cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: VAJE ZA ZMANJŠANJE OPRSJA

clock-img

02.02.2006, 14:15

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

O, punce... ve ste začele trgovat tukaj... mater, upam, da vas ne kdo dobi, to je protizakonito user posted image  user posted image  user posted image trgovina z belim blagom... belo blago pa zato, ker poredko vidi sonce user posted image
Jaz nimam problemov, da bi imela prevelike (80B), pa bi komot imela manjše, full sem fouš unim puncam, ki nosijo majčke brez modrca. Res! Zdej boste rekle, da lahko tudi une z velikimi nosijo majčke spodaj brez... Že že, sam joške so težke, pa ne stojijo tko lepo, če niso "obute".
Razumem une s "prevelikimi", da se pritožujejo (imam eno kolegico, ki si jih je za rojstni dan dala pomanjšat (prej je imela 90D!!! in je blo res hudo za videt, spodaj pajk, zgoraj babuška, pa je zgledala full delbela zarad tega, čeprav ni bla), razumem une s "premajhnimi oz. ničnimi" da se pritožujejo, razumem sebe, ki sem na sredi... Res, ženske nismo nikdar zadovoljne... user posted image
Punce, pa prašejte svoje moške, če bi hoteli imeti vaše joške za par številk manjše, mislim, da se noben ne bi strinjal. Je pa res, da jih niso probali nikoli imet (nosit) in ne vejo, kako zgleda, če se punca ne more normalno niti na trebuh vležt, ker jo bolijo. Aja, pa pri tem ne uspe punca imet ravnega hrbta, pač pa je nekak izbočen... Hudo to, no.
Jaz bi komot raztalala malo jošk, malo riti in fuuuuuuuuuuuuuuul celulita. Zastonj, brez možnosti vračila v 15-ih dneh, kajpada!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

04.02.2006, 00:49

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

JA, dobre ste, res. Men so ble pa moje pred kakim letom čist OK, med nosečnostjo in dojenjem so ble sploh fajn (posebej mojemu), zdej sva se pa z malim nehala dojit + dieta kjer je šlo 8,5 kg dol, evo, pa mi je ostalo ...kako je že ena rekla...ušesa lovskega psa - ja, jest bi jih tud od kere vzela, če bi se to dalo poštimat.

pozdravček

clock-img

06.02.2006, 08:30

clock-img

Meceno

pencil-img

1208

Jaz sem se malo merila in imam res nikakršno postavo, sicer to vem tudi brez meritve, velika sem 172 in imam 55kg, sem 7mesecev po porodu in skor še polno dojim.

Okoli riti 63cmuser posted image
Okoli pasu 79cmuser posted image  še vamp + strije okoli in okoli popka 10cm navzven + utrgan popek user posted image
Pod prsmi 78cm
Obseg prsi 91cm ( s tem da je ena večja za dve številki 75E in 75Cuser posted image  )
Ramena 44 cm (preveč ozka in izključeno se držim zaradi teže prsi user posted image  )

No, jaz sem šele smešna, vsi me vidijo da sem suha, ampak če sem v kopalkah se mnenje hitro spremeni )user posted image

S tem da delam trebušnjake prib. 500 in ni efekta že 2.meseca, ko neham dojit pa na operacijo popeka s tem da nevem ali mi ga bo zdravstvo plačalo ali si bom mogla sama, os. zdravnica me more še poklicat user posted image


Manjše prsi definitivno, mene čaka težka pomlad !


Lp

clock-img

06.02.2006, 08:41

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Meceno

Okoli riti 63cmuser posted image



Tle si ga pa mal mimo usekala. Nemogoče, da maš obseg bokov 63, ker majo manekenke 90 cm. user posted image  Še enkrat izmeri!

No, tud jaz mam večje prsi, za foro si bom doma izmerila obseg, nedrček mam pa 85 C.
Glede kopalke je tud pri meni problem, zato sem si lani dala ene kr delat. Lepo po meri, je najboljše. user posted image  Priporočam, pa še drage niso ble! user posted image

clock-img

06.02.2006, 09:14

clock-img

Meceno

pencil-img

1208

Jp,....sem se zmotila 88cm samo nekak ovela je oz nič napeta user posted image

clock-img

06.02.2006, 10:17

clock-img

Anonimen

Waw! user posted image  Čestitke! Čeprav men osebno je bolj všeč rit ala JLo. Po mojem mnenju nima nič prevelko. user posted image  Hehe, smo že pri ritih. Torej, jaz bi definitivno manjšo. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem