cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE

clock-img

26.01.2006, 21:48

clock-img

drus013

pencil-img

53

jaz pa imam greh,sn šla do hladilnika in iz njega vzela jabolko.Saj vem, da je prepozno,ampak boljše jabolko, kot pa da se celo noč mučin zaspat.
Zaj pa vsem skupaj LAHKO NOČ.

clock-img

26.01.2006, 22:42

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Še ena grešnica se javlja. Dopoldan dve banani, za kosilo pa solata in puranji zrezek na žaru. Bili smo v gostilni na enem praznovanju in nekako nisem mogla samo solate. Pol pa nič več do večera. Jutri pa bom samo sadje! Upam, da mi tehtnica ne bo preveč zamerila.

_____________________________

lp

clock-img

26.01.2006, 22:47

clock-img

taška30

pencil-img

2758

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*
A se vam tudi zdi, da se vam je malo skrčil želodec? Ko pojem poln krožnik hrane me kar tišči v trebuhu. 



Jaaaaaaa, ampak a ni fajn, ko te malo tišči v želodcu, ker si se 'preveč' najedel?user posted image  Za razliko od ostalega 80% časa, ko se počutim lačno, odkar sem na tej dieti.user posted image

Jaz sem bila tudi pridna danes, le na sadju (veliko sadja), ok, pa 5 arašidov. Že sanjam jutri o jajčkih za kosilo (omleta bouser posted image ), ju-hu!

Nočko, Taška

clock-img

27.01.2006, 00:00

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Že sanjam jutri o jajčkih za kosilo (omleta bouser posted image ), ju-hu!





Mmmmm, dobra ideja. Recept prosim!! 

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem