cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE, 53. dan - sadje

clock-img

24.02.2006, 20:03

clock-img

paris

pencil-img

1304

Vse najboljše Selena! Jutri ga pa zažuraj za vse nas, čeprav tudi moj r. d. ni več daleč, jap, tudi jest sem ribica!user posted image Sam, tolk mlada na žalost nisem več kot ve!user posted image


Aja, pa še poročilo, no, saj kar gre, čeprav imam še vedno najraje v tej dieti OH večerjo!user posted image




_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

24.02.2006, 21:34

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

In čedalje več pojem za OH večerjo!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako, da mi je potem sadni dan nekakšna odrešitev. Pa še obožujem sadje, se ga ne morem naveličat. Ampak jaz se nič ne šparam in ne štejem sadežev. Jem sicer eno sadje naenkrat, ampak včasih tudi na manj kot 2 uri.



Tudi jaz se ne šparam - kot ti praviš - sadje jem, ko sem lačna, ne pa, da bi čakala na 2 uri azmika. Jem eno sadje naenkrat (ne mešam različnih vrst sadja), pojem pa le en sadež.

Za večerjo sem mislila pojest jabolko, a sem pozabila user posted image , pa sem ob 20.30 pojedla mandarino. Upam, da, nocoj ne bom več lačna. user posted image

Selena -  vse najboljše za rojstni dan. user posted image   Boš jutri praznovala in se pregrešila (saj sem se jaz tudi -pa dobila 2 kg nazaj user posted image ), ampak rojstni dan imaš vsako leto samo enkrat, hujšaš pa lahko čez delo leto. user posted image

Jaz se bom jutri tudi verjetno pregrešila - pekla bom krofe in valjda, da jih moram poskusit. user posted image

Sem prišla na postavo, ki sem jo imela pred nosečnostjo. user posted image   Danes sem iz kleti prinesla hlače, ki sem si jih posparavila, ko so me začele 'tiščat', pa sem si ene kavbojke, ki so mi bile najbolj tesne probala in jih zaprla. user posted image  - brez težav. No, mogoče je še kilca več, a postava je nazaj (razen putrastega trebuščka, ki pa ga k sreči ne rabim več 'not vlečt'). user posted image  



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

24.02.2006, 21:36

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tudi jaz se ne šparam - kot ti praviš - sadje jem, ko sem lačna, ne pa, da bi čakala na 2 uri azmika. Jem eno sadje naenkrat (ne mešam različnih vrst sadja), pojem pa le en sadež.



Se opravičujem, mislila sem napisat 2 uri razmika.
Pa hlače sem pospravila in ne posparavila. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

24.02.2006, 21:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Selena vse najboljše! Lepo praznuj jutri!

No, jaz sem praznovala danes. Raje ne bom napisla kaj sem danes jedla, ampak bil je B, Š in OH dan skupaj. Za kazen me sedaj boli trebuh.

Jutri bom imela sadni dan in ker bom v tej rundi vodnega izpustila, bom v četrtek spet na istem kot vi.











< Sporočilo je popravil al1* -- 24.2.2006 21:57:00 >


_____________________________

lp

clock-img

25.02.2006, 19:45

clock-img

Anonimen

Hvala vsem za čestitke.
Grešila pa sem za vse skupaj, buuuuuu user posted image .
Eno user posted image torto tudi vam. Ampak virtualno. Ker je prave zmanjkalo in ker ne redi, heheh.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem