cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE 31. dan - ŠKROB

clock-img

02.02.2006, 20:00

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Zajtrk - 2 banani
Malica - jabk
Kosilo - na peki papirju pečen pomfri, čist brez maščobe, FUL JE DOBER, sem prvič probala, res, boljši ko pravi pomfri, uau. Brez kečapa. Z rdečo peso.
Večerja - 2 banani. Krompirja se mi ni več jedlo.

VPISALA SEM SE NA FITNES. Dala skoz prvo rundo danes. Bravo jst! Hočem, da gre še kaj dol z mene. Po možnosti si bom kupila še novo vago, ta stara gara mi nekaj čudno kaže, ravno nasprotno kot moje hlače...

clock-img

02.02.2006, 20:33

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Jaz pa sem se vštulila med vas, ker mi ni do tega, da bi čakala do 1. marca, ko gre na dieto nova skupina. Štartala sem že včeraj (jasno, 1.2.user posted image
Zajtrk - zeleni čaj-mate
Malica - 2 jabolki
Kosilo - jota brez mesa. Mislim, da lahko na škrobni dan pojem joto iz kislega zelja, nekaj fižola, korenja in krompirja. Dodala sem še začimbe in paradižnikovo mezgo.
Večerja - malo jote in surovo kislo zelje, ker je jote zmanjkalo (imela sem lačne obiske)

Če sem grešila user posted image , me prosim popravite.

Drugače pa, moram se oklestit za 9 kg (pa še za kakšnega bi bilo zelo dobro). Po porodu je šlo lepo dol, potem pa sem se začela redit (mal sem cvikala, da bom prenehala dojit, zdaj pa imam mleka samo še za 2 dojenji in sem se s tem sprijaznila).

Upam, da vam ne delam zmede in me sprejmete medse.

Damjana

clock-img

02.02.2006, 20:48

clock-img

Anonimen

Evo, Pia67, potem sva medve skupaj. Jaz sem tudi včeraj začela, me je malo zaskrbelo, na kakšen način bom jaz dočakala 1. marec.user posted image
Po moje je jota  v redu, četudi jaz pri prvi rundi nisem mešala različnih živil iz skupine škroba med seboj.
Včeraj sem jedla pečen piščančji file, danes pa riž z Uncle Ben's omako - sečuansko - vau, pečeeeeee!user posted image  Jutri bom pa makarone in sugo, na brzino. Vedno pa jem zraven solato.
Moram pa izgubiti vsaj 5 kil.

clock-img

02.02.2006, 21:05

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Jaz sem pa danes tako dobro jedla. Zjutraj eno jabolko, za kosilo in večerjo pa tenstan stročji fižol s korenčkom in pire krompir (brez mleka). Mi je zelo pasalo, tega nisem jedla že od nosečnosti (ko sem dojila pač nisem fižola jedla).

Lepo, da sta se nam pridružili Pia67 in Splišni.

Jaz pa ravno razmišljam, da bi predčasno nehala, ker bom v dveh do treh tednih na željeni teži, takrat bomo pa šele na polovici dieteuser posted image . No, bom še videla kako bo. Saj drugače mi takšno prehranjevanje čist ustreza.

Apetit pa se meni ni nič spremenil, res sem pa včeraj komaj pojedla, kar sem si pripravila, a sem se potrudilauser posted image .

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

02.02.2006, 21:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobrodošl Pia in Splišni.

clock-img

02.02.2006, 21:26

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Meni se pa trgaaaa.user posted image Čokolado bi!!!!! Sacher torto!!!! Čokoladni sladoled!!!!!!!! Nutello na žlico!!!!
Take čokoladne krize kot jo imam zdajle, nisem imela od začetka diete, smrk! Sploh nisem lačna, samo sladko bi. Prav slabe volje sem in hodiček na rami mi govori: pa daj, no, saj se ne bo nikjer poznalo, če poješ malo čokolade. Uf!

Saj, najverjetneje bom zdržala brez greha, ker sem ODLOČNA, ampak samo tolk da veste, da mi je hudoooooooooooooooooo. Jutri bom za večerjo pojedla sacher torto, pa še čokoladni sladoled!user posted image

Pia67, Splišni, toplo dobrodošle med nami.user posted image

Lp, Taška

clock-img

02.02.2006, 21:50

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Taška, NEEEEEE!!!!! Boš jutri nadoknadila s čokolado, danes pa zdrži. Spij liter vode ali čaja....saj bo šlo. Me smo s tabo!!!!
Se mi pa zdi zakaj tisti user posted image  tebi prigovarja take stvari. Po moje zato, ker je šla teža že lepo dol, do željenega minusa ni več veliko, dieta traja še 2m, pa si misliš, zakaj pa ne bi grešila, saj je še čas za shujšat. A je tako al ni? user posted image  Ma vem, ker meni včasih tudi takle podoben user posted image  mal nagaja. Ampak ga user posted image  na drugi rami stran zbrca pa je. user posted image user posted image  Vsaj večinoma....... user posted image

Pia67 in Splišni, dobrodošli in uspešno hujšanje! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

02.02.2006, 21:57

clock-img

Anonimen

Halo, suhe južne!user posted image

Taška, ne grešit, pojdi spat. Popij kozarec vode ali radenske in pojdi takoj spat. Saj boš jutri lahko jedla sladko. Če si že nabasala v usta, pa hitro izpljuni!

clock-img

02.02.2006, 22:31

clock-img

taška30

pencil-img

2758

He, he, je že mimo kriza! Še dobro, da se je začelo Na kraju zločina, sem čist noter padla in...pozabila na hudičkauser posted image .
Ne dam se!
Hvala za vzpodbudo!user posted image Je pomagalo že to, da sem pojamrala tule, še dobr da imamo RR.user posted image

Ja, Suzi, imaš čist prav, to je razlog. Malo počitka na lovorikah, he, he.

< Sporočilo je popravil taška30 -- 2.2.2006 22:36:56 >

clock-img

02.02.2006, 23:51

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, da se še jaz malo javim - zadnje čase kar ne utegnem da bi kej napisala.
Danes je dan minil uspešno.
Z:3 suhe slive namočene v vodi
K:rižota (no ja bolj navaden riž) z brstičnim ohrovtom
V:5-8 suhih marelic
No, te marelice sem pojedla ko smo bili na obisku - vsemu ostalemu sem se seveda kot ODLOČNA odpovedala. Upam, da ni nič narobe če sem pojedla tistih nekaj suhih marelicuser posted image

to je to, si pišemo

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem