cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČENE- 26. škrobni dan

clock-img

28.01.2006, 20:44

clock-img

Anonimen

Andreja, 4 kilograme, ti kar sanjaj user posted image  Meni se ni skoraj nič poznal.

clock-img

28.01.2006, 20:47

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Pozdravljene punce,

jaz sem za tehtanje v torek - če se tehtamo 1x na teden, naj tako tudi ostane,
sej bomo pa naslednji teden tolk bolj vesele rezultata.

Skratka če ne nasprotujete, bom jaz tabelo delala v torek, OK?

lp

clock-img

28.01.2006, 20:58

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Madonca, a je res kaj  bilo v zraku, da ste včeraj vse grešile? Sram vas naj bo. Prav zares.
Jaz nisem čisto nič grešila. Pa otrokom sem kupila take slastne čokoladne bombone z marcipanom. Še moj dragi jih je jedel, ko o marcipanu niti slišat noče.user posted image   Jaz pa sem se jim brez problema odpovedala.user posted image
Danes sem jedla pomfri - iz pečice in zeljno solato, za ostale pa sem spohala purana. Pa kako obožujem pohano - a sem se vzdržala. user posted image
Jutri pa bo pizza, za večerjo pa gibanica ali sirova torta. Se mi ful lušta skuta.
Glede na to, da ponoči (večino noči user posted image ) in še 3-4x podnevi dojim, bom vodni dan poskusila zdržat in pit le tekočino. Bo pač mleko bolj vodeno. user posted image  Se vodnega dne sploh ne bojim, saj sem si jih občasno sama delala (po luni) in ni blo težav. Mogoče sem kako kavo več spila - me je nasitila. user posted image

Pa še tiste, ki vam teža stoji - vam nisem prav nič favš, ker meni že cel mesec takorekoč stoji.user posted image  

clock-img

28.01.2006, 21:01

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem tudi za to, da se še dalje vagamo ob torkih. Saj po vodnem dnevu se lahko še enkrat, če želite.

clock-img

28.01.2006, 21:04

clock-img

Anonimen

Lelaval, pa saj to je dobro, če stoji user posted image

clock-img

28.01.2006, 21:24

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hoj. Še jaz se javljam. Danes sem bila srednje pridna. Za kosilo rižota in zelena solata s fižolom, za večerjo kuhan krompir (natanko namazan z zeliščnim maslom) in zelena solata. Ja, namenoma sem jedla različno za K in V. Ampak se mi zdi, da sem fuuul pojedla. Količinsko mislim.

Mah, kar bo, bo. Sem za tehtanje v torek seveda.

lp, Taška

clock-img

28.01.2006, 21:43

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

al binauser posted image 4 kile, ja. Sej lahko napišejo tako... men tud ni šlo nič opaznega dol (po edinem vodnem dnevu). V končni fazi pa... 10 dek je še vedno v meji DO 4-ih kil, ane? user posted image Torej ni nič narobe napisano user posted image

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

28.01.2006, 23:37

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Albina - vem, da je dobro, če teža stoji. A jaz sem shujšala samo v prvem tednu 2 kg, pol pa samo stoji. Druge pa pišejo, da jim je šlo dol 6-7 kg. Sem jim kar favš. user posted image

clock-img

29.01.2006, 06:02

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

hothien.......hvala za odgovor ....sem čisto spregledala komentar zgorajuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem