cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE 44. DAN SLADKO

clock-img

15.02.2006, 22:10

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Dober večer odločne! Jaz sem se danes najedla pice z zelenjavo (biba, jaz uporabljam vedno pasirane pelate, kečap mi je bljak, tak sladkast okus naredi... res mi je ogaben), pol pa udri ga na sladko. Njami. Vsega sem po malo pojedla. Par medenjakov oblitih s čokolado, tri čokolatine od včeraj, pol čokoladne tortice, 2 piškota, malo temne čokolade in na koncu sem mogal za protiutež ves sladkor "ubit" z enim 0,1% mm jogurtom. Zdaj sem ok, do naslednjega OH dneva user posted image

To z izvorom nickov pa tud mene zanima, tako kot taško. In sicer zanimajo me naslednji nicki (seveda, če ni skrivnost): lelaval, t_t_y (kako se to sploh prebere), hothien in "mentorica" splišni. Mene so v času popularizacije "Spajs grls" (tam sta bili dve Melanie, ena je bila Mel B, ena pa Mel C, se spomnete?) krstili za Mel A, ki je izpeljanka imena (Melanija). No, tolk za razjasnit, če koga zanima. user posted image

Imejte se skrajno lepo!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

15.02.2006, 22:18

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja Mel_A, ni skrivnost...si že slišala za ketty - no, ta nick je bil že zaseden, pa sem ga pol "mal" prilagodila.

pozdravček

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem