvi cikel (4dni) ali pa dva najtežje. Potem se navadiš in ti postane fajn.
Drž'te se!!!!
Pa zdejle zmažite še kakšen grehec, da vam ne bo kasneje žal, da ga niste.user posted image

Lp, Taška

clock-img

28.02.2006, 20:39

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Taška, a 3 krofi za lahko noč je dovolj velik greh??? user posted image user posted image user posted image  Joj, tolk sem grešila zadnje dni, da bom jutri zjutraj zagotovo ugledala še kak kg več, kot naj bi bil. Pa nič zato! Bom zdaj pridna in vse dol spravla! user posted image user posted image

clock-img

28.02.2006, 20:50

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Pupe, kako ste še zadnji večer pred dnevom D? Praznite hladilnike?user posted image
Jaz se diete že zelo veselim in trenutno sem zelo pozitivno naravnana in prepričana, da mi bo uspelo zdržat.

In kako bomo poročale? Se bomo tudi me tehtale enkrat tedensko in poročale o rezultatih?

Sladko noč in se beremo jutri.
Pri nas bo jutri sir in zelenjava, ker je postni dan.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

28.02.2006, 20:55

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Kepa*, jaz sem tudi ful pozitivno naravnana in prepričana v to, da jo speljem do konca in to z dobrimi rezultati! Komej čakam, da se jutro začne!

Po moje ne bi bilo slabo, ko bi se tudi me tehtale vsak teden 1x. Najboljše bi bilo kar vsako sredo, ker jutri, ko začnemo bo tudi sreda.

clock-img

28.02.2006, 21:03

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Antigona in Jessy - jaz sem pri odločnih in še vedno dojim - še čez dan 3-4x. Mleka imam še vedno za izvoz, saj spijem dosti vode (tekočina pa je važna za mleko).
Bobek 0505 - tudi meni gre teh par kilogramov težje dol, kot onim 20. user posted image  Je pa res, da se mi pozna, da sem shujšala - zdaj mi že vsak to pravi, pa še vso garderobo izpred nosečnosti lahko oblečem - pa me nič ne tišči. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

28.02.2006, 21:17

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Jest se tudi pripišem k vam,zaradi motivacije.Cilj? Kolikor bo bo bolje kot nič,ampak tam nekje od 5 do 10.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem