cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ODLOČNE_21.DAN(beljakovine)

  
clock-img

23.01.2006, 00:24

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, spet jaz odpiram novo temo. Moji dnevi se nekako daljšajo - vsak dan sem dlje pokonciuser posted image .

No, včeraj sem bila pridna: 1 kivi, 1 grenivka, 2 banani.

Kaj bom jedla danes se pa še nisem odločila.

Punce, a gre vam tudi tko hitro čas? Meni kar leti mimo, tko da mi sploh ni težko bit na dieti. Zdaj si sploh ne predstavljam kako bi bilo če bi z dieto odnehala, bi mi kar nekaj manjkalo. Ne, ne, saj ne mislim odnehat, sam tko mi je zanimivo, k pri drugih dietah ma človek občutek, da se tkooo vleče pa nobenga napredka, tuki so pa rezultati fajn vzpodbudni, pa še fino je k se tkole javljamo.

pozdravček

clock-img

23.01.2006, 07:55

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

Se strinjam, tty, tudi meni hitro mineva...

Včeraj sem bila pridna, brez greha, upam, da bo tudi danes tako.

Sicer pa bom morala danes jest poli salamo, ker sem šele včeraj zvečer videla, da je z vrtninami, moj pa ne sme jest paprike, ker je alergičen na njo. Blek... nimam rada! Vsaj grešila ne bom, kar se količine tiče.

clock-img

23.01.2006, 07:56

clock-img

hanita

pencil-img

257

Dobro jutro.
Hitro, dokler ta mala še spi. Tudi meni dnevi kar šibajo, po eni strani je to fajn, da hitro shujšam, po drugi pa gre tudi porodniška h koncu. No sej je še skorej 6 mesecev , a vseeno.

Včeraj skoraj nič grešila, pojedla pa sem enih 6 al 7 jabolk in jih za zdaj ne morem videt.

Danes pa klasika, zrezki, zelenjava in solata. Kruha pa jaz nikoli ne jem zraven,ker sem že sita. Vaga se nekaj premika, a zelo počasi, bomo videli do jutri kaj bo.

clock-img

23.01.2006, 08:05

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Dobro jutro še od mene.
Ja, tudi meni dnevi hitro minevajo (kile pa ne) user posted image , in tudi jaz sem kar žalostna, ko pomislim, da se porodniška bliža koncu (konec maja).
Ne, nič ne grešim, (razen za sladico sem se kar nažrla palačink - ne samo eno ali dve - ker sem jezna, da mi tehtnica ne kaže manj. Pa samo teh par kilc bi se rada znebila user posted image .
Včeraj sem navdušila kolegico za dieto, tako, da je že včeraj imela sadni dan, danes pa nadaljuje z nami. user posted image
Hanita, tudi jaz kruha ne jem, jem pa pizzo ob OH dnevih (včeraj so moji za večerjo naročili pizzo. Pa takšne robeke, ki jih imam tako rada sta maladva pustila, jaz pa sem jih................dala psičku). user posted image  Ne, nisem jih pojedla, sem pa jih sskoraj. user posted image

clock-img

23.01.2006, 08:18

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Dobrojutro vsem

Tudi pri meni dnevi hitro minevajo. Saj ne morem verjeti, da je danes že 21. dan naše skupne diete. Čas res hitro teče, še malo pa bo navrsti naš prvi vodni dan, danes pa spet beljakovine. S skupnimi močmi gre seveda laže.

clock-img

23.01.2006, 08:18

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola, bejbe!

En predlog za beljakovinski dan:

Skuhaš stročji fižol in 3 jajca. Potem daš v pekač eno plast fižola, zatem čez narežeš trdo kuhana jajca, spet plast fižola, plast pražene čebule in spet fižol. Vse to potem zaliješ z mešanico mleka, kisle smetane in enega jajca. In potem vse to za pol ure v pečico.

Sem v petek si to 1. naredila in je bilo super.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

23.01.2006, 08:31

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

user posted image user posted image user posted image user posted image  punce
in tudi jaz sem pridnauser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

23.01.2006, 08:35

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

CUKRČEK - sej ne da bi bila ideja slaba, ampak jajca in mlečni izdelki, kakor je meni jasno se jih skupaj NE SME. No, ti lahko, ko si dala 90D že čez, ampak na nas mislim, me tega ne bi smele


pozdravček

clock-img

23.01.2006, 08:37

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: t_t_y

CUKRČEK - sej ne da bi bila ideja slaba, ampak jajca in mlečni izdelki, kakor je meni jasno se jih skupaj NE SME. No, ti lahko, ko si dala 90D že čez, ampak na nas mislim, me tega ne bi smele


pozdravček



Čimmanj komplicirajte!!! V joti je tud krompir+ fižol. PA v ričetu je tudi krompir+ fižol.........



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

23.01.2006, 08:46

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Moje herojstvo včerajšnjega dne si lahko preberete na včerajšnji temi, še vedno kar žarim od ponosa.
Danes pečena svinjina pa zelenjava pa solata.
Za zajtrk sem pa spila 2 skodelici mleka, ker se mi zdi, da mi kalcija primanjkuje, pa sadje mi iz ušes gleda od včeraj. Bom čist na beljakovinah.

Še samo 69 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

clock-img

23.01.2006, 08:55

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

CUKRČEK, sej gotovo ti bolje veš od nas, ker si po tej dieti zgubila toliko kg, pa kljub temu, kaj ni tako, da se škrob lahko meša (no jaz osebno tudi tega ne delam), beljakovin pa naj se nebi?


lp

clock-img

23.01.2006, 09:01

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Nekaj sem res slišala o nemešanju živil. Samo mislim da ni panike, če kdaj kaj pomešaš. Jaz sem tudi velikokrat pohanje jedla ( ki se ga kako ne sme), pa nisem čisto vedno isto jedla za kosilo in večerjo... No, mogoče sem zaradi tega kako kilo manj zgubila ampak jaz sem vseeno več kot zadovoljna.

Če ste pa tako pridne, da se boste čisto po "reglcih" držale pa tud prav. Svaka vam častuser posted image user posted image

Jaz pravim tako: bolje mali grehi, kot veliki. čE se fuul odpoveduješ imaš veliko več šans, da se vam prej "sfuzla" in se prej začnete nepravilno dietkat.

lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

23.01.2006, 09:09

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro Odločne punce!
Evo, ena bananca je že v želodčku, pa kafe tudi. Za kosilo bodo danes polpeti, zelenjava in solata.

Se strinjam s Cukrčkom, da ni dobro preveč komplicirat. Jaz naprimer na sadni dan vedno jem tudi zelenjavo in oreščke- pa mi gre super dol teža. Ali pa včasih malo kombinirano- krompir+fižol, sem že jedla, pa mi ni nič manjkalo. V rinini knjigici celo piše, da je včasih dovoljeno malo grešit- porkaš saj nismo robotki!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

23.01.2006, 09:41

clock-img

KIKI*

pencil-img

151

no, jaz sem pa včeraj res grešila. Praznovala sem rojstni dan in na mozi je priromala domača kremšnita-pa sem jo pol kr pojedla...slabo.
No, tehtnica ni pokazala nič preveč, bom pa zato morala malce več ne eleptiku stat user posted image
Danes zjutraj sem 2 prepečenca in 40g hrenovke-piščančje.
za malico kivi, za kosilo ričet brez mesa in fižola.
za malico popoldan mandarino, za večerjo pa ne smem nič, ker sem včeraj grešila.
Shujšala sem skupaj 4,5 kg.
upam da bo jutri že kaj manj.
lp
Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

clock-img

23.01.2006, 09:44

clock-img

bianka

pencil-img

203

oj punce.

pa kje se kupi to rinino knjižico?jaz bi jo rudi imela.
 
Včerajčnje kosilo:dva jabolka nadevana z mletimi oregi in banano,čez dan pa še kaka mandarinca.
Za danes pa še neven točno kaj bi.

lepo se imejte,jutri pa spet rezultati.

clock-img

23.01.2006, 10:39

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Cukrček, če si ti občasno grešila in v 90 dneh shujšala 19 kg, jaz pa v 20 dneh 2 kg, ne vem, kdaj bom še preostalih 6 kg. user posted image user posted image   PA ŠE GREŠIM NE.

clock-img

23.01.2006, 11:23

clock-img

paris

pencil-img

1304

Bianka, rinina knjižica se kupi v trafiki ali se jo naroči preko revije Rina.

Lelaval, tudi jaz moram shujšati 8kg, pa sem jih že več kot pol- pa se mi ne zdi, da se kaj blazno mučim!
Mogoče premalo piješ?


< Sporočilo je popravil paris -- 23.1.2006 11:27:10 >


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

23.01.2006, 11:28

clock-img

Anonimen

Lelaval, saj veš, če imaš več za zgubit, gre hitrje dol, kot če imaš manj.

clock-img

23.01.2006, 11:39

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

en lep sončen pozdrav!!

zelo sem žalostna, ker ne gre nič dol.user posted image sadne dneve kar sovražim....danes bo laže zdržati, ker bo na krožniku pečena kuricauser posted image pa zelenjavni dodatki.user posted image user posted image za vse ta pridne!!!

clock-img

23.01.2006, 12:29

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Albina, hvala za "vzpodbudo" - ki mi je itak že znana.
A če gledam Paris, ki ji lepo gre dol ... user posted image  V 2 mesecih pa bom ja uspela dol dobit še teh 6 kil.  user posted image  Saj na hlačah se mi pa že pozna. user posted image
Bom mojemu rekla, naj tehtnico skrije in mi jo da le ob torkih. user posted image

clock-img

23.01.2006, 12:33

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz sem se odločila, da bom danes zaradi grešnega vikenda imela kar sadni dan. Se moram malo sčistit. Že tako me je groza pred jutrišnjim vaganjem.user posted image

clock-img

23.01.2006, 12:39

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

tejčica - kaj ne bi bilo bolje normalno nadaljevati dieto? Kakšna bo šele kriza, če si boš povečevala število sadnih dni? to te lahko še prej privede do grešenja. No, sicer naredi kakor se ti zdi, ampak glede na to, da so šli kg doslej normalno dol, bi jaz na tvojem mestu raje nadaljevala in imela kljub grehom danes B dan.

pozdravček

clock-img

23.01.2006, 12:47

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Pečena svinjska ribica in dušen por in rdeča pesa pa pol koščka kruha. Super kombinacija. Sita sem ko boben.

clock-img

23.01.2006, 12:48

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Meni tudi vaga nič manj ne pokaže. Se 5 dni vagam na novi, pa se tudi za 100g ni premaknilo. user posted image

Danes sem pa jaz na skuti, ker so se mi resnično nohti začeli lomit. Notri bom dala malo rozin, pa bo. Sladkala pa ne bom. Za večerjo in kosilo bo tako 0.5 kg skute.

Jutri bo pa "spet" ričet brez meseka.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

23.01.2006, 12:54

clock-img

Anonimen

Se strinjam s t_t_y, imej danes normalno beljakovinski dan in nič ne greši, Tejčica. Drugače bo jutri fuuuul kriza, pa si boš spet želela grešit - nima smisla. Boš že preživela, pa na kilah se ti tudi ne bo tako zelo poznalo!

Zajtrk sem morala preskočit, ker sem šla z malim k zdravniku in sem čakala 3 ure, da sva prišla na vrsto. Zraven nisem imela čisto nič, zdaj pa bom raje kosilo začela delat. Verjetno bo to danes kar poli salama, samo ne vem, na kakšen način naj jo pripravim... Treba jo je pojest, moj user posted image  je pa ne sme, ker je notri paprika.

Imate kaj idej? Samo ne mi je omenjat v solati, ker danes rabim nekaj konkretnega in toplega!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem