cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Moja prijateljica

clock-img

13.02.2006, 21:05

clock-img

Kristijan

pencil-img

2


Posteljca prazna
v sobi stoji.
Čaka de Ela
se narodi.

Vendar pa Ele
naše več ni,
saj je zaspala
za vse večne dni.

Postala je zvezdica
sredi noči.
Za mamo in atija
zdaj ona skrbi.

Tolažbo prinaša
in upanje tli,
da tudi za naju
se otrok rodi.




< Sporočilo je popravil Kristijan -- 13.2.2006 21:07:50 >

clock-img

14.02.2006, 19:51

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

O, Kristijan, tvoja pesmica me je pa res ganila user posted image  user posted image  user posted image  ... Tudi vama želim, da čimprej dočakata vajino srečo ...

clock-img

22.05.2006, 07:18

clock-img

c7

pencil-img

50

Ko sem prvič brala to temo, mi je takoj prišlo na misel, da to bi lahko bila ona. Verjetnost je sicer mala, ampak se ujema datum. Zdaj, ko se je oglasil Kristijan, pa sem skoraj prepričana, da sta to vidva.

Le bežno se poznamo, vendar od takrat, ko sem izvedela to novico, skoraj ne mine dan, da ne pomislim na vaju,.... in vajinega angelčka.  In ko pogledam našo Evo, ki je tudi rojena v februarju, in je letos praznovala že 2. rojstni dan, se spomnim na dete, ki bi lahko prineslo veselje, pa ni,...

Čeprav pozno, vama tudi jaz izrekam sožalje.  Mislimo tudi na vaju!

Brigita B.

clock-img

23.05.2006, 11:02

clock-img

Anonimen

Moje sožalje!!!
Pravih besed pa ni in ni.Vse kar bi rekla,bi se mi zdelo obrabljena fraza.Je ni bolečine,ki bi presegla bolečini ob izgubi ljubljenega težko pričakovanega otročka.Narava res kruto poseže v življenje človeka in ga skuša z njhujšimi preizkušnjami.Nadomestila za izgubljeno malo življenje ni.Prišel bo nov dojenček,vendar spomin na neusojeno dete bo za vedno ostal.
Vsak človek posebi odreagira na bolečino,eden z molkom,drugi z pogovorom lajša srčne bolečine.Prijatelj prijatelja najbolj pozna,v dno duše in tako najde način,kako potolažit trpečega.
user posted image

clock-img

21.08.2006, 15:21

clock-img

lu155

pencil-img

285

user posted image user posted image user posted image user posted image uboga

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem